بهترین ها و بد ترین های PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جون resistance fall of men :love: رو هم به لیستت اضافه کن .

امیر جون من میخواستم این بازی رو بگیرم و حدود 5 دقیقه اول این بازی رو بازی کردم ولی خیلی معمولی بود و گرافیکشم کاملا متوسط بود البته شاید بعدا بهتر میشد .تو پیشنهاد میکنی که بگیرمش ؟

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
اگه منظورت بازیهای انحصاری هستش که مطمئنا انچارتد و متال گیر 4 تا بحال تنها بازیهای قابل توجه ps3 بودن و بقیه بازیهای انحصاریش حرف خاصی واسه گفتن نداشتن . البته انچارتد هم بخاطر گرافیکش مورد توجه قرار گرفت و گیم پلی اون کاملا تکراری و همراه با اشکالات زیادیه . اما متال گیر یه بازی حساب شده از همه نظره و میشه گفت سونی تا بحال غیر از این دو بازی نتونسته خواسته طرفدارانشو بطور کامل براورده کنه . باید در آینده منتظر عنوانهای بهتر بمونیم .
البته متال هم به غیر از خط داستانی خیلی قوی و شخصیت پردازی عالیش در بقیه زمینه ها خیلی ایراد داره . هوش مصنوعی اصلا خوب نیست . با اینکه گیم پلی از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده ولی بازم اش دهن سوزی نیست . گرافیک هم در کل خوب هست ولی خیلی عنوان های نکس جن هستند که از اون سر تر هستند . در کل می خوام بگم متال 4 فقط به درد کسایی مثل من و امثال من می خوره که عاشق اسنیک و خط داستانی بازی هستند . ولی اگه کسی 3 شماره قبلی رو بازی نکرده باشه یا کلا از داستان خبر نداشته باشه . مسلما اگه متال 4 رو بازی کنه . می گه مذخرفترین بازی عمرم بود :) این قضیرو امتحان کردم . در کل از نگاه کلی بخوای نگاه کنی .با توجه به همون سلایق ایرانی ها . انچارتد بهترین گیم پی اس 3 هست که تا به حال عرضه شده . از دیدگاه طرفداران اسنیک هم متال 4 بهترین هست . ولی فکر کنم نظر عموم بیشتر روی انچارتد باشه تا متال . به خاطر همون قضیه ای که گفتم .

موفق باشید .

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
هوش مصنوعی خوب نیست؟شما که بازی رو احتمالا با آسون ترین درجه رفتی.ولی اگه با BIGBOSS EXTREME بری اونوقت میفهمی.این سیاست کوجیماست که برای کسایی که حوصله ندارن یا حرفه ای نیستند یک درجه سختی بذاره.این برای شما آسون بود ولی برای کسی که متال گیر باز نیست و قضیه ی قوطی و جعبه و OCTOCAMO رو نمیشناسه خیلی سخته....:mad:
راستی من بین دو بازی COD4 و ASSASINS CREED موندم کدوم رو بگیرم.راهنمایی کنین ممنون میشم

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,708
نام
امیر
امیر جون من میخواستم این بازی رو بگیرم و حدود 5 دقیقه اول این بازی رو بازی کردم ولی خیلی معمولی بود و گرافیکشم کاملا متوسط بود البته شاید بعدا بهتر میشد .تو پیشنهاد میکنی که بگیرمش ؟
اتفاقا داش میتی :biggrin1: منم اولا همین نظر رو داشتم وقتی داداش بزرگترم این بازی رو بازی میکرد بهش میگفتم که این بازی چی داره که تو ساعتها وقتتو صرفش میکنی ؟ میگفت تو نمی دونی چون بازی نکردیش ، وقتی این بازی رو انجام میدی آنچنان تو رو درگیر خودش میکنه که حال میکنی . من این بازی رو اولین بار با قسمت آنلاینش بازی کردم ، آنلاین این بازی طوریه که شما میری توی مپ های بسیار وسیع ، 20 به 20 با هم مسابقه میدین ، خمپاره میاد روی سرت ، نارنجک ، دود ، صحنه های شلوغ و ... طوری که بعد از چند دقیقه احساس میکنی واقعا توی میدون جنگی ، کلا خیلی فاز میده :biggrin1: این بازی یه بازیه لانچ هست و نباید انتظاراتی که از یه بازی که سالها روش کار شده داشته باشی ، ولی بازی هست که کلا سبک اکشن های FPS رو تغییر داده ، نوع جدید گیم پلی تو این بازی به وضوح دیده میشه ، اسلحه های متفاوت و ... خیلی چیزهای دیگه که این بازی رو منحصر به فرد کرده و همچنین جزو 3 بازی پرفروش ps3 تا به الان بوده ، به نظر خودت این بازی الکی فروش زیادی داشته ؟
الان بازی resistance حول و حوش 20 تا 25 گیر میاد و به نظر خودت این بازی با این مشخصات ارزش 25 تومنو نداره ؟ بی انصافیه که بگیم نداره ، 25 تومن پول BD خامش نمیشه meyT جون .

البته متال هم به غیر از خط داستانی خیلی قوی و شخصیت پردازی عالیش در بقیه زمینه ها خیلی ایراد داره . هوش مصنوعی اصلا خوب نیست . با اینکه گیم پلی از نسخه های قبلی خیلی بهتر شده ولی بازم اش دهن سوزی نیست . گرافیک هم در کل خوب هست ولی خیلی عنوان های نکس جن هستند که از اون سر تر هستند . در کل می خوام بگم متال 4 فقط به درد کسایی مثل من و امثال من می خوره که عاشق اسنیک و خط داستانی بازی هستند . ولی اگه کسی 3 شماره قبلی رو بازی نکرده باشه یا کلا از داستان خبر نداشته باشه . مسلما اگه متال 4 رو بازی کنه . می گه مذخرفترین بازی عمرم بود :) این قضیرو امتحان کردم . در کل از نگاه کلی بخوای نگاه کنی .با توجه به همون سلایق ایرانی ها . انچارتد بهترین گیم پی اس 3 هست که تا به حال عرضه شده . از دیدگاه طرفداران اسنیک هم متال 4 بهترین هست . ولی فکر کنم نظر عموم بیشتر روی انچارتد باشه تا متال . به خاطر همون قضیه ای که گفتم .

هان .... چی میگه غلام ؟ :confused:

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ً

موفق باشید .

اه ! باز شروع شد حرفهای قدیمی !
هوش مصنوعی رو با مثال ثابت کن که بد بود.
گرافیک رو به قول نیما، 3 تا بازی ـه نکست جن ( روی کنسول ) بگو که گرافیکش از متالگیر 4 بهتر باشه.
کی گفته مثلاً ؟! من خیلی ها رو میشناسم که تا حالا اسم متالگیر رو هم نشنیده بودن ولی با بازی کردن نسخه ی 4ـم شیفته ی بازی شدن ...
چرا آنچارتد بهترین هست ؟ بگو آنچارتد به جزء گرافیک خوبش چی داشت ؟

بهترین بازی های PS3 قبلاً تاپیک داشت با نظرسنجی که البته قدیمی شده ...
بهترین بازی های PS3 به نظر من اینا هست:

1- MGS4
2- UNCHARTED
3- Resistance
4- motorstorm
5- GT5 Prologue
6- Heavenly Sword
7- Ratchet & Clank
8- WARHAWK
9- Ninja Gaiden SIGMA
10- flOw

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
1-uncharted
2-motor storm
3- heavenly sword
4-ressistance
5-mgs4
من یه عمره گیمرم اینارو به همه ps3 بازها از جمله اقا مهدی توصیه میکنم هر کدوم تو سبک خودشون فوق العادن :)
مطمعن باشین سلیقم خوبه....:biggrin1:
اصلا هرکی اینارو نداره ps3 باز نیست ....

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
موفق باشید .

نگووووووووووووووووووووووووووو:eek:یه زره دیگه در مورد MGS4 نظر میدادی میزدم زیر گریه:biggrin1:
من اوایل که این بازی گرفتم از داستانش چیزی سرم نمیشد ولی چنان گرافیک , گیم پلی... منو محو بازی کرد که نمیتونستم ولش کنم
جدا از یک سری باگ که در مقابل خوبی های این بازی جایی برای حرف زدن نمیذاره همه جیز فوق العاده بود
من دموی انچارتد دیدم اصلا با MGS4 قابل مقایسه نیست باز خوبه شما از طرفدارارهای قدمی این بازی هستید
در مورد گرافیک و هوش مصنوعی بازی واقعا کم لطفی میکنید.......

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من MGS4 رو 2 بار ولی Resistance رو 3 بار تمام کردم!
اما به نظرم MGS4 واقعا یک شاهکار به تمام عیار بود و با هیچ بازی قابل مقایسه نیست.
از طرفی جو R3sistance بسیار در گیر کننده و محیط های شلوغش مخصوصا روی درجه Hard بسیار گیرا و اعتیاد اور بود.(واقعا از یک بازی لانچ چنین انتظاری رو نداشتم).
Uncharted هم بازی کردم اما بنظرم بجز گرافیک ( که بنظر یکی از 3 بازی برتر در این نسل هست تا الان) چیز فوق العاده (یعنی خوب و عالی داشته) دیگری نداشت اما نو اوری های زیبا و جذابی توی گیم پلی داشت.
اگه نظر من باشه: (فقط اختصاصی ها)
1-MGS4
2-resistance
3-uncharted
4-heavenly Sword
5-R&C
6-motor storm
البته راه به راه دنبال Warhawk هستم میخوام هر جور شده امتحانش کنم ببینم چطوره انقدر ازش تعریف میکنند.
و البته هنوز Eye of judgment رو تست نکردم.
درباره بدترین هم سونی بازی با شکست بسیار زیاد داشته.
نمونشم بچه ها اشاره کردند.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
کلی :

1. MGS 4
  2. Heavenly Sword
  3. Uncharted
  4. Resistance
  5. Ratchet & Clank
  6. MotorStorm
گرافیک :

1. MGS 4
  2. Uncharted
  3. Ratchet & Clank
  4. MotorStorm
  5. Heavenly Sword
  6. Resistance
آنلاین :

1. MGS 4
  2. MotorStorm
  3. Warhawk
  4. Resistance
در قسمت کلی من بر اساس اینکه در کل با کدوم بازی بیشتر حال کردم ترتیب گذاشتم ... مثلا Heavenly Sword داستان و شخصیت پردازیش رو خیلی قبول دارم ، همچنین یه سری از موارد توی Gameplay ش .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

1. MGS4 خدا بود. همین.

2. Resistance به عنوان کسی که FPS باز کنسولی(:D) ست باید بگم که همه رقمه با این بازی حال کردم و 2 بار داستانی و 2بار Cooperate ته این بازی رو در اوردم.

3. Internal Dragon یا همون Uncharted خودمون!. Gears of War رو بریز، بعد Tomb Raider بریز، حالا دوشاخه رو بزن به پیریز (:D). خوب هم بخوره میشه گیم پلی Uncharted. درضمن بهترین گرافیک رو بعد از MGS و بهترین CutScene ها رو بعد از Heavenly Sword داره و یگانه ست در انیمیشن های In-Gameـ.

ممنون

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هوش مصنوعی خوب نیست؟شما که بازی رو احتمالا با آسون ترین درجه رفتی.ولی اگه با BIGBOSS EXTREME بری اونوقت میفهمی.
هوش مصنوعی رو با درجه Normal میسنجن نه سخترین درجه بازی!.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
هوش مصنوعی رو با درجه Normal میسنجن نه سخترین درجه بازی!.
خب MGS4 یه کم درجه بندی هاش آسون بود ! یعنی باید Normalـش به نظر من میشد Big Boss Hard ! بعدشم حالا هر چی ! هوش مصنوعیه اصلیه بازی تو آخرین درجش باید باشه دیگه ! چرا نباید با سخت ترین درجه سنجید ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این که هوش مصنوعی یه بازی قوی یا ضعیفه رو تا حدودی میشه به توانایی و عملکرد گیمر هم ربط داد ، من خودم هم برای بار اول با درجه bbh بازی کردم و میتونم بگم این درجه شاید در حد نرمال یه بازی هم نبود و با درجه bbx کمی بازی سختتر شد ولی بازهم بنظر من یه گیمر حرفه ای رو نمیتونست ارضاع کنه . البته شاید با مقایسه با بعضی از عنوانها این مشکلات در این بازی بنظر میرسید و در مقایسه با نسخه های قبلی و شاید چندین بازی دیگه کاملا معقول و نرمال بنظر برسه .
پ.ن: نمیدونم چرا دو سه ماهه که هیچ بازی بهم مثل قبلا حال نمیده و بخاطر یکی دو عنوان خاص کنسولامو نگه داشتم و الا همین امروز میفروختمشون .البته من یه fps بازم ، شاید رسیستنس بتونه کمی حالمو جا بیاره .

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
MGS4 با هر ایرادی که روش بزارید، کامل ترین و زیباترین بازی تاریخ گیمینگ هست. ولا غیر.
با هیچ بازی انقدر حال نکردم. آخرش دیگه داشت گریم میگرفت.

بهترین MGS4 و بدترین PES 2008 :biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر