بهترین ها و بد ترین های PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
انقدر سری ـه بازی ها سری ـه بازی ها واسه ما نکن ! ما داریم راجع به MGS4 حرف میزنیم نه هیچ بازی ـه دیگه ای، میفهمی اینو ؟!!!
نمیدونم به این حرفات بخندم یا گریه کنم !!!
اون رادار رو مثال زدم که بگم هوش مصنوعی تو 1 و 2 و 3 بر اساس یک زاویه ی دید بود و 1000 تا باگ داشت در خیلی جاها ! مثلاً تو 3 اگر پشت یک درخت بودی میدیدنت بعضی وقتا...
AI رو تعریف کن ! :lol: اینو دیگه فکر کنم همه به جزء شما قبول دارن که AI ـه بازی حداقل در حد یک بازی ـه نسل قبلی هست !
خب کم هم بی راه نمیگن ! کاور گیریش دقیقا مثل Gears of War ( گرز نه :) ) بود و محیطش رو هم میشه گفت مثل Tomb Raider بود. ( البته محیطش ربطی نداره ! )

من منظورت رو متاسفانه نمیفهمم !!! چیه GeOW رو با RE مقایسه کردی، خدا میدونه !

یعنی یک بازیی بود که هیچی تو GamePlayـش نداشت که جدید باشه و قبلاً دیده نشده باشه، این بازی از نظر GamePlay اشکال زیاد داره، مهمترینشم کوتاه بودن بازی هست که حداقل 0.5 نمره از امتیاز بازی رو کم میکنه !

راستی، جایه دیگه نگی Gears of War نو آوری نداشته ها ! :smile:

امتیازات بازی رو هم دیدین شما ؟ :smile:

دقیقاً ! اون کارتونی هست، پلاستیکیه بازی ! ولی MGS4 کاملاً واقعیی ـه ! در هیچ زمینه ای نباید این دو بازی رو با هم مقایسه کرد چون هیچ ربطی به هم ندارن !

من در بخش اول کلی گفتم و در بخش دوم نظر شخصیم رو گفتم. فرق نظر شخصی رو با نظر همه متوجه میشی که ؟!

نمیدونم واللا ! من که حوصله ی بحث با شما ها رو ندارم، چون فقط وقتم رو میگیرین !

اگر بخوای به عنوان یک بازی ( 1 بازی !!! ) بهش نگاه کنی، نه... هیچ نیازی نداره که قسمت های قبلی رو هم بازی کرده باشی، اصلاً چنین چیزی نمیشه که داستان به اون با عظمتی رو بخوان تو 1 بازی بگن... کما اینکه کونامی برای این که مردم از بازی لذت بیشتری ببرن Data Base داد بیرون که داستان سری های قبل رو هم بخونن ... اگر اینطوریه که شما میگی هیچ بازیی از نظر داستانی کامل نیست ! ( هیچ بازیی که سری باشه .. مثل: RE ها مثلاً )

دقیقاً چون زبانم خوب نیست ! البته الان داستان بازی رو از 99%ـه شما هایی که فقط ادعا دارین بهتر بلدم ! ( مثل خودِ تو که انقدر واسه من fan fan میکنی :laughing: )

کی کجا گفته که کاربردی نبودن تمام اسلحه ها نقطه ی ضعف به حساب میاد ؟! این یک نقطه ی قوت هست که بازیی بیش از 70 اسلحه داشته باشه.
ببین، بازیی که 10 از GS و IGN گرفته، یعنی از نظر گیم پلی خیلی عالی هست. اون وقت داری MGS رو با Uncharted مقایسه میکنی از لحاظ گیم پلی ؟ :lol:

تو خودت اومدی واسه من منتقد منتقد میکنی ها ! چی شد ؟

من نمیگم امتیاز GS خیلی خوب بوده، اتفاقاً من خودم آنچارتد رو خیلی دوست داشتم و موقع انتخابم هم بعد از MGS4 اونو نوشتم ! ولی در مقابل MGS4، خیلی ضعیفه ...

من نمیفهمم که ما داریم راجع به MGS ها حرف میزنیم یا MGS4؟!!! بله، نقطه ی قوت MGS همیشه گیم پلی خاصش و شخصیت پردازی و داستانش بوده ولی MGS4 علاوه بر GamePlay و داستان و ... گرافیکش هم عالی بوده. ( 100% جزء 3 تای بهتر، در ضمن من نمیدونم چرا یکی نمیاد اینجا 3 تا بازیی که گرافیکش از MGS4 بهتر بوده رو نام ببره ! :laughing: ( تو کنسول ) یکیش آنچارتد اصلاً، 2 تای دیگه رو بگو !!! )

فقط lol ! من موندم اگر این بازی اینطوری هست واقعاً چرا از همه ی سایت ها امتیاز های خیلی خوب گرفته ! یعنی اونا فقط به داستانش امتیاز دادن ؟! lol

یعنی اصلا توقع نداشته باش بیام این پست هاتو نقل قول بکنم :laughing: اون قسمت هایی که قرمز کردمو . خیلی راحت می شد جوابش رو داد . منتهی گفته بودم اگه مسئله جدیدی مطرح نشه دیگه بحث نمی کنم . به همین دلیل فقط یک سری از بخش های صحبت هات رو قرمز رنگ کردم . که جواب هاش اینقدر مشخص هست که دیگه هیچ احتیاجی به نقل قول من نداره . :laughing: یعنی وقتی من می گم کاربردی . شما می گی تعداد اسلحه . دیگه اصلا نباید با همچین شخصی بحث رو ادامه داد . :laughing: یا دوربینی که در گرز از اویل 4 برداشته شده رو کسی ندونه و صد ها نکته دیگه همگی میزان سطح اطلاعاتی طرف مقابل رو نشون می ده . راستشو بخوای منم تو عمرم اینقدر با اینجور ادم ها سر و کله زدم که دیگه اصلا حال و حوصله این بحث ها ی فروم ایرانی ! رو ندارم . حال و حوصله این حرف های بچه گونه که تو نمی فهمی و می فهمی و من می فهمم و ... :laughing: رو هم اصلا ندارم . همون قسمت های قرمز رنگ همه چیز رو مشخص می کنه . فرق منتقدی که واسه خودش و نظرش ارزش قائل هست رو هم با یک سایت بدون . ماجرای رسوایی گیم اسپات این فرق رو به خوبی برات مشخص می کنه .

در ضمن اگر review god psp رو بخونی دلیل 9 کمتر بودنشو میفهمی. چطور میشه که همهی سایت ها از دم به mgs4 میدن 10 آما به آنچارتد بالای 8.5 نمیدن؟ شما اگه میتونی اینو توجیه کن؟!:)

ممنون
به غیر از این قسمت پستت که بقیش همون هایی بود که بار ها جواب دادم . واسه این قسمت پستت هم توجیهت می کنم و بعد از اینکه توجیه شدی سعی کن هر وقت راجع به چیزی اطلاعات داری پست بدی ! اول از همه شما به من اون دلیل دادن امتیاز کم به gow رو بگو و لطف کن بعدش هم بگو چه طوری اون دلیل رو 100 تا سایت و مجله نگفتن ؟ دوم هم اینکه من در مورد انچارتد هم بهت پیشنهاد می کنم روی این لینک کلیک کن . http://ps3.ign.com/articles/834/834931p2.html اول از همه امتیاز 9.1 رو ببین . و بعد هم گیم پلی بازی که 9 گرفته رو ! بعد که دیدی یاد بگیر اول اطمینان کسب کنی و بعد پست بدی !

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
boumsong عزیز، بازم داری همرو میپیچونی، خوب اگه میتونی جواب بده، آگر هم نمیتونی خوب ملتو الاف نکن جواب نده! یعنی چی اونارو قرمز کردی؟

هیچکس هم از شما انتظار نداره که نقل قول کنی چون نقل قول هات همش الکیه هیچ جوابی نمیدی. احتیاجی هم نیست بحث کنی. حرف هات کاملا غیر منطقیه. اگر واقعا میتونی حرفت رو ثابت کنی دلیل بیار.

تو میگی گرافیک آنچارتد بهتره، A.I mgs4 از سری قبلی ضعیف تره، 70 اسلحه در mgs4 کاربردی نیست، امتیازات گیم اسپات و آی جی ان و... غلطه ، اخه انصافا :دوم گیمری این حرفارو قبول میکنه؟

بهتره بحثو تموم کنیم چون شما چیزی برای گفتن نداری.

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
boumsong عزیز، بازم داری همرو میپیچونی، خوب اگه میتونی جواب بده، آگر هم نمیتونی خوب ملتو الاف نکن جواب نده! یعنی چی اونارو قرمز کردی؟

هیچکس هم از شما انتظار نداره که نقل قول کنی چون نقل قول هات همش الکیه هیچ جوابی نمیدی. احتیاجی هم نیست بحث کنی. حرف هات کاملا غیر منطقیه. اگر واقعا میتونی حرفت رو ثابت کنی دلیل بیار.

تو میگی گرافیک آنچارتد بهتره، A.I mgs4 از سری قبلی ضعیف تره، 70 اسلحه در mgs4 کاربردی نیست، امتیازات گیم اسپات و آی جی ان و... غلطه ، اخه انصافا :دوم گیمری این حرفارو قبول میکنه؟

بهتره بحثو تموم کنیم چون شما چیزی برای گفتن نداری.
عرض کردم . توقع نداشته باش بیام پست های کسی رو نقل قول کنم که وقتی می گم همه سلاح ها کاربرد ندارن ( یعنی همون کاری که کلت می کنه برات . چند تا اسلحه اضافه دیگه هم همین کارو می کنه ) میاد میگه تعدادشون زیاده و عالیه :laughing: شما تناسبی بین این حرف ها می بینی ؟ یا وقتی هر کسی می دونه که دوربین گرز از اویل 4 برداشته شده و ... اونوقت من بیام تازه راجع به این بحث کنم ؟ هر چی حرف داشتم توی پست ها ی قبلی زدم . توقع نداری بیام تا 60 روز اینجا هی پست نقل قول کنم که ؟ مطمئن باش قانعشونم کنم باز یه مسئله جدید دیگه مطرح می شه . برای مثال خود شما تا همین الان می گفتی منو توجیه کن که چرا همه سایتا به متال 10 می دن ولی به انچارتد بالای 8.5 نمی دن ؟ منم لینک گذاشتم و دیدی که به بازی دادن 9.1 . حال اونو بیخیال شدی و اومدی می گی داری می پی چونی :laughing: چی بگم من اخه ؟ مطمئن باش من با هر کسی بحث کنم فقط در حد 2 یا 3 پست . دیگه بقیش بی فایده هست .

پ.ن : ادامه این بحث ها با این مضمون صحبت ها هیچ فایده ای نداره .

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
mgs 4
uncharted
ببینید من کاری به بحثهای شما ندارم ولی اگه کسی سری های قبلی mgs بازی نکرده باشه و زبانش هم خوب نباشه هیچی از بازی حالیش نمیشه و فقط بخاطر گرافیکش{که واقعا عالیه}بازی میکنه.من که شخصا عاشقشم

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
mgs 4
uncharted
ببینید من کاری به بحثهای شما ندارم ولی اگه کسی سری های قبلی mgs بازی نکرده باشه و زبانش هم خوب نباشه هیچی از بازی حالیش نمیشه و فقط بخاطر گرافیکش{که واقعا عالیه}بازی میکنه.من که شخصا عاشقشم
بابا ایول هرچی ما میخواستیم بگیم رو گفتی.در ضمن کسانی که آنچارتد رو بالاتر ار متال 4 میدونن بهتره خودشونو از بحث کنار بکشن چون ما توج ای به حرف های اونا نداریم:mad:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بازيهاي انحصاري PS3 که به جز يک مورد بهترين هستند و در سبکهاي خودشون بي رقيبند

بهترين گرافيک رو به نظر من Uncharted داره از انيميشنهاي فوق العادش بگير تا تکستچرها و افکتها و محيطهاي با جزئيات عالي ووووو (البته MGS4 در قلبمون جا داره و از نظر من بهترین بازی PS3 تا به حال هستش :love:)
کلا بازي هاي انحصاري PS3 گرافيکهاي بي نظير دارند از نظر گيم پلي هم فوق العاده عالي هستند براي مثال :
Uncharted
MGS4
Heavenly Sword
R&C
Motorstorm
Folklore
Lair
Resistance
Warhawk و ووووو

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
حالا فارغ از همه این بحثا گرافیک uncharted یه نمه بهتر نبود؟درسته گرافیک mgs4 فوق العاده سینمایی بود ولی uncharted انگار گرافیکش جذابتر بود :love:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
این بحث رو تموم کنید ، اینا یه سری مسائل سلیقه ای هست ، حالا یکی Uncharted رو بیشتر میپسنده یکی MGS ...

گرافیکش هم همینطور ، دو تا سبک کاملا متفاوت هستن ، باز هم سلیقه ای هست ...

اما چیزی که مشخصه اونطور که Boumsong میگه MGS فقط داستان نیست ! چون هیچ بازی ای فقط برای داستان موفق نمیشه !

درسته که داستان MGS یکی از نقاط قوتش هست ، ولی Gameplay ش هم همیشه خیلی خوب بوده و نوآوری داشته ...
MGS همیشه یکی از متنوع ترین بازیها از لحاظ Gameplay بوده ... همین MGS 4 رو شما میتونید با انتخاب های فراوان از لحاظ Gameplay پیش برید که شاید توی هر بازی ای این همه انتخاب در اختیار شما نباشه !

به هر حال هر کسی نظری داره و خواهشا سعی نکنید نظر خودتون رو به دیگران تحمیل کنید !

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
بازيهاي انحصاري PS3 که به جز يک مورد بهترين هستند و در سبکهاي خودشون بي رقيبند

بهترين گرافيک رو به نظر من Uncharted داره از انيميشنهاي فوق العادش بگير تا تکستچرها و افکتها و محيطهاي با جزئيات عالي ووووو (البته MGS4 در قلبمون جا داره و از نظر من بهترین بازی PS3 تا به حال هستش :love:)
کلا بازي هاي انحصاري PS3 گرافيکهاي بي نظير دارند از نظر گيم پلي هم فوق العاده عالي هستند براي مثال :
Uncharted
MGS4
Heavenly Sword
R&C
Motorstorm
Folklore
Lair
Resistance
Warhawk و ووووو
به جز uncharted va mgs4 بقیه بازیهای ps3 تا اینجا جالب نبودن.
resistance هم بدک نبود.
جالبه شما lair ,folklore رو هم نوشتی که اصلا به حساب نمیان

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
یعنی چی عزیزان مدیر چرا پست منو پاک میکنین؟

سوال من از اونایی که میگن آنچارتد بهتره از mgs4 اینه که چرا همه سایت ها از دم به mgs4 دادن 10 همشون اما به uncharted بالاترینش که ign بوده دادن 9.1؟

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
باز مث همیشه میدون جنگ را انداختین !!

به نظر من :
Uncharted
Resistance
Heavenly Sword
Motor Storm

البت هنوز MGS 4 رو بازی نکردم :blushing: و نمیتونم در موردش نظر بدم.

2 تا از بازیها که خوشبختانه بازی نکردم و جز فاجعه ها بودن : lair و haze :sick:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
به جز uncharted va mgs4 بقیه بازیهای ps3 تا اینجا جالب نبودن.
نابغه چطور به این نتیجه رسیدی که به جز Uncharted و MGS4 بقیه بازیهای PS3 تا اینجا جالب نبودند! :) تو اصلا غیر از اینا بازی انحصاری دیگه ای روی PS3 بتازی کردی که همچین حرف مسخره ای میزنی
resistance هم بدک نبود.
عجب!
جالبه شما lair ,folklore رو هم نوشتی که اصلا به حساب نمیان
به حساب نمیان !! :) حالا نمیشه ایدفعه رو گذشت کنی تا اینا هم به حساب بیان :)

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
نابغه چطور به این نتیجه رسیدی که به جز Uncharted و MGS4 بقیه بازیهای PS3 تا اینجا جالب نبودند! :) تو اصلا غیر از اینا بازی انحصاری دیگه ای روی PS3 بتازی کردی که همچین حرف مسخره ای میزنی

عجب!

به حساب نمیان !! :) حالا نمیشه ایدفعه رو گذشت کنی تا اینا هم به حساب بیان :)
اقا کل نکن که حوصله ندارم.
شما همون lair بازی کن که اون امتیاز مسخره رو گرفت.
اگرم به resistance دوست داری بگم شاهکار واسه اینکه دلت نشکنه میگم هرچی توبگی.

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
lair و folklore دو بازی کاملا معمولی بودند اگرم کسی بگه شاهکاره حرف مسخره ای زده، اما resisstance واقعا شاهکاره و جزو بهترین هاست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر