بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
میبینم که کسی نمیتونه جواب بده ؟ من از الان تصمیم گرفتم دونه دونه سوال بکنم ! تا زمانی که سوال منو جواب ندادید سوال نپرسید ! این یدونه عکس نمونش را در انچارتد 3 نشون بدید یه دشمن که با این فاصله یه همچین کیفیتی داشته باشه یه همچین تکسچری روش به کار بره و یه همچین سایه زنی داشته باشه یعنی تو این عکس فکر کنم کیفیت تکسچر و سایه زنی و ......جواب ها داده بشه !!

لطفا !:

14910151519888114910.jpg

اولا تو آنچارتد قورباغه ی جهش یافته وجود نداره و همه انسان هستن و انسانم عمرا بتونه همچین افکتایی داشته باشه روش و همون عکسایی که از انسانهای موجود در آنچارتد گذاشتیم صفحه های قبل کافیه ;) قول میدم دیگه پست ندم فرخ :))

واسه کیفیت تکسچر هم پیشنهاد میکنم برو U3 رو بازی کن :D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اولا تو آنچارتد قورباغه ی جهش یافته وجود نداره و همه انسان هستن و انسانم عمرا بتونه همچین افکتایی داشته باشه روش و همون عکسایی که از انسانهای موجود در آنچارتد گذاشتیم صفحه های قبل کافیه ;) قول میدم دیگه پست ندم فرخ :))

ما ازتون قورباغه نخواستیم ! شما یه انسان نشون بده از نوع دشمن ! که یه هچین کیفیتی داشته باشه ؟!
خودتون را اذیت نکنید چون نیست مشابهش ! خود ما بازی را تجربه داشتیم !

Gartall

شما گیم اسپات رو که قبول نداری ! بقیه سایت ها رو هم که سر ماجرای معروف گیرز و mgs که خودتم حفظی دیگه قبلا یه جورایی اعلام کردی قبول نداری ! بگو کدوم راه وجود داره که شما متقاعد بشی بعد از سپری شدن یک نسل کامل ps3 هم یه بازی در خور ، با گرافیک مورد پسند شما داشته ؟ اگه راهش همین عکس گذاشتن با همین شکل قیاس هست من دیگه بحثی ندارم !
من گیم اسپات را فقط از لحاظ گرافیکی قبول ندارم و این حرق امروز من نیست ! چندساله دارم میگم . اگه شما قبول داری باید قبول کنی سال قبل انچارتد 3 جزو 5 تا گرافیک سال نبود ؟! به خاطر همین قضیه هاست که قبولش ندارم تو این موضوع سال 2008 هم بازیه gears2 را حتی تو بهترین های خود 360 نامزد گرافیکیش نکرد !!! خب این نشون میده این سایت یکم مشکل داره .
ولی از لحاظ سیستم امتیاز دهی به بازی ها خیلی قبولش دارم .

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
Gartall

شما گیم اسپات رو که قبول نداری ! بقیه سایت ها رو هم که سر ماجرای معروف گیرز و mgs که خودتم حفظی دیگه قبلا یه جورایی اعلام کردی قبول نداری ! بگو کدوم راه وجود داره که شما متقاعد بشی بعد از سپری شدن یک نسل کامل ps3 هم یه بازی در خور ، با گرافیک مورد پسند شما داشته ؟ :) اگه راهش همین عکس گذاشتن با همین شکل قیاس هست من دیگه بحثی ندارم !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خودتون را اذیت نکنید چون نیست مشابهش ! خود ما بازی را تجربه داشتیم !

آخه این چه نوع مقایسه ای واسه فهمیدنه کیفیت تکسچر هست آخه ؟؟ دشمن از نزدیک !!! ریلی ؟؟؟!! تو U3 اصلا دشمن از نزدیک داریم ؟؟ نزدیکه دشمن بشی باباتو در میاره . این همه عکس اِند تکسچر گذاشتیم آخرش یه قورباغه نشون بدی بگی عینشو تو U3 پیدا کنین ؟؟

اگه خود شما از بازی تجربه داشتی عمرا همچین حرفی میزدی . ببین دوتامونم میدونیم قانع نخواهی شد پس بهتره بیخیال بشی .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
تو اینجوری تاپیک ها مهم نیست کدوم بازی گرافیک بهتری داره.. مهم این هست شما فن کدوم کنسول هستی..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آخه این چه نوع مقایسه ای واسه فهمیدنه کیفیت تکسچر هست آخه ؟؟ دشمن از نزدیک !!! ریلی ؟؟؟!! تو U3 اصلا دشمن از نزدیک داریم ؟؟ نزدیکه دشمن بشی باباتو در میاره . این همه عکس اِند تکسچر گذاشتیم آخرش یه قورباغه نشون بدی بگی عینشو تو U3 پیدا کنین ؟؟

اگه خود شما از بازی تجربه داشتی عمرا همچین حرفی میزدی . ببین دوتامونم میدونیم قانع نخواهی شد پس بهتره بیخیال بشی .

انچارتد دشمن از نزدیک نداره ؟! قشنگ با سلاحت زوم کن روی دشمن یا هر چیزی از زاویه عمود بهش ! یه همچین کیفیت تکسچر نشون بده ؟! ok ؟ شما ازادی یکم از فاصله دور هم که بهانه نداشته باشی عکس نشون بدی .
چرا خودت را اذیت میکنی خودت هم میدونی نیست ! من همچنان منتظرم :)

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
اینکه معلومه هیلو 4 . چون مث آنفارتد یه بازی خطی (کاملا خطی) نیست.اطلاعات گرافیکی و فیزیکی که در هیلو پردازش میشه رو ps3 بخواد پردازش شه خود خدا هم نمیتونه معجزه کنه و جریان رو جمع و جور کنه.
متعجبم که حرفی از بازی با دوربین ثابت( GOw ) حتی در نظر سنجی وجود داره.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من گیم اسپات را فقط از لحاظ گرافیکی قبول ندارم و این حرق امروز من نیست ! چندساله دارم میگم . اگه شما قبول داری باید قبول کنی سال قبل انچارتد 3 جزو 5 تا گرافیک سال نبود ؟!
برای کاندید شدن هزار تا عامل و نظر دخیله ، توی اون لیست کاندید ها به خاطر اینکه بیشتر با بازی های fps روبرو هستیم . گیم اسپات ترجیح داده بین دو بازی انحصاری سونی ، کیلزون رو که یه بازی اول شخص هست کاندید قرار بده تا قیاس بهتر و منطقی تری با کرایسیس و بتل و ... که اونا هم بازی های اول شخص هستن داشته باشه . اینو شما نمی دونی میای شلوغ می کنی ! و گیم اسپات رو می بری زیر سوال ! به خاطر همینم قیاست برای بهترین گرافیک ، قرار دادن تصویر های این شکلی هست که از پایه و اساس مشکل داره این نوع قیاس !

نگفتی راهش چیه شما متقاعد بشی ؟ نسل داره تموم می شه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
برای کاندید شدن هزار تا عامل و نظر دخیله ، توی اون لیست کاندید ها به خاطر اینکه بیشتر با بازی های fps روبرو هستیم . گیم اسپات ترجیح داده بین دو بازی انحصاری سونی ، کیلزون رو که یه بازی اول شخص هست کاندید قرار بده تا قیاس بهتر و منطقی تری با کرایسیس و بتل و ... که اونا هم بازی های اول شخص هستن داشته باشه . اینو شما نمی دونی میای شلوغ می کنی ! و گیم اسپات رو می بری زیر سوال ! به خاطر همینم قیاست برای بهترین گرافیک ، قرار دادن تصویر های این شکلی هست که از پایه و اساس مشکل داره این نوع قیاس !

نگفتی راهش چیه شما متقاعد بشی ؟ نسل داره تموم می شه !

اهان پس گیم اسپات ترجیه داده اول شخص بزاره ؟! به خاطر همون از بین بازیهای ps3 ترجیه داده کیلزون را انتخاب کنه ؟! شما این دلایل را از کجا اوردی ؟! خیلی راحت گیم اسپات 5 تا بهترین گرافیک سال را انتخاب کرده و توش خیبری از انچارتد3 نبوده ! قبولش سخت نیست !

بعد ما اخر سر نفهمیدیم چطور مقایسه کنیم ؟!
اگه به نظر شخصی باشه که نظر شخصی شما بیشتر قابول قبوله و نظر شخصیه ما چرتی بیش نیست !
اگر به سایت باشه باز سایت ملاک نیست و شما مهمترید !
اگر به عکس گذاشتند باشه بازم درست نیست چنین قیاسی !

بالاخره ما از چه راهی بریم جلو ؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من هنوز نتوسنتم درک کنم چجوری دارید H4 رو با U3 مقایسه می‌کنید:|
دو بازی با فضا و جو مختلف، دشمنان مختلف، سبک مختلف و هزاران فرق دیگه چجوری از لحاظ گرافیک دارن با هم مقایسه می‌شن رو واقعا نمی‌دونم:|
الکی هم بحث نکنید جفتشون تو سبک خودشون عالی هستن!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خیلی وقته تو این بحثا شرکت نمیکنم چون در آخر باید قبول کنی که بیخود نظرت اینه و اشتباه نظر دادی
یا نظرت مثل من باشه یا قانعت میکنم که نظر من درسته...
تو نظرسنجی گزینه فلان میذارن بعد میخندن که کدوم احمقی به این رای داده لول !
بقول یه بابایی منطق ما ایرانیا اینه که یا حق با منه یا تو نمیفهمی که حق با منه.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
انچارتد دشمن از نزدیک نداره ؟! قشنگ با سلاحت زوم کن روی دشمن یا هر چیزی از زاویه عمود بهش ! یه همچین کیفیت تکسچر نشون بده ؟! ok ؟ شما ازادی یکم از فاصله دور هم که بهانه نداشته باشی عکس نشون بدی .
چرا خودت را اذیت میکنی خودت هم میدونی نیست ! من همچنان منتظرم :)
حداقل یه بازی بگو NPC هاش یک مقدار به H4 شباهت داشته باشند!

God-of-War-III-Hades-2.jpg

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اهان پس گیم اسپات ترجیه داده اول شخص بزاره ؟! به خاطر همون از بین بازیهای ps3 ترجیه داده کیلزون را انتخاب کنه ؟! شما این دلایل را از کجا اوردی ؟! خیلی راحت گیم اسپات 5 تا بهترین گرافیک سال را انتخاب کرده و توش خیبری از انچارتد3 نبوده ! قبولش سخت نیست !

بعد ما اخر سر نفهمیدیم چطور مقایسه کنیم ؟!
اگه به نظر شخصی باشه که نظر شخصی شما بیشتر قابول قبوله و نظر شخصیه ما چرتی بیش نیست !
اگر به سایت باشه باز سایت ملاک نیست و شما مهمترید !
اگر به عکس گذاشتند باشه بازم درست نیست چنین قیاسی !

بالاخره ما از چه راهی بریم جلو ؟!
می دونستم بعد این توضیح هم چنین کامنتی از شما دیده می شه . :) من که موضعم مشخصه ! دارم نقل قول سایت ها و مدال های گرافیکی و ... رو می ذارم . شما می خوای به صورت خود کفا انتخاب کنی و گیم اسپات رو قبول نداری !
عرض کردم که گیم اسپات به انچارتد 3 مدال گرافیکی داد ولی به halo 4 خیر ! این شد قیاس این دو تا و فکت از نظر گیم اسپات ! جملات منتقدین IGN رو هم که خوندی ؟ امتیاز 10 به گرافیک این بازی رو هم که همه دیدن !؟ اینم شد دومین فکت از نظر IGN !
ملاک درست هم همون سایت ها هست ، بوده و خواهد بود. در غیر این صورت هر کی واسه خودش نظری داره ! بحث بدون منبع و مرجع معنی نداره ! جوایز و مدال ها و ... که انچارتد 2 و 3 از نظر گرافیکی دریافت کردن و تعریف و تمجید هایی که ازشون شده در قیاس با halo 4 و ریچ خنده داره ! حالا شما تا صبح اینجا مدام عکس هایی بذار که اصلا ربطی به هم نداره قیاس کردنشون !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
الان دقیقا هدفتون از بحث با فرخ چیه ؟ کسی دیده تو این 6 سالی که عضو بوده از حرفش کوتاه بیاد :D من که حاضر نیستم مخم رو برا این حرفا تیلیت کنم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر