بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
این سونی فن ها هر وقت کم میارن طرف رو رو ترولری و فن بوی بازی محکوم میکنن و میگن هیچ بحثی دیگه باهات نداریم..

آدم یا دوران شیرین مهد کودک می افته..:d
چه ديدگاه مبتديانه و خامي واقعا آدم افسوس ميخوره

نه طرفداراي سوني براي اين ادامه نميدن چون ميدونن اگه اين تاپيك 100 صفحه هم بره جلو بازم شما تو خونه اولت هستي و وقتي نمي توني اين رو به خودت ياد بدي كه نظري جز نظر شما هم وجود داره و فقط نبايد عنوان مقابل رو تخريب كرد پس براي چي آدم الكي وقتش رو بزاره.
در ضمن من تا جايي كه ميبينم به طور كامل جواب شمارو دارم و به نظر مياد اوضاع كاملا برعكس هستش و جنابعالي داري تو جاده خاكي سير ميكني

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واسه چی ترجمه من درآوردی میذاری و الکی جَو میدی !
نوشته کاری که هیلو 4 کرده روی این کنسول، عناوین دیگه نتونستن بکنن !
کاری که هیلو 4 کرده از توانایی کنسول بالاتره یعنی چی؟ =))

نه جون خودت معنیش چی میشه ؟! لابد چیزه دیگه معنی میده ؟! دیگه باید کلاس زباتن انگلیسی گذاشت :) برای اینکه متوجه بشی مخصوصا شخصه شما چکیده ای نقدش ایشالا قانع بشی مگر اینکه این جملش هم یه معنی دیگه بده ما بار نفهمیدیم !

I never would have thought the Xbox 360 was capable of what Halo 4 does. Sure, Gears of War has been the system's best looking game, but after 3 games, it seemed that series had peaked where it's at graphically. Forza is another game that's said to have excellent graphics, but seems to have a lot of bloom effect. Halo 4 doesn't mask anything with any type of ******s or bloom effects. The lighting is incredibly realistic, as well are the reflections. The Halo series has always seemed to rely on vivid colors to make it stand out, but Halo 4 doesn't have to do that. All the textures from the rocks to the grass and including all the armor is magnificent. All this while running at a good solid frame rate with no drops. The entire second area of the game with the crash debris and the massive ship is overly impressive

الان میتونی نتجه بگیری :)
--------------

البته اینم مثل خیلی از سایتها تو کف تکسچر بازی مونده ؟! حالا به نظر شما یه تکسچری که خوف نیست چه دلیلی داره سایتها اینهمه تو کفش باشند ؟!

@Gartall

میدونی داری چی میگی؟ از حد توانایی کنسول بالاتره؟
اونقد چشم بسته داری میری جلو که منطق رو بر باد فنا دادی
راستی حالا که چشماتو بستی مواظب باش سرت به جسم جامدی برخورد نکنه

حداقل یه 10 تا سایتی بودند که گفتند از حد توانایی کنسول بالاتر بوده :lol: البته یه 5 تا سایت هم گفتند نسل بعد . حالا من نمیدونم چرا سایتها سر هیلو 4 اینهمه جوگیر شدند و فقط برای هیلو 4 این همه واژه های رنگی میگند ؟:lol: پس میبینی که من میدونم دارم چی میگم :lol:

بعد اون قسمت دومش که Bold نکردی معنیش رو دقت کردی؟

چی گفته ؟!

خب تو هم نمیتونی بگی که منظورش این بوده که کلا بهترین روی کنسولهاست ... راستی AW هم درسته نورپردازیش فوق العده ست ولی حتما نمیشه مطمئن گفت بهترینه ، چون کلا نور در AW بخشی از Gameplay ه و بیش از هر بازی دیگه ای با نور کار داره ، حالا شاید مثلا اگه Engine های دیگه هم بخوان به این شکل از نور استفاده کنن نتیجه بهتری بگیرن ( مثال گفتم ، شایدم واقعا مثل AW نشه )

نور بخشی از گیم پلی aw بوده درست ولی شما اون همه نورپردازی تکنکیی که میدی ربطی به گیم پلی نداشت ! اصلا چه لزومی داشت یه همچین نورپردلزی تکنیکی برای گیم پلی طراحی کنن ؟! وقتی تو کله محیط یه نور شگفت انگیز میبینی که ربطی به گیم پلی نداره این چی را نشون میده ؟! منابع نوری که به گیم پلی ربط داشت یکی چراغ قوت بود ! و یکی هم نور زیر تیربرق ها ! بقیه موارد که هیچ ربطی نداشت و چیزی بودند خارق العاده از کیفیت ایجاد سایه ها بگیر تا لایت بیم ها و shadow beam ها از نورپردازی قلش لایت ها و تا ایجاد سایه های ابجت های محیطی همگی در سطح بینظیر قرار داشتند و دارند !
تا اینجای کار هم ندیدم سایتی به نورپردازی و سایه های یه بازی بعد aw بگه بهترین ! اینم حرف DF که مربوط به سال 2012 هست ! یعنی با اومدن نسخه AWAN :
Originally conceived as an open world "sandbox" game, the final version of Alan Wake proved to be somewhat linear, but vestiges remain of the original design - the landscape is vast, with a hugely impressive view distance, while the engine's handling of light and shadow is still quite unlike anything else we've seen on console.

عزیز جان چرا مغلطه میکنی؟؟؟
4 تا کلمه بُلد کردی، بعد معنی کردی:

Nothing else on the console matches up to what Halo 4 does
خب اینجا مفهوم کلیش اینه که اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره .

حالا 4 خط اضافه کردی بهش و میگی ببین چه مفهومی میده ؟؟
1000 خط دیگه هم اضافه کنی اون بُلد معنیش میشه: چیز دیگه ای روی این کنسول نیومده که به هیلو برسه ! نه ترجمه ی تو !!!
اصلا قانع شدن میدونی یعنی چی؟
یاد گرفتی قبول کردن اشتباه یعنی چی؟
کلاس زبان هم میخواد بذاره واسه ما
---------------------------
الان سایت ها بگن طرفدارای هیلو دیگه غذا نخورن تا بمیرن تو همین کارو میکنی؟
تمام ملاک زندگیت سایته؟ از خودت اراده نداری؟ عقل سلیم باور میکنه بازی فراتر از این کنسوله، بعد داره به این خوبی روش اجرا میشه؟؟؟ خداییش؟؟؟
گاد !!

باشه تو بردی ولی منم اون جمله که گفته را گزاشتم :) که از حد کنسول بالاتر بوده .

تمام ملاک زندگیت سایته؟ از خودت اراده نداری؟ عقل سلیم باور میکنه بازی فراتر از این کنسوله، بعد داره به این خوبی روش اجرا میشه؟؟؟ خداییش؟؟؟
گاد !!
این کلمات یه نوعی اسطلاح و بزرگنمایی هست قرار نیست دقیقا معنیش این باشه که بازی داره روی سخت افزار دیگه اجرا میشه! چطور تو از یه چیزی کف کنی 10 تا هم میزاری روش 1 اینم همین . بالاخره سایته بازی را انجام داده و تا الان با هربازی دیگه مقایسه کرده متعجبش کرده که چطور بعد این همه سال یه بازی میتونه با این کیفیت خلق بشه و با این حساب میگه بازی شبیه نسل بعد هست یا خارج از محدوده گرافیکی ! ولی دیکه مسقیما معنیش نمیشه اونی که فکر میکنی .
قبلا هم گفتم من عقل و چشم دارم ولی کی اینجا به نظر شخصی اهمیت میده ؟! اگه قرار بود کسی به نظر شخصی اهمیت بده فکرذ نکنم اینجا یدونه بحثی هم انجام میشد وقتی هیچ جوره نمیشه چیزی را ثابت کرد خب مطمئنا دست به دامن یه جای معتبرتر مثل سایتها میشی !

10 تا نمی خوام
شما 3 تا منبع به من بده که دقیقا این کلمه رو گفته باشه:اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره...
نه نمیدونی
اگه می دونستی که در منطق رو تخطه نمی کردی
قشنگ تاپیک قبلی را چک کنی یا پات را تو چندتا سایت بزاری حتما پیدا میکنی من اونقدر بیکار نیستم الان برم 100 تا سیات بگردم پیدا کنم ولی همین سایت بالایی که دادم نقل قولش را گزاشتم میتونی بخونی .

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
چه ديدگاه مبتديانه و خامي واقعا آدم افسوس ميخوره

نه طرفداراي سوني براي اين ادامه نميدن چون ميدونن اگه اين تاپيك 100 صفحه هم بره جلو بازم شما تو خونه اولت هستي و وقتي نمي توني اين رو به خودت ياد بدي كه نظري جز نظر شما هم وجود داره و فقط نبايد عنوان مقابل رو تخريب كرد پس براي چي آدم الكي وقتش رو بزاره.
در ضمن من تا جايي كه ميبينم به طور كامل جواب شمارو دارم و به نظر مياد اوضاع كاملا برعكس هستش و جنابعالي داري تو جاده خاكي سير ميكني

والله من و فرخ و بابک 40 صفحه هست نشستیم داریم جواب سونی فن ها رو با منطق کامل میدیم این شما هستین که هر دفعه یکی تون پیداش میشه و هی برای بازی های انحصاری سونی نوشابه باز میکنه و آخرم میگه "وای وای وای" اَه اَه" چه آدم های بی فرهنگی و بعد نفر بعدی.. تمومی هم ندارین..!:d

شما رفتین نقل قول پست های 2 هفته پیش من رو گذاشتی که 100 بار روش بحث شده انتظار داری دوباره بشینم از اول جواب بدم در حالی که عمراً قبول کنی..!!؟

شما همین الان برو یکی رو از تو کوچه بیار بهش بگو یک بازی که فقط یک نما رو نشون میده و از فاصله 15 متری دار محیط رو نمایش میده ساختش سختره یا یک بازی SANDBOX ی که با وجود باز بودن دوربین میتونی تا یک میلیمتری محیط هم زوم کنی..؟

عزیزم برای این میگن که بحثی یاهات نداریم چون وقتی سوالی ازت میپرسن جواب نمیدی و یه موضوع دیگه رو میکشی وسط وقتی میان در باره ی اون موضوع بحث میکنن باهات منطق نداری اون موقع :biggrin1:

والله من جواب دادم گفتم گرافیک رو از لحاظ تکنیکی بررسی میکنن نه هنری..و خود به خود بازی های مثل HR و B حذف میشن ولی وقتی طرف حالا یا به علت نداشتن اطلاعات یا فن بازی دوباره حرفهای فک انداز می زنه جواب چی رو بدم.!!؟
وقتی طرف میگه پردازش کات سین با گیم پلی فرقی نداره الان به کدام امام زاده پناه ببرم..!!؟:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیز جان چرا مغلطه میکنی؟؟؟
4 تا کلمه بُلد کردی، بعد معنی کردی:

Nothing else on the console matches up to what Halo 4 does
خب اینجا مفهوم کلیش اینه که اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره .

حالا 4 خط اضافه کردی بهش و میگی ببین چه مفهومی میده ؟؟
1000 خط دیگه هم اضافه کنی اون بُلد معنیش میشه: چیز دیگه ای روی این کنسول نیومده که به هیلو برسه ! نه ترجمه ی تو !!!
اصلا قانع شدن میدونی یعنی چی؟
یاد گرفتی قبول کردن اشتباه یعنی چی؟
کلاس زبان هم میخواد بذاره واسه ما :gathering:
---------------------------
الان سایت ها بگن طرفدارای هیلو دیگه غذا نخورن تا بمیرن تو همین کارو میکنی؟
گاد !!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
والله من 40 صفحه هست نشستیم داریم جواب سونی فن ها رو با منطق کامل میدیم

I don't want to live in this planet anymore :D

داداش ما هر چی گفتیم تو مسحره کردی و گفتی اینا که هوش مصنوعی نداره ، پرنده پر نمیزنه ، فیلمه ، mp4 ، divx .... . اگه یکی از پستای شما منطقی هست من استئفا میدم از کارم :D

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
حداقل یه 10 تا سایتی بودند که گفتند از حد توانایی کنسول بالاتر بوده :lol: البته یه 5 تا سایت هم گفتند نسل بعد . حالا من نمیدونم چرا سایتها سر هیلو 4 اینهمه جوگیر شدند و فقط برای هیلو 4 این همه واژه های رنگی میگند ؟:lol: پس میبینی که من میدونم دارم چی میگم :lol:
10 تا نمی خوام
شما 3 تا منبع به من بده که دقیقا این کلمه رو گفته باشه:اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره...
پس میبینی که من میدونم دارم چی میگم :lol:
نه نمیدونی:)
اگه می دونستی که در منطق رو تخطه نمی کردی
در ضمن روی انگلیسیت هم خوب کار کن،چون خیلی زشته با این همه ادعا،درست ترجمه نکنی:)
و در ضمن این قسمت از حرفام بی جواب موند
من میگم هیلو 4 بهترین گرافیم نسله ! حالا اینجا چندتا فن ریختن قبول نمیکنن چیزی را عوض نمیکنه !
خوب شما اشتباه میکنی;;)
نسل هنوز تموم نشده:)
پس حرف شما بی اعتباره:)
حالا اینجا چندتا فن ریختن
یکیش هم خود شما
قبول نمیکنن چیزی را عوض نمیکنه
حالا که دیدی عوض شد
ساده ترین کاری که میتونی بکنی اینه که بگی اشتباه کردم(و به نظر من برای لحن طعنه زننده تون باید معذرت بخواید) :)
چرا جواب ندادی؟ شاید جواب دادن این قسمت از توانایی هات خارج باشه؟:)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

Terova

این سونی فن ها هر وقت کم میارن طرف رو رو ترولری و فن بوی بازی محکوم میکنن و میگن هیچ بحثی دیگه باهات نداریم..
الان دقیقا موضعت را مشخص کن کدوم طرفی هستی سونی فن یا xbox360 فن !:>

دیروز rageبالاترین و بهترن گرافیک کنسولی بود الان هیلو 4 شما هم موضع تون را مشخص کنید:>

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اصلا اینطوری عادلانه نیست همین ریج open world هست و 60 فریم و گرافیکش هم عالی هست خب الان ریج باید با open world ها مقایسه بشه نه با u3 و این ها

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دو دقیقه نبودیم این همه پست رو کی بخونه :D بس کنین باو اینا از حرفشون پایین نمیان اگه خود سازنده ی هیلو که هیچ ابداع کننده ی XBOX هم بیاد بگه هیلو فراتر از قدرت کنسول نیست اینا ول نمیکنن :D

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

شما همین الان برو یکی رو از تو کوچه بیار بهش بگو یک بازی که فقط یک نما رو نشون میده و از فاصله 15 متری دار محیط رو نمایش میده ساختش سختره یا یک بازی SANDBOX ی که با وجود باز بودن دوربین میتونی تا یک میلیمتری محیط هم زوم کنی..؟
عزیزم الان مشاهده کردم که چقدر داره UNCHARTED 3 بهتون فشار میاره :D شما زورتون نمیرسه به UNCHARTED 3 میرین بازی GOW 3 رو که ماله 2010 هست با HALO 4 که ماله 2012 هست میسنجی ؟!!!!!!!! هر چند هم زیاد کم نیاورده با وجود اینکه بازی ماله 2010 هست اگه به اون بعد نگاه کنی HALO 4 اصلا چیزی نیست در مقابلش !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خوشگل انقدر نخند اگه بخوايم به اين كه فلان سايت كجا چه جمله اي رو به كار برده اكتفا كنيم كه فكر كنم يادت مونده باشه كه از اين جملات در سال 2009 هم زياد ديديم و شنيديم و به علاوه اون نمره 11 از 10 رو فكر نكنم هرگز فراموش كرده باشي پس نمي خواد بياي اينجا و يه قسمت مشخص كه در خط هاي بد در موردش روشن سازي شده رو بلد كني و با يه ترجمه نسبتا اشتباه اينجا بازارگرمي كني.
1.والله من و فرخ و بابک 40 صفحه هست نشستیم داریم جواب سونی فن ها رو با منطق کامل میدیم این شما هستین که هر دفعه یکی تون پیداش میشه و هی برای بازی های انحصاری سونی نوشابه باز میکنه و آخرم میگه "وای وای وای" اَه اَه" چه آدم های بی فرهنگی و بعد نفر بعدی.. تمومی هم ندارین..!:d

2.شما رفتین نقل قول پست های 2 هفته پیش من رو گذاشتی که 100 بار روش بحث شده انتظار داری دوباره بشینم از اول جواب بدم در حالی که عمراً قبول کنی..!!؟

3.شما همین الان برو یکی رو از تو کوچه بیار بهش بگو یک بازی که فقط یک نما رو نشون میده و از فاصله 15 متری دار محیط رو نمایش میده ساختش سختره یا یک بازی SANDBOX ی که با وجود باز بودن دوربین میتونی تا یک میلیمتری محیط هم زوم کنی..؟
1.منطق كامل؟من تنها چيزي كه تو پستاي شما نمي بينم منطقه.تو هر صفحه شروع به تخريب يكي انحصاري هاي سوني ميكنيد و چيزي كه بيشتر باعث خنده ميشه اينه كه هيچ جوابي ندارين و دست به دست هم يه مثلث رو تشكيل دادين و دارين عين بچه ها خودتون رو گول ميزنيد اگه شما منطق داشتيد الان اينجا در حال بحث كردن با من نبوديد بلكه ميدونستيد كه بايد به عقايد هم احترام بزاريم نه اينكه براي بازي خودمون بازي طرف مقابل رو تخريب كنيم.
2.چون جواب نداري بدي عزيز من تو همون صفحات قبلي هم نديدم كه بتوني جواب هاي قانع كننده اي بدي و الان 30 صفحه هستش كه داري مغلطه ميكني.
3.آره حرفت رو قبول دارم اگه برم يكي رو از سر كوچه بردارم بيارم ميگه اوني كه دوربين محرك و متناسب با بازيش داره بهتره و اونم نه باز در همه ي زمينه ها ولي تويي كه ادعات اينه كه الان چندين ساله داري بازي ميكني فقط با اين حرفت نشون ميدي كه كوچك ترين فرقي با كسي كه حتي اسم يه بازي رو نميدونه نداري چرا چون تو هنوز به اين درك نرسيدي كه الان Gow دو نسله كه داره با اين دوربين ساخته ميشه به اين درك نرسيدي كه هنوز اين دو بازي رو نميشه به خاطر تفاوت سبكشون به طور كامل با هم مقايسه كرد و هنوز نميدوني كه يه بازي 2012 رو نبايد با يه بازي 2010 مقايسه كني چه بسا كه خودتم ميدوني تو بسياري از موارد بازيت خُرد ميشه ولي نمي خواي قبول كني.
الان دقیقا موضعت را مشخص کن کدوم طرفی هستی سونی فن یا xbox360 فن !:>
دیروز rageبالاترین و بهترن گرافیک کنسولی بود الان هیلو 4 شما هم موضع تون را مشخص کنید:>
حسين يعني واقعا موضع اين دونفر رو نميدوني؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

اونجا را Bold کردم ! اون نظر دیروز من بود قرار نیست امروز نظرم اون باشه ! لول . ما تو این تاپیک واقعا چه چیزها که یاد نمیگیریم . از سال 2006 باید من یه بازی را انتخاب میکردم و تا اخر نسل نظرم یکی میشد و فرقی نمیکرد :lol:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024

آدم یا دوران شیرین مهد کودک می افته..:d

شما با احترام به شخصیت دیگران میانه ای نداری؟!
من دیدم شما کلا راجب مقوله گرافیک نظراتی دارید که با واقعیت فاصله بسیار زیادی داره و همچنین هنوز نمیدونید که حتی یه کات سین ریل تایم میتونه انقدر پرجزییات باشه که کل پردازش اون سیستم رو به چالش بکشه . ( هرچند اصلا بحث کات سین نبود و من راجب گیم پلی صحبت میکردم شما بازهم با فرافکنی این مطلب رو از هوش مصنوعی به CG و بعد به کات سین کشوندی ) بنا براین صرفا میخواهید بحث رو عوض کنید و همچنین اهل یه بحث منطقی هم نیستید که نشونه این هست رو یه بازی تعصب بیش از حد دارید و این یعنی فن بودند. برای همین گفتم بحث رو باشما ادامه ندم چون فایده نداره هر چیزی من بگم شما اصلا حاضر نیستی راجبش فکر کنی . عقل حکم میکنه همچین موضوعی رو ادامه ندم ( agree eith disagree ). حالا شما هم مواظب کلامت باش که یاد دوران خاصی نیافتی.
در ضمن من فن سونی یا ماکرو نیستم . از اون اول هم گفتم جای خیلی از بازی ها اینجا خالیه که اگر بودند به اونها رای میدادم . وقتی در جواب کسی حرفی ندارید سکوت هم کنید چیزی کم نمیشه

در جواب dreadlord عزیز که لطف کردن منبع رو دادند
مطالب رو خوندم . هیج چیزی راجب ریل تایم بودن کات سین یا از پیش رندر شدنش نگفته . فقط گفته انیمیشن ها به وضوح پیشرفت کرده ، همچنین از افت فریم کات سین هیلو ریچ گفته( خوب یعنی ریل تایم بوده) و گفته تو کات سین هیلو 4 افت فریم شاهدش نیستم.
خب کات سین ها تا اونجایی که معلومه با موتور خود بازی رندر شده وفریمش هم میتونه از خود بازی کمتر باشه . ( در طول کات سین من افت و خیز فریم مشاهده نکردم) به عنوان مثال 30 فریم باشه تا حس سینمایی تری به کات سین بده. بنابراین نمیشه گفت که اونها ریل تایم هستند یا نیستند . مگر اینکه منبع خاصی دارید که به اون موضوع اشاره کرده باشه

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:27 PM ارسال شده بود ----------

I don't want to live in this planet anymore :D

داداش ما هر چی گفتیم تو مسحره کردی و گفتی اینا که هوش مصنوعی نداره ، پرنده پر نمیزنه ، فیلمه ، mp4 ، divx .... . اگه یکی از پستای شما منطقی هست من استئفا میدم از کارم :D
الان میفهمم چرا گفتی ارزشش رو نداره;)

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
قشنگ تاپیک قبلی را چک کنی یا پات را تو چندتا سایت بزاری حتما پیدا میکنی من اونقدر بیکار نیستم الان برم 100 تا سیات بگردم پیدا کنم ولی همین سایت بالایی که دادم نقل قولش را گزاشتم میتونی بخونی .
منم اونقدرا بیکار نیستم
شما ادعا کردی 10 تا سایت دقیقا این جمله رو گفتن:اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره...
خب شما ادعایی کردی که باید ثابت کنید
ادعای شما باطل هست تا وقتی که خلافش رو ثابت کنی
همچین سایتی وجود نداره،به غیر از این که منطق رو خورده یه آبم روش
برای اون نقل قول بالایی هم که جوابت رو کورش داد،اشتباه ترجمه کردی
اون قسمت از حرف هام رو جواب ندادی(حالا که اشتباه کردی،باید پای لرزش هم بشینی،درسته؟)بهتره ازش فرار نکنی;)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
فعلا اینا رو میزارم و اگه بعد چله دنیا سالم موند بازم رو میکنم:d

قابل توجه بدن سازها و اونایی که به تعداد پلیگن و ورتکس علاقه دارن

k7311_godofwar9.jpg

d228_godofwariii969539.jpg

اینم واسه اونایی که از منبع نور و دود و دم ,دم میزنن

s3359_002uvk.jpg

بازم کریتوس در مقابل عظمت خدایان مورچه میشود:d

v2326_godofwariii785748_fu.jpg

و در پایان هر کی از تصاویر بالا به نتیجه نرسید عکس پایینی رو باز کنه:d

g219_godofwariiiplaystati.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر