به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

aref may cry

کاربر سایت
May 21, 2007
25
کی گفته الان بازیهایی هست که با Opengl ساخته بشه
test84 هم راست میگن ps3 از opengl هم پشتیبانی میکنه , از تون ممنونم که اینو گفتید

ولی من هیچ جا بازی رو با هم مقایسه نکردم چه برسه به متال گیر و wii sport
لطفا خوب بخونید تا قشنگ متوجه بشید من چی گفتم

وقتی Wii رو با PS3 مقایسه می کنی یعنی همین!!!

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
گه گفتي چرا ds اينقدر داره فروش مي كنه اون موقع به همه ي جوابا مي رسين
من حدس مي زنم كه چون دختر و پيرزن پيرمرد و بچه زياد شده
تازه ds نه نواوري داره نه گرافيك نه كشك نه پشم نه هيچي
DS در نوع خودش نوع آوری داشت اینو میتونین با psp که هم گرافیکش بهتره هم امکانات جانبیش بیشتره مقایسه کنید
شنیدین میگن مشت نمونه‌ی خرواره
حالا همین مقایشه رو بین wii ( نمونش DS ) و x360 و ps3 ( نمونش psp ) بکنید
نمیگم فروشش اون دو کمه ولی میگه wii خیلی فروش میکنه

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
وقتی Wii رو با PS3 مقایسه می کنی یعنی همین!!!

تورو خدا اول بفهم ( مثل اینکه متوجه کلمه‌ی نا به جایی بود ) چی میگم بعد جواب منو بده من کی wii با ps3 مقایشه کردم
شما بگو کجا
منم میگم گیمر اول ps3 یا x360 بعد wii در کنارش میخره
حرف من اینه گیمر ۱ به ۱۰۰۰ هست پس همه نمیرن اول ps3 و x360 بخرن بعد wii
بیشترین افراد خریدار مردم عادی هستن که شاید تا به حال اسم متال گیر یا گیرز اف وار و از این جور چیزا به گوششون نخرده پس نمگن چرا اینو خریدم بریم بندازینم سطل اشغال و یه ps3 یا x360 بگیریم
خیلی از گیمرها بودن و قید x360 و ps3 زدناومدن فقط wii بازی میکنن ( این تعداد هم کمن )
حالا فهمیدی چی میگم یا نه
حالا باز بگو با ps3 مقایسه میکنی

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
ONLY_SONY_PS3 عزیز اگه راست میگی نشون بده که زیز امضام اون جمله بوده ؟ دیدی نتونستی میخوای من کل عالم و آدم شاهد بگیرم که ننوشتم ؟
از شوخی گذشته اگه امضا بخونی میفهمی چرا ؟
من قبل ار اینکه با Wii بازی کنم میگفتم اول ps3 بعد Wii ولی وقتی بازی کردم فهمیدم اشتباه کردم و ترتیب برعکس شد گفتم بزار اول Wii بخرم اگه یه وقتی روزگاری خدا یه پولی داد شاید برم ps3 بخرم یا شایدم برم کامپیوترم رو ارتقا بدم
منم گفتم برن به جهنم خوبم گفتم و هنوزم میگم گیمرای حرفه ایی اول 360 یا ps3 میگیرن بعد wii
جلوی مثل خودم هم علامت تعجب گذاشتم پس نگفتم اول ps3 یا 360 میگرم بعد کنارش wii
یا خیلی جدی گرفتی شوخیمو یا اینکه میخوای سوتی بگیری
چه جوری ثابت کنم شما وقتی الان امضات عوض کردی دیگه اون امضا قبلی هم میره عزیز..........
همه شاهدا شما اولشم عکست لیون بود و امضاتم همین بود شما هذب باد هستی همینو بس.

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
به نظر من بخش Wii برای افرادیه که Wii دارن یا نظرشون بهش جلب شده و به دنبال کسب اطلاع و تبادل نظر هستن، نه برای بحث درباره‌ی اینکه کدوم دستگاه بهتره،‌OpenGL بهتره یا DirectX، مایکروسافت انحصارگره یا سونی، کدوم دستگاه غذای کامله یا پیش‌غذا و... .
خواهش می‌کنم به عقاید هم احترام بذارید و هر دستگاهی رو که دوست دارید بخرید و تصمیم گرفتن دیگران رو به خودشون واگذار کنید.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
فعلا 360 هم دیویدی هست . ولی کپی خور نشده ;)
نمیخوام دوباره بحث راه بیفته ولی به نظر من بازنده این نبرد PS3 است و برنده بین 360 و Wii هستش .
من که خودم اگه پولش برسه یه 360 با یه Wii میخرم .
حتی اگه میلیونر هم بودم ولی PS3 نمیخرم .
بیشتر کارشناس ها گفتن ُPS3 در نهایت در صدر قرار می گیره
شما PS3 نمی خواین بخرین دلیلش این هست که ازش خوشتون نمیاد نه این که دستگاه بدی هست
GOOD LUCK

aref may cry

کاربر سایت
May 21, 2007
25
بیشتر کارشناس ها گفتن ُPS3 در نهایت در صدر قرار می گیره
شما PS3 نمی خواین بخرین دلیلش این هست که ازش خوشتون نمیاد نه این که دستگاه بدی هست
GOOD LUCK

نه عزیزم اینا از PS3 بدشون نمی یاد چون دستشون بهش نمی رسه این حرفا رو می زنن

vandad

کاربر سایت
Jul 17, 2006
299
وقتی آدم 450 تومن میده برای ویی میتونه 530 تومن بده یعنی 80 تومن بزاره روش و یهی از این کنسول تکراری که مثل ps2 هست فقط گرافیک و چیزهای جانبی که اکثرشون رو ویی هم داره رو بگیره !
ولی عقل سالم حکم میکنه که بره آدم یک چیز جدید و جالب بگیره که تکراری نباشه !
گرافیک 10000 % بیشتر هم باشه ولی مهم گیم پلی و لذت بازی هست !
اگر گرافیک میخواین برین فیلم ببینین یا انیمیشن که dvd هاشون هم بهتره !
پس فکر نکنم سوالی پیش بیاد ؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اگر گرافیک میخواین برین فیلم ببینین یا انیمیشن که dvd هاشون هم بهتره !
پس فکر نکنم سوالی پیش بیاد ؟[/QUOTE]

ببخشيد ولي اين مسخره ترين حرفي بود كه تا حالا شنيدم اخه مگه ميشه فيلم يه انيميشن را بازي كرد؟ اگه ميشد از فيلم به اندازه ي يه بازي لذت برد كه ديگه كسي بازي نميكرد پسر خوب همه ميرفتن فيلم ميديدن:)
الان همه تلاش ميكنن تا بتونن واقيت را به بهترين شكل باز سازي كنن و در اون موقيت قرار بگيرن كه در اين امر گرافيك بسيار مهمه و ميتونه تاثير بيشتري بزاره

Fanboy_CAPCOM

کاربر سایت
Apr 26, 2007
73
نه عزیزم اینا از PS3 بدشون نمی یاد چون دستشون بهش نمی رسه این حرفا رو می زنن
کسی که میتونه ۵۰۰ تومن جای Wii بده میتونه روش پول بزاره و PS3 بگیره
بعد چرا کلیک کردی رو PS3 نمیگی X360
ببخشيد ولي اين مسخره ترين حرفي بود كه تا حالا شنيدم اخه مگه ميشه فيلم يه انيميشن را بازي كرد؟ اگه ميشد از فيلم به اندازه ي يه بازي لذت برد كه ديگه كسي بازي نميكرد پسر خوب همه ميرفتن فيلم ميديدن:)
الان همه تلاش ميكنن تا بتونن واقيت را به بهترين شكل باز سازي كنن و در اون موقيت قرار بگيرن كه در اين امر گرافيك بسيار مهمه و ميتونه تاثير بيشتري بزاره
کسایی که دنبال گرافیک بالا هستن دونبال Wii نمیرن و اکثر کسایی که دنبال Wii هستن گیم‌پلی براشون مهمتره
مثلا نینتندو گفته Metroid 3 بیاد اکشن متحول میکنه مخصوصا برای Wii اکشن خوبی نداره و چون نینتندو داره میسازه فکر کنم عالی از آب در بیاد

این بحثم پاپان بدید
به نظر من بخش Wii برای افرادیه که Wii دارن یا نظرشون بهش جلب شده و به دنبال کسب اطلاع و تبادل نظر هستن، نه برای بحث درباره‌ی اینکه کدوم دستگاه بهتره،‌OpenGL بهتره یا DirectX، مایکروسافت انحصارگره یا سونی، کدوم دستگاه غذای کامله یا پیش‌غذا و... .
خواهش می‌کنم به عقاید هم احترام بذارید و هر دستگاهی رو که دوست دارید بخرید و تصمیم گرفتن دیگران رو به خودشون واگذار کنید.
موافقم و دیگه دوست ندارم بحث کنم
شماها دوست دارید مثل کلکل کردن سر X360 و PS3 , با Wii کلکل کنید
و دیگه اگه دوباره بحث راه افتاد هم هیچی نمیگم
فعلا 360 هم دیویدی هست . ولی کپی خور نشده ;)
نمیخوام دوباره بحث راه بیفته ولی به نظر من بازنده این نبرد PS3 است و برنده بین 360 و Wii هستش .
من که خودم اگه پولش برسه یه 360 با یه Wii میخرم .
حتی اگه میلیونر هم بودم ولی PS3 نمیخرم .
اصلا باهات موافق نیستم
برنده‌ی اصلی جنگ Wii هست ولی معتقدم X360 به پای PS3 نمیرسه ( انگشت کوچیکه هم نمیشه )
در ضمن من نگفتم دو کنسول دیگه خوب نیست , به درد نخوره و یا ازشون بدم میاد فقط گفتم برن به جهنم

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
برنده‌ی اصلی جنگ Wii هست ولی معتقدم X360 به پای PS3 نمیرسه ( انگشت کوچیکه هم نمیشه )
در ضمن من نگفتم دو کنسول دیگه خوب نیست , به درد نخوره و یا ازشون بدم میاد فقط گفتم برن به جهنم

هيچ كسي هنوز نميدونه كدام كنسول برنده ي اين جنگه پس بهتره به پيشبيني هاي الكي نپردازيد در ضمن خودت بري به جهنم(به همراه wii )

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
یه چیزی بگم بدتون نیاد من خودم طرفدار نینتندو هستم ولی تا کی میخواین wiimote رو تکون بدین زلدای بعدی هم اومد ولی باز همینه نه گرافیکش میره بالا نه چیزه دیگه میخواد به جای این که عمودی دسته رو تکون بدی افقی تکون بدی که چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر