بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شاهزاده ایرانی3

بهترین آهنگی که من در بین بازیها شنیدم آهنگ شاهزاده ایرانی 3 بود وقتی که پرنس آماده کشتن یکی از دشمنانش میشد و میخواست اونو باخنجر از بشت سر بزنه آهنگ بسیار زیبایی در اون لحظه نواخته میشد

Last edited by a moderator:
سلام دوباره

يكي از بهترين موسيقي ها رو ميشه در بازي Max Payne 2 شنيد. در ضمن به نظر من مكس به ياد ماندني ترين شخصيت بازيهاست چون مثل بقيه بازيها سعي نشده بود از اون يك قهرمان ساخته بشه كه تا آخر پيروزه و همه چيز هم به خوبي و خوشي تموم ميشه. بلكه برعكس در اين بازي از هم پاشيدگي و بدبختي رو در زندگي اون ميبينيم. همونطور كه در موزيك انتهايي اشاره به پوچي و متلاشي شدن زندگي اون داره. آهنگ پاياني يكي از بهترينهاست كه در اين سالها شنيدم.
خيلي تو اينترنت دنبالش گشتم ولي گيرم نيومد. مجبور شدم خودم از روي بازي ضبط كنم.
لينك اين آهنگ بسيار زيبا رو براي دوستان ميذارم.(Late Goodbye)
دانلود كنيد و اميدوارم لذت ببريد.
http://rs108.rapidshare.com/files/51196671/Late_Goodbye.mp3

Gears of Warوقتی که می کشتنت اونجایی که می پرسه میخای ادامه بدی یه موزیک غمگین
میزنه خیلی قشنگه
god of war هم موزیک قشنگی داره

آخرین ویرایش:
بستگی داره چطور به این مسئله نگاه کنید و از چه دیدی!!!!
شاید یکی از تاثیر گذار ترین موسیقی ها مال بازی shadow of the colossus
باشه که واقعا موسیقی تاثیر فوقالعاده ای تو اقای حس هیجان و استرس به بازیباز داشت.
و شاید از لحاظ لطافت معمولا فاینال فانتزی موسیقی های فوق العاده ای استفاده میکنه و همونطور که دوستان میدونن یک شبکه رادیویی تو ژاپن داره که 24 ساعته موسیقی های مختلف این بازی رو از تمام ورژن هاش پخش میکنه.
و خیلی جهات دیگه که 600 صفحه باید نوشت;)

فقط اهنگ های فاینال 10
یکی اهنگ suteki da ne که روی دموی بهار پخش میشد و یکی پیانوی اول بازی.:love:
00002.jpg

آره منم فقط فینال فانتزی 8 و 10 آخره موسیقین . همون آهنگهایی که دوستان گفتن . اون دموی بهار که منو به گریه شدید انداخت . آهنگش عینه جادو میمونه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or