به نظر شما سبک استراتژی بیشتر مدیون کدام استدیو است؟؟

به نظر شما سبک استراتژی بیشتر مدیون کدام استدیو است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    65

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
قبوله که رلیک و CA هر دوشون عالی هستن ولی وقتی بحث حرف تنوع نژاد و عمق گیم پلی و به دنبال اون مدت زمان گیم پلی به میون میاد بلیزارد حرف اول رو میزنه!!
به شخصه هنوزم وارکرفت 3 بعد از 11 سال بازی میکنم گاهی,هیچکدوم از بازیهای رلیک و CA تا این اندازه جذابیت خودشون رو حذف نمیکنن!!:d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به Creative Assembly راي دادم فقط به خاطر اينكه خاطرات بيشتري با Total War دارم.يادم نميره از بس Medieval 2 بازي كرده بودم شب توي خواب هم Total War ميديدم.

حتي يكي از دوستاي من كه اصلا علاقه اي به اين سبك نداشت اون زمان مجبور كردم Medieval رو نصب كنه الان بعد اين همه سال من ول كردم بازي رو اون بي خيالش نشده.:))

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
به Creative Assembly راي دادم فقط به خاطر اينكه خاطرات بيشتري با Total War دارم.يادم نميره از بس Medieval 2 بازي كرده بودم شب توي خواب هم Total War ميديدم.

حتي يكي از دوستاي من كه اصلا علاقه اي به اين سبك نداشت اون زمان مجبور كردم Medieval رو نصب كنه الان بعد اين همه سال من ول كردم بازي رو اون بي خيالش نشده.:))

Medieval 2 شاهکار هست بی پدر !! :d ترجیحا نسخه دارینوس هم پیشنهاد میشه بشدت !! :d یه دو ماهی بصورت سیریش پشت این بازی بودم فقط !! :d وقتی میگم دو ماه یعنی از 24 ساعت !! یه 15 ساعتی هر روز پشت این بازی بودم !! :d

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
نمیدونم چرا firaxis games اینقدر کم رای اورده...!!!
stronghold crusader واقعا بازی محشری بود مخصوصا دوبله فارسیش...

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نمیدونم چرا firaxis games اینقدر کم رای اورده...!!!
stronghold crusader واقعا بازی محشری بود مخصوصا دوبله فارسیش...

سازنده Stronghold که Firefly بود و با توجه به گندی که زد به نسخه اول و Crusade این بازی اصلا لایق قرار گیری در کنار همچین استادیو های با کیفیتی نیست !!

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
نمیدنم دوستان بازی american conquest رو بخاطر میارن مال gsc بود همونی که بازی stalker رو ساخته بود. .یک توسعه دهنده بازی که البته تبلیغاتش مال شرکت cvd بود که به صورت جنون آمیزی خلاقیت داشت الان نمیدونم محو شدن ؟بازی مال 2003 بود ولی خوب خیلی باحال بود.یادش بخیر.ولی خوب shogan total war هم بد نبودا:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر