تاپیک تخصصی Patapon

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
ميشه من رو توي مرحلهاي كه بايد با اژدها كه مرحله 4 يا 5 هستش رو راهنمايي كنين خيلي سخته
نتونسم برم
رمز کشتن غول ها اینه که بتونی حالتFEVER را بخوبی حفظ کنی . اگه ریتم دفاع و عقب نشینی را هم بدست اوردی، ازشون استفاده کن.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آقا ميشه واضح تر بگي
شما اگه هر ریتمی را 10 بار درست بزنی، اونوقت حالت Fever به‌وجود میاد. توی این حالت شدت حمله پاتاپونها تقریبا 2ـ 3 برار میشه. تا وقتی که ریتم را درست بزنی این حالت حفظ میشه و میتونی راحت غولها رو بکشی. توی این مرحله ای هم که الان هستی فکر نمی‌کنم هنوز ریتم دفاع و عقب نشینی رو بدست اورده باشی. بعدا اونها رو که بدست بیاری کارت خیلی راحت‌تر میشه.;)

آخرین ویرایش:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من این بازی رو تازه گرفتم بازی اجرا میشه صفحه Credit اول بازی میاد اونجایی که می نویسه Now Loading گیر میکنه !! PSP Phat CFW 3.52 M33-4
کسی میدونه اشکال از کجاست؟

mohammadsolid

کاربر سایت
Jun 24, 2008
71
من این بازی رو تازه گرفتم بازی اجرا میشه صفحه Credit اول بازی میاد اونجایی که می نویسه Now Loading گیر میکنه !! PSP Phat CFW 3.52 M33-4
کسی میدونه اشکال از کجاست؟
دوست عزیز فکر کنم اگر بازی رو یکبار پاک کنی و دوباره بریزی درست بشه.معمولا موقعی از این گیرها پیش میاد که هنگام ریختن بازی رو psp با کامپیوتر خیلی ور بری;)

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
دوست عزیز فکر کنم اگر بازی رو یکبار پاک کنی و دوباره بریزی درست بشه.معمولا موقعی از این گیرها پیش میاد که هنگام ریختن بازی رو psp با کامپیوتر خیلی ور بری;)

پاک کردم دوباره ریختم باز هم همونطوری هستش

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
توی ماموریت شماره 17 که اسمش World Of Ooze هست باید اون پرنده طلایی را بکشی تا جادوی باد را بدست بیاری.

این پرنده را نمیشه کشت!به چند متریش که نزدیک میشم در میره.صورتی را میشه کشت ولی اینا نمیشه.
از کجا می تونم سیو یه مرحله بعد این را پیدا کنم؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این پرنده را نمیشه کشت!به چند متریش که نزدیک میشم در میره.صورتی را میشه کشت ولی اینا نمیشه.
از کجا می تونم سیو یه مرحله بعد این را پیدا کنم؟
ميشه كشتش... فقط بايد حواست باشه كه تيرها و نيزه‌هاي آتشين بهش اثر نداره و بايد تير و نيزه‌هاي سربازات عادي باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر