بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
الان که به خاطر بحث دوباره GOW 3 رو گذاشتم واقعا پشیمون شدم واسه چی به U3 رای دادم.واقعا نرم نرم(60 فریم واقعی) حرکت میکنه اونم رو 1080P اونم با این جزئیات.خدایا(زئوس) منو بخاطر این اشتباهم ببخش ولی به خاطر پیروزی تو نظر سنجی مجبور شدم U3 رو انتخاب کنم:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
god 3 مشکلش اینه که بعضی جاهاشو فوق العاده ساختن ولی بعضی جاهاشو فکر کنم دادن دست آبدارچیشون طراحی کنه:dکلا تو بازی بعضی جاها هم گیم پلی هم گرافیک افت میکنه بعضی جاها به اوج میرسه
اگه این مشکلو نداشت خیلی از uncharted بهتر بود

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بنظرتون مدل کاراکتر خود ناتان رو مسترچیف داره?! اصلا مسترچیف دیده نمیشه که!! تو بازیه هیلو فقط رو محیط کار میکنن اما تو U3 مدل کاراکترها هم مدنظره, اینو میشه در نظر گرفت دوستان یا نه?

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
بنظرتون مدل کاراکتر خود ناتان رو مسترچیف داره?! اصلا مسترچیف دیده نمیشه که!! تو بازیه هیلو فقط رو محیط کار میکنن اما تو U3 مدل کاراکترها هم مدنظره, اینو میشه در نظر گرفت دوستان یا نه?
ببینم مستر چیف چه تعداد پلی گون داره؟!:-/ اصلا داره؟!:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
god 3 مشکلش اینه که بعضی جاهاشو فوق العاده ساختن ولی بعضی جاهاشو فکر کنم دادن دست آبدارچیشون طراحی کنه:dکلا تو بازی بعضی جاها هم گیم پلی هم گرافیک افت میکنه بعضی جاها به اوج میرسه
اگه این مشکلو نداشت خیلی از uncharted بهتر بود
دیگه زیاد هم بزرگ نمایی نکنید :D ضعیف ترین قسمت های GOW III هم از 80% بازی های این نسل بهتر و تر تمیز تر بود :D به این دلیل به چشم میومد که بقیه ی قسمت های بازی بی نقص بود. وگرنه اگر یه بازی سرتاسرش مثل ضعیف ترین قسمت های GOW III هم باشه باز هم عالیه :D!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دیگه زیاد هم بزرگ نمایی نکنید :D ضعیف ترین قسمت های GOW III هم از 80% بازی های این نسل بهتر و تر تمیز تر بود :D به این دلیل به چشم میومد که بقیه ی قسمت های بازی بی نقص بود. وگرنه اگر یه بازی سرتاسرش مثل ضعیف ترین قسمت های GOW III هم باشه باز هم عالیه :D!
دارم نسبت به آنچارتد میگم:dوگرنه از بازیای معمولی که یه سرو گردن بالاتر حالا نزنی دو شقمون کنی:dولی بازم به نظر من halo 4 از جفتشون بهتره حالا بزن دو شقم کن:d
تازه هیلو یه قابلیت با حالم داره اینه که وقتی پایینو ببینی پاهات دیده میشه:dهمینم کلیه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
آنچارت 3 هم خیلی بالا پایین داشت یک مرحله مثل صحرا آدم شاخ در میورد یک مرحله هم کاملا معمولی بود..

یک نکته ای که هیلو داره و هیچ بازی دیگری نداره منبع های نور هست که به شکل عجیب غریبی تو بازی خیلی زیاد هست..یعنی هر جا که میری از زمین و آسمان و در و دیوار و حتی اسلحه ها هم منابع نور میبینی که کیفیت مطلوبی هم داره..

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
براحتی و بدون ذره-ای شک آنچارتد۳ :D بعدش هم هیلو ۴ . و در ادامه فورزا و God Of War 3 .
کلا تا الان برای من و بنظر من بهترین گرافیک کل بازیها رو آنچارتد داشته .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
وقتي ميگي بهترين بازي تاريخ يعني همه بازي ها تا قيامت رو شامل ميشه؟خير تا اون لحظه گفتار رو شامل ميشه.....اينم تا اين لحظه نسل شامل ميشه.......شايد اصلا نسل ٣ سال ديگه طول بكشه(مثلا) در نتيجه اينجا هم منظور تا همين لحظس
بله بله
بهترین بازی تاریخ یعنی بازی هایی که از 7 سال قبل اومدن تا همین امروز
بازی هایی که فرضا 2 ماه دیگه قراره بیان قبول نیست
آی گِت ایت !!!!!!!!!!!!!!!!! :cheesygri
من موندم چطوری روتون میشه این تفسیرای من درآوردی رو تایب کنید توی این صفحات !!!!
اگر به این هم باشه تا الان گاو 3 بهترینِ نسل بوده، نه هیلو !
-----------------------------------------------------------------------------------------------
بعد اونوقت اسسینز 3 و فارکرای 3 که این نسل نیومدن که بخواد توی نظر سنجی باشن !!!!
اونا 14 ساعت بعد از ایجاد این نظر سنجی اومدن، نباید اینجا باشن !!
هرت هرت هرت
میخواین 800 تا سایت نام ببرم که ریج رو بهترین گرافیک دنیا میشناسن در کنار هیلو؟ بگم بگم؟؟
جمعش کنید باوووووووو

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خواهشا عکس از کات سین های pre render که فرمتشون mp4 هست نگزارید..:d

افاقه نکرد راه حل های موثرتری هم می تونم پیشنهاد بدم :)
حداقل چند هزار تومان کنار میذاشتید در حد دو تا اسکین برای گاو می خریدید بعد اینجا از pre render و اینا حرف می زدید نه اینکه حتی خود بازی رو هم معلوم نیست تجربه کرده باشید یا نه :

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب بهتره یه نگاه بندازید تا حجم تکسچر دستتون بیاد
63278247614749636926.jpg

اینم بد نیست نگاه کنید
82612854916489543325.jpg

از این شاهکار گرافیکی عکس زیاد دارم رو سیستم ولی چون دوستان گفتند صرفا کنسول . اونها رو نمیذارم که یه موقع هوش از سرشون نپره ولی این عکس ها از خود سایت بازی و گیم پلی هستش . تکسچر به کارفته در تمام محیط بسیار عالی و یکدست و کاملا تکنیکی هستش نه مثل عکساهایی که دوستان میذارند صرفا فوکوس روی کاراکتر مستر چیف و مثلا تکسچر صخره و نور پردازی بیش از حد . ( البته دوستان 360 فن عصبی نشند این بازی روی کنسول مکرمه عرضه شده)

یا مثلا گرافیک این بازی انقدر عقب افتاده است که تو نظر سنجی نیست ( فقط هیلو رو میذاشتید خودتون رو راحت میکردید)

06306114251602220499.jpg

یه نکته راجب نور پردازی و سیستم پارتیکل هیلو 4 . بااینکه روی 360 و باتوجه به تمام محدودیت خیلی خوب از اب دراومده ولی انقدر ها هم بازی های هم نسلش فاصله نداره . به دوعکس زیز که مربوط به بازی مترو 360 هست توجه کنید ( هر چند این بازی روی 360 از نظر گرافیکی نتونست مثل نسخه پلتفرم اصلیش گرافیک خیره کننده اش رو به نمایش بذاره ولی تو همون دو مورد که گفتم واقعا خوب بود)

71059765162561974576.jpg

و این

70513879119608293887.jpg

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
یکی تاپیک قفل کنه نظر سنجی غیر عادلانه هست !و کاملا شخصی کلی بازی توش قرار نگرفته !
ویچر 2-مترو -فارکرای 3-فاینال فانتزی - .......

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
شرمنده ولی این نظر شخصی من هست این اصلا عادلانه نیست یک بازی برای 2010 هست یک بازی برای 2011 یک بازی برای 2012 !! خب خیلیا توجه نمیکنن که بازی توی 2010 مثلا چقد شاخ بوده میان با 2012 میسنجن خب قطعا ضعیف میشه اینجوری حق بازی خورده میشه :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
بله بله
بهترین بازی تاریخ یعنی بازی هایی که از 7 سال قبل اومدن تا همین امروز
بازی هایی که فرضا 2 ماه دیگه قراره بیان قبول نیست
آی گِت ایت !!!!!!!!!!!!!!!!! :cheesygri
من موندم چطوری روتون میشه این تفسیرای من درآوردی رو تایب کنید توی این صفحات !!!!
اگر به این هم باشه تا الان گاو 3 بهترینِ نسل بوده، نه هیلو !
بعد اونوقت اسسینز 3 و فارکرای 3 که این نسل نیومدن که بخواد توی نظر سنجی باشن !!!!
اونا 14 ساعت بعد از ایجاد این نظر سنجی اومدن، نباید اینجا باشن !!
هرت هرت هرت
میخواین 800 تا سایت نام ببرم که ریج رو بهترین گرافیک دنیا میشناسن در کنار هیلو؟ بگم بگم؟؟
جمعش کنید باوووووووو
اولا منو قاطي بهترين بدترين خودتون نكنيد......اصلا واسم مهم نيس كدوم بهترين كدوم بدترين(فقط يه راي دادم به عنوان نظر شخصي)و نمي خوام هم در اين مورد بحثي بكنم
دوما فقط در مورد عنوان سر در تاپيك توضيح دادم ......همين ...اينكه فلان بازي كه تا حالا منتشر شده يا نشده رو هم تو نظرسنجي نذاشتن به خود زننده تاپيك مربوطه از اون بپرسيد

+

يه كمي هم آروم تر صحبت كنيد بد نيس....دعوا نداريم باهم....ممنون

.

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آنچارت 3 هم خیلی بالا پایین داشت یک مرحله مثل صحرا آدم شاخ در میورد یک مرحله هم کاملا معمولی بود..

یک نکته ای که هیلو داره و هیچ بازی دیگری نداره منبع های نور هست که به شکل عجیب غریبی تو بازی خیلی زیاد هست..یعنی هر جا که میری از زمین و آسمان و در و دیوار و حتی اسلحه ها هم منابع نور میبینی که کیفیت مطلوبی هم داره..

انچارتد 3 اصلا زیاد بالا پایین نداشت بیشتر مراحل در یک حد بودن به غیر از یکی از مراحل و بقیشون از لحاظ گرافیکی شاهکار بودن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر