به نظر شما صدا می تونه چقدر به بازی و جذابیت آن کمک کنه؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
این تایپیک رو زدم که به ناثیر صدا در بازی بپردازیم فقط اگه دیدید تایپیک بی خودی بگید ببندمش
صدا در بازی باید چجوری باشه تا بتونه تاثیر خودشو نشون بده؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
به عنوان مثاا تو یه بازی مثل re4 (کلا horror) اگه صدا نباشه بازی باید بره بوق بزنه...
صداست که اون حس رو به بازیکن میده ;)

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
خوب صدا که هست همیشه اما چه جوری باشه مهمه.مثلا من داشتم tomb raider:a رو بازی میکردم.ییهو از روی صندلی تکون خوردم.و قلبم ریخت.واسه این نبود که خرسه حمله کرد به خاطر صدای به وقع خرسه بود.
39.gif
پس در جواب به سواتون صدا بینهایت تاثیر داره...

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
تو فوتبال اگه صدا گزاری خوب باشه میتونه تاثیر داشته باشه ولی این صدا گذاریهایی که الان رو فوتبال هست هیچ تاثیری نداره.:laughing:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
به نظر من بدون یه صدا گذاری خوب بهترین بازیها هم از ارزش میافتند
102.gif

Morrowind مزخرفترین موزیک و صدا رو داشت ولی باز هم انقلابی به پا کرد .. تاثیر داره ولی نه اونقدر که کل بازی رو بهم بزنه. حداکثر 20 درصد توی تجربه بازیکن نقش داره .

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi all.
من فقط می دونم که تو بازی مثل سایلنت هیل صدا نقش اول و آخر رو ایفا می کنه. این جور بازیا نه گرافیک شایان ذکری دارن و نه دشمنان زیادی که به صورت نا گهانی به شما حمله ور بشن و شوکه تون بکنه . فقط صدا گذاری فوق العاده بازیه که باعث می شه یه جاییتون بیاد تو گلوتون.:-"

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
مثلا بازی گاست ریکان دو انقدر اهنگ های بازی زشت بود که نگو
کلی بهم زد حال زد
ولی توی بازی مثل cold fear یا گاد فادر صدا گذاری و اهنگ معرکه هست حال میکنی باهاش

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من اگه بخوام یه درصد بهش بدم حدود 30 رو انتخاب میکنم.این در صورتیه که بقیه موارد بازی بتونن مشکل صداگذاری بد رو قابل تحمل کنند.
یه دوستی داشتم که صدای بازی رو کامل قطع میکرد و باهاش ترانه گوش میداد.
65.gif

آخرین ویرایش:

nasim

کاربر سایت
May 30, 2007
7
Morrowind مزخرفترین موزیک و صدا رو داشت ولی باز هم انقلابی به پا کرد .. تاثیر داره ولی نه اونقدر که کل بازی رو بهم بزنه. حداکثر 20 درصد توی تجربه بازیکن نقش داره .
البته حرف من یک جور اغراق بود برای اینکه تعصبما نشون بدم
در کل من به بازیهای که صدا گذاری خوبی ندارن هیچ علاقه ای ندارم
67.gif

در این حالت من 90 درصد را انتخاب میکنم
سلیقه است دیگه
162.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر