بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بحث از موضوعش خارج شد.گرافیک u3 خیلی بهتر از gew3 هست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
مگه بابک نمیگه هیلو کاری کرد که PS فنا بفهمن که 360 هم قویه ؟؟ خوب منم میگم باید از ماکرو شاکی باشن که این همه سال با گرافیکای average و کم خرج اینهمه پولتون رو بالا کشیده و فقط هیلو 4 رو تحویلتون داده . گیرز 1 رو همونجور که میبنی بابکم قبول نداره و میگه هیلو4 این کارو کرد :D :lol: خوب اول نسل همه یه بازی خفن میدن دیگه بیاد اونم نده :D
ّبی خیال دیگه :D نمیخوام بحث بازی های دیگه رو فعلا بازم کنم. منظورم بابک هم کاملا مشخص بود، یادمه چند وقت پیش یه بحثی شکل گرفت و من پرسیدم "اگه ND میومد و U3 رو برای 360 میساخت بازم همین کیفیت رو میدیدیم؟" خیلی از دوستان گفتن که نه و 360 نمیکشه و این حرفها :D حرف بابک اینه که چطور شد یهو 360 کشید :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خداییش من موندم الان بحث سرچی هست !!! گرافیک - ترول کردن - بازی سال - کنسول بزرگان کلا همه چیز مخلوطه
به قول سر برادرهود بهنام یاکوزا اینجا چه خبره معلوم نیست !!!!!
آریا حالا نظر خودت و نگفتی بهترین گرافیک و در کدام بازی دیدی چرا ؟ :ذی
من که همون اول بدون خون و خونریزی گفتم ! :D
نمیدونم مشکل چیه که نمیشه همه راحت نظرشون رو بگن و به همدیگه هم احترام بذارن. یکی برای کوبیدن Halo 4 میره بی کیفیت ترین عکس هاش رو پیدا میکنه ، اون یکی برای کوبیدن U3 میره سراغ 8 برابر بودن کیفیت Cutscene ها !
کلاً توی یه چیز خیلی ساده مثل این موندیم و نمیتونیم نظر همدیگه رو قبول داشته باشیم ، بعد همه منتظر هستن موضوعات مهم تر جامعه درست بشه.

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
در ضمن کاری هم کرد که 360 فنا که تو عمرشون همچین گرافیکی به علت سیاستای ماکروسافت ندیده بودن الان به حدی جوگیر و متوهم بشن که هیلو رو با خدا مقایسه کنن .

نه دیگه داداش از این حرفا نزن خدایی! فکر کنم دیگه اکثریت منو شناختن که فن هیچ کنسولی نیستم ولی خداییش ،همونطور که محمد هم گفت یکی از شگفتی های همین نسل ، گرافیک فوق العاده Gears Of War 1 اونم سال 2006 بود که با عقل جور در نمیاد ! هنوزم که هنوزه گرافیک این بازیو خیلی خیلی قبول دارم!

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
عزیزم مگه تکسچرینگ آب هم شد ملاک؟ پردازش یه تیکه آب و یه کشتی(البته چندتا) کاری داره؟یار کار شاخی هست؟

عزيز جان شما اب رو نبين اصلا!اصلا بيشتر منظور من تو سالن كشتي بود!اونجا كه اب نداره؟داره؟
نه اصلا كار شاخي نيست اخه ازين جور مراحل تو ٩٠ درصد بازي هايي كه تو سال منتشر ميشن داريم
اصلا كاري نداره ساختش!!
:))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
مگه بابک نمیگه هیلو کاری کرد که PS فنا بفهمن که 360 هم قویه ؟؟ خوب منم میگم باید از ماکرو شاکی باشن که این همه سال با گرافیکای average و کم خرج اینهمه پولتون رو بالا کشیده و فقط هیلو 4 رو تحویلتون داده :D. گیرز 1 رو همونجور که میبنی بابکم قبول نداره و میگه هیلو4 این کارو کرد :D :lol: خوب اول نسل همه یه بازی خفن میدن دیگه بیاد اونم نده :D

پ.ن : اگه پستای من بی ربط هستن بگین تا بدونم . چون همه دارن میگن این چند صفخه آخر تئاتر شده . من که فک نکنم همچین پستایی داده باشم ولی یکی دو نفر دیگه خیلی ضایع بازی میکنن .

همین پستت تو اوته ... Gears هر سالی که منتشر شده بهترین و یا جز بهترینهای اون سال بوده .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همین پستت تو اوته ... Gears هر سالی که منتشر شده بهترین و یا جز بهترینهای اون سال بوده .

من مگه چیزی گفتم ؟ من حتی از اول هم جزو اونایی نیستم که میگفتن 360 نمیکشه و اینا . من فقط در قبال حرف بابک گفتم که داره هیلو رو عبادت میکنه :D

خوب دیگه به سلامتی این تاپیک هم تموم شد . حداقل از نظر من . نظرسنجی هم نزدیکه ولی باز U3 :lol:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بی خیال :D مثلا یکی میاد میگه "Halo 4 فقط قورباغه کشی هست" بقیه هم چیزی نمیگن یعنی اینکه فن های سونی این قضیه رو رد نمیکنن؟ :D

"بهترین گرافیک کنسولی نسل" با "بهترین گرافیک کنسولی تا آخر 2012" چه فرقی داره؟ اونوقت یه بازی که منتشر نشده چطور میتونه بهترین باشه؟ واسه بار صدم میگم (:D)، همیشه یه چیزی تو یه مقطعی بهترین هست، بعد از یه مدت ممکنه دیگه بهترین نباشه. سال دیگه فلان بازی میاد و گرافیکش خیلی خفن هست اونوقت اون میشه بهترین گرافیک نسل. همین طور که پارسال U3 بدون رقیب بهترین گرافیک نسل شده بود ولی مثل اینکه حالا که رقیب پیدا کرده خیلی به مذاق دوستان خوش نیومده :D Far Cry 3 هم اینقدر مشکلات داره که نتونه رقیبی واسه Halo 4 یا U3 باشه.
==
میشه لطف کنید و پست های مسخره بازی این چند تا صفحه که اصلا ربطی هم به موضوع تاپیک نداره رو پاک کنید؟ اصلا معلوم نیست قضیه چیه :D
عزیز من فرق داره سر در تاپیک هم میزدید تا 2012 .
حالا اونهایی که منشر شدند چرا نیستند تو نظر سنجی . ویچر 2 ، رد دد ، فارکرای 3 هم اگه مشکل دار هم باشه انقدر جزییات داره که بشه تو نظر سنجی گذاشت . دیگه از ریج که بدتر نیست. حتی همون فارکرای2 هم جاش خالیه. حتی فاینال فانتزی هم میتونه باشه نظر سنجی. و کلی بازی دیگه این نشون میده این تاپیک بسیار بسیار سطحی با گرافیک برخورد کرده و صرفا برای هدفی خاص بوده و به قول بچه ها صرفا یه تئاتر هستش . که صد الیته شو من هم داره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این سایت را که من تاحالا ندیده بودمش تو فروم B3D دیم .

http://www.polycount.com/2012/11/20/the-environment-art-of-halo-4/3/#start-reading
عجب سایتی هست ! قشنگ نشسته محیطها و طراحی و ارت های هیلو 4 را انالیز کمرده خیلی جامع هست مقالش من که کف کردم .
عکسها ماله خود 343 هست که تو مقالش گذاشته شده . البته کسی شک داره به این محیطها میشه از گیم پلیش عکس گذاشت :) واقعا محیطهای هیلو 4 به قول دوستان اصلا WOW نیست لول !

کف خون قاطی کنید

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
پ.ن : اگه پستای من بی ربط هستن بگین تا بدونم . چون همه دارن میگن این چند صفخه آخر تئاتر شده . من که فک نکنم همچین پستایی داده باشم ولی یکی دو نفر دیگه خیلی ضایع بازی میکنن .
پست های تو کلا همشون بی ربط و تئاترن:D یعنی یکی از شروع کننده های اصلی همین تئاترها خودتی. الان خودت خندت نمیگیره از این حرف؟ ارتباطشون به همدیگه چیه؟
این همه سال با گرافیکای average و کم خرج اینهمه پولتون رو بالا کشیده
یعنی تو اگه یه بازی با گرافیک average بخری، پولت بالا کشیده شده؟!

پ.ن: واقعا این تاپیک داره خیلی حال به هم زن میشه...

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
سونی فن ها زدن جاده خاکی :))

ورودتون رو تبریک میگم و انسالله در لیست سال بعد من باشید :d بفرما حالا شما هم بگو سونی جز Lbp و عروسک بازی چی داره :d

3 تا صفحه اخر رو که دارم میخونم دارم از خنده منفجر میشم :d به جان خودم بلاگ های صدرا هم انقدر من رو نخندونده بود :d ایول واقعا مرد هستید :d

اون یارو که اومد گفت سونی جز LBP دیگه انحصاری ندراه نقطه اوجشون بود :))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
بازیهایی که فکر میکنید باید باشند و نیستند بودنشون هم خیلی فرقی نمیکرد ، نهایتا 10 تا رای ...

------------------------------------------------------------------------------------

ضمنا اون عکسی که Tomy Fisher گذاشت از U1 و Halo خودش گفت با عکس که نمیشه مقایسه کرد و میشه الان یه عکس از Halo گذاشت که از U1 هم پایین تر باشه نه اینکه بخواد اینو ثابت کنه که U1 بهتره ، واقعا هم عکس گذاشتن برای مقایسه 2 تا بازی مختلف ( تازه اونم با سبک و دنیای مختلف ) نمیتونه درست باشه .

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
عزیز من فرق داره سر در تاپیک هم میزدید تا 2012 .
حالا اونهایی که منشر شدند چرا نیستند تو نظر سنجی . ویچر 2 ، رد دد ، فارکرای 3 هم اگه مشکل دار هم باشه انقدر جزییات داره که بشه تو نظر سنجی گذاشت . دیگه از ریج که بدتر نیست. حتی همون فارکرای2 هم جاش خالیه. حتی فاینال فانتزی هم میتونه باشه نظر سنجی. و کلی بازی دیگه این نشون میده این تاپیک بسیار بسیار سطحی با گرافیک برخورد کرده و صرفا برای هدفی خاص بوده و به قول بچه ها صرفا یه تئاتر هستش . که صد الیته شو من هم داره
من که نظرسنجی رو نزدم، اگه دست من بود که همه 20 گزینه رو پر می کردم تا همه بتونن رای دلخواهشون رو بدن. ولی بازم فرقی نمی کرد، مطمئن باش همین 2 تا بازی بیشترین رای رو می آوردن و انصافا هم همین دو تا بهترین های نسل تا حالا بودن :D

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بازیهایی که فکر میکنید باید باشند و نیستند بودنشون هم خیلی فرقی نمیکرد ، نهایتا 10 تا رای ...

------------------------------------------------------------------------------------

ضمنا اون عکسی که Tomy Fisher گذاشت از U1 و Halo خودش گفت با عکس که نمیشه مقایسه کرد و میشه الان یه عکس از Halo گذاشت که از U1 هم پایین تر باشه نه اینکه بخواد اینو ثابت کنه که U1 بهتره ، واقعا هم عکس گذاشتن برای مقایسه 2 تا بازی مختلف ( تازه اونم با سبک و دنیای مختلف ) نمیتونه درست باشه .

اره ممکنه فرقی تو این تاپیک نکنه چون یه جور جنگ صلیبی رو الان شاهدش هستیم ولی از بد فنی اون بازی ها سطح خیلی بالایی دارند

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من که نظرسنجی رو نزدم، اگه دست من بود که همه 20 گزینه رو پر می کردم تا همه بتونن رای دلخواهشون رو بدن. ولی بازم فرقی نمی کرد، مطمئن باش همین 2 تا بازی بیشترین رای رو می آوردن و انصافا هم همین دو تا بهترین های نسل تا حالا بودن :D

میدونم عزیز شما نزدید . چون بحثش شد گفتم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر