تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
سلام دوستان

من یه کارت گرفیک 5870 خریدم وبعد از ۱۰-۱۵ دقیقه توی هر بازیی کرش می‌کنه. هرچی‌ هم دوره فن رو بردم بالا بعد از ۲۰ دقیقه کرش می‌کنه. driveram۱۰.۲ هست.لطفا کمک کنید.

یه سوال دیگه هم دارم اینکه این کارت خودش به طور auto دوره فن رو بالا نمیبره؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام دوستان

من یه کارت گرفیک 5870 خریدم وبعد از ۱۰-۱۵ دقیقه توی هر بازیی کرش می‌کنه. هرچی‌ هم دوره فن رو بردم بالا بعد از ۲۰ دقیقه کرش می‌کنه. driveram۱۰.۲ هست.لطفا کمک کنید.

یه سوال دیگه هم دارم اینکه این کارت خودش به طور auto دوره فن رو بالا نمیبره؟

بهتره وقتی کارت جدید میخری ویندوز رو عوض کنی

پاورت چند وات هست؟

وقتی دما بالا بره خودش به صورت خودکار دور فن رو بالا میبره;)

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوست عزیز اگه ATI هستش از همون CATALIS میتونی توی قسمت INFORMATION متوجه بش
بقیه کارتها هم همینجوریه
اساتید یک سوال
من یک 48 70 دارم بعلاوه فن خودش ریو در کیس 2 تا فن 12 ولت گذاشتم که خفن دارن کار میکنند ولی هر دفعه که با CATALIS ، OVER CLOCKESH میکنم بعد از چند دقیقه در بازی دستگاه هنگ میکنه و دما بشدت بالارفته
آیا اورکلاکم مشکل داره ؟
یا اشکال از کارت هستش.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دوست عزیز اگه ATI هستش از همون CATALIS میتونی توی قسمت INFORMATION متوجه بش
بقیه کارتها هم همینجوریه
اساتید یک سوال
من یک 48 70 دارم بعلاوه فن خودش ریو در کیس 2 تا فن 12 ولت گذاشتم که خفن دارن کار میکنند ولی هر دفعه که با CATALIS ، OVER CLOCKESH میکنم بعد از چند دقیقه در بازی دستگاه هنگ میکنه و دما بشدت بالارفته
آیا اورکلاکم مشکل داره ؟
یا اشکال از کارت هستش.

کارتت از چه برندی هستش؟

موقع بازی سرعت فن رو بالا میبری؟

چقدر اور کردی؟

اینجور که میگی به احتمال زیاد مشکل از اورکلاک کردنته

hamed_kaka2010

کاربر سایت
Oct 20, 2007
22
نام
حامد
من یه مشکل دارم اینه که توی بعضی ازبازیها crysis-dirt2وقتی anti alliasingروفعال میکنم بازی بعد ازچنددقیقه بازی کردن تصویر فریزمیشه به رنگ آبی یا بنفش وصدامیده وبعد تصویرآبی باچند نوشته میادکه نوشته memory dumpingکه 100%100که شد خودبه خود کامپیوتر ریست میشه مشخصات سیستمم اینه
cpu:x240
vga:4670
ram:2gig ddr3
main:giga770ud3
اورکلاک هم نکردم ویندوزمم 7 32بیتی هست تو xpهم امتحان نکردم چندتا بازی دیگه رو تموم کردم که مشکلی نداشت توبازیdirt2وقتی دوربین روبه داخل ماشین میارم ریست میشه توکرایسیس هم اگه antiغیرفعال باشه وبقیش روی highریست نمیشه توبازی streetfighterهم زمانی که antiفعال باشه بازی از 30فریم بیشتر نمیشه (ریست نمیشه)ولی وقتی antiغیر فعال باشه وبقیه روhighبراحتی 60فریم میده ممنون میشم مشکلمو برطرف کنید

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من یه مشکل دارم اینه که توی بعضی ازبازیها crysis-dirt2وقتی anti alliasingروفعال میکنم بازی بعد ازچنددقیقه بازی کردن تصویر فریزمیشه به رنگ آبی یا بنفش وصدامیده وبعد تصویرآبی باچند نوشته میادکه نوشته memory dumpingکه 100%100که شد خودبه خود کامپیوتر ریست میشه مشخصات سیستمم اینه
اورکلاک هم نکردم ویندوزمم 7 32بیتی هست تو xpهم امتحان نکردم چندتا بازی دیگه رو تموم کردم که مشکلی نداشت توبازیdirt2وقتی دوربین روبه داخل ماشین میارم ریست میشه توکرایسیس هم اگه antiغیرفعال باشه وبقیش روی highریست نمیشه توبازی streetfighterهم زمانی که antiفعال باشه بازی از 30فریم بیشتر نمیشه (ریست نمیشه)ولی وقتی antiغیر فعال باشه وبقیه روhighبراحتی 60فریم میده ممنون میشم مشکلمو برطرف کنید

خوب وقتی anti رو روشن میکنی معلومه که فریمت خیلی کاهش پیدا میکنه

دمای کارت رو تست گرفتی وقتی بازی های سنگین رو اجرا میکنی؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
دوست عزیز،کارت شما بدون AA و بدون AF و بدون هیچی هم اگر بتونه بازیها رو با تنظیمات متوسط به بالا اجرا کنه خیلی هنر کرده،AA هم پیشکش.
بهتره توقعت رو از این کارت گرافیکی بیاری پایین

مشکلی هم که گفتی نباید پیش بیاد،هر چند که با AA فریم قابل قبولی نده،با برنامه ی 3DMARK تست بزن ببین Error میده یا تا آخرش میره.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام به همه . من تازه ویندوز 7 ریختم میخواستم درایور کارت گرافیکیگ رو دانلود کنم نمیدونم کدوم رو دانلود کنم من ATI RADEON HD2900XT دارم توی سایت اصلی که میرم نمیدونم کدوم گزینه ی AGP یا PCIe رو انتخواب کنم

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام به همه . من تازه ویندوز 7 ریختم میخواستم درایور کارت گرافیکیگ رو دانلود کنم نمیدونم کدوم رو دانلود کنم من ATI RADEON HD2900XT دارم توی سایت اصلی که میرم نمیدونم کدوم گزینه ی AGP یا PCIe رو انتخواب کنم

کارت 2900xt pcie express هست

شما باید گزینه pcie رو انتخاب کنی

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من لپ تاپ vaio 390 jch دارم با کارت گرافیک geforce 9600m gt وقتی میخوام درایور جدید انویدیا رو بریزم ارور میده و میگه این درایور با سخت افزار شما سازگار نیست!!!!مشکل چیه اگردوستان میدونند؟ممنون میشم:love:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
منم دقیقا همینو دانلود کردم کار نکرد میگن برای لپنتاپ های سونی باید صبر کرد تا درایور مخصوص انویدیا برای سونی روی سایت خود سونی بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر