بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
پارسال یه همچین تاپیکی بود!؟
میخواستید بزنید :D فکر نمیکنم کسی جلوتون رو گرفته بود :D
من که نبودم:biggrin1:
بعد هم برو ببین من به چی رای دادم;)
خب نبودی پس چرا می پرسی؟ :D آفرین درستش همینه، به اون چیزی که فکر میکنی بهتر بوده رای دادی :D

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یکی از دوستان یک عکس از مرحله ی توی شهر یمن بذار تا بفهمن دوستان که کاتسین های بازی روی 8 تا ps3 اجرا شده:|
داشتم امروز بازی می کردم u3 نوشته بود شما برای اجرا کاستین ها 7 تا ps3 دیگه می خواید:|

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
daxpax
تو u3 از ssao به هیچ وجه استفاده نشده
این همه تکنیکای استفاده شده تو بازی u3 تو کنفرانس game developers 2012 خود nd داده بیرون

fqstas6w8ep3cm7mbwqu.jpg

Uncharted3 effect technique

این همه بازیا که ssao توشون استفاده کردن
Screen space ambient occlusion - Wikipedia, the free encyclopedia

اگه تو جایی سراغ داری که معتبر باشه گفته باشه تو بازی نهایی ssao بزار من خودم از ظهر یکمی بازی کردم بعضی جاهاش تو بعضی مرحلها حس کردم داره ولی بیشتر جاهاش نداره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
این ندید بدیدی ها به ما نیومده . بهترین گرافیک نسل رو پس از اتمام نسل میزنن .
آره معلومه :D ضمن اینکه اصلا این قضیه چیز عجیبی نیست، همون پارسال مگه خیلی ها بحث رو نبردن سر اینکه U3 بهترین گرافیک کنسولی نسل هست؟ اینجا واسه اینکه تاپیک بهترین گرافیک امسال قفل شد دیگه نمیشد بحث رو تو اون تاپیک ادامه داد. حالا نمی دونم چرا اینقدر جدی می گیرید قضیه رو، اصلا بهترین گرافیک Uncharted 3 هست یا هر بازی که شما دوست دارید :D جذابیت بحث به کل کل هاش هست (البته کل کل منطقی) ولی خب بعضی کامنت ها اینقدر جدیه که آدم شک میکنه اون شخص خودش از سازنده های بازی بوده (واسه هر دو طرف صدق میکنه). بعضی کامنت ها هم اینقدر مسخره هست که ارزش خوندن هم ندارن، چه برسه به جواب دادن (اینم واسه هر دو طرف صدق میکنه) :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,029
نام
محمد امین
Uncharted فعلا باید با Crysis 2 و Geow3 رقابت کنه هیلو 4 لقمه گلو گیری برای مقایسه هست..

اوج گرافیک آنچارت یک صحرای هست که پرنده توش پر نمیزنه وقتی نه دشمنی هست نه اسلحه ای نه هوش مصنوعی نه افکتی خوب معلوم هست سازنده دستش بازه هر کاری میتونه انجام بده
اوج قدرت کنسول وقتی مشخصه میشه که تو یک محیط بزرگ 30 تا دشمن با طراحی های مختلف و با سلاح های مختلف بریزن سرت نه اینکه یک ساعت تو یک کشتی چرخ بزنی آخری یک نه نه مرده ای رو گیر بیاری از پشت خفت گیرش کنی..

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
Uncharted فعلا باید با Crysis 2 و Geow3 رقابت کنه هیلو 4 لقمه گلو گیری برای مقایسه هست..

اوج گرافیک آنچارت یک صحرای هست که پرنده توش پر نمیزنه وقتی نه دشمنی هست نه اسلحه ای نه هوش مصنوعی نه افکتی خوب معلوم هست سازنده دستش بازه هر کاری میتونه انجام بده
اوج قدرت کنسول وقتی مشخصه میشه که تو یک محیط بزرگ 30 تا دشمن با طراحی های مختلف و با سلاح های مختلف بریزن سرت نه اینکه یک ساعت تو یک کشتی چرخ بزنی آخری یک نه نه مرده ای رو گیر بیاری از پشت خفت گیرش کنی..
دقیقا تایید میشه کلا کار سونی تو این نسل گول مالیدن سر یوزراش با بازیای خیلی خیلی خطیه set piece شده و دوربین ثابت و از همه مهمتر کاتسینای از قبل رندر شده بوده یه infamous اپن ورد بود که اونم جلو اپن وردای دیگه حرفی نداشت واسه گفتن.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا لطفا بحث رو رها کنید سالیان گذشته هم یه همچین تاپیکی بود از ابرنگی بودن انچارتد بگیر برو جلو. اون موقع فقط H4 نبود که بچسبن بهش اونموقع بحث سره GOTY شدن بازی RAGE بود که با اون نمرات افتضاح دیدیم چی شد. بعدا دوباره جبهه عوض شد که نه اقا کی گفته که ما میگفتیم RAGE باید GOTY شه ما میگفتیم که بهترین گرافیک میشه که اونم دیدم چی شد اخر سر با اون همه باگ گرافیکی.الانم همینه دویاره مثل سالیان قبل رو سیاهیش به زغال میمونه

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami

البته unchrted صحنه های شلوغو خفن زیاد داشت ولی ته گرافیکش همون مرحله صحراش بود.در کل دو تا بازی تو حلقم جفتشون عالی بودن

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
داشتم امروز بازی می کردم u3 نوشته بود شما برای اجرا کاستین ها 7 تا ps3 دیگه می خواید

کاتسین از قبل رندر شده که 8 تا ps3 نمیخواد چون زحمتشو قبلا اون 8 تا کشیدن شما الان داری فیلمشو میبینی! حتما فکر میکنی وقتی فیلم آواتارو نگاه میکنی دی وی دی خونتون داره همه فیلمو واست رندر میکنه.lol

خدایا ببین مارو با کیا کردی 75 میلیون!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,130
نام
حسین
دقیقا تایید میشه کلا کار سونی تو این نسل گول مالیدن سر یوزراش با بازیای خیلی خیلی خطیه set piece شده و دوربین ثابت و از همه مهمتر کاتسینای از قبل رندر شده بوده یه infamous اپن ورد بود که اونم جلو اپن وردای دیگه حرفی نداشت واسه گفتن.

آقاجان چی میگی شما هی داری علم مبارزه با استبداد سونی رو شیون میکنی!!!اگر کسی گول مالیده باشه مایکروئه.حوصله توضیح هم ندارم.سونی هم فقط به این خاطر بهترین گرافیکهای سال رو کسب کرده چون استودیوهای اختصاصی با موتورهای اختصاصی داشته که تونستن در زمان خودشون بهترین بازدهی رو به نمایش بزارن.کاری که مایکرو خیلی دیر انجامش داد و نتیجشم دید.والسلام

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خب نبودی پس چرا می پرسی؟ :D
حالت خوبه!؟:D
خو آدم چیزهایی که نمیدونه رو میپرسه دیگه:))

هرچند فک کنم دم پرت بودم این سوال رو میکردم با دندونات خرخره ام رو جر میدادی:|=))

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
راستی این محمد هکر چی شد؟؟؟؟کلا بنش کردن واسه چی؟؟؟؟؟

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

آقاجان چی میگی شما هی داری علم مبارزه با استبداد سونی رو شیون میکنی!!!اگر کسی گول مالیده باشه مایکروئه.حوصله توضیح هم ندارم.سونی هم فقط به این خاطر بهترین گرافیکهای سال رو کسب کرده چون استودیوهای اختصاصی با موتورهای اختصاصی داشته که تونستن در زمان خودشون بهترین بازدهی رو به نمایش بزارن.کاری که مایکرو خیلی دیر انجامش داد و نتیجشم دید.والسلام

شما وکیل مدافع سونی ای؟ به شما چه ربطی داره ؟ من دوست دارم نظرمو بدم دلایلشم همشون fact هست منبع داره شما خلافشو میدونی بیا بگو اگرم که شما خوشت نمیاد بزار تو black list اصلا نخون.راحت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر