تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
دونه ای 3 تومن به بالاست .
نه یکین
فنی رو بخر که 25/0 آمپر باشه سرعتش بالاتره.
خب این که خیلی ارزونه ؟!
مگه فن سه تایی معمولی حدود 10-15 تومن نیست ؟!
راستی من 4-5 روزه که دارم دنبال فن می گردم ولی همه جا میگن تموم کردیم ! معلوم هم نیست کی بیاریم !! شما جایی رو تو تهران سراغ دارید که الآن فن داشته باشه ؟

خب این که خیلی ارزونه ؟!
مگه فن سه تایی معمولی حدود 10-15 تومن نیست ؟!
راستی من 4-5 روزه که دارم دنبال فن می گردم ولی همه جا میگن تموم کردیم ! معلوم هم نیست کی بیاریم !! شما جایی رو تو تهران سراغ دارید که الآن فن داشته باشه ؟

منظور شما اگه فن کیسه که معمولیش دونه ای 750 تا 1000 تومنه و چراغدارش 3 تومن تا 5 تومنه .اگه منظورت اینتر کولره که کمتر از 25 تومن نیست .
شما فن کیس بگیر خودت درست کن کارائیشم بهتر از اینتر کولره .

منظور شما اگه فن کیسه که معمولیش دونه ای 750 تا 1000 تومنه و چراغدارش 3 تومن تا 5 تومنه .اگه منظورت اینتر کولره که کمتر از 25 تومن نیست
منظورم intercooler بود.:cheesygri
راستی فن های دیگری هم هست ( مخصوص ) که بشه جاهای دیگه ی XBox360 هم نصبشون کرد ؟

جالبه !
نمیشه دوتاش رو باهم نصب کرد ؟

میشه ولی من از هر دو این فنها رو با فن پی سی درست کردم و با هم استفاده کردم ولی کنسول بیشتر گرم میکرد . کلا فنهای استند کار فنهای 360 و پشت رو مختل میکنه .
بهیچ وجه هوا رو نباید با فن وارد کنسول کرد. اگه کنسولو عمودی میذارید حتما 2 سانت از زمین فاصله داشته باشه .

میخواستم بدونم اگه 2 تا فن pc بندازم پشت 360 قدرت بالای فن های pc باعث اختلال در کار فن های فابریک 360 نمیشه؟ ( فن های خود کنسولم 12 v نیست ) سوال دیگم این بود که قدرت مکش بالای فن های pc باعث فشار اومدن به قطعات motherboard نمیشه ؟

میخواستم بدونم اگه 2 تا فن pc بندازم پشت 360 قدرت بالای فن های pc باعث اختلال در کار فن های فابریک 360 نمیشه؟ ( فن های خود کنسولم 12 v نیست ) سوال دیگم این بود که قدرت مکش بالای فن های pc باعث فشار اومدن به قطعات motherboard نمیشه ؟

نه مشکلی نداره ولی سعی کن فنهای 360 رو 12 ولت کنی . مگه قطعات مادر بوردو با تف چسبوندن که با مکش فن کنده بشه;)

supercooler همین فن جدید هاست؟!

از نظره قیافه شبیه اینتره ولی خاکستری دو تا بال یا پایه هم اطرافش داره ولی کاربردشونو نمیدونم . فنهاشم بنظر قوی تر میان کلا از اینتر کولر پدر مادر دار تره.
میبینم که آمار خرابیها شدیدا داره میره بالا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or