بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
این بحث هنوز تموم نشد؟
هنوز دارین اون برنامه کودک رو با HALo4 مقایسه میکنین؟
یه زمانی واقعا خیال میکردم فن های ایکس باکس از فن های ps با منطق تر هستن.خوشحالم که میفهمم افکارم کاملا اشتباه بود:-b

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این بحث هنوز تموم نشد؟
:| یه نگاه بکن به پروفایلم ! من PS3 رو فروختم پس فنش نیستم ولی این حرفی که زدی بی مزه ترین جک سال بعد از نابودی دنیا بود ! Halo 4 بازی بزرگسالان Uncharted برنامه کودک :| آخه مرد مومن اگه وقت داری بیا بشینیم با هم صحبت کنیم تا بهت ثابت کنم توی هیچ زمینه ای به جز گرافیک Halo 4 حرفی برای گفتن نداره ! خود من بعنوان کسی که طرفدار پر و پا قرض Xbox هست خجالت میکشم بگم این بازی شاخ ترین انحصاری کنسولمه ! گیم پلی رنگ و رو رفته و تکراری و داستانی که اصلا مثل قبلیاش گیرا نیست رو میزنی به Uncharted ؟! نه خداییش چی داشت Halo 4 جز کوهی از تبلیغ و تکسچر و نور پردازی ؟! چرا Uncharted رو پایینتر میدونی میشه یه دلیل بیاری ؟! احتمالا چند وقت دیگه Gears Of War هم از God Of War و Heavy Rain و ... سرتر میشه ! آخه این کارا چیه ؟! درسته سبک Uncharted با Halo فرق داره اما اگه بخوای Halo 4 رو بزنی به Uncharted بزرگترین اشتباه رو کردی ! این Halo 4 حتی بهترین شوتر سال هم نبود چطور از U سرتره ؟! فقط میتونم بگم گیم پلی ضعیفش در حدی بود که من و عده ای از دوستان هم که طرفدار بازی بودیم نا امید شدیم و حد اقل همه قبول داریم در حد ریچ نبود ! خواهشا برای بالا بردن ارزش یه بازی سعی نکنید عنوان های تحسین شده ای مثل Uncharted رو زیر سوال ببرید ! همونقدر که مسخره کردن Alan Wake از طرف PS3 دارا مضحک هست , مسخره کردن Uncharted از طرف 360 دارا هم مسخرست ...
360 فن های عزیز خواهشاً یه دور دیگه قسمت هایی که بلد کردم رو بخونید تا دیگه اشتباهاتی که دوست عزیزمون مطرح کرد رو تکرار نکنید !

بله دوست من , وقتی من بازیایی مثل Alan Wake رو به عنوان انحصاری xbox دارم خجالت میکشم بگم Halo 4 (راجع به نسخه ی 4 حرف میزنم) بهترین و شاخ ترین انحصاری کنسولم هست ! در مورد GEOW هم باید بگم نسخه ی اول بسیار خوب و نسخه های بعدی شبیه DLC برای نسخه ی اول بودن یعنی فقط 4 تا سلاح جدید بهش اضافه میشد با 4 تا مد ! من کاری به فن بازی ندارم , همونقدر که اعتقاد GEOW بازی تکراری و کلیشه ای هست , Killzone 3 هم برام به همین شکل هست ! اما وقتی میبینم بازیایی مثل Heavy Rain و God Of War و Alan Wake به شعور من مخاطب احترام میذارن مطمئنا براشون ارزش بیشتری قائلم تا GEOW3 یا Killzone3 ...

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
:| یه نگاه بکن به پروفایلم ! من PS3 رو فروختم پس فنش نیستم ولی این حرفی که زدی بی مزه ترین جک سال بعد از نابودی دنیا بود ! Halo 4 بازی بزرگسالان Uncharted برنامه کودک :| آخه مرد مومن اگه وقت داری بیا بشینیم با هم صحبت کنیم تا بهت ثابت کنم توی هیچ زمینه ای به جز گرافیک Halo 4 حرفی برای گفتن نداره ! خود من بعنوان کسی که طرفدار پر و پا قرض Xbox هست خجالت میکشم بگم این بازی شاخ ترین انحصاری کنسولمه ! گیم پلی رنگ و رو رفته و تکراری و داستانی که اصلا مثل قبلیاش گیرا نیست رو میزنی به Uncharted ؟! نه خداییش چی داشت Halo 4 جز کوهی از تبلیغ و تکسچر و نور پردازی ؟! چرا Uncharted رو پایینتر میدونی میشه یه دلیل بیاری ؟! احتمالا چند وقت دیگه Gears Of War هم از God Of War و Heavy Rain و ... سرتر میشه ! آخه این کارا چیه ؟! درسته سبک Uncharted با Halo فرق داره اما اگه بخوای Halo 4 رو بزنی به Uncharted بزرگترین اشتباه رو کردی ! این Halo 4 حتی بهترین شوتر سال هم نبود چطور از U سرتره ؟! فقط میتونم بگم گیم پلی ضعیفش در حدی بود که من و عده ای از دوستان هم که طرفدار بازی بودیم نا امید شدیم و حد اقل همه قبول داریم در حد ریچ نبود ! خواهشا برای بالا بردن ارزش یه بازی سعی نکنید عنوان های تحسین شده ای مثل Uncharted رو زیر سوال ببرید ! همونقدر که مسخره کردن Alan Wake از طرف PS3 دارا مضحک هست , مسخره کردن Uncharted از طرف 360 دارا هم مسخرست ...
360 فن های عزیز خواهشاً یه دور دیگه قسمت هایی که بلد کردم رو بخونید تا دیگه اشتباهاتی که دوست عزیزمون مطرح کرد رو تکرار نکنید !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان یعنی HALO4 به شعور گیمری من نا احترامی کرده ؟ :(
خاک تو سرم تا دیروز فکر میکردم Gears 2,3 را من بازی کردم نگو که DLC بودند و من نمیدونستم :(

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
واقعا un3 بازی کردی؟ یا فقط عکس فیکاشو که از قبل رندر شده مثل همونا که صفه قبل گذاشتی از تو اینترنت دیدی؟ این عکسای واقعیه بازیه خداوکیلی این بازی از کاتسیناش که ریل تایم نیست بگذریم کجاش گرافیک داره؟ نمیگم خوب نیست ولی 90 درصد جاهاش خیلی معمولیه اصلا در حد این هایپ که فنای سونی میکنن نیست قابل قیاس با halo 4 که اصلا نیست.
اگه کسی این دوتا بازیو واقا بازی کرده باشه بگه u3 گرافیکش بهتره یا فن بازی در میاره یا چشمش ضعیفه بایست بره دکتر من جفتشو با هم بازی کردم ps3 زدم به یه hdmi از اونور 360م زدم به اون یکی hdmi پشت هم کانال کانال کردم halo 4 خیلی بهتره.

4avkgb8klvfn86xe2jlm.jpg

j61s67cl4rrr5bfcl8ls.jpg

mebtapkflh0a3lpcvn3r.jpg

juq4gjyt4lozntelyoe.jpg

بنده و ps fan ها کور نیستیم بخدا کور نیستیم می دونیم u3 گرافیکش شاهکار بود شما می خوای من عکس بگیرم از بازی براتون بذارم بخدا داری خودت رو گول می زنی u3 گرافیکش شاهکار بود و هست

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
[
آفرین دقیقا
چون به نظر منم u3 به جز کاتسیناش اکثر جاهاش گرافیک خیلی معمولی داشت و هایپ الکی شده براش اون قسمت صحراشم واسه اینکه خیلی خلوت بود تنها کاراکتر بازی توش نات بود رو جزئیات خوب کار کردن بقیه جاهاش خیلی معمولی بود.

ضمن تبریک به شما به خاطر کسب مقام جذابترین کاربر بازیسنتر, سوال اینجاست که با این حساب چگونه بهترین گرافیک آنچارتد3 شد درحالیکه سال قبل به مراتب سظح بازیا بهتر از امسال بود.البته شما خوش باش , همینطوری سوالو پرسیدم دور هم باشم:D

فقط یه مطلب دیگه , آقایون مسول سایت چرا پست زیر که واقعا دری وری بیش نیست نباید پاک بشه:

این بحث هنوز تموم نشد؟

اما ما تا کوچکترین چیزی میگیم میاین هم اخراج میکنید هم پست ها رو پاک میکنید! زشته خب حجالت بکشید گوگولی مگولیا:D
بابا هیلو که امسال حریف همین بازی 600 مگابایتی سونی هم نشد ! یه نیگا فقط به تعداد گوتیا بندازید متوجه میشید!! بحث چی میکنید الکی...هیلویی که یه 600 مگابایتی دروش کرده ارزش بحث نداره قربونتون برم.....

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
واقعا un3 بازی کردی؟ یا فقط عکس فیکاشو که از قبل رندر شده مثل همونا که صفه قبل گذاشتی از تو اینترنت دیدی؟ این عکسای واقعیه بازیه خداوکیلی این بازی از کاتسیناش که ریل تایم نیست بگذریم کجاش گرافیک داره؟ نمیگم خوب نیست ولی 90 درصد جاهاش خیلی معمولیه اصلا در حد این هایپ که فنای سونی میکنن نیست قابل قیاس با halo 4 که اصلا نیست.
اگه کسی این دوتا بازیو واقا بازی کرده باشه بگه u3 گرافیکش بهتره یا فن بازی در میاره یا چشمش ضعیفه بایست بره دکتر من جفتشو با هم بازی کردم ps3 زدم به یه hdmi از اونور 360م زدم به اون یکی hdmi پشت هم کانال کانال کردم halo 4 خیلی بهتره.
عزیزم ایشون دوست بنده هستن یقین دارم 5 بار بازی رو تموم کرده اگه برگردی صفحات قبل چند تا عکس گزاشته که ببینی دیگه این حرف رو نمیزنی :| باو به اینا رو دادیم اول زدن تو خط GOW 3 چون زورشون به U3 نمیرسید حالا میبینم که U3 رو هم دارن میکوبن :| واقعا این بازی اینقد بهتون فشار وارد کرده ؟! کم کم پیش بریم میان TLOU رو میبرن زیر سوال :| :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر