تاپیک تخصصی Patapon

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستانی که می گفتن اون عکس که تو کشتی هستن قلابیه سخت در اشتباهن
آخر بازی یه صحنه نشون میده که که پاتاپون ها دارند کشتی میسازند

و بعدش هم اون پرنسس میگه که نیروهاتو قوی کن تا بتونی از دریا ها رد بشی

این یعنی اینکه اون عکس ها درستن

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آقا راستی جریان این 300 چی بود که گفته بودند یه تیکه از بازی مثل 300 میشهو و سرباز ها میفتن تو دره.
راسته ؟!!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
چی؟ نه بابا!
تیکه آخر ماهیت IT مشخص میشه و بعد پاتاپون ها و زیگاتون ها متحد میشن و کشتی میسازن.
پاتاپون روی آب باید جالب بشه!!
باتشکر....

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
آقا راستی جریان این 300 چی بود که گفته بودند یه تیکه از بازی مثل 300 میشهو و سرباز ها میفتن تو دره.
راسته ؟!!
بله مثل اینکه حقیقت داره اما تا چه حد....
تعدادی از فن بوی های این بازی اون قسمت رو دیده بودن.
تو تاپیک اخبار خبرشو گذاشته بودم.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بله مثل اینکه حقیقت داره اما تا چه حد....
تعدادی از فن بوی های این بازی اون قسمت رو دیده بودن.
تو تاپیک اخبار خبرشو گذاشته بودم.
احسان این فن بوی ها نگفتن که چطوری میشه اینکارو کرد ؟

apoosh

کاربر سایت
Jan 12, 2008
64
یکی به داد ما برسه. من تو مرحله ای که یه قلعه بزرگ که یک جادوگره با تیرهای آتشین مراقبش هست گیر کردم. خود قلعه هم کلی تیرهای آتشین پرتاب می کنه و گاهی هم به سمتم حرکت می کنه! با اینکه بهترین نیروها را دارم و حتی معجزه زلزله را هم گرفتم و دائما حالت فیور را حفظ می کنم باز نمی تونم خرابش کنم. یکی کمک کنه چه کنم و چه مدل نیروهایی را ببرم(با اینکه همش را امتحان کردم!)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من رسیدم به اون مرحله که یه گاری همینطور داره میره جلو و هی از به ما گلوله پرتاب می کنه. که یک سوار نیزه هم باهاشه هی به ما ضربه می زنه.
میشه بگید باید چیکار کنم تا گاری رو خراب کنم ؟!! حتما باید اون لنگ دراز ها ( اونایی که اشکال هندسی میسازن) رو با خودم ببرم ؟ هیکلی ها چی ، اونا هم باید ببرم ؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یکی به داد ما برسه. من تو مرحله ای که یه قلعه بزرگ که یک جادوگره با تیرهای آتشین مراقبش هست گیر کردم. خود قلعه هم کلی تیرهای آتشین پرتاب می کنه و گاهی هم به سمتم حرکت می کنه! با اینکه بهترین نیروها را دارم و حتی معجزه زلزله را هم گرفتم و دائما حالت فیور را حفظ می کنم باز نمی تونم خرابش کنم. یکی کمک کنه چه کنم و چه مدل نیروهایی را ببرم(با اینکه همش را امتحان کردم!)
فقط بهش حمله كن....
از تيركموني ها و شيپورزدن ها و تبر به دستها استفاده كن...
در طول مبارزه هم يكي دو بار جادو زلزله رو بزن.
دوستان من رسیدم به اون مرحله که یه گاری همینطور داره میره جلو و هی از به ما گلوله پرتاب می کنه. که یک سوار نیزه هم باهاشه هی به ما ضربه می زنه.
میشه بگید باید چیکار کنم تا گاری رو خراب کنم ؟!! حتما باید اون لنگ دراز ها ( اونایی که اشکال هندسی میسازن) رو با خودم ببرم ؟ هیکلی ها چی ، اونا هم باید ببرم ؟
تير كماني و شپيپورزن رو شاخشه...
به غير از اينا ميتوني اسب سوار يا نيزه‌انداز ببري...
در كل سعي كن فاصله ات را با تانك(!) اونا حفظ كني(به طوري كه وقتي اون اسب سواره مياد بهت حمله كن بهت نتونه ضربه بزنه) و فقط هم حمله كني...

آخرین ویرایش:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305

منم سر این مرحله بدجوری گیر کرده بودم و تقریبا دودمان ما رو به باد داد اون قلعه.....

حالت فور دائما حفظ بود و نیروها هم بهترین بودن ولی بازم جواب نمیداد....

تا این که به سایت gamespot رفتم و اونجا راهنمایی کرده بود که باید با سوارکار ها به میدان بری....دیدی وقتی تیر اتشین میندازه نیروهات به عقب پرتاب میشن و هر چقدر هم حمله رو بزنی تا بیان نزدیک و بهش بزنن دوباره پرت میشن عقب.....در مورد سوارکار ها در حالت فور چنین چیزی وجود نداره...در واقع اونا سرشون رو میندازن پایین و درو می کنن...پس سه تا سوار کار قوی بساز و با نیزه ای ها و تیر کمانی ها کاور بده 3 سوت قلعه میاد پایین

senjin

کاربر سایت
Feb 3, 2007
88
سلام
اگه میشه یه راهنمایی بکنین که چجوری میشه اون طرفیو که گل رو تمیز میکنه بگیرم و چجوری میشه پیش اهنگره وسایل ساخت میشه یه فیلم ازش بزارید در ضمن من بازی تموم کردم ممنون

آخرین ویرایش:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

میشود دوستانی که بازی را تمام کرده اند تمام اون دعا ها و ریتمها و ... اینها را در یک پست به دوستان دیگر ارائه دهند ؟
منظورم همان پاتا پونها و اینهاست .
سپاسگزارم :love:

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
میشود دوستانی که بازی را تمام کرده اند تمام اون دعا ها و ریتمها و ... اینها را در یک پست به دوستان دیگر ارائه دهند ؟
منظورم همان پاتا پونها و اینهاست .
سپاسگزارم :love:

دوست عزیز اگر همه ریتمها رو هم بلد باشی تا وقتی که لوح مربوط به اونا رو نگیری فایده ای نداره...مثلا تا لوح فرار رو در مبارزه با یکی از غولها نگیری هر چقدر هم پون پاتا پون پاتا رو بزنی فایده ای نخواهد داشت جز اینکه باعث میشه حالت فورت رو هم از دست بدی:(

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

دوست عزیز اگر همه ریتمها رو هم بلد باشی تا وقتی که لوح مربوط به اونا رو نگیری فایده ای نداره...مثلا تا لوح فرار رو در مبارزه با یکی از غولها نگیری هر چقدر هم پون پاتا پون پاتا رو بزنی فایده ای نخواهد داشت جز اینکه باعث میشه حالت فورت رو هم از دست بدی:(
دوست من
ممنون از پاسگوئی شما ... من دوتا پرسش دارم .
  1. چطوری باید اون قسمت صحرا رو که یکهو آتشفشانی میشه و افراد و رو میسوزونه رو رد کنم و اون طبل رو برای دعای باران بدست بیاورم ( تاپیک رو گشتم اما نتونستم به پاسخ درستی دست پیدا کنم ) .
  2. این فورت چی هست .
پیشا پیش از پاسختون سپاسگزارم

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
چطوری باید اون قسمت صحرا رو که یکهو آتشفشانی میشه و افراد و رو میسوزونه رو رد کنم و اون طبل رو برای دعای باران بدست بیاورم ( تاپیک رو گشتم اما نتونستم به پاسخ درستی دست پیدا کنم ) .
در مرحله شكار يه چيزي از زمين زده بيرون كه روش ضربدر و مثلث هست. اونجا ضربدر و مثلثها را به ترتيب بزن...
این فورت چی هست .
منظورت fever هست؟ در حالت فيور يارات شااخ ميشن و قدرت حمله و دفاعشون بيشتر ميشه و ميتوني از جادو هم استفاده كني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر