بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
هنوز کات سین های بازی میبینم باورم نمیشه ریل تامه ! یه بازی با وسعتی در حد هیلو با کلی افکت و منابع نور دینامیک یه همچین کیفیتی داشته باشه خدایی خیلی حرفه ! :d
94116643848795287469.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هی ! یادش بخیر وقتی ما میگفتیم این با خود انجین بازی رندر شده :D
Galerie Halo 4 - Fichier: Teaser (1280x720) - 2011-06-06 20:38:22
343هرچند خودش گفته بود که cg هست ولی دلیل حرفش را هایپ نکردن میدونستم که نخواستن هایپی بوجود بیاد . ولی من مطمئن بودم که با انجین خود بازی به صورت pre- redered هست . یعنی عکس را نگاه کنید نوع تکسچرها و مدلینگ محیط تابلو هست که با انجین بازیه . وقتی 343 بلده تو حالت ریل تایم یه همچین چیزی بسازه اگه بخواد cg بسازه میشه در حد همون ویدئو اوایل شروع هیلو 4 ! نه دیگه در این حد کیفیت که تو e3 نشون دادند . هرچند تو کله بعضی ها فرو نمیره :D ولی این عکس را با عکس پست بالاتر که در حالت ریل تایم هست مقایسه کنید .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
کی گفته کات سین های Halo ریل تایمه ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
خود سازنده ها و DF و اینا:D همه کات سین های هیلو4 ریل تایمه (به جز اون CG اول و آخر).

من نگفتم CG ه ... لینک میدی ؟

ریل تایم یعنی همون موقع مثل خود بازی رندر بشه ، مثل MGS ... این نمیتونه ریل تایم باشه ، بخاظر اینکه کرکترمدلینگ ، انیمیشنها ، تکسچر*****ینگ توی کات سینها از خود بازی بهتره ، مثل Uncharted ... اختلاف زیاد نیست ولی به هر حال ریل تایم نیست .

آخرین ویرایش:

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
مث نود شد که هر موقع میخوان گل برتر انتخاب کنن یا پرسپولیس اول میشه یا استقلال (حتی اگه گل به خودی زده باشن):d
ولیکن رای ما Halo 4 بود و میزان هم رای ملت:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
والا لینک یا خبری نیست که بیاد تیتر بگذاره کات سین های فلان بازی ریل تایمه:D من بارها تو Neogaf دیدم که اعضای 343 گفتن ریل تایمه (دیگه بوکمارک نکردم پست هاشون رو).
اینم بررسی کامل DF:
Digital Foundry vs. Halo 4 • Articles • Eurogamer.net
343i has also raised the bar in cut-scenes too compared with previous Halo titles - motion capture was much improved in Reach, but the new studio has made impressive strides in terms of facial detail and animation, presumably thanks to assistance from FaceFX and Face Gen, name-checked in the game's seven-minute end credit sequence. Halo: Reach's noticeable drops to 20FPS on complex scenes also appear to have been mostly resolved: frame-rate drops in cut-scenes are few and far between.
Cut-scenes put 343 firmly in control of the rendering budget, allowing for models that are more detailed than their in-game equivalents and enhanced effects work including depth-of-field. Facial rendering and animation is also a clear step up from previous Halo titles.
Halo 4 does a pretty good job of holding to the 30FPS target during its cut-scenes, in contrast to Reach which could drop to a sustained 20FPS in certain areas. This video brings together a small range of cut-scene excerpts presented out of context, but those worried about spoilers should probably err on the side of caution before watching.
البته نیازی به لینک هم نیست. DVD9 اونقدر جا نداره که این همه کات سین رو به صورت pre-rendered درست کنن و تو دیسک بگذارن.
ریل تایم یعنی همون موقع مثل خود بازی رندر بشه ، مثل MGS ... این نمیتونه ریل تایم باشه ، بخاظر اینکه کرکترمدلینگ ، انیمیشنها ، تکسچر*****ینگ توی کات سینها از خود بازی بهتره ، مثل Uncharted ... اختلاف زیاد نیست ولی به هر حال ریل تایم نیست .
میدونم باورش سخته، ولی ریل تایمه همش:D ریل تایم یعنی اینکه توسط خود کنسول رندر میشه و ویدیو نیست. که کات سین های هیلو4 هم توسط خود کنسول رندر میشه.

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
cut scene های Halo 4 به غیر از opening و ending بازی همشون ریل تایم رندر میشدن این ویدئو رو ببینید متوجه میشید حتی فریم ریت بعضی جاها تا 27 یا 26 افت میکنه.البته تو cut scene ها از شیدر مدل و کاراکتر مدلهای بالاتر از اون چیزی که تو طول بازی استفاده میشده استفاده کردن.

Halo 4 Cut-Scenes Performance Video • DigitalFoundry Video • Eurogamer.net

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
allowing for models that are more detailed than their in-game
خب این یعنی چی ؟!

ببین با کلمات بازی نکن ، تو خودت سر Uncharted خیلی خوب تشخیص دادی که کات سینها از خود بازی بهتره ... الان هم فکر کنم 10 برابر من Halo 4 رو بازی کردی ... یعنی واقعا اینجا تشخیص ندادی که کات سینهای Halo 4 از Gameplay بازی بهتره ؟!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
allowing for models that are more detailed than their in-game
خب این یعنی چی ؟!

ببین با کلمات بازی نکن ، تو خودت سر Uncharted خیلی خوب تشخیص دادی که کات سینها از خود بازی بهتره ... الان هم فکر کنم 10 برابر من Halo 4 رو بازی کردی ... یعنی واقعا اینجا تشخیص ندادی که کات سینهای Halo 4 از Gameplay بازی بهتره ؟!!
اقای نیما کات سینهاش همش ریل تایم هست ! تو گوگل یا هرچی داری سرچ کن ! برای اینکه بدونی اشتباه نمکنم تمام کات سینهاش همون لحظه داره با سخت افزار 360 رندر میشه .
اینم ویدئو :
http://www.eurogamer.net/videos/halo-4-cut-scenes-performance-video
تو فروم neogf هم خبرش بود .

ولی قسمتی هم که درشتش کردم مگه جای تعجب داره که کات سین گرافیکش بیشتر از خود گیم پلی باشه !؟ چون تو کات سین تو دوربین فیکس شده و ثابت داری بازی ساز دستش بازه تا به مراتب افکتهای بیشتر تو کات سین پیاده کنه حتی این جریان دوربین تو بازی هایی مثل gow تو گبم پلیش دخیله ! چه بمونه به کات سینها !

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
ببین تو in-game رو با ریل تایم اشتباه گرفتی فکر کنم:D من نگفتم کات سین ها in-gameـه، گفتم ریل تایمه، یعنی توسط خود کنسول رندر میشه. حالا اصلا میخواد دو برابر از گرافیک in-game بهتر باشه مهم نیست، فقط گفتم داره توسط کنسول رندر میشه. کات سین های آنچارتد قضیش فرق داره، اونا کلا pre-rendered بود، یعنی فرمت ویدیو بودن! من نسخه کپیش رو گرفتم با KMPlayer کات سین هاش رو نگاه کردم:D (بعضی از کات سین های GoW III هم همینطور بود). البته اونا این کار رو برای پوشوندن لودینگ ها کرده بودن که به خاطر همین آنچارتد کلا صفحه لودینگ نداشت و همش پشت کات سین ها مخفی شده بود. ولی هیلو4 حتی بین بعضی کات سین هاش هم لودینگ وجود داره که بازم نشون میده ریل تایمه.
فکر کنم متوجه منظورم شده باشی الان.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
کسی اینجا قبول داره کات سینها از خود بازی بهتره یا نه ؟! اگه اینو قبول ندارید بحثی نداریم اصلا ...

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
امسال هیلو 4 با گرافیک فوق العاده ای که داشت بدجوری همه رو متحیر ساخت ! حقیقتا یه همچنین گرافیکی رو تا حالا توی هیچ اول شخصی
که روی کنسول Xbox قابل اجرا باشه ندیده بودم حتی Rage ! نورپردازی , گرافیک تکنیکی , انیمیشن ها , جزئیات محیط گرفته تا صورت شخصیت
ها که به صورت ریل تایم بود و همچنین در کنارش گرافیک هنری همه در بالاترین سطح این نسل قرار داشتند !
من که گاهی اوقات به 360 بودن Xbox ام شک میکردم!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کسی اینجا قبول داره کات سینها از خود بازی بهتره یا نه ؟! اگه اینو قبول ندارید بحثی نداریم اصلا ...
یعنی تو neogaf و ............و df اشتباه میکنن ؟ شما ویدئو که گذاشتم دیدی ؟

دومین مورد بهتر بودن کیفیت کات سین نسبت به گیم پلی چه ربطی داره به ریل تایم بودن یا نبودن ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر