بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بچه ها بیخیال. بذارید یه چند ماهی عزیزان خوشحالی کنن. 4 سال در اختیار داشتن عنوان بهترین گرافیک کنسولی کار خودش رو کرده. بهترین گرافیک (یا شاید هم بهترین گرافیک ها؟!) ی نسل چند ماه دیگه مشخص میشن و در خدمت دوستان خواهیم بود :).

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
شما اول خودتو درست کن بعد برو بالا منبر ، نمونه ت در هیچ جبهه ای یافت نمیشه ... 100 تا آیدی ساختی همش بن شده بازم ادامه میدی ، یا کلا رویه فعالیتت رو عوض میکنی یا اینکه این یکی هم بن میشه و 1000 تا دیگه هم بسازی بلافاصله بن میشه .

اولا که من معذرت میخوام شاید یکم ادبیاتم سخیف بود از همه معذرت میخوام ولی اون آقایونی که الان یه دفه مودب شدن این پستای شما چندتا صفه قبل هست تو این پستا توهین نبود؟ ادبیات نامناسب نبوده؟

مثل اینکه هر چقدر بن بشی مهم نیست بازم با یه اسم جدید میای ؟;;)
منم اگه روی تورو داشتم همون کارو میکردم >:d<
چیزی هم از گرافیکو کنسول نمیفهمی نظرهای متعصبانه نده!
مایکرو ماهیانه چقدر پول تبلیغ بهت میده؟!=)) حداقل بگو اگه خوبه بیایم تو جبهه تو!!!
صدبار دیگه هم بن بشی بازم شخصیتت تغییری نمیکنه چون بچه ای هر وقت بزرگ شدی جوابتو میدم!
هر چقدرم دوس داری نقل قول کن چون دیگه ج بچه رو نمیدم!
متاسفانه ایشون الان چند صفحه ـست داره گند میزنه به تاپیک و کسی صداش در نمیاد , حالا ما صبح یه پست دادیم زود پاک کردن !
فقط شعور خودشو زیر سوال میبره ! ترول های خیلی حرفه ای تر جلو گرافیک آنچارتد 3 تعطیم کردن , حالا شما عین پرتقال خودتو بزن به در و دیوار تا خونی بشی !

یا حرفای دیگه مثل لازم نکرده تو نظر تخصصی بدی و بازی فلان هیکل همرو قهوه ای کرده و بقیه چیزا که حال ندارم برم تک تک بگردم بیام ردیف کنم ولی تو همین 7-8 تا صفه آخر همشون هست.
اون موقه که خودتون یا رفیقاتون از این حرفا میزدن وقتیکه من فقط نظر خودمو دادم چرا صداتون در نمیاد؟ الان یه دفه تا یکی خلاف نظر شما نظر میده همتون استاد دانشگاه میشید؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان یاد این افتادم:

Naughty Dog: Uncharted 2 Can't Be Done on Xbox 360 - IndustryGamers

:))
چه جک هایی که تو این نسل گفته نشد:biggrin1: به هر حال باید قبول کنی وقتی کسی همچین چیزایی تو مخش فرو رفته، نمیتونه به این سادگی ها با این موضوع کنار بیاد و خیلی براش سخته:biggrin1:

بابک جوری حرف میزنی کم کم مجبورم میکنی که وارد Phase 2 بشم که مطمئنا خوشت نخواهد آمد :D

پ.ن : از اول این نسل همیشه نشستن و تماشا کردنه اینکه AAA های Ps3 دارن حرف اول و آخر رو تو گرافیک میزنن و حرص خوردن با اومدنه یه بازی که از لحاظ گرافیک هم سطحه اونا هست بایدم اینجوری انفجار احساسات از طرفتون داشته باشه ( دیگه جمله مودبانه تری پیدا نکردم :D )

همین الانش شما ها خیلی گندش کردید !

اصولا همه بازیه مورد علاقش رو بزرگ میکنه . همونطور که شما قبلا ریج و بعد از اون هیلو 4 رو خیلی گندش کردی .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان یاد این افتادم:

Naughty Dog: Uncharted 2 Can't Be Done on Xbox 360 - IndustryGamers

:))
چه جک هایی که تو این نسل گفته نشد:D به هر حال باید قبول کنی وقتی کسی همچین چیزایی تو مخش فرو رفته، نمیتونه به این سادگی ها با این موضوع کنار بیاد و خیلی براش سخته:D
کلا این جکهای سونی همیشه بوده یکی از بزرگترین جکهاشون سر بازیه LBP بود :lol: با کمال پُررویی میگفتند 4 تا بادکنک و گونی که ما تو ps3 رندر کردیم توان اجرا تو 360 نداره !
چهره شما بعد از اومدن TLOU دیدنیه :d
آره شما هم تبلیغات مایکرو تو مخت رفته!:d
البته من منکر گرافیک عالی halo4 نمیشم گرافیکش خیلی عالیه
همین الانش شما ها خیلی گندش کردید ! ولی من با دیدن تریلرهاش هرچقدر زور زدم ببینم واقعا چیش از u3 بهتره متوجه نشدم ! و اتفاقا متوجه شدم که تکسچرهاش نسبت به u3 ضعیفتر هم شده ! دلیلش را هم محیطهای بزرگی را که نسبت به u3 خواهد داشت میدونم . البته تا اینجای کار نظرمه حالا ببینیم تو vga چی میشه !

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اولا که من معذرت میخوام شاید یکم ادبیاتم سخیف بود از همه معذرت میخوام ولی اون آقایونی که الان یه دفه مودب شدن این پستای شما چندتا صفه قبل هست تو این پستا توهین نبود؟ ادبیات نامناسب نبوده؟

یا حرفای دیگه مثل لازم نکرده تو نظر تخصصی بدی و بازی فلان هیکل همرو قهوه ای کرده و بقیه چیزا که حال ندارم برم تک تک بگردم بیام ردیف کنم ولی تو همین 7-8 تا صفه آخر همشون هست.
اون موقه که خودتون یا رفیقاتون از این حرفا میزدن وقتیکه من فقط نظر خودمو دادم چرا صداتون در نمیاد؟ الان یه دفه تا یکی خلاف نظر شما نظر میده همتون استاد دانشگاه میشید؟

اولا همه رو با هم جمع نبند !
دوما میتونی بری ببینی قبلش چه پستی دادی که اینطوری جوابتو دادم!(دقیقا با ادبیات خودت)

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
اولا همه رو با هم جمع نبند !
دوما میتونی بری ببینی قبلش چه پستی دادی که اینطوری جوابتو دادم!(دقیقا با ادبیات خودت)
بیا این پست منه میخوام بدونم تو این پست به تو توهین شده کسی بهت گفته نفهمی؟

ای بابا عروس تعریفی که کار خرابی کرده :))
دقیقا همه اون قسمتای قشنگش که آدم میگفت چه گرافیکی داره رو 8 تا ps3 اجرا میشده تازه همشم فیلم بوده منم میرم فیلم آواتارو میزارم تو بلو ری ال جی میگم عجب گرافیکی داره.

عجب روحیه ای دارن فنای PS3 اره بابا اصلا رو 800 تا رندر کرده باشن مهم اینه که PS3 داره فیلمشو پخش میکنه :))
والا به قرآن من اعتماد به نفس شماهارو داشتم توهم میزدم یه نفره با چاقو به آمریکا حمله میکردم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
کلا این جکهای سونی همیشه بوده یکی از بزرگترین جکهاشون سر بازیه LBP بود :lol: با کمال پُررویی میگفتند 4 تا بادکنک و گونی که ما تو ps3 رندر کردیم توان اجرا تو 360 نداره !

همین الانش شما ها خیلی گندش کردید ! ولی من با دیدن تریلرهاش هرچقدر زور زدم ببینم واقعا چیش از u3 بهتره متوجه نشدم ! و اتفاقا متوجه شدم که تکسچرهاش نسبت به u3 ضعیفتر هم شده ! دلیلش را هم محیطهای بزرگی را که نسبت به u3 خواهد داشت میدونم . البته تا اینجای کار نظرمه حالا ببینیم تو vga چی میشه !

صبر کن بازی عرضه شه ....:d

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

بیا این پست منه میخوام بدونم تو این پست به تو توهین شده کسی بهت گفته نفهم؟

کسی به شما نگفت نفهم !
والا به قرآن من اعتماد به نفس شماهارو داشتم توهم میزدم یه نفره با چاقو به آمریکا حمله میکردم
همین برای تحریک بقیه کافیه !

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

اره والا. کلا این جمله ی مشهور "این بازی تنها بر روی PS3 ممکن است" رو کلا یادم رفته بود. چه قدر راحت با این جمله یه عده رو خر میکرد.:D حالا چی شده دیگه این جمله ی مشهور رو به کار نمی برن.:))

چون دیگه فکت شده ;;) :d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
صبر کن بازی عرضه شه ....:d

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

کسی به شما نگفت نفهم !
همین برای تحریک بقیه کافیه !

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

باشه تو این دفعه یه پست بده من تحریک شم ببین چه جوری جوابتو میدم

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
معملا 99% شما تو هر تاپیکی شروع میکنی ;;)

cf44d7975e6c.gif

آره دیگه اینقدر فکت شده که با اومدن یدونه هیلو 4 باید اینجوری بهتون "چیز" وارد بشه.:))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
قرمه سبزی خوشمزه س، ولی قیافتون بعد از TLOU دیدنیه :)).
زمین های سمت فشم اروزن شده ولی خدائی قایفتون بعد از TLOU دیدن داره =)).
چه ربطی به موضوع تاپیک داره TLOU ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تقریبا شبیه قیافه ی بعضیا با دیدن متای 87 ( تقریبا کمتر از همه ی FPS های امسال :D ) و نمره های زیر 6 :)) و زمینهای فشم جدااا :D

از فنای هیلو که از نظرم فقط 2 نفر هستن (محمد و بابک علارغم پستاش) بابت این پست عذر میخام ، ولی واسه هر کسی باید در سطح خودش جواب داد .

اینجا کسی از TLOU انتظار گرافیک فرا نسلی نداره .

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
واقعا جقدر موقعيت اين تو عكس شبيه به همه !!

موقعیتهای مشابه زیاده شما خودتون می تونید سرچ کنید پیدا کنید . چیزی که ربطی به موقعیت نداره نورپردازی و استفاده از یه سری افکتها و حتی تکسچراست که کاملا از روی عکسها مشهوده . ( البته باز عکس مرجع مناسبی برای نتیجه گیری نیست )

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
رفتي يه عكس از صحنه هاي معمولي هيلو 4 رو پيدا كردي با بهترين عكس هاي كيلزون 2 مقايسه ميكني؟
الانم به نظرت كيلزون 2 تو اين عكسا كيفيتش بالاتره؟عكس كيلزون 2 اينقدر از لحاظ رنگبندي مات و كدره كه اول فكر كردم art work.
خوب چيزي كه چشم آدم ميبينه مشخصه سطح جزئيات تو عكس هيلو 4 بيشتر از كيلزون 2 هست به كيفيت دود تو دوتا عكس نگاه كن مشخصه كه هيلو 4 بالاتره در ضمن افكت گردو غبار روي هوا ناشي از سوختگي هم در هيلو 4 داره بيداد ميكنه وسطح جزئياتش بالاتره در ضمن به رفلكشن نور روي سطوح تانك هيلو 4 هم نگاه كن.حالا وضوح بهتر تصوير و سطح بيشتر جزئيات محيط وشلوغي بيشتر هيلو 4 هم بماند.

برادر من نتیجه گیری نکردم . ضمن اینکه هیلو رو هم بازی نکردم احتمالا شما هم کیلزون رو بازی نکردید . قضاوتی نمی کنم تا الانم دلیلی بر بهتر بودن هیلو کسی ارائه نداده . ضمن اینکه چیزی که به نظر آدم چشم نوازه . چشم نوازه دیگه . کیلزون هم جاهای خیلی خفن تر ازین داره . تازه این کیلزون 2 هستش .
بجز بحثای از روی تعصب هم چیز دیگه ای ندیدم . داستان هیلو داستان اون تیمیه که طرفداراش بالای صد درصده بعدشم بعد منچستر تیمشون اوله . ( در خوب بودن اون تیم شکی نیست . اون چیزی که آدم باهاش مشکل پیدا می نه اینه که اونها فکر می کنن تیمشون بالای صد در صد طرفدار داره) از مثالم برداشت بد نکنید

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
cf44d7975e6c.gif

آره دیگه اینقدر فکت شده که با اومدن یدونه هیلو 4 باید اینجوری بهتون "چیز" وارد بشه.:))

جوابهایی که میده کاملا نمایانگر سنته ;;)
شما زیاد halo رو جدی گرفتی ما که چیزی نگفتیم >:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر