بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,066
نام
محمد امین
منو بیشتر این نظرسنجی خودخواهانه ی صاحب تابیک اذیت میکنه که واسه خودش یه نظرسنجی میزنه بی ربط و off ! که تمام گزینه هاش برمیگرده به سلایق شخصی خودش و 90% کاربرای سایت رو اعم از دوست و دشمن میندازه به جون هم !
نظر سنجی قصد و منظور داره دیگه امین
یکی همچین کاری میکنه باعث میشه تو 2 تا به من بگی من 2 تا به یکی دیگه بگم و ....
4 نفر اخطار میگیرن، 4 نفر بن میشن، اونم خودش ساکت تو خونش نشسته و کامنتا رو میخونه و به ریش همه اینجا میخنده !!
من موندم مدیرا چرا قفل نمیکنن این بحث رو

فروم برای بحث کردن هست دیگه الان شما بری اکثر فروم های خارجی همین بساط هست حالا اینجا یک سری تازه واردن بحث رو میزنن به فن بازی طرف هم جواب یارو رو میده و دعوا میشه..
این نظر سنجی هم نمیدونم قضیش چی هست ولی به نظرم اگر Rage اضافه شده چندتا بازی دیگه هم باید اضافه می شد ولی در کل چندان مهم نیست..

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
Dreadlord عزیز میدونی که عکسای halowaypoint همه supersampled شده است دیگه ایشالاه?

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
من نمیدونم Rage اون بالا چی کار به شماها داره الان :d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
خوندن کل صفحات ارزششو داشت،خیلی خندیدم:d:|!تیکه هایی که به دو طرف به همدیگه مینداختن خدا بود!(یعنی بهترین کمدینا هم اینجور منو نمیخندونن:d)

ما که کلا بی طرف موندیم(البته قلبم با سونیه،ولی پولم نه:dایشالا قیمتا اومد پایین دوباره به کیش سابق باز میگردیم:d)

بهترین گرافیک نسل بدون وجود این بازی بی معنیه:|!

اصلا جای بحثی موند دوستان:d؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
با اجازتون هست همین الان از یکی از نویسنده های DF و mod های B3D پرسیدم
در این مورد بحث شد صفحات قبل، عکسای خود DF رو با عکسای waypoint کنار هم بگذاریم، تفاوت خاصی نمیبینیم.
2821560-gallery.png

1280x-1
2822924-gallery.png

1280x-1
1280x-1

2821806-gallery.png
1280x-1

2821735-gallery.png

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
در این مورد بحث شد صفحات قبل، عکسای خود DF رو با عکسای waypoint کنار هم بگذاریم، تفاوت خاصی نمیبینیم.
2821560-gallery.png

1280x-1
2822924-gallery.png

1280x-1
1280x-1

2821806-gallery.png
1280x-1

2821735-gallery.png

بله درسته انتی الایزینگ بازی عالیه ولی عکسهای ویپوینت همه supersampled از رزولوشن بالاتره من چون برا خودم جالب بود ازشون پرسیدم همین

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
خوندن کل صفحات ارزششو داشت،خیلی خندیدم:d:|!تیکه هایی که به دو طرف به همدیگه مینداختن خدا بود!(یعنی بهترین کمدینا هم اینجور منو نمیخندونن:d)

ما که کلا بی طرف موندیم(البته قلبم با سونیه،ولی پولم نه:dایشالا قیمتا اومد پایین دوباره به کیش سابق باز میگردیم:d)

بهترین گرافیک نسل بدون وجود این بازی بی معنیه:|!

خیلی دیگه عشق Metal Gear Solid :d

اینا عکس ویدئو ( و کات سین هاش ) هست اون بخش آخر هم که از گیم پلی داده دقت کنی موقع نشستن یه باگ خیلی بد داره /:)

این جا

بعدم از الان داری واسه بهترین گرافیک نسل بعد نظر میدی :d

اینو گفتم چون گفتی :

اصلا جای بحثی موند دوستان
:d
؟!
دیدی که مونده :d

:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
بله درسته انتی الایزینگ بازی عالیه ولی عکسهای ویپوینت همه supersampled از رزولوشن بالاتره من چون برا خودم جالب بود ازشون پرسیدم همین
رزولوشن جفتشون که یکیه:D این که شاید یه مقدار شارپ تر میبینی اونا رو به خاطر اینه که فرمت عکس png ـه و خُب کیفیت png بالاتر از jpg ـه.
مثلا تو همین عکسایی که گذاشتم، عکس سوم مال waypoint بهتر به نظر میرسه، بعد ازینطرف عکس چهارم مال DF بهتر به نظر میرسه:D حتما تو عکس چهارم DF اومده عکسش رو supersampled کرده، ها؟:-/ :D
شما اگه بازی کرده باشی میدونی خود بازی دقیقا همینایی ـه که تو عکس میبینی، هیچ دستکاری خاصی هم روشون انجام نشده.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بهر حال من فقط خواستم اطلاع رسانی چون 2 روز طول کشید جوابمو بده طرف همین شب خوش

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من نمیدونم Rage اون بالا چی کار به شماها داره الان :d

والا به خدا، حالا من تو زندگیم به یه چیزی رای دادما همه بش حمله ور شدن8-|

سال دیگه اگه WD اومد که اومد نیومد بهترین همینه:>

حالا متنفرین MGS میتونم دیوار بدم خدمتشون:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
والا من Rage بازی نکردم اما پست بچه هارو میخونم حس میکنم در مورد بازی نسل قبل دارن نظر میدن :d

خاک تو سرت
biggrin1.gif

یعنی به خاطر همین حرفت میرم میگیرمش تو این 2 3 روز بازی میکنم 1000ـش هم میکنم :d

اگه با روند دستانی کاری نداشته باشی و سعی کنی 2 ساعت بشینی پاش که براش عادت کنی بهت قول میدم نه تنها بهترین شوتر سال 2011 را بازی کردی بلکه به راحتی از بهترین شوترهای نسل از نظر خودم حالا ببینیم نظرت با من چقدر فرق داره ؟
biggrin1.gif

ببین داستان رو ول کن . گیم پلی چی میگه ؟ :d

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
والا من Rage بازی نکردم اما پست بچه هارو میخونم حس میکنم در مورد بازی نسل قبل دارن نظر میدن :d
خاک تو سرت :D

یعنی به خاطر همین حرفت میرم میگیرمش تو این 2 3 روز بازی میکنم 1000ـش هم میکنم

اگه با روند دستانی کاری نداشته باشی و سعی کنی 2 ساعت بشینی پاش که براش عادت کنی بهت قول میدم نه تنها بهترین شوتر سال 2011 را بازی کردی بلکه به راحتی از بهترین شوترهای نسل از نظر خودم حالا ببینیم نظرت با من چقدر فرق داره ؟:D

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,066
نام
محمد امین
بهر حال من فقط خواستم اطلاع رسانی چون 2 روز طول کشید جوابمو بده طرف همین شب خوش​

اشتباهی ایمیل زدی بهنام یاکوزا..:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر