به نظر شما تا چه سني ميشه بازي كرد؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
xdantex و rojin
مثل اینکه شما رو دور افتادین برین صفحه های آخر گفتگو ها و تاپیک های قدیمی رو بیارین بالا و توش ( ببخشید ) دری وری بنویسید ؟!
تو رو خدا اون 4 صفحه اول تاپیکو ببینید
بعدشم بیاین این صفحه آخر رو ببینین !!

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
رو دور افتادين يعني چي؟من فقط همين يه تاپيك رو آوردم بالا چون قبلا عينشو زده بودم كه مديران گفتن قبلا بوده و ميخواستم ببينم چه جوري بوده.اگه هم 3 تا پست به نظر شما دري وريه نميدونم در مورد تاپيك هاي ديگه چه فكري ميكنين.

cocary

کاربر سایت
Aug 13, 2006
23
آدم تا آخر عمرش میتونه بازی کنه.تخته،شطرج و...
ولی بازیهای کامپیوتری تا یک سنی.خود من تا 25 سالگی میرم جلو.بعد ول میکنم.

Encor3

کاربر سایت
Aug 11, 2006
33
من موقعی که قبولی مو تو دانشگاه ببینم(بگید ایشالا) به بازی کردن ادامه می دم.
60.gif
60.gif
60.gif

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
واسم خیلی جالبه که خیلی از دوستان میگند تا اخر عمر بازی میکنیم.:cheesygri
من خودم الان 19 سالمه و شاید هر 4 ماه یه دونه بازی انجام بدم و اون بازی هم باید اخر بازی باشه که تا اخرش برم.:cheesygri
من خودم تا همین یک ساله پیش بازی نبود که وارد بازار ایران بشه و من نخرم و بازی نکنم.حالا میخواست هر چی باشه.:) من اونموقع با خودم میگفتم که هیچ وقت بازی کردنو ترک نمیکنم و تا اخر عمرم بازی میکنم.
ولی روز به روز از علاقه ام به بازی کمتر شد تا الان که خیلی کم بازی میکنم.
به نظر من ادم تا یه حدی میتونه بازی کنه که و اینکه تا اخر عمر بازی میکنیم کمی اغراقه.;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
البته هر کی روحیاتش فرق میکنه چون شما این طوری هستید دلیل نمیشه همه این طوری باشن!!!
من که فکر میکنم حالا حالا ها بازی کنم ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
به نظر من ادم تا یه حدی میتونه بازی کنه که و اینکه تا اخر عمر بازی میکنیم کمی اغراقه
به روحیات کاری نداره.....با افزایش سن و همچنین تغییر نیازها دیگه کم کم هوس بازی جای خودشو به هوس های جدیدتری می ده...قانونش همینه

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
نوشته شده توسط mt3691:
من عاشق بازي هاي كامپيوتري هستم و وقتي بازي ميكنم احساس راحتي و لذت مي كنم و بهترين و كم خرج ترين و سالمترين چيز در ايران همين بازي ها هستند كه خوشبختانه هنوز كسي به فكر ممنوع كردن ان نيفتاده و به راحتي و بدون ترس مي توان بازي ها را تهيه كرد و از ان لذت برد.تازه شما توجه كنيد كه اينجا ايران بهشت نرم افزار است شما با حداقل 1500 تومان مي توانيد يك بازي ps2 يا 500 تومان يك بازي يا نرم افزار pc را بخريد در حالي كه بقيه مردم نيا بايد دهها برابر اين بپردازند.براي يك بازي شايد چندين سال كمپاني هاي بزرگ با كامندان زياد زحمت كشيده اند و مليونها دلار خرج كردهاند و ما به راحتي بدون پرداخت حق الزحمه از ان استفاده مي كنيم پس بياييم لااقل قدر بازي ها را بدانيم .حالا كه ما خيلي از امكانات غربي ها را نداريم اگر از اين تك مورد برتري هم استفاده نكنيم كه كلاهمان پس معركه است .اگر مي خواهيد از بازيها نهايت لذت را ببريد به نكات زير دقت كنيد:

1_همانطور كه گفتم به قيمت اصلي و زحمت سازندگان فكر كنيد.

2-بازي ها را به سرعت تمام نكنيد .در هنگام بازي فقط به فكر تمام كردن ان نباشد فراموش نكنيد كه هدف شما از بازي لذت بردن است نه تمام كردن ان.(بعضي ها دو روزه يك بازي بزرگ را تمام ميكنند اگه 50 دلار پول داده بوديد هم بازم بازي رو دو روزه تموم ميكرديد!)

3-تا بحال شده يك بازي را در لول هاي مختلف (hard ,veryhard)تمام كنيد .تازه متوجه ميشويد كه لذت واقعي يعني چه.براي يك بازي باز لول easy گناه است!!!!!!

4-اگر توانايي مالي داريد حتما حداقل تلوزيون 100 هرتز بخريد و صدا را از اپتيك ps2 و يا از كارت صدا خوب استفاده كنيد.(ولي من به شما فقط كنسولها را پيشنهاد مي كنم pc براي بازي خيلي گران تمام ميشود ولي براي بازي هاي استراتجيك معركه است)

5-در روز ساعت بخصوص و محدودي را براي بازي انتخاب كنيد (بازي زياد و بي برنامه صداي بقيه افراد خانواده را در مي اورد و اين يعني اعصاب خوردي و با اعصاب ناراحت كسي نمي تواند بازي كند.)

6-هنگام بازي مثل يك حرفه اي به گرافيك و صوت و گيم پلي دقت كنيد و براي خودتان به ان نمره بدهيد .

اگه دوستان چيز ديگه اي به نظرشان ميرسد كه از بازي بيشتر لذت برد لطفا همينجا بگن.

در ضمن از تمام دوستان تشكر مي كنم و با جوابهاي شما به بازي اميدوارتر شدم ولي مثل ايكه در اين جمع سن بالا نداريم اگه كسي بود بگه كه ما اميدوار تر بشيم (البته سن يك عدد است كه معني خاصي ندارد بلكه دل انسان بايد جوان باشد شايد خيلي ها را ديده باشيد كه سني ندارند ولي اينقدر در مشكلات زندگي قرق شدهاند كه ديگر به انها جوان نمي توان گفت.)

اميدوارم شما دوستان سر زنده و باحال را تا 20 يا 30 يا .... سال ديگه هم اينجا ببينم و همينطور سر حال باشيد و با نوه هاي خود بازي كنيد
دوست عزیز سلام
توضیحاتت قشنگ بود ومنطقی .شاید تعجب کنید من 39 سالمه! و بازی میکنم و دوست دارم بازی کنم .
باید به چند نکته توجه کرد که باعث علاقه وادامه دادن بازی حتی تو سن بالا میشه:
روحیات شخصی- رشته تحصیلی و کار و شغل مهمترین عوامل بنظر من هستند.
من رشته تحصیلیم هنر هستش وکارم کاملا هنری (3DMAX) به بازی علاقه دارم و احساس میکنم بازی علاوه بر جنبه سرگرمی چیزای زیادی بهم اموزش داده. من تو بازی به فضاهای مجازی- زیبایی شناسی تصویر وگرافیک -که میدونم بهترین طراحان و گرافیستها روی اونها کار کردند -دقت میکنم و مطمئنم ضمن بازی بطور ناخود اگاه درک زیبایی شناسی ادم بالا میره وارشیو تصویری ذهن کامل میشه . بازی رو میشه با لذت دیدن فیلمهای سینمایی مقایسه
کرد با این توضیح که تو دیدن یک فیلم شما فقط نظاره گری و منفعل اما تو بازی نقش اول خودتی ... چه لذتی از این بالا تر..
بچه هایی که مکس کار میکنن شاید بهتر درک میکنند برای ساخت فقط یک تک شات چقدر ادم باید انرژی بزاره ساختن ابجکتها گذاشتن مپ - تکسچر- ساخت متریال واز همه کشنده تر نور پردازی وایجاد سایه های درست ...وبعد یک بازی مثل DOOM با اون همه فضا و لوکیشن وکیفیت حیرت انگیز حتی تو جزئیات..
باور کنید خود زندگی ادم بازیه از نوع رئال با ژانرهای مختلف: استراتژی-ارپی جی- فرست شوتر!!!... البته تو اپشن درجه سختش انتخاب شده .(واسش انتخاب کردن...)
بنا براین تا جایی که از گیم لذت میبرین بازی کنین وباور کنین تنها چیزی که مانع نیست سن وساله .(ضمنا نیازی نیست حتما هنر خونده باشین!!!!)
از گسستگی مطالبم معذرت میخوام -موفق باشی

در ضمن با تو در مورد بوریس ویلیس کاملا موافقم!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر