بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
با با 2 تا عکس خوب بزار از انچارتد

بیا اینم از من . چه حقیقت تلخی ! یه بازی تمام خطی و تمام اسکریپت شده با هوش مصنوعی چغندرقند محیطهای کوچیک کیفیت از یه بازی با محیطهای بزرگ و....... کمتره :lol:

96554171103129638148.jpg

46533677202313762572.jpg

ریل تایم از داخل بازی فقط سیستم dof اضافه داره :

14442762323501985990.jpg

انچارتد جون کجایی که دوست خوب فنهاشی ;;)

نزن به جاده خاکی ، بگو کم آوردم اعصابم داغون شد

روت را برم من !

روی تو رو که من موقعه عرضه شدنه rage رفتم ولی اول تاپیک خیلی منطقی و با ادب پست میدی الان که دیدی اوضاع خراب شد شروع کردی به فحش دادن به U3

شما مگه قرار نبود تو این تاپیک پست ندی و به مردم هم پیشنهاد دادی ؟! حداقل رو حرفه خودت باش !

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خب این که معلومه. بدون شک، بی برو برگرد U3.
بعدش Killzone 3
بعد GOW III
بعد هم دموی GOW: A (چون هنوز بتا هست و گرافیکش تکمیل نیست)
بعدش هم U2.
2 تا برداشت که میشه از این پست کرد.
1.بهنام PS3 داره.
2.بهنام حواس نداره.(چون TLOU رو فراموش کردی)
:|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بیا اینم از من . چه حقیقت تلخی ! یه بازی تمام خطی و تمام اسکریپت شده با هوش مصنوعی چغندرقند محیطهای کوچیک کیفیت از یه بازی با محیطهای بزرگ و....... کمتره :lol:

نزن به جاده خاکی ، بگو کم آوردم اعصابم داغون شد :D

روت را برم من !

روی تو رو که من موقعه عرضه شدنه rage رفتم :D ولی اول تاپیک خیلی منطقی و با ادب پست میدی الان که دیدی اوضاع خراب شد شروع کردی به فحش دادن به U3 :))

شما مگه قرار نبود تو این تاپیک پست ندی و به مردم هم پیشنهاد دادی ؟! حداقل رو حرفه خودت باش !
خوب گفتم که نظرم عوض شد یه لحظه احساس کردم واقعا فکر میکنید هیلو برترین گرافیک نسل هست واسه همون نظرم عوض شد . ولی کم کم میبینم نیازی نیست دیگه پست بدم
lol.gif

====

فقط از فنای 360 خواهش میکنم که از یوزرای دوم سوم چهارمشون استفاده نکنن تا نظرسنجی عادل باشه . ممنون :D

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بصری؟:)) گیم اسپات U3 رو کاندید بهترین گرافیک تکنیکی نکرد، گرافیک هنری جایزه و کاندیدهای جداگانه ای داشت. بیا:

Best Graphics, Technical - GameSpot's Best of 2011 Special Achievements
Best Graphics, Artistic - GameSpot's Best of 2011 Special Achievements

یا باید بگی اشتباه کردی، یا اینکه قبول کنی U3 جزو 5 تا گرافیک تکنیکی 2011 نبود، راه دیگه ای نداری متاسفانه:crying1: :D
:)باز که صحبت از کاندید کردی ؟ :) عرض کردم خدمتتون کاندید چه ربطی به نقد گرافیکی داره !؟ ما فرض می کنیم سال 2011 گرافیک انچارتد 3 در اخرین رتبه قرار داشته از نظر سایت گیم اسپات ! حالا همین بازی که اخرین رتبه رو کسب کرده موفق به دریافت مدال گرافیکی شده از سایت گیم اسپات ، اما بازی Halo 4 نتونسته چنین مدالی رو دریافت کنه ! این شد قیاس مستقیم این دو بازی ! ربطی به سال 2011 و کاندید شدن و نشدن بازی ها نداره !

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
HALO 4 و UNCHARTED 3 در کنار همدیگه ، جزو خرکی گرافیک ترین و نیمه بر انداز ترین بازیهایی بوده که تا حالا دیدم .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
:)باز که صحبت از کاندید کردی ؟ :) عرض کردم خدمتتون کاندید چه ربطی به نقد گرافیکی داره !؟ ما فرض می کنیم سال 2011 گرافیک انچارتد 3 در اخرین رتبه قرار داشته از نظر سایت گیم اسپات ! حالا همین بازی که اخرین رتبه رو کسب کرده موفق به دریافت مدال گرافیکی شده از سایت گیم اسپات ، اما بازی Halo 4 نتونسته چنین مدالی رو دریافت کنه ! این شد قیاس مستقیم این دو بازی ! ربطی به سال 2011 و کاندید شدن و نشدن بازی ها نداره !
همین rage هم 3 تا مدال گرافیکی از این سایت گیم اسپات گرفت ولی همین شما ps3 فنها گرافیکش را جزو زباله و تاریخ گذشته و نسل قدیم میدونستید ! خب الان چیکار کنیم ؟ ما باید کدوم ور برقصیم؟!

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
اوکی، پس خودت گفتی U3 جزو 5 تا بازی 2011 هم نیستا، به من ربطی نداره:D
حالا نکته اینه که چطور بازی که جزو 5 تا گرافیک برتر سال خودش هم قرار نداره، میتونه بهترین گرافیک نسل باشه؟:lol: :D فعلا برید سعی کنید تو همون سال کاندید بهترین گرافیک از قبله عالم دنیای گیم بشید (برنده هم نه، کاندید:lol:) بعد بیایید صحبت از نسل کنید>:d< :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اوکی، پس خودت گفتی U3 جزو 5 تا بازی 2011 هم نیستا، به من ربطی نداره:D
حالا نکته اینه که چطور بازی که جزو 5 تا گرافیک برتر سال خودش هم قرار نداره، میتونه بهترین گرافیک نسل باشه؟:lol: :D فعلا برید سعی کنید تو همون سال کاندید بهترین گرافیک از قبله عالم دنیای گیم بشید (برنده هم نه، کاندید:lol:) بعد بیایید صحبت از نسل کنید>:d< :D
بابک بدجور به کاندیدی گیر دادیا :D. قبول کن U3 از نظر فنی خیلی بهتر از Halo 4 بود. البته از نظر بصری خب Halo 4 بهتر بود اما در کل U3.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
Rage با اون تکسچر های وحشتناک جزو زباله و تاریخ گذشته ؟ من اگر چنین کامنتی دادم لینک لطفا ! ضمن اینکه تکلیف خودتون رو با خودتون مشخص کنید . الان دارید سر گرافیک انچارتد 3 با halo 4 بحث می کنید ؟ یا بازی های سال 2011 و کاندید های اون و Rage و .... ؟
اوکی، پس خودت گفتی U3 جزو 5 تا بازی 2011 هم نیستا، به من ربطی نداره
حالا نکته اینه که چطور بازی که جزو 5 تا گرافیک برتر سال خودش هم قرار نداره، میتونه بهترین گرافیک نسل باشه؟ فعلا برید سعی کنید تو همون سال کاندید بهترین گرافیک از قبله عالم دنیای گیم بشید (برنده هم نه، کاندید) بعد بیایید صحبت از نسل کنید
من تا 50 صفحه هم در مورد تفکیک نقد گرافیکی و کاندید شدن برای شما توضیح بدم بازم شما یا متوجه نمی شی یا دوست نداری متوجه بشی ! ولی مشکلی نداره طبق فرمول خودت می ریم جلو ! درسته همین بازی که جزو 5 تای 2011 هم نیست از نظر گیم اسپات تونسته مدال گرافیکی بدست بیاره ولی halo 4 نتونسته. پس ببین در مورد halo 4 با چه گرافیک داغونی روبرو هستیم =))

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
RAGE اشغال است = FACT تمام عیار ! غیر از این بزرگترین لوزر دنیای بازی ها هم هست !! بعد این اشغال با HALO 4 و U3 مقایسه میشه !! واقعا دارید نشون میدید چقدر حالیتونه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Rage با اون تکسچر های وحشتناک جزو زباله و تاریخ گذشته ؟ من اگر چنین کامنتی دادم لینک لطفا ! ضمن اینکه تکلیف خودتون رو با خودتون مشخص کنید . الان دارید سر گرافیک انچارتد 3 با halo 4 بحث می کنید ؟ یا بازی های سال 2011 و کاندید های اون و Rage و .... ؟

من تا 50 صفحه هم در مورد تفکیک نقد گرافیکی و کاندید دشن برای شما توضیح بدم بازم شما متوجه نمی شی ! ولی مشکلی نداره طبق فرمول خودت می ریم جلو ! درسته همین بازی که جزو 5 تای 2011 هم نیست از نظر گیم اسپات تونسته مدال گرافیکی بدست بیاره ولی halo 4 نتونسته. پس ببین در مورد halo 4 با چه گرافیک داغونی روبرو هستیم =))

پس چرا سر قضیه بحث با rage یه کامنت از شما سر دفاع کردنش ندیدم ؟ یا یادم نمیاد !! اون زمون همین ps3 فنها که دقیقا این سپر به جان ها که تو این تاپیک هستند ! گرافیک rage را زباله خطاب میکردند ! البته کلا من با گیم اسپات سر گرافیک قبولش ندارم و بارها هم گفتم که تو این زمینه خوشحال میزنه !

بیا نمونه مثال :lol: پسته بالا :

RAGE اشغال است = FACT تمام عیار ! غیر از این بزرگترین لوزر دنیای بازی ها هم هست !! بعد این اشغال با HALO 4 و U3 مقایسه میشه !! واقعا دارید نشون میدید چقدر حالیتونه !

بابک بدجور به کاندیدی گیر دادیا . قبول کن U3 از نظر فنی خیلی بهتر از Halo 4 بود. البته از نظر بصری خب Halo 4 بهتر بود اما در کل U3.

نه ؟؟!!! مثلا ؟!! کدوم از لحاظ فنی میگی ؟ یه مثال بزن ما بدونیم کدوم فنیش بهتر بود ؟!! نخندونید زشته !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
2 تا برداشت که میشه از این پست کرد.
1.بهنام PS3 داره.
2.بهنام حواس نداره.(چون TLOU رو فراموش کردی)
:|
TLOU هنوز نیومده وگرنه اون اول بود :D

در کل الان هیلو 4 تو Top 10 من هست ولی با اومدن بازی های سال بعد از Top 10 هم شوت میشه بیرون :D.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
پس چرا سر قضیه بحث با rage یه کامنت از شما سر دفاع کردنش ندیدم ؟ یا یادم نمیاد !! اون زمون همین ps3 فنها که دقیقا این سپر به جان ها که تو این تاپیک هستند ! گرافیک rage را زباله خطاب میکردند ! البته کلا من با گیم اسپات سر گرافیک قبولش ندارم و بارها هم گفتم که تو این زمینه خوشحال میزنه !
من Rage رو بازی قوی نمی دونم . ولی از نظر گرافیکی اگه همون 4 تا مشکل و کم کاری رو در مورد گرافیک انجام نمی دادن مثل مشکلات دیر لود شدن تکسچر ها و ... که توی همه نقد ها بهش اشاره شد . بهترین گرافیک نسل تا به اینجای کار می دونستم. منتهی وقتی اون مشکلات وجود داشت ، پس دیگه کاریش نمی شه کرد و دیگه نمی تونیم از این نظر بهش نگاه کنیم که اگه وجود نداشت و .... هر کی هم گرافیک rage رو زباله خطاب کرده به خودش مربوطه ! لازمم نبود مثل شما وقتی یه سری اشتباهات صورت گرفته بیام دفاع بی خودی بکنم از گرافیک بازی . اشتباهاتی بود که صورت گرفت و کار رو خراب کرد !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
میبینم که کسی نمیتونه جواب بده ؟ من از الان تصمیم گرفتم دونه دونه سوال بکنم ! تا زمانی که سوال منو جواب ندادید سوال نپرسید ! این یدونه عکس نمونش را در انچارتد 3 نشون بدید یه دشمن که با این فاصله یه همچین کیفیتی داشته باشه یه همچین تکسچری روش به کار بره و یه همچین سایه زنی داشته باشه یعنی تو این عکس فکر کنم کیفیت تکسچر و سایه زنی و ......جواب ها داده بشه !!

لطفا !:

14910151519888114910.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر