به نظر شما صدا می تونه چقدر به بازی و جذابیت آن کمک کنه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
خداییش من با نسیم موافقم!!(میخوای منو خفه کنی؟!:biggrin1:)
تو هر چیز یه استثناهایی هم هست که Hardwired مثال زد ولی خداییش صدای بازی یه چیزیه که خیلی تو چشم نمیاد ولی خیلی خیلی تاثیر داره اگه اسپیکر رو خاموش کنین میفهمین ثدا چه قدر تاثیر داره...

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
خداییش من با نسیم موافقم!!(میخوای منو خفه کنی؟!:biggrin1:)
تو هر چیز یه استثناهایی هم هست که Hardwired مثال زد ولی خداییش صدای بازی یه چیزیه که خیلی تو چشم نمیاد ولی خیلی خیلی تاثیر داره اگه اسپیکر رو خاموش کنین میفهمین ثدا چه قدر تاثیر داره...

منظورشون این نیست که اسپیکر رو خاموش کنی.منظورشون صداگذاری خوب و بده!!خوب معلومه وقتی اسپیکر off باشه بازی ارزش چندانی نداره.
(این به اون در ه..:laughing: )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
منظورشون این نیست که اسپیکر رو خاموش کنی.منظورشون صداگذاری خوب و بده!!خوب معلومه وقتی اسپیکر off باشه بازی ارزش چندانی نداره.
(این به اون در ه..:laughing: )
ای خدا چه قدر ...:biggrin1:
من منظورم اینه که وقتی اسپیکر رو خاموش میکنی میفهمی گه صدا چه قدر تاثیر داره:)

پ.ن: ه...نبود:p

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
ای خدا چه قدر ...:biggrin1:
من منظورم اینه که وقتی اسپیکر رو خاموش میکنی میفهمی گه صدا چه قدر تاثیر داره:)

پ.ن: ه...نبود:p
ای بابا...
منم میگم صدا توی همه بازیها هست.هیچ بازی هم بیصدا و سایلنت که نمیشه!!!پس سر این بحث نکن که اسپیکر خاموش....نظرت رو باید در مورد صدای خوب و بد بگی.مفهمومه؟
161.gif

صدا....نه بی صدا:biggrin1:

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من فقط می دونم که تو بازی مثل سایلنت هیل صدا نقش اول و آخر رو ایفا می کنه. این جور بازیا نه گرافیک شایان ذکری دارن و نه دشمنان زیادی که به صورت نا گهانی به شما حمله ور بشن و شوکه تون بکنه . فقط صدا گذاری فوق العاده بازیه که باعث می شه یه جاییتون بیاد تو گلوتون.

خیلی سنگین با این حرفش موافقم . هنوزم وقتی یاد اون صحنه خاص از س.ه.2 می افتم ...واااااااای چی بود . واقعا خیلی کم پیدا میشن بازی های که صدای فوق العاده داشته باشن

:biggrin1: :biggrin1:
یه دوستی داشتم که صدای بازی رو کامل قطع میکرد و باهاش ترانه گوش میداد.
یادمه سر اندر گرند 2 صدای بازی یا آهنگ رو خفه میکردم همراهش اندی گوش میدادم :biggrin1: :-"

بستگی به سبک بازی داره
110% :biggrin1: :biggrin1:
البته حرف من یک جور اغراق بود برای اینکه تعصبما نشون بدم
در کل من به بازیهای که صدا گذاری خوبی ندارن هیچ علاقه ای ندارم
در این حالت من 90 درصد را انتخاب میکنم
سلیقه است دیگه
حتما همینطوره بیشتر صلیقه ای هستش . اینکه آدم از آهنگ و افکت های بازی لذت ببره

بد بخت رفیقام تو پادگان :-"
آقای که اسپیکرت رو خاموش کردی نکن این کار رو :biggrin1:
ثدا که خیلی مهمه امین :biggrin1: از صدا هم مهمتره .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
مهدی گیر نده!
اتفاقا ثدا رو خودم دیدم مطمئن باش خنگ نیستم فرق صدا و ثدا رو بفهمم ولی خب ث و ص بقل هم بودن تو کیبورد!
حسه ویرایش هم نداشتم خدا وکیلی...:)

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
حالا من دوتا سوال داشتم
برای داشتن صدا خفن چی باید بگیرم؟(لطفا توضیح بدید)
صدا تو کدوم بازی بیشتر خودشو نشون داد؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
حالا من دوتا سوال داشتم
برای داشتن صدا خفن چی باید بگیرم؟(لطفا توضیح بدید)
صدا تو کدوم بازی بیشتر خودشو نشون داد؟
والا تا اونجایی که میدونم یکی از بهترین مارک ها creative هست که در زمینه ی اسپیکر کارش عالیه!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
صدا!!!
عرضم خدمتتون که چیز خیلی مهمیه.در اصل صدا هستش که آدم رو برای بازی کردن میسازه.
111.gif

هر بازی یک آهنگی داره که فقط به اون بازی میخوره.مثلا توی DMC3 اگر اون آهنگ نبود،من به شخصه اصلا بازی نمیکردم.ولی اون آهنگ اونقدر منو تحریک کرد که تا آخر بازی رو رفتم.
239.gif

ولی اگر این آهنگ رو برای سایلنت هیل میذاشتن،بازی خنده دار میشد.یعنی اگر یکهو این موزیک پخش میشد شما میزدید زیر خنده!
269.gif

موزیک ها خیلی جا ها هم کمکمون میکنن.مثلا تو رزیدنت اویل،هر وقت یکی از اون روستایی ها اون اطراف بود یک موزیکیرو شروع میکرد که شکه نشیم.
293.gif

تو فوتبال هم خیلی صدا مهمه.همون طور که تو بازی های فوتبال اگر تماشاچی و صداش(بگذریم از فحش ها:biggrin1: )نباشه آدم نمیتونه بازی کنه!
من خودم به اهمیت صدا 30% میدم.به شکل و شمایل کاراکتر ها 50% میدم.بقیه 20%هم هر چی مونده!
287.gif

آخرین ویرایش:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
صدا!!!
عرضم خدمتتون که چیز خیلی مهمیه.در اصل صدا هستش که آدم رو برای بازی کردن میسازه.
111.gif

هر بازی یک آهنگی داره که فقط به اون بازی میخوره.مثلا توی DMC3 اگر اون آهنگ نبود،من به شخصه اصلا بازی نمیکردم.ولی اون آهنگ اونقدر منو تحریک کرد که تا آخر بازی رو رفتم.
239.gif

ولی اگر این آهنگ رو برای سایلنت هیل میذاشتن،بازی خنده دار میشد.یعنی اگر یکهو این موزیک پخش میشد شما میزدید زیر خنده!
269.gif

موزیک ها خیلی جا ها هم کمکمون میکنن.مثلا تو رزیدنت اویل،هر وقت یکی از اون روستایی ها اون اطراف بود یک موزیکیرو شروع میکرد که شکه نشیم.
293.gif

تو فوتبال هم خیلی صدا مهمه.همون طور که تو بازی های فوتبال اگر تماشاچی و صداش(بگذریم از فحش ها:biggrin1: )نباشه آدم نمیتونه بازی کنه!
من خودم به اهمیت صدا 30% میدم.به شکل و شمایل کاراکتر ها 50% میدم.بقیه 20%هم هر چی مونده!
287.gif
90 درصد صدا مهمه. 5 درصد گیم پلی. 5 درصدم گرافیک.:cheesygri:cheesygri:cheesygri

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,994
نام
Behzad
سلام دوستان

صدا خیلی تاثیر داره مثلا تو بازی فوتبال وقتی صدای گذاری خوبی داشته باشه و انکار داری تو استادیوم هستی

یا داری فیلم نگاه می کنی صدا خیلی تاثیر داره مخصوصا فیلم جنگی بازی دیگه بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر