تاثیر فن در بقای کنسول Xbox 360

وضعیت کنسول شما با فن یا بدون فن

• با وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 40 10.8%
  • بدون وجود فن از ابتدا ، کنسولم دچار مشکل چراغ قرمز شده

رای‌ها: 45 12.2%
  • کنسول من مشکل چراغ قرمز نداشته

رای‌ها: 285 77.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    370
خودم اینتکولر مصرف میکنم!:)

اینم عکسشه:

nyko_qjpreviewth.jpg

1_qjpreviewth.jpg

از کجا nyko گیر بیارم؟تو اهواز اگه باشه بهتره
شما X360 تون رو از کجا خریدید ؟ همون مغازه ای که خرید کردید نداشت ؟
سرزمین رایانه هست که دارد و میده 34 تومن.داخل پاساژ نخل هم فکر کنم بتونی گیر بیاری.
جهت راهنمایی های بیشتر بیا به تاپیک X360 داران خوزستانی.;)

یه اینتر کولر اومده رنگش دودی یا مشکیه خیلی از اون سفیدا پدر مادر دارتر بنظر میاد قیمتشم از اون سفیدا 10 تومنی گرونتره .

سلام
اوني كه شما ميگي اسمش super cooler هست و از اينتر كولر هاي قبلي هم خيلي بهتره و قدرتش بيشتره(تو مايه هاي فن كامپيوتر)فقط يك بدي داره و اونم اينه كه صداش خيلي زياده
من خودم وقتي super cooler رو روشن كردم احساس كردم هواپيما داره از خونه رد ميشه:eek:
اينم لينكش:http://www.amazon.com/XB360-0159-Xbox360-XB360-Super-Cooler/dp/B000SPUP98

آخرین ویرایش:
سلام
اوني كه شما ميگي اسمش super cooler هست و از اينتر كولر هاي قبلي هم خيلي بهتره و قدرتش بيشتره(تو مايه هاي فن كامپيوتر)فقط يك بدي داره و اونم اينه كه صداش خيلي زياده
من خودم وقتي super cooler رو روشن كردم احساس كردم هواپيما داره از خونه رد ميشه:eek:
اينم لينكش:http://www.amazon.com/XB360-0159-Xbox360-XB360-Super-Cooler/dp/B000SPUP98

صدای هواپیما رو باید بیای خونه ما بشنوی . فن های کنسول 12 ولت + 4 تا فن pc

دوستان به نظر شما این راه برای خنک کردن دستگاه چطوره ؟
من الآن دارم از این روش استفاده می کنم و هیچ مشکلی نداشتم.

شما دستگاه رو ایستاده در نظر بگیرید.
بعد یک پنکه کوچک :eek: روبروی بدنه چپ دستگاه ( که بصورت خوابیده میشه زیرش ) قرار بدید تا با شدت بهش باد خنک بزنه و مسلماً این باد خنک از سوراخهای بدنه وارد دستگاه میشه.
با این روش دستگاه من فقط کمی از حالت یخی ! به حرارت معمولی داخل اتاق یا کمی گرم تر درمیاد.
به نظر شما چطوره ؟ همین خوبه یا برم چند تا فن و ... بخرم ببندم بهش ؟ :biggrin1:

سلام
سلام ببخشيد دوست عزيز شما اين فن خريديد ميشه بگيد از كجاخريديد و جند من به اينجور فني واقعا احتياج دارم اگر ادرس وشماره مغازه بهم بديد واقعا ممنون ميشم منتظرم فقط خواهشن زود(راستي اين فن مال پشت كنسول ديگه)

دوستان به نظر شما این راه برای خنک کردن دستگاه چطوره ؟
من الآن دارم از این روش استفاده می کنم و هیچ مشکلی نداشتم.

شما دستگاه رو ایستاده در نظر بگیرید.
بعد یک پنکه کوچک :eek: روبروی بدنه چپ دستگاه ( که بصورت خوابیده میشه زیرش ) قرار بدید تا با شدت بهش باد خنک بزنه و مسلماً این باد خنک از سوراخهای بدنه وارد دستگاه میشه.
با این روش دستگاه من فقط کمی از حالت یخی ! به حرارت معمولی داخل اتاق یا کمی گرم تر درمیاد.
به نظر شما چطوره ؟ همین خوبه یا برم چند تا فن و ... بخرم ببندم بهش ؟ :biggrin1:

این کار فقط بدنه پلاستیکی کنسولو خنک میکنه وهیچ فایده دیگه ای نداره .شما فقط برای پشت کنسول فنهای قوی بذارید واگه تونستید فنهای خود کنسولو 12 ولت کنید. اینطوریه که هوای بیشتری وارد کنسول و از پشت اون خارج میشه.

یعنی هیچ تأثیری نداره !
فکر می کنم فشار هوایی که از سوراخ ها وارد و از پشت دستگاه خارج می شه زیاده.
چون نمی خواهم دستگاه رو باز کنم ، شما فن قوی تر و بهتری از فن سه تایی سراغ دارید ؟ یا اینکه این فن مارکهای مختلفی دارد ؟

یعنی هیچ تأثیری نداره !
فکر می کنم فشار هوایی که از سوراخ ها وارد و از پشت دستگاه خارج می شه زیاده.
چون نمی خواهم دستگاه رو باز کنم ، شما فن قوی تر و بهتری از فن سه تایی سراغ دارید ؟ یا اینکه این فن مارکهای مختلفی دارد ؟
ببین منم یه زمانی همین کار رو میکردم پرسیدم دوستان گفتن هیچ فایده ای نداره!!
فن هم طرح نیکو هست(همین 3 فنه ها) بگیر قیمتشم 30 تومنه حدودا...

سلام ببخشيد دوست عزيز شما اين فن خريديد ميشه بگيد از كجاخريديد و جند من به اينجور فني واقعا احتياج دارم اگر ادرس وشماره مغازه بهم بديد واقعا ممنون ميشم منتظرم فقط خواهشن زود(راستي اين فن مال پشت كنسول ديگه)

سلام
از نکست جن(NexGen) خریدم و قیمتش هم فکر کنم حدود 35 تومن.و این فن مال پشت کنسوله و جالبیش اینه که دو تا بال کنارش داره که هم میتونی به صورت افقی و هم بصورت عمودی از کنسول استفاده کنی.

سلام ببخشيد يك سوال داشتم ميشه فنهاي پشت دستگاه ميزاريم مال pc هستش 12 ولت كرد من 4 فن وصل كردم به پاور ميشه اينارو 12ولت كرد اگه ميشه كسي ميتونه كمكم كنه بگه چه جوري؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or