بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ببخشید پس کی میزنن ؟! حتما تو اوایل نسل باید میزدم تا مردم به صورت علم غیب گرافیک نسل را پیشبینی میکردند ؟! لول !

نه بابا ؟! شما دیگه میتونی نیای تو این تاپیک استقبال میشه شدید ! ممنون ! لول !

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

بهترین گرافیک نسل بدون شک از نظر خودم HALO4 و هرکسی میتونه بیاد خلافش را ثابت کنه که متاسفانه نمیتونه بکنه :lol: از هر بابت بیاد از افکتهای ذره ای تا درشت ! لول ! ریل تایم بودن و فیس انیمیشن و نورپردازی و سایه زنی و تکسچرو...... بالاخره هر مبحثی دارید

2 : U3 و RAGE
3 : Crysis2
چرا هیلو 4 SSAO,per objet motion blur,camera motion blur و cascade shadow نداره؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نظر من:
gears 3
crysis 2
halo 4
red dead xbox360 version

در مورد the last of us فعالا نمیتونم نظر قطعی بدم ولی همین تریلر آخری اچ دیشو که دیدم حسابی نا امید شدم.
اولا کل تریلر 100 ثانیه هست که 20 ثانیش از گیم پلی نیست اکثرش از کاتسین هست که به احتمال خیلی خیلی زیاد از قبل رندر شده اون قسمتهای گیم پلی بازیم چیز عجیبی توش ندیدم فقط انیمیشن جالبی داشت معلومه قسمتای زیادیو کپچر گرفتن.

گیم پلی:

t9enhf3o4ew9w7ckkbp3.jpg

kzryiaotp9yei4k32zaj.jpg

c4nh0hmu515zh0j5zz.jpg

کاتسین
9h5wq0bcin5uy88s4gi5.jpg

شما دوست داری خودت رو گول بزنی:|
عکس های این سایتی که عکس گذاشتی ازش کیفت بسیار پایینی دارن
من هم دیشب goew 3 رو دیدم اصلا به کل نا امید شدم halo4 هم دیدم کم بود برم خودم رو بکشم
نمایش e3 هم از کاتسین شروع شد و بدون هیچ تغییری رفت توی گیم پلی حرف الکی انقدر نزن دفعه دیگه بیا از چرت و پرت ها بگو تا حالت رو بگیرم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ببخشید پس کی میزنن ؟! حتما تو اوایل نسل باید میزدم تا مردم به صورت علم غیب گرافیک نسل را پیشبینی میکردند ؟! لول !

2 : U3 و RAGE
3 : Crysis2

چی میگی ؟ مگه من گفتم اول نسل ؟ من میگم تاپیک بهترین گرافیک نسل رو وقتی میزنن که نسل تموم بشه . نه الان .

وقتی جواب نداری چرا حرف منو بد متوجه میشی تا جواب داده باشی ؟؟

====

به هر حال :

1. بدون شک U3 اصلا بی برو برگرد ( به سبک هیلو فنا )

2. GOW 3

3. دموی GOW:A

4. Crysis 2 , HALO 4

...

====
Nima

نیما همون بحثای چرت و پرتی که تاپیک قبلی رو قفل کرد 96 تا PS3 و این خزعبلات داره اینجا ادامه پیدا میکنه بعد فک میکنن نمیدونیم قصدشون از زدن تاپیک چیه !!!

آخرین ویرایش:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
lol عزیزم باگ بود و با اولین بچ برگشت دیدی نمیدونی خودتم چی میگی

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
sackboy
چی میگی تو ؟ برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه .
هنوز یا نگرفتی وقتی نظره کسیو میخونی جلز ولز نکنی مشکل توئه.
خوب نا امید شدی که شدی به من چه؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
sackboy
چی میگی تو ؟ برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه .
هنوز یا نگرفتی وقتی نظره کسیو میخونی جلز ولز نکنی مشکل توئه.
خوب نا امید شدی که شدی به من چه؟
برو عزیزم توی این فکر باش که انچارتد 3 کاتسین هاش روی 8 تا ps3 اجرا می شده
شما برو عکس از مولتی و کو اپ انچارتد بذار بگو کاستین هاش رو 8 تا اجرا می شده

---------- نوشته در 11:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

گرافیک برتر نسل:d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
lol عزیزم باگ بود و با اولین بچ برگشت دیدی نمیدونی خودتم چی میگی

من بلور ری بازیو دارم هیچ وقتم آنلاین نشدم که ببینم پچ داره یا نه اگه بعدا اضافه شده که هیچی شاید بعدا به halo 4م اضافه بشه ولی نسخه ای که ریلیز شد نه object blur داره نه camera blur نه ssao

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اگر بازی های که تا الان عرضه شدن رو بخوایم حساب کنیم اون چیزی که من دیدم اینجوری بود..

Halo 4
Crysis 2
Uncharted 3
Gears of War 3
Uncharted 2
Far Cry 3
God Of War 3
Killzone 2
Forza Horizon

ولی نظرم این هست سال بعد Crysis 3 و تلوو جزء سه تا اول خواهند بود

Rage رو بازی نکردم ولی فکر کنم گرافیکش خوب باشه..

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
نخندون مارو یعنی چی نسخه بلوری حساب بازی باگ داشت تو اولین پچ موشن بلور برگشت در ضمن بازی بدون پچ SSAO داشت رو هوا حرف نزن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چرا هیلو 4 SSAO,per objet motion blur,camera motion blur و cascade shadow نداره؟

چون نداره یعنی پس نمیتونه باشه ؟! یعنی با نبود اینها ما سر بهترین بودن بازی تصمیم میگیریم ؟!! در عوض اون یکی تکنیکهاش اونقدر گنده هستند که ................! سایه زنی های بسیار دقیقا و نرم که نومنش بسیار کم نشیره و حتی بینظیر از نورپردازیه فوق العادش که بین 2و 3 تا نورپردازی برتر نسل هست به راحتی . تکسچرهای فوق العاده و کم نشیر و با جزئیات از طراحی کارکترهای بسیار عالی با مدلینگ فوق العاده با DD فوق العاده افکتهای فوق العاده و سنگین در محیط افکتهای ذره ای فوق العده و...............

موشن بلور با گیم پلی هیلو همخونی نداره این را یک بار اشتباه نکنم یکی از سازنده هاش تو سوال یکی از کاربرای NEOGAF مطرح کرد . البته تو این شماره به صورت خیلی محسوس ازش استفاده کرده . به شخصه خود من از تکنیک موشن بلور روی هیلو خوشم نمیاد تو بازی هیلو ریچ هم همین نظر را داشتم کلا همخونی نداره حتی خیلی از طرفدارای هیلو 4 از این امر شاکی بودند .

بالاخره اینها حقایقی هستند . مرجعی مثل DF که قبولش داری ؟! از گرافیک بازی بشدت کف کرده !

-----------------------
بازم اضافه میکنم HALO4 موشن بلور داره ولی خیلی جزئی ولی تو قسمت مولتی پلیرش بعضی مپها موشن بلور داره ! تقریبا شبیه سیستم هیلو ریچ هست ! خب این نشون میده که اینها راحت میتونستند این سیستم را تو بخش سینگل هم اضافه کنن ولی نکردند حتما یه دلیلی دارند که اضافه نمیکنند .

آخرین ویرایش:

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
برو عزیزم توی این فکر باش که انچارتد 3 کاتسین هاش روی 8 تا ps3 اجرا می شده
من به این فکر باشم؟
واقعا سواد داری؟ در حد سوم راهنمایی پیش نیاز زبان احتیاج داره فوقش اول دبیرستان سازنده بازی خودش گفته تو twitter عکسشم گذاشته حالا بیا باز عکسای کات سینای از قبل رندر شده بزار حال کن.
اگه با این فیلما حال میکنی برو kmplayer رو pc نسب کن بشین تا ابد فیلم بازیارو ببین چون بلوریای ps3 رو بزاری تو pc با km player همه دموهاشو نشون میده! هنوز نفهمیدی اینو!؟

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
daxpax
نخندون مارو یعنی چی نسخه بلوری حساب بازی باگ داشت تو اولین پچ موشن بلور برگشت در ضمن بازی بدون پچ SSAO داشت رو هوا حرف نزن
کجایی هستی شما؟ can you speak persian?
گفتم رو نسخه اصلی بازی که بلوری باشه وقتی ریلیز شد object motion blur نداشت منم نسخه بلو ریو دارم هیچ وقتم آنلاین نشدم ببینم پچ داره یا نه. ssao رو من تو بازی حس نکردم عکس داری بزار.
تو u2 بود ولی تو u3 نه.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر