بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من كاري با كات سين ندارم چون فكر كنم منتقدين هم براي تايين كردن گرافيك برتر سال يا نسل گرافيك گيم پلي رو در نظر ميگرن
گرافيك گيم پلي همه بازي ها هم همونطور كه مشخصه تو سط خود كنسول رندر ميشه .
الان حتما گرافیک گیم پلی هیلو 4 چیه مثلا ؟ :) کات سینهاش با CG مقایسه میشه از طرفی خود گیم پلی تفاوتی با گیم پلیش نداره به عکس بالا رجوع کن که گذاشتم !

البته همونطور هم كه دوستان گفتن اكثر سايتها هم كلمه best رو براي u3 به كار بدن و بعد از اون بازي تا الان براي بازيه ديگه اي به كار نبردن .
به کار نبردن ؟! دیگه حوصله نقل قول کردن ندارم میتونی بری صفحات قبل نقل قول های سایتها را که گذاشتم ببینی . خیلی از سایتها بودن که کلمه بهترین را به هیلو 4 دادند ! از طرفی حتی از کلمات خیلی غلیظ تر مثل نسل بعد بهش به کار بردن یا بیش از حد توان کنسول و .......... !
الان من خودم يه چيز جالب كه ديدم سايت gamespot بود كه فكر كنم اكثراً اون رو جزو معتبرترين سايت ها مي دونن به u3 هر سه تا مدال گرافيكي رو داده اما به هيلو ٤ .....

آره واقعا همین GS به انچارتد 3 اومد 3 تا مدال داد ولی اخر سال حتی تو کاندیهای گرافیکی هم قرار نداد :) پس زیاد با مدال دادناش حال نکن !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خدایی بعضی ها نمیخوان یکم کوتاه بیان که هیلو 4 میتونه لقب بهترین گرافیک نسل تا الان را بگیره ؟:D اخه یه همچین کات سینهایی که با CG مقایسه میشه و اونم ریل تایم و بعد با گیم پلی هم زیاد تفاوتی نداره و...........................؟!

فرخ بحث کوتاه اومدن نیست . هیچ منبعی به طور قطع نگفته که بهترین گرافیک نسل هیلو4 هست یا آنچارتد3 که بشه بهش استناد کرد و ...

الان اینجا باید به چشم خودت اعتماد کنی و هر کسی یه دیدی داره و یه سری نکات در نظرش هست . پس نه میشه به کسی که میگه آنچارتد3 بهترین گرافیک نسل هست ایراد گرفت نه میشه به کسی که میگه هیلو4 . حتی خود سایتا هم نمیدونن :D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
الان حتما گرافیک گیم پلی هیلو 4 چیه مثلا ؟ :) کات سینهاش با CG مقایسه میشه از طرفی خود گیم پلی تفاوتی با گیم پلیش نداره به عکس بالا رجوع کن که گذاشتم !

به کار نبردن ؟! دیگه حوصله نقل قول کردن ندارم میتونی بری صفحات قبل نقل قول های سایتها را که گذاشتم ببینی . خیلی از سایتها بودن که کلمه بهترین را به هیلو 4 دادند ! از طرفی حتی از کلمات خیلی غلیظ تر مثل نسل بعد بهش به کار بردن یا بیش از حد توان کنسول و .......... !

آره واقعا همین GS به انچارتد 3 اومد 3 تا مدال داد ولی اخر سال حتی تو کاندیهای گرافیکی هم قرار نداد :) پس زیاد با مدال دادناش حال نکن !
گرافيك گيم پلي هيلو ٤ هيچيش نيست مگه من گفتم مسئله اي داره فقط گفتم اگر گرافيك گيم پلي u3 و هيلو ٤ رو در كنار هم قرار بديم به صورت مجموع u3 بهتره.
در مورد كلمه best هم ... تا اون جايي كه من ميدونم گفتن بهترين روي كنسول x360 نه كل كنسول ها و در واقع كلمه best رو در حيطه ي x360 به كار بردن.
در مورد gamespot هم من كاري به كانديد اي اخر سال gamespot ندارم اين جا فقط مقايسه بين اين دوبازيه كه به يكي تمام مدال هاي گرافيكي رو داده به يكي نداده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ بحث کوتاه اومدن نیست . هیچ منبعی به طور قطع نگفته که بهترین گرافیک نسل هیلو4 هست یا آنچارتد3 که بشه بهش استناد کرد و ...

الان اینجا باید به چشم خودت اعتماد کنی و هر کسی یه دیدی داره و یه سری نکات در نظرش هست . پس نه میشه به کسی که میگه آنچارتد3 بهترین گرافیک نسل هست ایراد گرفت نه میشه به کسی که میگه هیلو4 . حتی خود سایتا هم نمیدونن :D

شما همه منابع را چک کردی ؟! این 200 بار خیلی از سایتنا بهش گفتند بهترین گرافیک را داره !! و خیلی سایتها حتی رنگیترش را گفتند با نسل بعد و از حد توان کنسول خارج بودن و .............. بالز بیاید حرفتون را تکرار کنید !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
متاسفانه یه دستگاه Capture خوب ندارم ... :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شما همه منابع را چک کردی ؟! این 200 بار خیلی از سایتنا بهش گفتند بهترین گرافیک را داره !! و خیلی سایتها حتی رنگیترش را گفتند با نسل بعد و از حد توان کنسول خارج بودن و .............. بالز بیاید حرفتون را تکرار کنید !

خوب اون حرفا رو که حتی رنگین ترش رو هم به U3 گفتن و اگه حتی امسالم میومد بازم همون حرفا رو میگفتن مثلا اگه به جای نوامبر 2011 تو ژانویه 2012 منتشر میشد (2 ماه که چیزی نیست) . قبول نداری همون حرفا رو امسالم به U3 میگفتن ؟؟ امسال که بازیه آنچنانی از نظر گرافیک نداشت به جز هیلو

متاسفانه یه دستگاه Capture خوب ندارم ...
yahoo_4.gif

آره دقیقا منم از این موضوع رنج میبرم :(

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گرافيك گيم پلي هيلو ٤ هيچيش نيست مگه من گفتم مسئله اي داره فقط گفتم اگر گرافيك گيم پلي u3 و هيلو ٤ رو در كنار هم قرار بديم به صورت مجموع u3 بهتره.
در مورد كلمه best هم ... تا اون جايي كه من ميدونم گفتن بهترين روي كنسول x360 نه كل كنسول ها و در واقع كلمه best رو در حيطه ي x360 به كار بردن.
در مورد gamespot هم من كاري به كانديد اي اخر سال gamespot ندارم اين جا فقط مقايسه بين اين دوبازيه كه به يكي تمام مدال هاي گرافيكي رو داده به يكي نداده.

تا اونجایی که شما میدونید اشتباه میدونید و تا اونجایی که از چیزی خبر نداری فکت صادر نکن ! هر سایتی بگه بهترین 360 اونقدر سایت هم وجود داره که گفته بهترین کنسول یا عبارتی نسل عد و........... این حقیقتیه که هست میتونی باهاش کنار بیای . نظر شخصیت هم محترم ولی در اون حد نه به عنوان فکت !

خوب اون حرفا رو که حتی رنگین ترش رو هم به U3 گفتن و اگه حتی امسالم میومد بازم همون حرفا رو میگفتن مثلا اگه به جای نوامبر 2011 تو ژانویه 2012 منتشر میشد (2 ماه که چیزی نیست) . قبول نداری همون حرفا رو امسالم به U3 میگفتن ؟؟ امسال که بازیه آنچنانی از نظر گرافیک نداشت به جز هیلو 4 .
ما با گفته بودند کاری نداریم بلکه الان این حرف را دارن به هیلو 4 میگن ! حالا کاری ندارم انچارتد 3 الان بود چی براش میگفتن مهم اینه که الان هیلو 4 هست و این کلمات داره براش به کار میره . وقتی سایتی براش میگه بهترین یعنی کل نسل را شامل میشه وقتی یکی براش میگه نسل بعد داره با حساب همه بازها که وجو داره این حرف را میگه و..........

متاسفانه یه دستگاه Capture خوب ندارم ... :d

دستگاه کپچر نمیخواد بالا تصوصیر مقایسه گذاشتم و با بهترین کیفیت کپچر شده ;;) تنها فرقش زیادش وجود DOF تو کات سینهاش هست .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
باشه عزیز اصلا هیلو4 بهترین گرافیک کل تاریخ شما اینقدر به خودت فشار نیار:d
پستای شمای یه جوری هست انگار میخوای همه رو مجبور کنی که بگن هرچی تو میگی درسته.
درضمن اون سایتی که میگه کاتسینس های هیلو در خد cg بوده خیلی شوته.cg یاد آور ff13 هست یعنی واقعا کات سینسهای هیلو4 در اون حده؟!:-/
یه نکته دیگه هم یادم اومد بگم:شما پارسال زمانی که u3 شد بهترین گرافیک سال گفتی این که اصلا مهم نیست چند ماه دیگه یه بازی میاد اون میشه بهترین گرافیک این القاب که هیچ اهمیتی ندارن.جدا از این مسئله که از زمان عرضه u3 تا هیلو4 هیچ بازی دیگه ای رودستش نیومد شما الان دائما داری کلمه بهترین گرافیک نسل و تاریخ رو به کار میبری:)) اونم در حالی که احتمالا the last of us تا 2-3 ماه دیگه میاد و برتری گرافیک هیلو4 به همون یه سال u3 هم نمیکشه.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ما با گفته بودند کاری نداریم بلکه الان این حرف را دارن به هیلو 4 میگن ! حالا کاری ندارم انچارتد 3 الان بود چی براش میگفتن مهم اینه که الان هیلو 4 هست و این کلمات داره براش به کار میره . وقتی سایتی براش میگه بهترین یعنی کل نسل را شامل میشه وقتی یکی براش میگه نسل بعد داره با حساب همه بازها که وجو داره این حرف را میگه و..........
.

خوب من دیگه حرفی ندارم . ولی با این جملات حرفای خودت رو در مورد U2 نقض میکنی . بیخیال . حله .

در ضمن اکثر اونایی که گفتن بهترین در کنارش یدونه 360 هم گفتن .

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
مثل اینکه هر چقدر بن بشی مهم نیست بازم با یه اسم جدید میای ؟;;)
منم اگه روی تورو داشتم همون کارو میکردم >:d<
چیزی هم از گرافیکو کنسول نمیفهمی نظرهای متعصبانه نده!

کارشناسانه ترین نظری که تو عمرم دیده بودم همین بود . (ازون شکلکایی که کله شو می کوبونه به زمین . من که بلد نیستم اون شکلک و بیارم خودتون چندتاشو پشت سرهم تصور کنید)آخرالزمون که میگن همینه به خدا . الان اگه یه سفینه از آسمون بیوفته من که تعجبی نمی کنم . خدایا .........................................................................................
تورو قرآن ببین با کیا شدیم 75 میلیون!
شماها برید ps3 واستون فیلم پخش کنه حال کنید فکر کنید قدرته ps3 زیاده آقایون گرافیک حرفه ای.

مایکرو ماهیانه چقدر پول تبلیغ بهت میده؟!=)) حداقل بگو اگه خوبه بیایم تو جبهه تو!!!
صدبار دیگه هم بن بشی بازم شخصیتت تغییری نمیکنه چون بچه ای هر وقت بزرگ شدی جوابتو میدم!
هر چقدرم دوس داری نقل قول کن چون دیگه ج بچه رو نمیدم!

نمیخواد بیای والا ما طبق تعرفه میگیرم مثل سونی که به فنای بازی سنتری اضافه کارو حق آی دی زاپاس اینا میده به ما فوق العاده نمیدن!

راجع به اون 8 تا PS3 ... یعنی کاتسین های Uncharted فرقش با خود بازی در حده 1 به 8 ه ؟!! :)) بابا شما اصلا کاتسینهاش رو نبینید ، رد کنید بره ، خود بازی هم فیلمه ؟! اینا دیگه کین بخدا !!

اون تیکه که پرسشی بود دیگه؟
آره اونم چه فیلمی اصلا هالیوود blockbuster ها باید جلوش لنگ بندازن لامصب.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
هیلو4 بهترین گرافیک کنسول ـه دیگه. بحث کردن داره؟:-/
---------------

راستی امروز داشتم دوباره Borderlands 2 بازی میکردم. چقدر عالیه گرافیکش، بعد اون VGA احمق برداشته Dishonored رو به جای این کاندید کرده!! یعنی یه ایراد به Dishonored بگیریم همین گرافیکشه، بعد برداشتن کاندید بهترین گرافیک هم کردنش! حالشون خوب نیست اصلا:-/

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
دستگاه کپچر نمیخواد بالا تصوصیر مقایسه گذاشتم و با بهترین کیفیت کپچر شده ;;) تنها فرقش زیادش وجود DOF تو کات سینهاش هست .

میدونم ، خیلی هم عالی بود ... ولی جاهایی بود که دوست داری ... من میخواستم از جاهایی بذارم که دوست نداری ( البته منظورم این نیست برم یه تیکه زوم کنم رو یه گوشه و بگم که فلان ... ) ولی هیلو 4 قسمتهای زیبا و فوق العاده داره همونطور که قسمتهای خیلی معمولی هم کم نداره !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
هیلو4 بهترین گرافیک کنسول ـه دیگه. بحث کردن داره؟:-/
---------------

راستی امروز داشتم دوباره Borderlands 2 بازی میکردم. چقدر عالیه گرافیکش، بعد اون VGA احمق برداشته Dishonored رو به جای این کاندید کرده!! یعنی یه ایراد به Dishonored بگیریم همین گرافیکشه، بعد برداشتن کاندید بهترین گرافیک هم کردنش! حالشون خوب نیست اصلا:-/

پسر گرافیک دیسانرد شاهکار هنری بود و تقریبا شبیه border2 بود ولی انصافا عالی بود گرافیکش . کجای گرافیکش مشکل داشت ؟ دیر لود شدن بود فقط که border2 هم داشت اونو .

بله بحث کردن داره چون یه عده میگن آنچارتد بهترین گرافیک کنسوله و بیراه هم نمیگن :D

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
میدونم ، خیلی هم عالی بود ... ولی جاهایی بود که دوست داری ... من میخواستم از جاهایی بذارم که دوست نداری ( البته منظورم این نیست برم یه تیکه زوم کنم رو یه گوشه و بگم که فلان ... ) ولی هیلو 4 قسمتهای زیبا و فوق العاده داره همونطور که قسمتهای خیلی معمولی هم کم نداره !
یعنی انچارتد اصلا قسمت معمولی نداره؟ همش از اول تا آخر عالی بود دیگه؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

من واقعا نگران شدم ! خیلی معمولی ؟! از این قسمتها که میگی بیا من از هر بازی که دوست داری برات نشون بدم ! اصلا بیا من از انچارتد 3 تصویر نشون بدم ببین تکسچرهاش چقدر افتضاح به نظر میاد ! پایه هستی ؟! بعد چطوره که DF به هیلو 4 گفته این دستاورد و کار بزرگ گرافیکی را در سراسر بازی نگه میداره ؟! بعد تو صحبت از خیلی معمولی میکنی ! اونم میگی کم نداره یعنی زیاده ! OMG !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر