بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم از آهنگ بازی Prince Of Persia 1 که مخصوصا تو صحنه پایانی بازی که بصورت دمو هست و دوربین از محل Prince و Farah شروع به دور شدن می کنه . موهای تنت سیخ میشه وقتی میشنوی باید تو سیستم صوتی من که وصلش کردم به کامپیوتر گوش کنین تا بفهمین .

سلام به همه دوستان عزیز.

راستش من از بازیهایی که انجام دادم موسیقی بازی Chrono Cross بدجور روم تاثیر گذاشت بخصوص با اون ملودی اول بازیش خیلی خاطره دارم ( برام جالب بود که چطور یه بازی میتونه نمره 10 از گیم اسپات بگیره و قطعا یکی از معیارهاش هم همین موسیقی زیباش بود )
دومین بازی هم تصنیف آخر بازی ICO بود که اونهم فوق العاده بود . ( اونقدر این بازی روم تاثیر داشت که رفتم و تموم آهنگهای این بازی رو بصورت MP3 دانلود کرم :cheesygri )
دوتا موسیقی هم از بازی Prince of Persia : The Sands of Time برام جالب بود ( موسیقی تیتراز و موسیقی اون قسمتی که پرنس تو دالان زیززمینی دنبال فرح میگرده ! )
راستش من چون PS2 رو به سیستم سینما خانگیم وصل کردم این موزیکها برام همیشه خاطره شد .

ولی اینطور که معلومه بازی Mafia هم باید موسیقی زیبایی داشته باشه ، چون خیلی از دوستان اسمشو اوردن که لازم شد حتما برم و بازی کنمش ( من نسخه PS2 رو دارم ولی هنوز فرصت بازیشو نکردم . سوالم اینه که اونهایی که رو PS2 و PCبازی کردن ، آیا تفاوتی تو موسیقیشون دیدن یا نه ؟ )

موفق باشید

آخرین ویرایش:
شینوبی 3 بازی ابدی

Dr xj از مرامت خوشم اومد. موسیقی متن یعنی شینوبی 3. قبل از اینکه پست تو رو ببینم میخواستم یه پست بفرستم و همین نظر تو رو بنویسم. مخصوصاً مرحله اسب سواری شینوبی موسیقیش حرف نداره. شاهکاره

البته من آهنگ پایانی متال گیر 1 رو هم خیلی دوست دارم. یک حس خوب به آدم دست میده

اين چرا داره خاک ميخوره ؟!
------------------
1. Warcraft 3
2. Mafia
3. Devil may cry
4. LBA2
5. Hitman codename 47
6. Godfather (اين شاهکار ennio moricone هست که موسيقي فيلم حساب ميشه...نه بازي)
موسيقي Godfather از نينو روتا است نه انيو موريكونه.خودم هم شخصا با موسيقي Mafia و Hitman حال مي كنم.

خب ! من سری دوم آهنگهای دوست داشتنیم رو میخوام قرار بدم :

7.Max Payne : آهنگ منوهای بازی واقعا قشنگه و ازش بدبختی میباره...خیلی منو تحت تاثیر قرار داد

8.Max Payne 2 : باز هم آهنگ منوهای بازی و همچنین آهنگ روان درون بازی...واقعا قشنگ کار شده...همین انتظار رو هم از Alan Wake دارم...

9.آهنگهای Hitman از سری اول تا Blood Money همواره زیبا و همراه ارکستر بودن که این زیباییشون رو مدیون کار "جسپر کید" آهنگساز این مجموعه هستن...

10. آهنگهای مختلف و در عین حال جذاب بازی Halo واقعا قابل تحسین هستن و مطمئنا یکی از فاکتورهاش برای پیروزی بر رقیباش محسوب میشه...

11.ادامه دارد !

متشکرم...Nemesis

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or