بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
محمد من اگه بگم گرافیک U2 هنوزم که هنوزه یه الگو هست و عظمتی هست برای خودش میخوای انکار کنی ؟؟ بنظرم و بنظر خیلی ها عظمت U2 شاید بیشتر از U3 نباشه اما مطمئنا دور هم ازش نیست:d داریم در مورد یه بازی با متای 96 حرف میزنیم نه 87 ;;):d
من خودم چند روز پیش U2 رو تا آخر رفتم، الان بزاریمش جلوی Halo 4 انصافا اصلا در حد Halo 4 نیست :دی البته مسلما یه بازی سال 2009 با یه بازی سال 2012 هم قابل قیاس نیستن ولی خب خودت گفتی که U2 و اینا :دی اون بحث متا و اینا رو هم ربطی به این تاپیک نداره ولی اگه بخوای بحث رو همچین قشنگ می برم تو حاشیه >:d< :دی

من خودم چند روز پیش U2 رو تا آخر رفتم، الان بزاریمش جلوی Halo 4 انصافا اصلا در حد Halo 4 نیست :دی البته مسلما یه بازی سال 2009 با یه بازی سال 2012 هم قابل قیاس نیستن ولی خب خودت گفتی که U2 و اینا :دی اون بحث متا و اینا رو هم ربطی به این تاپیک نداره ولی اگه بخوای بحث رو همچین قشنگ می برم تو حاشیه >:d< :دی

خب من منظورم این بود که برو ببین در اون سال U2 چه استاندارد های داشت و معرفی کرد و حالا ببین H4 چیکار کرده ! الان خیلی از بازی ها هستند که قابلیت برتری از H4 رو در این برهه دارند منجمله کرایسیس 2( در مورد نسخه PC نمیگم چون اون که دیگه میخوره ! ) و U3 اما در اون زمان رقیبی برای U2 عملا وجود نداشت .

U2 رو بخوایم حساب کنیم واقعا تفاوت های بین اون و H4 خداییش انقدر که میگی زیاد نیست شاید تو خیلی زمینه ها H4 پیشرفته باشه ولی هنوزم توانایی رقابت هست . :d

خوبه ؟؟ بحث رو هم به حاشیه نبردم :d فقط بخاطر رئالی بودنت ;;):d

خب من منظورم این بود که برو ببین در اون سال U2 چه استاندارد های داشت و معرفی کرد و حالا ببین H4 چیکار کرده ! الان خیلی از بازی ها هستند که قابلیت برتری از H4 رو در این برهه دارند منجمله کرایسیس 2( در مورد نسخه PC نمیگم چون اون که دیگه میخوره ! ) و U3 اما در اون زمان رقیبی برای U2 عملا وجود نداشت .

U2 رو بخوایم حساب کنیم واقعا تفاوت های بین اون و H4 خداییش انقدر که میگی زیاد نیست شاید تو خیلی زمینه ها H4 پیشرفته باشه ولی هنوزم توانایی رقابت هست . :d

خوبه ؟؟ بحث رو هم به حاشیه نبردم :d فقط بخاطر رئالی بودنت ;;):d
اینجوری بخوایم حساب کنیم که هیچی رو دست شماره اول Gears of War نمیاد، چون واقعا یه استاندارد جدید واسه این نسل به حساب میاد :دی ولی خب هر بازی رو باید در همون سالی که عرضه شده حساب کنیم و یا دیگه خواستیم مقایسه کنیم اختلاف زمانیشون خیلی زیاد نباشه. U2 همین الان هم یه گرافیک عالی هست ولی به جان خودم جلوی Halo 4 کم میاره :دی نمیگم نمیشه مقایسه کرد ولی خب مقایسه عادلانه ای نیست چون 3 سال فاصله بینشون هست. Crysis 2 که مثال زدی هم عالی هست گرافیکش ولی مشکلات هم زیاد داره، دقیقا مثل FarCry 3 که گرافیکش خیلی خوبه ولی پارگی تصویر و افت فریم از ارزش هاش کم میکنن. ولی همین U2 و U3 گرافیکشون بدون پارگی تصویر و افت فریم بود، همین طور Halo 4.

اینجوری بخوایم حساب کنیم که هیچی رو دست شماره اول Gears of War نمیاد، چون واقعا یه استاندارد جدید واسه این نسل به حساب میاد :دی ولی خب هر بازی رو باید در همون سالی که عرضه شده حساب کنیم و یا دیگه خواستیم مقایسه کنیم اختلاف زمانیشون خیلی زیاد نباشه. U2 همین الان هم یه گرافیک عالی هست ولی به جان خودم جلوی Halo 4 کم میاره :دی نمیگم نمیشه مقایسه کرد ولی خب مقایسه عادلانه ای نیست چون 3 سال فاصله بینشون هست. Crysis 2 که مثال زدی هم عالی هست گرافیکش ولی مشکلات هم زیاد داره، دقیقا مثل FarCry 3 که گرافیکش خیلی خوبه ولی پارگی تصویر و افت فریم از ارزش هاش کم میکنن. ولی همین U2 و U3 گرافیکشون بدون پارگی تصویر و افت فریم بود، همین طور Halo 4.

در کل منظور این بود که بازی شاخ تا دلت بخواد داریم پس ......:d تازه یادم رفت اسم KZ 2 رو بیارم که مطمئنا میدونی چه گولاخی هست :d K3 با اینکه یه ورژن فوق پیشرفته و عالی از KZ2 بود ولی یه سری مشکلات داشت که KZ2 اصلا نداشت در زمینه گرافیک ولی خب مهم اینه که بازی شاخ تا دلت بخواد داریم برای مقایسه :d بعد اون بنده خدا میاد میگه کمبود بازی !! :|:d

سلام هیچ موقعه خوش نمیاد بگم کدوم بازی بهتره یا بدتر ولی به شدت از این بازی HALO4 بدم میاد چون مطمئنم فقط و تنها فقط برای اینکه مایکروسافت به شدت روش تبلیغ میکنه فروش داره وگرنه خود سری بازی های GEOW بسیار از این قشنگ تر هست نسخه قبلی مایکروسافت چیزی در حدود 250 میلیون دلار فقط خرج تبلیغات بازی کرد برا ین نمیدونم کلا خود بچهه های 360 باز عزیز هم میدونن که به هیچ وجه اون لذتی که بازی های دیگه داره این هالو 4 نداره و نخواهد داشت بهترین گرافیک سال به نظر من اساسین گرید 3 هست به شدت گرافیکش بالاست
image.php

جملات سال های قبل واسه سال های قبل بوده نه الان :دی وقتی یه بازی سال 2011 عرضه شده اونی که اومده در مورد بازی X گفته بهترین و خفن ترین و فلان ترین، حرفش در مورد اون بازی هایی بوده که تا قبل از بازی X عرضه شدن نه واسه بازی هایی که بعد از X عرضه شدن :دی شاید همین فردا یه بازی عرضه شد که گرافیکش از Halo 4 بهتر بود اونوقت میشه به حرف سایت ها استناد کرد، ولی الان نمیشه بگیم چون پارسال در مورد U3 اون حرف ها رو زدن پس دیگه تا آخر نسل گرافیکش از هر چی بازی میاد بیشتره!

خوب من نگفتم به حرفای سایتا نمیشه استناد کرد . ما هم نگفتیم هیلو گرافیکش بهتر نیست با توجه به تاریخش .

من فقط با این مشکل پیدا کردم که بابک گفت بازیایی که نام بردین U3 , K2 , GOW3 در سطح رقابت با هیلو4 هم نیستن که میتونم بگم کاملا اشتباه و متعصبانه هست . قشنگ میتونن رقابت کنن و تو جاهایی هیلو بهتر باشه و تو جاهایی U3 مثلا . و خوب با توجه به اینکه هیلو تازه ترین محصول هست میتونه تو بعضی جاها جلوه های بهتری داشته باشه ولی انصافا U3 و GOW3 که مربوط به چند سال پیشن هم بعضی مواقع حتی زیباتر از هیلو دیده میشن .

بابا تو دیگه کی هستی؟ هنوز این سونی فنارو نشناختی هر یه قدمی که تو بری عقب اینا روشون بیشتر میشه الان یکم کوتا اومدی دارن halo 4 با u2 مقایسه میکنن یکم دیگه کوتاه بیای میرن با god of war 2 زمان مرحوم ps2 مقایسه میکنن اینا فن سونین چی فکر کردی؟ سونی آفتابه بسازه واسه اینا حکم شاتل دیسکاوری داره.

بابا تو دیگه کی هستی؟ هنوز این سونی فنارو نشناختی هر یه قدمی که تو بری عقب اینا روشون بیشتر میشه الان یکم کوتا اومدی دارن halo 4 با u2 مقایسه میکنن یکم دیگه کوتاه بیای میرن با god of war 2 زمان مرحوم ps2 مقایسه میکنن اینا فن سونین چی فکر کردی؟ سونی آفتابه بسازه واسه اینا حکم شاتل دیسکاوری داره.
اولا که حد خودتو بدون و بفهم داری چی میگی!
دوستان هم نظر شخصی شون رو میدن هیچ کدوم فکت نیست!

متاسفانه ایشون الان چند صفحه ـست داره گند میزنه به تاپیک و کسی صداش در نمیاد , حالا ما صبح یه پست دادیم زود پاک کردن !
فقط شعور خودشو زیر سوال میبره ! ترول های خیلی حرفه ای تر جلو گرافیک آنچارتد 3 تعطیم کردن , حالا شما عین پرتقال خودتو بزن به در و دیوار تا خونی بشی !

شوما موشکلی داری!؟
میبینی که کسی که داری بش نکات ایمنی رو میگی هم از تیم تحریریه است هم اینکه 5.5 سال هم است تو سایت عضو پس فک کنم به کمک های شما احتیاجی نداشته باشه،البته مگر بخواد در عرض یک ماه 3 تا id بسازه و به سونی حمله کنه باید از شما چیز یاد بگیره;)
بعد هم سونی فن این حرف ها کدومه!؟!؟

بعد هم آدم هرچیزی بپره سر زبونش که نباید تایپ کنه میشه جواب شما رو هم با ادبیاتی از جنس خودت دادا!!!

شما اول خودتو درست کن بعد برو بالا منبر ، نمونه ت در هیچ جبهه ای یافت نمیشه ... 100 تا آیدی ساختی همش بن شده بازم ادامه میدی ، یا کلا رویه فعالیتت رو عوض میکنی یا اینکه این یکی هم بن میشه و 1000 تا دیگه هم بسازی بلافاصله بن میشه .

الان یاد این افتادم:

Naughty Dog: Uncharted 2 Can't Be Done on Xbox 360 - IndustryGamers

:))
چه جک هایی که تو این نسل گفته نشد:دی به هر حال باید قبول کنی وقتی کسی همچین چیزایی تو مخش فرو رفته، نمیتونه به این سادگی ها با این موضوع کنار بیاد و خیلی براش سخته:دی

الان یاد این افتادم:

چه جک هایی که تو این نسل گفته نشد:دی به هر حال باید قبول کنی وقتی کسی همچین چیزایی تو مخش فرو رفته، نمیتونه به این سادگی ها با این موضوع کنار بیاد و خیلی براش سخته:دی

چهره شما بعد از اومدن TLOU دیدنیه :d
آره شما هم تبلیغات مایکرو تو مخت رفته!:d
البته من منکر گرافیک عالی halo4 نمیشم گرافیکش خیلی عالیه

دوستان چرا اینقدر میخواین گرافیک سری uncharted رو بهترین گرافیک کنسولی بدونید؟؟؟؟؟این سری تو بعضی چیزا مثل افکت برف,شن,نورپردازی و آب خیلی عالی کار کرده بود ولی بعضی چیزاش واقعا خیلی ضعیف بود و اونا رو پشت نورپردازی قوی بازی پنهان کرده بودن.مثلا کیفیت درختا یا بوته های بازی(مراحل جنگلیش یه جورایی فانتزی بودن)_وسایل نقلیه داخل بازی_وسایل کوچیکی که زیاد به گیم پلی ربطی نداره مثل وسایل داخله خونه ها و..........
خلاصه این که به نظر من هیجان این بازی باعث میشه که ما نکات منفی گرافیکی این بازی رو فراموش کنیم.این هیچی از ارزشای بازی رو کم نمیکنه ولی دونستن اون به عنوان بهترین گرافیک کنسولی تا به امروز یه خورده زیادیه
فقط دو تا بازی به نظر من خیلی بهشون بی انصافی شده که اونم forza horizon و max payne 3 هستن

الان یاد این افتادم:

اره والا. کلا این جمله ی مشهور "این بازی تنها بر روی PS3 ممکن است" رو کلا یادم رفته بود. چه قدر راحت با این جمله یه عده رو خر میکرد.:دی حالا چی شده دیگه این جمله ی مشهور رو به کار نمی برن.:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or