بهترین ها و بد ترین های PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
lair و folklore دو بازی کاملا معمولی بودند اگرم کسی بگه شاهکاره حرف مسخره ای زده، اما resisstance واقعا شاهکاره و جزو بهترین هاست.
عزیزم resistace هم شاهکار نبود.یه بازیه خوب بود
lair هم افتضاح بود

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
به نظر من folklore بعد از mgs4 بهترین بازی ps3 هست

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بهتره دوستان وقتی در چنین تاپیک هایی نظر می دن حتما قبلش عنوان کنن که "به نظر من ..." چون این جمله باعث می شه خیلی از بحث ها و درگیری ها کاسته بشه. اون چه که مسلمه انتخاب بازی خیلی به سلیقه ربط داره و کارشناس هم که نداریم اینجا بخواد نظر کارشناسی بده و همه از روی علایق هست.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,544
نام
کورش
در تائید صحبت های اشکان جان , لطفا نسبت به پست همدیگه نظر ندید فقط چیزی که عنوان تاپیک خواسته یعنی پستون فقط در مورد بهترین و بدترین ها باشه ( از نظر خودتون نه نظر دیگران) ممنون از همکاریتون

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
من امروز دموی آنچارتد رو دانلود کردم.به نظر من هوش مصنوعی قابل قبولی داشت.گرافیکش هم که یه باگ توی قسمت آبشار بود که آب به صورت مربعی از آدم دور میشد به جای اینکه بریزه رو آدم و یا موقع تیر اندازی یه هاله آتش بسار جواد بوجود می یومد.ولی کلا گرافیک خوبی داش.صدا گذاری که افتضاح بود.
هنوز که هنوزه متال گیر 4 خیلی از این بازی مسخره بهتر بود.البته به نظر من.|.|.|.|.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آقایون مدیران عزیز اشکان و کوروش خان
اینجا در انجمن PS3 پست هیچ کس ثبات نداره ! :biggrin1:
تا حالا چند بار پستهای من و خیلیهای دیگه ناپدید شده !

به نظر من : (خوب شد؟)
Reistance که در شاهکار بودنش شکي نيست و اصلا حرفي توش نيست
Folklore که واقعا يک Action Adventure فانتزي و ناب بود فقط بد موقعي عرضه شد و زير سايه بازيهاي ديگري مثل R&C و Uncharted قرار گرفت
Lair هم که از همه نظر عالي بود و هنوز هم هيچ شرکتي نتونسته آبي به قشنگي اين بازي بسازه و همچنين انيميشن ها و افکتهاي بسيار زيبايي هم داشت و از نظر گرافيک تقريبا بي نقص بود و داستان درست درموني هم داشت ولي فقط سخت بودن کنترلش بهش ضربه زد ولي نه اينقدري که سايتها ازش نمره کم کردند و به اين بازي واقعا کم لطفي شد (البته بعضي سايتهاي معتبري بودن که بهش امتيازهاي بالا 9 دادن)

گرافیکش هم که یه باگ توی قسمت آبشار بود که آب به صورت مربعی از آدم دور میشد به جای اینکه بریزه رو آدم و یا موقع تیر اندازی یه هاله آتش بسار جواد بوجود می یومد.ولی کلا گرافیک خوبی داش.صدا گذاری که افتضاح بود.
ببخشید شما بعد از این همه وقت تازه دموئش رو دانلود کردید! خسته نباشید واقعا ! :biggrin1:
اون هاله آتش که به نظرتون جواد میاد از روی ثصد اینطوری کتر شده و بعضی چیزها در بازی مثل این آتش تا حدودی فانتزی هست اون دموی هم که معلومه کامل نیست و پر از اشکاله شما بازی اصلی رو امتحان کن :biggrin1:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
من lair و folklore رو بازی نکردم، اما به نظر میاد خوب نباشن و معمولی باشن. آما resistance یکی از بهترین ها بود. حالا ببینیم res2 چی میشه.

mgs4 هم احتیاجی به صحبت نداره...

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
ببخشید شما بعد از این همه وقت تازه دموئش رو دانلود کردید! خسته نباشید واقعا ! :biggrin1:
اون هاله آتش که به نظرتون جواد میاد از روی ثصد اینطوری کتر شده و بعضی چیزها در بازی مثل این آتش تا حدودی فانتزی هست اون دموی هم که معلومه کامل نیست و پر از اشکاله شما بازی اصلی رو امتحان کن :biggrin1:
شما خسته نباشید که به نظر من پولتو میدی بابت بازی های آشغال:laughing:

سالی که نکوست از بهارش پیداست

دمو رو معمولا عالی میسازن که مردم رو جذب کنه برای خرید!!!!!!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
شما خسته نباشید که به نظر من پولتو میدی بابت بازی های آشغال
سالی که نکوست از بهارش پیداست

دمو رو معمولا عالی میسازن که مردم رو جذب کنه برای خرید!!!!!!!
واقعا برات متاسفم برو با همون دموت حال کن :)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,544
نام
کورش
با توجه به اینکه دوستانه ازتون خواسته شد نسبت به نظر شخصی بقیه نظر ندید و بعضی از دوستان رعایت نکردند از این پست به بعد اگر لازم باشه بدون تذکر دسترسی قطع میشه .

ضمنا جناب رابین هود پستتون رو من پاک کردم . شما ظاهرا کاندیدای اول قطع دسترسی هستید .اگر رعایت نکنید شرمنده تون میشم.
ممنون از همکاریتون

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
من lair و folklore رو بازی نکردم، اما به نظر میاد خوب نباشن و معمولی باشن. آما resistance یکی از بهترین ها بود. حالا ببینیم res2 چی میشه.

mgs4 هم احتیاجی به صحبت نداره...
در اینکه resistance بازیه توپی بود حرفی نیست ولی مشکله من با اینه که اسم شاهکار رو بازیش بزاریم.قبول کن که وقتی بازیه شاهکاری مثل mgs4 هست نمیشه به این بازی گفت شاهکار:love:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
بله res در مقابل mgs4 پشیزه:) البته... هر بازی در مقابل mgs4 پشیزی بیش نیست!!! فکر نمیکنم این جمله احتیاجی "به نظر من" داشته باشه!!!

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
بله res در مقابل mgs4 پشیزه:) البته... هر بازی در مقابل mgs4 پشیزی بیش نیست!!! فکر نمیکنم این جمله احتیاجی "به نظر من" داشته باشه!!!
این RES چیه که همه دوسش دارن؟یکی توضیح بده ببینم اگه خوبه بخرم

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام به نظر من این بازیها خوب بودن تا الان
MGS4
UNCHARTED
RATCHET&CLANK.TOD
Resistance
دیگه چیزی یادم نمیاد
بد ترین بازی هم بنظر من
LAIRبود گرفافیکش خوب بود اما در بقیه موارد ضعف داشت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر