به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
سلام كي گفته گرافيك wii ضعيفه؟
آشغاله!!
فقط 360. به قول معروف:
jump in
من 360 ام رو 4 ماه پيش خريدم واين واژه:jump in
واقعاً اتفاق مي افته!
graphic:
360:1080i
wii:480p
ولي wii همچين بدك هم نيستا. 480p هم بد نيست هرچي باشه بهتر از ps2 هستش.
تازه قراره 360 كريسمس بشه 200 دلار. باورتون مي شه؟
گرافيك بهتر، cpu بهتر، قيمت بهتر حتي نسبت به wii! و كلي چيزاي ديگه 360 كه بهتر هستند!
اول من یه چیز هایی رو بگم
اینکه 360 چطور میخواد از 1080p بدون hdmi پشتیبانی کنه در هاله ابهامه:cheesygri
این 200$ تماما کشکه
حالا اگه بر فرض محال ( همچین هم نیست اما.....) یه همچین کاری رو کرد اصلا این قیمت واقعی نیست:-"
چرا؟
چون بلفرض مثال من میخوام برم یه 360 بگیرم
تلوزیون hd هم ندارم
اگه core بگیرم هارد ندارم و سیو و اینجور چیزها رو دستم میمونه
اگه pre بگیرم یه سری چیزهای اضافه میدن که اصلا به درد نمیخوره
دست بدون سیم هم که برای core نمیدن
پس کلا باید مبحث قیمت رو بر روی pre گزاشت:blushing:
حالا تازه اینها همه چیش نیست
اگه بخوای از همه ظرفیت 360 استفاده کنی خیلی چیزهای دیگه هم باید بگیری که مسلما از قیمت ps3 هم بالاتر میره:eek:
مثل XBL پوسته دسته های اضافی و......
کلا وسایل جانبی 360 زیادن و اکثرا هم مورد نیاز هستن
به نظر من کسی اگه واقعا ته همه چیز رو میخواد باید بره همون ps3 رو بگیره راحت کنه خودشو
این فقط برای اینکه فکر میکنی قیمت 360 کم هستش
نیتندو از این مسخره بازی ها در نیاورد(داشت اما مثل این مایکروسافت شورش رو در نیاورد) که مثلا بیاد sensor bar رو جداگونه بده:cheesygri

اقا من موندم اين دسته كي ادم شد اون زمانا فكتور كنسول خوب گرافيك و بازي بود دسته هم جز باقاليا به حساب ميومد حالا اومده شده فاكتور انتخاب كنسول
يه چيزي بگم ديگه اگه wii خودش نواوري داره x360 بازياش نو اوري داره
تازه ادم بازي ميكنه اصلا نمي فهمه كدوم دكمه ها رو داره ميزنه يا بهتر بگه فكرش تو بازي نه دسته
تازه ادم خستم ميشه تو اوج بازي اييه دفعه بايد به بازوي مبارك فشار بياري حواست ميره به بازوت از بازي پرت ميشي كلا نو اوريش هم به درد عمش مي خوره

چرا تازگی ها طرفدارهای تعصبی 360 شدن عین طرفدارهای تعصبی ps3 ?! :mad:

دسته ها همیشه یه فاکتور به حساب میومده و میاد
و اگرنه گیم اسپات مرض نداره که به گیم پلی هم امتیاز بده
شما یه چند تا ز این نو آوذی ها رو بگو ما هم بدونیم
تا اونجایی که میدونیم همون بازی ها قبلی هستن با پیشرفت گرافیک
شما احتمالا با این کنسول بازی انجام دادی که این حرف ها رو میزنی
برای انجام دادن بازی های که تحرک زیادی دارن شما نباید تمام دسته رو به حرکت در بیارید

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
آشغاله!!
فقط 360. به قول معروف:
jump in
واقعاً اتفاق مي افته!
graphic:
ولي wii همچين بدك هم نيستا. 480p هم بد نيست هرچي باشه بهتر از ps2 هستش.:cheesygri
گرافيك بهتر، cpu بهتر، قيمت بهتر حتي نسبت به wii! و كلي چيزاي ديگه 360 كه بهتر هستند!
:eek:

آخه کی گفته میشه 200دلار:mad: :mad: ؟!!!!!!!!!! من که یه مویه اون دسته هارو به گرافیک360 نمیدم(خودت کارو به دعوا کشوندیا:mad: !!)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بهتره اين تاپيك اسمش عوض بشه
چون همينطوري هم پيروزي وحشتناك Wii مشخصه!
پس اسم اين تاپيك رو بذارين چگونه Wii موفق شد.
بهتره دلايلش رو بررسي كنين.
: )
مثله مقايسه DS و PSP ميمونه.
يه جا از يه نفر كه جفتش رو داشت نوشته بود :
من از DS واسه بازي كردن استفاده ميكنم و از PSP واسه پز دادن.
نشون ميده كه لذت بازي كردن (كه اولويت اول واسه هر بازيكني بايد باشه) تو DS هست.
من عاشق PS3 بودم ولي اين Wii خيلي چيزا رو عوض كرد ...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
به نظر من موفق میشه ولی اندازه 360 یا ps3 موفق نمیشه یعنی اصلا به پای این دو نخواهد رسید
ولی در کل خوب است به نظر من با وجود این حرفها بدون شک موفق میشه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آشغاله!!
فقط 360. به قول معروف:
jump in
واقعاً اتفاق مي افته!
graphic:
ولي wii همچين بدك هم نيستا. 480p هم بد نيست هرچي باشه بهتر از ps2 هستش.
اقا من موندم اين دسته كي ادم شد اون زمانا فكتور كنسول خوب گرافيك و بازي بود دسته هم جز باقاليا به حساب ميومد حالا اومده شده فاكتور انتخاب كنسول
يه چيزي بگم ديگه اگه wii خودش نواوري داره x360 بازياش نو اوري داره
تازه ادم بازي ميكنه اصلا نمي فهمه كدوم دكمه ها رو داره ميزنه يا بهتر بگه فكرش تو بازي نه دسته
تازه ادم خستم ميشه تو اوج بازي اييه دفعه بايد به بازوي مبارك فشار بياري حواست ميره به بازوت از بازي پرت ميشي كلا نو اوريش هم به درد عمش مي خوره
jump in
An important question:
Have you two got a drinking problem or what?
================
تا اونجا که ما یادمون همیشه ضریب امتیاز گیم پلی بازی از همه بیشتر بوده و گرافیک هیچ وقت ضریبی نداشته یعنی ضریبش یک بوده
اگه مساله ی خستگی یا این چیزا باشه آدم گش... با همون دکمه زدن عادی هم خسته می شه دیگه چه برسه به تکون تکون خردن
همه می دونن که 360 حتی در مقابل PS3 هم نمی ارزه اینکه می گیم 360 قیمتش 400 دلاره یه شوخیه چون برای خرید یه آداپتور Wifi باید 100 دلار پیاده شی بعد هم بزودی زود باید یه HD Player بخری که اونم 150 دلار خوب ااااا اینکه از PS3 هم گرونتر شد خوب تازه فعلا ارزش PS3 رو هر جور حساب کنی از 360 بیشتره حالا می خوای قبول کن می خوای نکن
===========
هدف نینتندو یه چیز دیگس من کار به این ندارم که Wii موفق می شه یا نه ولی Wii می خرم و سعی می کنم یه PS3 عادی که 500 دلار هم بخرم چرا که بازی های مورد علاقه م هنوز که هنوزه رو اونه و به جای دیگه هم نمی ره
چیزی که ما می بینیم موفقیت فجیع Wii بوده اینکه نینتندو می گه ما تا آخر 1.5 میلیون دستگاه دیگه به به اون 4 میلیون قبلیمون اضافه می کنیم و می ریزیم تو بازار نشون می ده که تقاضای بسیار زیادی برای این دستگاه در حالی که 360 با اون همه قدرت سخت افزاری تا حالا در حد 6 میلیون دستگاه به طور واقعی فروخته
===========
نتیجه گیری من اینه که فعلا Wii موفقتر از دو تای دیگه خواهد بود که یه موفقیت جهانی اما این موفقیت مثل موفقیت دوره ی قبل PS2 یه موفقیت همیشگی نخواهد بود اصولا تو این نسل نخواهیم توانست برنده ی اصلی رو مثل دوره ی قبل مشخص کنیم بلکه باید به دنبال کنسولی با بازی های جذابتر باشیم
نینتندو می خواد رهبر دنیای گیم باشه و به این صنعت جهت بده اما هدف دو تا شرکت دیگه چیز دیگس که هممون می دونیم اونم دک کردن دو تا رقیب دیگه از راهه
بهرحال بهتره بعضی از دوستان موقع نظر دادن با معدشون فکر نکنن

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
به نظر من موفق میشه ولی اندازه 360 یا ps3 موفق نمیشه یعنی اصلا به پای این دو نخواهد رسید
ولی در کل خوب است به نظر من با وجود این حرفها بدون شک موفق میشه

خوب اگه قرار باشه به اندازه 360 یا ps3 موفق نشه که دیگه اسمشو نمیشه گذاشت موفقیت که .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
خوب اگه قرار باشه به اندازه 360 یا ps3 موفق نشه که دیگه اسمشو نمیشه گذاشت موفقیت که .
منظور اینه که از GC بهتر میشه
منظور اینه که دیگه اختلافی که در نسل قبل کنسول ها بود الان دیگه نیست;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا بابا
گرافيكش كه خيلي پايين تر از رقباشه ...
خودشون ميگن سخت افزار GC توشه، بعد ميگن Next GEn هست .
ما كه نفهميديم.
ولي تو يه كنفرانس گفتن كه گرافيكش چرا پايينه، جواب دادن كه اگه گرافيك ميخواين سراغ بقيه برين.
: |

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
خب منظور از موفقیت اینه که حداقل نسبت به کنسولهای دیگه بهتره است ولی به پای 360 .ps3 نمیرسه البته شاید فقط از نظر گرافیک نرسه ولی در کل کنسول خوبی است و طرفدارهای زیادی خواهد داشت حداقل نسبت به نینتندو های قبلی موفقیت خیلی بیشتری پیدا میکنه
حالا حتما که نباید از 360 .ps3 بهتر باشه تا موفق باشه هر چیزی برای خودش طرفدارهایی داره
در کل به قول امین اون اختلاف قبل میان کنسول ها دیگه نیست

آخرین ویرایش:

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
اقا اصلا wii موفق بشه به درك وقتي بدرد نمي خوره مگه خرم برم بخرمش ؟؟؟؟؟؟:confused:
بعدش چيزي رو كه نمي تونين الان تجربش كنيد چرا ميگيد چيز خوبيه اقا تو دستت گرفتي ببيني چجوريه بعدش فاكتور كنسول خوب چند تا هستند قيمت و دسته دو تاشن بقيه رو خودت مي ذاري روش ما يه كنسول كامل مي خوايم نه دسته.اقا به غير از بازي fps چه بازي اي با اون دسته حال ميده
تازه چون نو اوري داره دو سه روزي ميخواد كه بهش عادت كني وقتي چيزي .
تازه ما 2 نسل بااين دسته ها كار كرديم و هيچكي نيومده بگه چه دسته ي افتضاحيه مگه داره اذيتت مي كنه كه يه دسته ي ديگه ميخواي ؟؟؟؟؟ حالا صبر كنيد تا lunchday كنسولتون بعد بريد سايتا نظرارو بخونيد.
jump in

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
Wii موفق میشه.... شک نکنید ;)
و لطف کنید Wii رو انقد با PS3 و 360 مقایسه نکنید ;)
اصلا بحث Wii کاملا جداست و از همین الان موفقیتش تضمین شده ;)
منم خودم طرفدار PS3 هستم و 360 هم حتما میخرم ولی نباید از واقعیت فرار کرد...
Wii نه خللی در فروش 360 ایجاد میکنه و نه 360 خللی در فروش Wii ایجاد میکنه...
Wii با نوآوری و گیم پلی نو و جدید دنیای بازی رو چه بخواید چه نخواید دگرگون میکنه و به نوعی انقلاب میکنه ;)
ولی 360 و PS3 فقط و فقط با گرافیک پیش میرند و هیچ نوآوری خاصی ندارند (البته به جز کپی برداری هاشون :-" )
بعدش هم قیمت Wii انقدر مناسب هست که یکی مثل من وقتی 360 میخره بخواد در کنار 360 از بازی های فوق العاده و شگفت انگیز Wii هم استفاده کنه...
و مطمئن باشید کمتر کسی پیدا میشه که 360 و PS3 رو در کنار هم داشته باشه ولی مطمئن باشید خیلی ها پیدا میشند که در کنار 360 یا PS3 یک Wii هم بخرند....
پس چه بخواید چه نخواید موفقیت Wii جلو جلو تضمین شده....
و سونی و ماکروسافت هستند که باید حواسشون رو جمع کنند....;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر