بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین

افاقه نکرد راه حل های موثرتری هم می تونم پیشنهاد بدم :)
حداقل چند هزار تومان کنار میذاشتید در حد دو تا اسکین برای گاو می خریدید بعد اینجا از pre render و اینا حرف می زدید نه اینکه حتی خود بازی رو هم معلوم نیست تجربه کرده باشید یا نه :

سه نکته این سط هست

1- بازی دوربینش ثابت هست و در مقابل محیط باز و عظیم هیلو 4 قابل مقایسه نیست (البت مقایسه هم کنیم باز GOW ضعیف تر هست)
2- بازی GOW 3 اوج طراحی رو روی کارکتر کریتوس به کار بردن و محیط بازی خیلی ضعیفه (البت احتیاجی هم نیست زیاد روی محیط کار کنن)
3- خوب چرا به این بازی خفن با این گرافیک خفن رای نمیدین..
biggrinsmiley.gif

======

ستاره آبی@

هیلو رو بازی کردی..؟ برو تو محیطش یک کشتی بزن ببین این همه منبع نور با این کیفیت تو چه بازی دیدی اصلا مترو قابل مقایسه نیست.. شما تو یک محیط میبینی از 30 - 40 قسمت مختلف داره منبع نور پخش میشه..

========

یکی تاپیک قفل کنه نظر سنجی غیر عادلانه هست !و کاملا شخصی کلی بازی توش قرار نگرفته !
ویچر 2-مترو -فارکرای 3-فاینال فانتزی - .......

حسین جان از شما و امثالهم بعید هست..؟ این نظر سنجی بیشتر جنبه مبارزه بین انحصاری های دو کنسول رو داره و این بازی های که نام بردی فوقش 5 - 6 رای بیارن و سوخته میشن..
biggrinsmiley.gif

این بازی های که نام بردی گرافیک کنسولیشون به هیچ وجه به بازی های انحصاری مثل هیلو و آنچارت و گاو و گریز نمیرسه..

انچارتد 3 اصلا زیاد بالا پایین نداشت بیشتر مراحل در یک حد بودن به غیر از یکی از مراحل و بقیشون از لحاظ گرافیکی شاهکار بودن

اتفاقا خیلی بالا پایین داشت...
hmmsmiley02.gif

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سه نکته این سط هست

1- بازی دوربینش ثابت هست و در مقابل محیط باز و عظیم هیلو 4 قابل مقایسه نیست (البت مقایسه هم کنیم باز GOW ضعیف تر هست)
2- بازی GOW 3 اوج طراحی رو روی کارکتر کریتوس به کار بردن و محیط بازی خیلی ضعیفه (البت احتیاجی هم نیست زیاد روی محیط کار کنن)
biggrinsmiley.gif

======

ستاره آبی@

هیلو رو بازی کردی..؟ برو تو محیطش یک کشتی بزن ببین این همه منبع نور با این کیفیت تو چه بازی دیدی اصلا مترو قابل مقایسه نیست.. شما تو یک محیط میبینی از 30 - 40 قسمت مختلف داره منبع نور پخش میشه..

========

حسین جان از شما و امثالهم بعید هست..؟ این نظر سنجی بیشتر جنبه مبارزه بین انحصاری های دو کنسول رو داره و این بازی های که نام بردی فوقش 5 - 6 رای بیارن و سوخته میشن..
biggrinsmiley.gif

این بازی های که نام بردی گرافیک کنسولیشون به هیچ وجه به بازی های انحصاری مثل هیلو و آنچارت و گاو و گریز نمیرسه..

hmmsmiley02.gif

نا سلامتی بیش تز 5 بار تمومش کردم دیگه می دونم چی به چی هست فقط یکی از مراحلش بعضی جاها بد بود وگرنه بقیشون عالی بودن

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تبریک میگم
برد آنچارتد دیگه از اولشم مشخص بود شاهکار گرافیکی این نسل
به امید اومدن غول دنیای بازی ها The last of us >:d<
میتونید ترول رو آغاز کنید :D

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
biggrinsmiley.gif
برای اینکه شاهکاری مثل انچارتد هست
برای اینکه بازی ماله 2010 هست و تو داری با هیلو 4 که 2012 هست مقایسه میکنی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
گرفتی مارو ؟ منبع نور از سر و رومون میباره؟خب این شد تکسچر؟ اگه اینجوری باشه که KZ3 شاه تکسچرهاس!! بعدشم مدل کاراکتر کریتوس با 30 هزارتا چندضلعی ساخته شده بود میدونی یعنی چی؟ یعنی اگه این مدل رو تو PS2 قرارش میدادی توان پردازش شخصیت رو نداشت !! تو بازی هیلو 4 (با اینکه قبول دارم بهترین بازی 360 هستش) هر لحظه که کاراکتری در حال پردازش نیست تا رم رو اشغال کنه همین باعث باز شدن دست سازنده ها تو قسمتای دیگه میشه ، شخصیت دریک هم همینطور !!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
ولی جدا از طنز بودن این نظر سنجی یه خورده بیشتر جنبه کل کل داره . مثلا من موندم اون rage اون بالا چیکار می کنه .

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
گرفتی مارو ؟ منبع نور از سر و رومون میباره؟خب این شد تکسچر؟ اگه اینجوری باشه که KZ3 شاه تکسچرهاس!! بعدشم مدل کاراکتر کریتوس با 30 هزارتا چندضلعی ساخته شده بود میدونی یعنی چی؟ یعنی اگه این مدل رو تو PS2 قرارش میدادی توان پردازش شخصیت رو نداشت !! تو بازی هیلو 4 (با اینکه قبول دارم بهترین بازی 360 هستش) هر لحظه که کاراکتری در حال پردازش نیست تا رم رو اشغال کنه همین باعث باز شدن دست سازنده ها تو قسمتای دیگه میشه ، شخصیت دریک هم همینطور !!
عزیز توی هیلو 4 بعضی از قسمتای گیم پلی از دید سوم شخص هستش ( وقتی مسترچیف مسلسل های ثابتو میکنه میگیره دستش دوربین میاد پشت سرش ).اگه حرف شما درست باشه باید توی اینجور لحظات بازی افت فریم بده چون داره خود کاراکترو هم پردازش میکنه.ضمنا این حالت زمانی هست که محیط اطراف خیلیم شلوغه.
اون قضیه نورپردازی وقتی تاثیر گذاره که باعث ایجاد سایه بشه توی این زمینه خیلی از نور ها توی هیلو 4 همچین خاصیتی رو ندارن پس حرفت درسته...
در مورد گاو 3 هم بگم از لحاظ طراحی کاراکتر کریتوس واقعا حرف نداره ولی نمیشه گرافیک این بازی رو با دوربین ثابت با یه عنوانی مثل آنچارتد یا هیلو مقایسه کرد. به حر حال این قضیه دوربین ثابت خیلی تاثیر داره...

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
جناب terova
من هیلو 4 رو بازی کردم . اتفاقا تنها چیزی که داشت گرافیک بود و اصلا به اندازه هیلو های قبلی به من حال نداد . من خودم میگم نورپردازی بازی واقعا خوب هست . ولی چون از 30 جا داره نور پخش میشه و تو بازهای دیگه مثلا از 3ه جا . بهترین گرافیک هست !؟ البته این هم یه ترفند هست . که مخاطب رو کاملا مجذوب کنه . این نورپردازی بیش از حد و رنگ بندی تند یه گرافیک هنری خوب رو ایجاد میکنه که به فضای بازی هم کاملا میخوره ولی این باعث نمیشه که بگیم از نظر تکنیکی ورای همه عناوین هستش بهترین مرحله هیلو 4 از نظر گرافیک تکنیکی همون مرحله بیابانی بود . بقیه مراحل از نظر فنی پایین تر بودند

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
hmmsmiley02.gif
همه ی بازی ها بالا پایین دارن.شما برو یه نگاه از نزدیک به تکسچر وسایل نقلیه توی هیلو 4 بنداز ببین چه افتضاحیه(خودم به هیلو رای دادم!)...هر بازی این خاصیتو داره.قبول کن. هر بازی روی کنسول می خوای بگو من واست مثال بیارم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
جناب terova
من هیلو 4 رو بازی کردم . اتفاقا تنها چیزی که داشت گرافیک بود و اصلا به اندازه هیلو های قبلی به من حال نداد . من خودم میگم نورپردازی بازی واقعا خوب هست . ولی چون از 30 جا داره نور پخش میشه و تو بازهای دیگه مثلا از 3ه جا . بهترین گرافیک هست !؟ البته این هم یه ترفند هست . که مخاطب رو کاملا مجذوب کنه . این نورپردازی بیش از حد و رنگ بندی تند یه گرافیک هنری خوب رو ایجاد میکنه که به فضای بازی هم کاملا میخوره ولی این باعث نمیشه که بگیم از نظر تکنیکی ورای همه عناوین هستش بهترین مرحله هیلو 4 از نظر گرافیک تکنیکی همون مرحله بیابانی بود . بقیه مراحل از نظر فنی پایین تر بودند

به خدا الکی داری تایپ میکنی . ول کن .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من مشکلم اینه خیلیا فک کردن همین که از هر طرف نور و یا تابش آفتاب باشه میشه نورپردازی!! حال اینکه این منبع نور باید رئال تایم باشه و تو حرکت و عملیات کاراکتر و محیط تاثیرگذار باشه, تو بحث هوش مصنوعی هم برید Kz‏ بازی کنید تا پی ببرید هوش یعنی چی!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سه نکته این سط هست

biggrinsmiley.gif

1- وقتی داریم در مورد Best Looking حرف میزنیم عظمت محیط پشمک هم حساب نمیشه ;;) چه محیط 1 متر در 1 متر باشه چه 100 متر در 100 متر مهم چیزیه که دیده میشه ;;)
2- نه بابا ! جداً ؟!

3- برای چزوندن ;;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
امین به خدا داری الکی تایپ میکنی ول کن :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
امین به خدا داری الکی تایپ میکنی ول کن :d

کلاهتو قاضی کن جون من . این امین از اول U3 و GOW3 رو حتی به رسمیت هم نمیشناسه بعد اومده پست تکنیکی میده میگه GOW3 کلا ضعیف هست و نیازی هم نیست قوی باشه :)) :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر