به نظر شما تا چه سني ميشه بازي كرد؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اصلا من يه سوال دارم....مگه هر بازي چقدر طول مي كشه

تعداد بازي هاي دلخواه شما كه جديد هم هست در ماه چند تا ميشه!!!

اين جوري كه شماها مي گيد حداقل هفته يه بازي جديد بايد بياد و تازه اونم مورد پسند ذايقه بازي خور شما باشه و الا اصلا بعد از چند روز بازي كردن با بازي هاي قديمي حوصله خودتون سر مي ره

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
خداییش من که میدونم همتون خوره ی بازی هستید و شب و روز اگه مجالتون بدن بازی میکنین پس این قدر شعار ندین
امین خوب گفتی .
اینو یه کف رفتم تو کارش .
اصلا من يه سوال دارم....مگه هر بازي چقدر طول مي كشه

اين جوري كه شماها مي گيد حداقل هفته يه بازي جديد بايد بياد و تازه اونم مورد پسند ذايقه بازي خور شما باشه و الا اصلا بعد از چند روز بازي كردن با بازي هاي قديمي حوصله خودتون سر مي ره
خوب بهزاد بعضی بازیها اینجوری که تو میگی نیستن .
مثلا من همیشه بعد از عوضض کردن سیستم اولین بازی که رو سیستم نصب میکنم fifa manager هست .
90% وقت بازیم هم با همین بازی میگذره . معمولا هم طولانی مدت میشینم پاش .
سر و ته هم نداره . تکراری هم نمیشه .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خداییش من که میدونم همتون خوره ی بازی هستید و شب و روز اگه مجالتون بدن بازی میکنین پس این قدر شعار ندین
ما این حرفا را میزنیم که شعار ها تبدیل به عمل بشه..... :cheesygri
تازه من خودم اگه روزی 2 ساعت هم بازی کنم هنر کردم مگر نه این همه بازی ناتمام روی کامپیوترم نبود

خوب بازی که زیاده ...مخصوصا اگه پلی استیشن و یا Xbox داشته باشی دیگه بدتر......تازه بعضی بازی ها مثل فوتبال و یا مسابقات ماشین سواری هستند که هر چی بازی کنی بازم خسته کننده و تکراری نمیشه ...تاره بعضی ها هم هستند که تا تمام بازی های موجود در بازار را بازی نکنند خیالشون راحت نمیشه ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
مثلا من همیشه بعد از عوضض کردن سیستم اولین بازی که رو سیستم نصب میکنم fifa manager هست .

اينو موافق هستم....خودمم بد جوري درگيرش مي شم گاهي اوقت

خوب بازی که زیاده ...مخصوصا اگه پلی استیشن و یا Xbox داشته باشی دیگه بدتر

براي همين هم من مي ترسم كه ps3 بگيرم...مي دونم ديگه درگيرش مي شم شديد(برا همين به دنبال زدن يه گيم نت هستم///// چه ربطي به ps3 داشت!!!!!)

تاره بعضی ها هم هستند که تا تمام بازی های موجود در بازار را بازی نکنند خیالشون راحت نمیشه

آخه خود من با چند تا سبك بازي بيشتر حال نمي كنم !!! (همه به غير استراتژيك و بازي هايي با موضوع تخيلي!!)

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
Hell !!! OOO
درود و دو صد بدروغ سلام به شما نو نهالان باغ زندگي...
دو سه تان عه عيز... تا هر سني ميشه بازي كرد...فقط مشكل ايه كه بايد حالش رو داشته باشي...من خودم حوصله تموم كردن 90% از بازيا رو ندارم...در واقع بازيا اگر طولاني بشن حوصله ام رو سر ميبرن...اما در مورد سن بازي كردن احتمالا تا آخر عمر در حال بازي باشيم...يا شايدم بازيمون بدن...به هر حال اميدوارم كه بازي كردن جلوي پيشرفتتون رو نگيره ...
------------------------
لبتون خندون و صداتون بلند...

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
من عاشق بازي هاي كامپيوتري هستم و وقتي بازي ميكنم احساس راحتي و لذت مي كنم و بهترين و كم خرج ترين و سالمترين چيز در ايران همين بازي ها هستند كه خوشبختانه هنوز كسي به فكر ممنوع كردن ان نيفتاده و به راحتي و بدون ترس مي توان بازي ها را تهيه كرد و از ان لذت برد.تازه شما توجه كنيد كه اينجا ايران بهشت نرم افزار است شما با حداقل 1500 تومان مي توانيد يك بازي ps2 يا 500 تومان يك بازي يا نرم افزار pc را بخريد در حالي كه بقيه مردم نيا بايد دهها برابر اين بپردازند.براي يك بازي شايد چندين سال كمپاني هاي بزرگ با كامندان زياد زحمت كشيده اند و مليونها دلار خرج كردهاند و ما به راحتي بدون پرداخت حق الزحمه از ان استفاده مي كنيم پس بياييم لااقل قدر بازي ها را بدانيم .حالا كه ما خيلي از امكانات غربي ها را نداريم اگر از اين تك مورد برتري هم استفاده نكنيم كه كلاهمان پس معركه است .اگر مي خواهيد از بازيها نهايت لذت را ببريد به نكات زير دقت كنيد:

1_همانطور كه گفتم به قيمت اصلي و زحمت سازندگان فكر كنيد.

2-بازي ها را به سرعت تمام نكنيد .در هنگام بازي فقط به فكر تمام كردن ان نباشد فراموش نكنيد كه هدف شما از بازي لذت بردن است نه تمام كردن ان.(بعضي ها دو روزه يك بازي بزرگ را تمام ميكنند اگه 50 دلار پول داده بوديد هم بازم بازي رو دو روزه تموم ميكرديد!)

3-تا بحال شده يك بازي را در لول هاي مختلف (hard ,veryhard)تمام كنيد .تازه متوجه ميشويد كه لذت واقعي يعني چه.براي يك بازي باز لول easy گناه است!!!!!!

4-اگر توانايي مالي داريد حتما حداقل تلوزيون 100 هرتز بخريد و صدا را از اپتيك ps2 و يا از كارت صدا خوب استفاده كنيد.(ولي من به شما فقط كنسولها را پيشنهاد مي كنم pc براي بازي خيلي گران تمام ميشود ولي براي بازي هاي استراتجيك معركه است)

5-در روز ساعت بخصوص و محدودي را براي بازي انتخاب كنيد (بازي زياد و بي برنامه صداي بقيه افراد خانواده را در مي اورد و اين يعني اعصاب خوردي و با اعصاب ناراحت كسي نمي تواند بازي كند.)

6-هنگام بازي مثل يك حرفه اي به گرافيك و صوت و گيم پلي دقت كنيد و براي خودتان به ان نمره بدهيد .

اگه دوستان چيز ديگه اي به نظرشان ميرسد كه از بازي بيشتر لذت برد لطفا همينجا بگن.

در ضمن از تمام دوستان تشكر مي كنم و با جوابهاي شما به بازي اميدوارتر شدم ولي مثل ايكه در اين جمع سن بالا نداريم اگه كسي بود بگه كه ما اميدوار تر بشيم (البته سن يك عدد است كه معني خاصي ندارد بلكه دل انسان بايد جوان باشد شايد خيلي ها را ديده باشيد كه سني ندارند ولي اينقدر در مشكلات زندگي قرق شدهاند كه ديگر به انها جوان نمي توان گفت.)

اميدوارم شما دوستان سر زنده و باحال را تا 20 يا 30 يا .... سال ديگه هم اينجا ببينم و همينطور سر حال باشيد و با نوه هاي خود بازي كنيد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
ولي براي بازي هاي استراتجيك معركه است
FPS سبک مورد علاقه ی من رو یادت رفت که فقط رو PC حال میده.
smile.gif

کاملا با همه ی حرفات موافقم
157.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
چنتا داریم که من الان فقط سعود رو یادمه که خوره بازی و به خصوص تیکن هست . البته از وقتی زن گرفته زیاد به سایت سر نمیزنه و احتمالا شما نمیشناسیش .
با بیشتر حرفات موافقم .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
من شخصا تا اونجا که چشمام سو داشته باشه که به صفحه مانیتور یا تلویزیون خیره بشم و انگشتام توان داشته باشن که روی ماوس و صفحه کلید و دکمه های دسته کنسولها فشار بدم و مغزم یاری بکنه بازی میکنم .
گور پدر خود مردم و حرفشون !
بشینم خونه بازی کنم بهتره یا برم مثل خیلی از جوونا سر کوچه ها وایستیم و تو خیابونهای شهر ول بگردیم و به این و اون متلک بندازیم و با رفقا جمع بشیم مجلس **** خوری راه بندازیم و هزار تا کثافت کاری دیگه کنیم ؟؟
جالب اینجاست که بزرگترها و همین کسایی که ماهارو مسخره میکنن به این آدما میگن اجتماعی و اجتماع گشته !! و اینو بهتر میدونن . ;)
و مورد بعد اینکه ازدواج به معنای واقعی یعنی اینکه از تمامی علایق و چیزای مورد علاقه خودت بزن و به علایق طرف مقابلت برس . تو این وسط یه خر حمال هستی که فقط کار بکنی و پولی رو که براش زحمت کشیدی رو خرج نیازهای زن و بچه ات بکنی . خودت این وسط بوقی !!!
نمونش پدر خودم . ( شایدم پدر های شما هم اینجوری باشن ) . از خروس خون صبح میره سر کار شب شغال خون میاد خونه . شام میخوره و خسته و کوفته میگیره میخوابه و از فردا روز از نو و روزی از نو . این شد زندگی ؟؟؟
اگه به این میگن زندگی من میخوام صد سال سیاه زندگی نکنم !
اینی که میگم نظر منه . ازدواج یعنی خ*** . یعنی خداحافظی با بازی , موسیقی و خیلی چیزایی که دوست داریم .
در نتیجه زنده باد مجرد و زندگی مجردی !

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
مصطفی چه خبرته ؟
چرا اینقدر آتیشت تنده ؟
مسعود اینا رو ببینه من و تو رو با هم آتیش میزنه هاا
پرهام جان درسته که اینا یه مقدار ناراحت کنندس و ممکنه با مزاج متاهل ها و اونایی که قصد ازدواج دارن جور در نیاد اما اینا یه سری واقعیته که مردم ما نمیخوان قبول کنن !
فقط یه سری عقاید بچه گانه رو کور کورانه قبول میکنن بدون اینکه اول یه ذره روش فکر کنن و بعد تصمیم بگیرن .
چون پیامبر گفته ازدواج کنید باید ازدواج کرد . هیچ حرفی هم نباید بزنید چون کفره !
اول آدم باید ببینه به یه چیزی نیاز داره و شرایط رو بسنجه بعد بره سراغ اون چیز . سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن پرهام جان .
من مخلص آقا مسعود هم هستم و اگه از حرفام ناراحت میشه ازش عذر میخوام .
همون طور که گفتم این نظر شخصیه منه . اگه دوست دارین چیزایی رو که دوست دارین از دست ندین باید تنها باشند و راحت و بدون مزاحم به چیزایی که دوست داری برسین .
والسلام علیکم و رحمت ا.... ( تکبیر ! ) :)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
داش مصطفی حرفات تا حدودی درسته .
ولی باید دید شرایط از نظر تو چی هست .
از نظر تو چه کسی شرای ازدواج رو داره ؟
=====
بهتره بحث رو اینجا ادامه ندیم . اصلا به تاپیک ربط نداره .
اگر دوست داری صحبت کنیم یا بهم pm بده یا با yahoo id با هم صحبت میکنیم .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
داش مصطفی حرفات تا حدودی درسته .
ولی باید دید شرایط از نظر تو چی هست .
از نظر تو چه کسی شرای ازدواج رو داره ؟
=====
بهتره بحث رو اینجا ادامه ندیم . اصلا به تاپیک ربط نداره .
اگر دوست داری صحبت کنیم یا بهم pm بده یا با yahoo id با هم صحبت میکنیم .
همون طور که تو پست قبلیم دیدی تو خط آخر خودم خواستم بحث رو تموم کنم تا بعدا یه وقت مشکلی پیش نیاد .
من دلایلم رو کامل مینویسم و با پیغام خصوصی برات میفرستم .
راستی من آی دی تو ندارم پرهام جان . اگه آی دی تو برام با پیغام خصوصی بفرستی ممنون میشم . :)
دوستان ببخشید که از بحث خارج شدیم .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
چنتا داریم که من الان فقط سعود رو یادمه که خوره بازی و به خصوص تیکن هست . البته از وقتی زن گرفته زیاد به سایت سر نمیزنه و احتمالا شما نمیشناسیش .

يعني هر زن بگيره ديگه نبايد بازي كنه
smile.gif

مي گم مصطفي بدجوري آتيشت تند هست.....ولي عمرا هيچي جلوي يه بازي باز رو نمي تونه بگيره....

ولي احماد رو هم در نظر بگيريد...فكر كنم متاهل شده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر