تاپیک به اشتراک گذاری تجربه های GTA V ( پست اول مطالعه شود )

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
[فرانکلین] :
داشتم با ماشین میرفتم سمت خونه ، طبق عادت همیشگی ، چون پیاده رو خلوت تره ؛ داشتم مردم رو زیر میکردم و میرفتم .
یه دسته پلیس افتادن دنبالم (یه ستاره بودم) . ما هم رفتیم خونه اون ته کمپ کردیم . با کلت داشتم پلیس میزدم :d
هر از گاهی به پای یکی از این پلیس ها که میزدم ، میافتاد زمین خودش رو میکشید ،
یکی از در بیرون بود ؛ زدمش دیگه تو تیرس نبود. رفتم جلو بکشمش ، دیدم یه پلیس دیگه داره اون بدبخت رو میکشه .:|

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان از این به بعد کلیپ هایی هم که میزاریم به پست اول اضافه میشه ، اولین کلیپ رو خودم میزارم :

1 . لودینگ شروع بازی به همراه باز و بسته شدن سقف ماشین کروکی در خانه مایکل و هوای بارانی از WikiVB ( دانلود کلیپ )

حجمش 42 مگابایت هست که تا جایی که تونستم سعی کردم کیفیت رو پایین نیارم اما با کیفیت اصلیش 299 مگابایت بود که نمیشد ، کیفیتش در این حالتم خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

Mr.Arvin

کاربر سایت
Sep 14, 2013
17
نام
آروین
این موجودات تو همون اوایل بازی داخل یه مرحله هستن که مایکل یه مواد میزنه میره هپروت برای چند دقیقه یهو اینا بهش حمله میکنن :D
نمیدونم چطور شده رفته زیر یخ اما ظاهرا که از قصد نیست و از دست راکستار در رفته :D

هیچی از دست راک استار در نمیره
این سه سری ریزه کاریها هست که راک استار از عمد انجام میده و واسه غافلگیری بازی کننده هست که کنجکاوش میکنه همیشه فقط روند خطی رو طی نکنه به همه جا سرک بکشه به امید پیدا کردن چیزهای جدید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
داشتم با اون موتور اشغالیه فرانکلین میرفتم یه پمپ بنزین خارج از شهر دم واین وود ، تو راه یهویی یکی موتور یه عابر پیاده رو دزدید ، زدم طرفو کشتم:D موتورو پس گرفتم یه لحظه مکس کردم ، دیدم جلوی پمپ بنزینم:D شاتگانو دراوردم کلاه ایمنیم هم که سرم بود ، یارو مغازه داره رو تهدید کردم پولاشو دزدیدم ، با موتور بنده خدا مث جت رفتم رو کوه:D پلیسا که پیچونده شدند موتور یارو رو بهش برگردوندم تا اومد سوار شه بره یارو رو کشتم:D و با موتورش رفتم که لذت ببرم یهویی خوردم به گاردریل مردم :|

cod13

کاربر سایت
Aug 22, 2011
71
نام
مملی
دوستان از این به بعد کلیپ هایی هم که میزاریم به پست اول اضافه میشه ، اولین کلیپ رو خودم میزارم :

1 . لودینگ شروع بازی به همراه باز و بسته شدن سقف ماشین کروکی در خانه مایکل و هوای بارانی از WikiVB ( دانلود کلیپ )

حجمش 24 مگابایت هست که تا جایی که تونستم سعی کردم کیفیت رو پایین نیارم اما با کیفیت اصلیش 299 مگابایت بود که نمیشد ، کیفیتش در این حالتم خیلی خوبه

کیفیتش خوبه ولی صدا نداره ای کاش صدا هم بهش اضافه میکردی راستی من توی یک ویدیویی که کیفیتش هم پایین بود لودینگ شروع بازی یه چیزی تو مایه های لودینگ وایس سیتی بود کلا لودینگ بازی این شکلیه یا جوره دیگه ای هم هست؟(منظورم اون ویدیویی بود که 3 دقیقه بود و اولش مایکل داره تنیس بازی میکنه بعد یه ماشینی با سرعت میکوبه به دیوار و کاپوتش باز میشه توی اون کلیپ وسطاش یه لودینگی داره به اون حالتی که گفتم میخوام بدونم اون چجوریه و این چجوری)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

حجمش 24 مگابایت هست که تا جایی که تونستم سعی کردم کیفیت رو پایین نیارم اما با کیفیت اصلیش 299 مگابایت بود که نمیشد ، کیفیتش در این حالتم خیلی خوبه

البته در تصحیح این پست بگم حجمش 42 مگابایت هست نه 24 مگابایت! :D

من که هنوز دلم نمیاد دانلود کنم میترسم بعد دیدنش برم خودکشی کنم :|

- - -ویرایش - - -

کیفیتش خوبه ولی صدا نداره ای کاش صدا هم بهش اضافه میکردی راستی من توی یک ویدیویی که کیفیتش هم پایین بود لودینگ شروع بازی یه چیزی تو مایه های لودینگ وایس سیتی بود کلا لودینگ بازی این شکلیه یا جوره دیگه ای هم هست؟(منظورم اون ویدیویی بود که 3 دقیقه بود و اولش مایکل داره تنیس بازی میکنه بعد یه ماشینی با سرعت میکوبه به دیوار و کاپوتش باز میشه توی اون کلیپ وسطاش یه لودینگی داره به اون حالتی که گفتم میخوام بدونم اون چجوریه و این چجوری)
منم میخواستم همینو بگم، حیف که صدا نداره.
تقریبا شبیه لودینک IV هست فقط با یکمی تغییر. کسی آهنگشو نداره؟
ماله IV فکر کنم اسم آهنگ Soviet Connection بود که آهنگ اصلی بازی بود و خیلی قشنگ بودش. ماله sa هم قشنگ بود تا جایی که یادمه.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

صداش ضعیف بود چون آخر شب بود و ولوم نداده بودم فقط توش خش خش بود :D
لودینگش همینه مدل دیگه ای نداره

البته در تصحیح این پست بگم حجمش 42 مگابایت هست نه 24 مگابایت! :D

من که هنوز دلم نمیاد دانلود کنم میترسم بعد دیدنش برم خودکشی کنم :|
ممنون اصلاح شد اشتباه تایپی بود
دانلود کنید چیز خاصی نداره :^o:-"

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان برید توییچ الان تاپ لیستش gta v هست ، با پی اس3 بازی میکنن لایو استریم پخش میکنن ، بعضیاشون چیت میزنن کر کر خنده میشن:)) با اندروید هم برنامه مخصوص داره که راحت میشه دید

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
...

منم یک تجربه فوق العاده داشتم که کفم برید هنگام دیدنش:d
از اینجا شروع شد که شنیدم تو GTA V تو نقشه بگردی اسرار و راز اینا پیدا میکنی.منم اول باور نکردم ولی چون همین گفته رو هنگام بازی RDR شنیدم و اخرش یه پاگنده پیدا کردم گفتم یه جست و جوییم تو این بازی کنم.از طرفیم بازیو تموم کرده بودم و دنبال کارای مشتی تو بازی بودم.
برا همین با فرانکلین رفتم سوار زیردریایی شدم و تا جایی که می شد رفتم ته دریا.البته از یه جا به بعد اخطار میده که نمیشه.کلی گشتم که ناامید شدم در همین لحظه روبروم یه سفینه فضایی دیدم که به معنای واقعی کف کردم:dسفینهه ته دریا بود و زیر دریا با اون گرافیک قشنگ خیلی خفن شده بود.عکسم گرفتم که ببینید چی پیدا کردم:
80454543688670101586.jpg

08585562409659233759.jpg

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
دو اتفاق باحالی که تا الان واسه من افتاده رو مینویسم
اولی به همراه عکس!
نصف شبی آمپر چسبید بالا ماشین رو ورداشتیم رفتیم یه بانوو محترم سوار کردیم بهم گفت برو یه جا خلوت،کلی دورش دادم دم صبح بردمش جای خلوت! در حال ارشادش بودیم که یه کارگر ساختمونی صدای ارشاد کردن رو شنید و گیر داد به ماشین ما!!! از دور مونده بود هی نگاه میکرد!!!عکسشم گذاشتم، تا کار ما تموم شد و از ماشین پیاده شد کارگره دوید رفت سراغش و یحثشون شد و افتاد دنبال بانو :))) فکر کنم کارگره هم آمپر چسبوند :d تویه عکس کارگره مشخصه ایستاده و داره نگاه میکنه :d
17793894854807733649.jpg

دومی هم
داشتم با ماشین میرفتم که تصادف کردم و راننده ماشین جلویی درجا جان به جان آفرین تسلیم کرد... پیاده شدم خودم زنگ زدم به 911 با آمبولانس اومدن! دکترها تا بالاسر مرده بودن و داشتن نکات رو یادداشت میکردن یه دزد شیرین عقل اومد جلو همه آمبولانس رو دزدید! :d
خیلی با حال بود :))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستانی که در مورد آدم فضایی ها میخوان بدونن به این نقشه مراجعه کنن
من خودم یه پا گنده دیدم ولی موبایلم دم دست نبود :D
easter-eggs-524x700.jpg

- - -ویرایش - - -

یکی از تجربیاتم که متاسفانه عکس نداره
داشتم قسمت های شمالی نقشه میگشتم یه گندی زدم پلیسم دو ستاره شد سریع با ماشین پیچیدم بزنم تو خاکی یهو یه قطار اومد جلوم
گفتم تا قطار رد بشه پلیسا منو میزنن پیاده شدم که چه کنم چه کنم یهو پریدم سمت قطار مایکل هم لبه ی قطار رو گرفت و از قطار رفت بالا و پرید تو قطار و پلیس ها موندن تو کف من
خیلی حال داد از این واگن به اون واگن میپریدم :D

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
یعنی امیدی هست این شاهکار رو pc بیاد؟؟!!!!؟؟؟
شیطونه میگه با این سنم برم گیم نت 24 ساعت بازیش کنما :hurted1:

Peyman_s

کاربر سایت
Apr 28, 2011
27
نام
Peyman
کلید اسرار :D :D :D

- - -ویرایش - - -

آره بابا چند روز دیگه میاد اینو ببین شمارش معکوس عجیب راکستار | گیـــــم ویـدیـــــــــو ;-) ;-)

- - -ویرایش - - -

یعنی امیدی هست این شاهکار رو pc بیاد؟؟!!!!؟؟؟
شیطونه میگه با این سنم برم گیم نت 24 ساعت بازیش کنما :hurted1:

اره داداش چرا نیاد چند روز دیگه میاد اینو ببین
http://gamevideo.ir/شمارش-معکوس-عجیب-راکستار/ ;-) ;-) b-)

- - -ویرایش - - -

داشتم با اون موتور اشغالیه فرانکلین میرفتم یه پمپ بنزین خارج از شهر دم واین وود ، تو راه یهویی یکی موتور یه عابر پیاده رو دزدید ، زدم طرفو کشتم:D موتورو پس گرفتم یه لحظه مکس کردم ، دیدم جلوی پمپ بنزینم:D شاتگانو دراوردم کلاه ایمنیم هم که سرم بود ، یارو مغازه داره رو تهدید کردم پولاشو دزدیدم ، با موتور بنده خدا مث جت رفتم رو کوه:D پلیسا که پیچونده شدند موتور یارو رو بهش برگردوندم تا اومد سوار شه بره یارو رو کشتم:D و با موتورش رفتم که لذت ببرم یهویی خوردم به گاردریل مردم :|

کلید اسرار :d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر