بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,996
نام
sami
یک سوال از فن های سونی
لطفا بدون فن بازی جواب بدید
اگه به شما بگن که حاظر هستید Little planet حذف بشه و بجاش بازی alan wake برای پلی3 هم بیاد قبول نمیکنید؟
همین عظمت و بزرگی بازی های ایکس باکس رو نشون میده
دوست عزیز بی خیال این بحث شو کلا.راستی از بریتنی چه خبر؟؟؟:d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
حالا نکته جالب اینه کات سین های U3 با 8 تا PS3 رندر شده یعنی 8 برابر قدرت فعلی PS3 !
کات سین های Halo 4 با خود 360 رندر شده و طبق گفته دوستان از کات سین های U3 هم کیفیت بهتری داره .
نتیجه میگریم قدرت 1 ایکس باکس 360 معادل هست با بیش از 8 عدد PS3 ! چه نیازی به نسل بعد هست ؟ یادمه اپیک گفته بود برای اجرای Unreal Engine 4 به قدرتی معادل 6 تا X360 نیازه و ما میبینیم اینجا چیزی فراتر از اون رو داریم . Xbox 360 در واقع همون Xbox 1440 ـه :)) !

این سوالیه که خیلیا پرسیدن فقط شما نیستی.نمونش:

Who needs next gen when our seven-year old 360s are capable of pumping excellence of this fidelity out of our TVs?

game master

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
من چند صفحه قبل ، یادآوری کردم که Red Dead Redemption و Castlevania :Lords Of Shadow جاشون تو نظر سنجی خالیه ولی از اونجایی که تو این تاپیک ، به هر پستی که به نفعتونه توجه میکنید ،بازم میگم! تازه جای Forza Horizon هم خالیه !ولی RDR و LOS دیگه باید باشن !

الان این دوستمون که تاپیکو زده ، به گرافیک چشم نواز و ظریفی، تو این دوتا بازی برخورد نکرده!؟:-/

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
یعنی چی؟ من چیکار به کات سین دارم؟ وقتی یارو میاد از کاتسین بازی عکس میزاره میگه گرافیک بازی فلان اینه تو که مدیری چرا نمیای بگی این عکس قبول نیست؟

OK گفتی قبول نیست ؟ 1 بار - 2 بار - 3 بار - 100 بار ؟ تو یه وصیت نامه بنویس برای نوه نتیجه هات که بعد از خودت اونا هم 40 تا آیدی بسازن بیان بگن کات سینهای U با 8 تا PS3 رندر شده ، فیلمش روی یک PS3 پخش میشه .

ادامه نده دیگه بخوای خودتو توجیه کنی هم بن میشی ، هدف و نیتت کاملا مشخصه و اصلا نیازی به اثبات نداره ، موضوع هم فقط بحث کات سین نیست ، کلا آدمی هستی که فقط قصدت ترول کردن اونم به بدترین شکل . اگه میخوای ادامه فعالیت بدی قبلا رو فراموش کن از این به بعد درست باش ( البته میدونم که کلا این آیدیت فقط برای اینکار ساخته شده ، اما به هر حال این فرصت رو داری )

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
حالا نکته جالب اینه کات سین های U3 با 8 تا PS3 رندر شده یعنی 8 برابر قدرت فعلی PS3 !
کات سین های Halo 4 با خود 360 رندر شده و طبق گفته دوستان از کات سین های U3 هم کیفیت بهتری داره .
نتیجه میگریم قدرت 1 ایکس باکس 360 معادل هست با بیش از 8 عدد PS3 ! چه نیازی به نسل بعد هست ؟ یادمه اپیک گفته بود برای اجرای Unreal Engine 4 به قدرتی معادل 6 تا X360 نیازه و ما میبینیم اینجا چیزی فراتر از اون رو داریم . Xbox 360 در واقع همون Xbox 1440 ـه :)) !
کسی نگفت کیفیتش از کات سین های U3 بهتره، من گفتم نسبت به کات سین های ریل تایم بقیه بهتره.
کلا همین که 343 یه کاری کرد تا اون توهمی که سونی از اول این نسل تو ذهنتون ایجاد کرده بود از بین بره واستون کافیه. حالا شما میتونی بری بهترین عکس U1 رو با بدترین عکس هیلو4 بگذاری کنار هم بگی U1 بهتره (:lol:). از اون لحاظ مختاری...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
وجداناً بدون اغراق این تاپیک جزو Top 3 Khafan Topics توی تاریخ بازیسنتر محسوب میشه ! :D کاندیدای اصلی رتبه اول هم هست اگه همین طور ادامه پیدا کنه.
یعنی چیز عجیبی هست واقعاً ! در حدی که اگه فردا یه دفعه بچه ها بیان بگن داشتیم تئاتر اجرا میکردیم ، تعجب نمیکنم ! :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
جای Red Dead تو نظر سنجی خالیه به نظر من از همه نظر عالی بود بهترین گرافیک نسل تا به اینجا.با توجه به وسعت محیطش فوق العاده بود.

آی گفتی به خدا:(
همه میگن وسعت وسعت بعد در مورد بازی های خطی :|:|

دوست عزیز بی خیال این بحث شو کلا.راستی از بریتنی چه خبر؟؟؟:d

تیکه اول رو هستم چون ممکنه که با LBP این وسط آتیش بازی به راه کنم:D بعد از اون مهمتر....:offtopic:

تیکه دوم هم اصلاً نیستم ، چون هرکسی به یه چیزی علاقه داره و به کسی ربطی نداره;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
تایید نمیکنن ولی رد هم نمیکنن :biggrin1: خوششون میاد یه نفر با یوزر دوم که مسئولیتی نداره بپره جلو اینجوری آب هویج :biggrin1: تحویل ملت بده :biggrin1:
بی خیال :D مثلا یکی میاد میگه "Halo 4 فقط قورباغه کشی هست" بقیه هم چیزی نمیگن یعنی اینکه فن های سونی این قضیه رو رد نمیکنن؟ :D
همونایی که منتشر شدن هم کافیه . تو اسم تاپیک هم نسل رو اوردند نه 20112 رو ( میخوای اون رو هم تصحیح کنید !!!). بعد تو نظر سنجی 2012 گذاشتند . همون طور که گفتم هدف نظر سنجی کاملا مشخصه چی بوده . وقتی جای خیلی از بزرگان تو نظر سنجی خالیه.
"بهترین گرافیک کنسولی نسل" با "بهترین گرافیک کنسولی تا آخر 2012" چه فرقی داره؟ اونوقت یه بازی که منتشر نشده چطور میتونه بهترین باشه؟ واسه بار صدم میگم (:D)، همیشه یه چیزی تو یه مقطعی بهترین هست، بعد از یه مدت ممکنه دیگه بهترین نباشه. سال دیگه فلان بازی میاد و گرافیکش خیلی خفن هست اونوقت اون میشه بهترین گرافیک نسل. همین طور که پارسال U3 بدون رقیب بهترین گرافیک نسل شده بود ولی مثل اینکه حالا که رقیب پیدا کرده خیلی به مذاق دوستان خوش نیومده :D Far Cry 3 هم اینقدر مشکلات داره که نتونه رقیبی واسه Halo 4 یا U3 باشه.
==
میشه لطف کنید و پست های مسخره بازی این چند تا صفحه که اصلا ربطی هم به موضوع تاپیک نداره رو پاک کنید؟ اصلا معلوم نیست قضیه چیه :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا همین که 343 یه کاری کرد تا اون توهمی که سونی از اول این نسل تو ذهنتون ایجاد کرده بود از بین بره واستون کافیه.

در ضمن کاری هم کرد که 360 فنا که تو عمرشون همچین گرافیکی به علت سیاستای ماکروسافت ندیده بودن الان به حدی جوگیر و متوهم بشن که هیلو رو با خدا مقایسه کنن .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
در ضمن کاری هم کرد که 360 فنا که تو عمرشون همچین گرافیکی به علت سیاستای ماکروسافت ندیده بودن الان به حدی جوگیر و متوهم بشن که هیلو رو با خدا مقایسه کنن .
به نام خدا
Gears of War 1

پ.ن: :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
وجداناً بدون اغراق این تاپیک جزو Top 3 Khafan Topics توی تاریخ بازیسنتر محسوب میشه ! :D کاندیدای اصلی رتبه اول هم هست اگه همین طور ادامه پیدا کنه.
یعنی چیز عجیبی هست واقعاً ! در حدی که اگه فردا یه دفعه بچه ها بیان بگن داشتیم تئاتر اجرا میکردیم ، تعجب نمیکنم ! :D

خداییش من موندم الان بحث سرچی هست !!! گرافیک - ترول کردن - بازی سال - کنسول بزرگان کلا همه چیز مخلوطه
به قول سر برادرهود بهنام یاکوزا اینجا چه خبره معلوم نیست !!!!!
آریا حالا نظر خودت و نگفتی بهترین گرافیک و در کدام بازی دیدی چرا ؟ :ذی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نام خدا
Gears of War 1

پ.ن: :D

مگه بابک نمیگه هیلو کاری کرد که PS فنا بفهمن که 360 هم قویه ؟؟ خوب منم میگم باید از ماکرو شاکی باشن که این همه سال با گرافیکای average و کم خرج اینهمه پولتون رو بالا کشیده و فقط هیلو 4 رو تحویلتون داده :D. گیرز 1 رو همونجور که میبنی بابکم قبول نداره و میگه هیلو4 این کارو کرد :D :lol: خوب اول نسل همه یه بازی خفن میدن دیگه بیاد اونم نده :D

پ.ن : اگه پستای من بی ربط هستن بگین تا بدونم . چون همه دارن میگن این چند صفخه آخر تئاتر شده . من که فک نکنم همچین پستایی داده باشم ولی یکی دو نفر دیگه خیلی ضایع بازی میکنن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر