بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
1. Mafia قسمت Prologue بازی و همچنین آخرین صحنه ی بازی که Tommy داره پند و نصیحت میکنه به افرادی که این بازی رو کردن...

2. Metal Gear Solid Series ... تمامی قسمتهایی که توسط Harry Gregson-Williams اجرا شدن و به خصوص تم اصلی خود بازی که همه میشناسنش...

3. Silent Hill Series ... آهنگهای تپه ی خاموش همیشه برای گوش دلنواز نیستن ولی مطمئنا تاثیر روانی زیادی رو روی هر فردی میگذارن...من به شخصه آهنگهای قسمت دوم بازی رو خیلی بیشتر از بقیه دوست دارم چونکه نشون دهنده ی حالتهای روانی هر شخصیت بود...

4. Beyond Good & Evil ... خیلی عالی کار شده...مخصوصا قسمت که Jade ایمانش رو برای ادامه ی کارش و نجات دادن بقیه از دست میده...اشک در میاره !

5. Fahrenheit ... آهنگی که موقع نصب اجرا میشه...آهنگهایی که میتونین با دستگاه استریو ی خونگیتون پخش کنین بخصوص آهنگ Santa Monica ... و تمام Soundtrack های دیگه ی بازی...

6. Neverhood ... این بازی در حد خودش از بهترین و جالبترین آلتهای موسیقی استفاده کرده بود که دنیای عجیب Neverhood رو به زیبایی به تصویر میکشید...خیلی عالی بود...یادش بخیر

7.The Longest Journey : Dream Fall ... تمام موسیقی های این بازی به من آرامش میدادن...

فعلا این ها رو میگذارم ولی تا بیستمین شماره ادامه داره و بقیه ی آهنگهای دلخواهمو توی پستهای بعدی میگذارم..

متشکرم...Nemesis

بهتریم موسیقی که تو بازی شنیدم موسیقی تم final fantsy iv هستش ولی به جز بهتریم موسیقی بهتره دوستان مناسب ترین موسیقی با شرایطرو هم بگن .
به نظر من تو بازی resident evil 3 : namsis موسیقی بازی با شرایطی که توش هستیم خیلی عالی مچ شده .
مثلا وقتی تو یه محیط امن مثل یه دفتر برای سیو کردن بازی هستیم موسیقی بازی جوری هستش که واقعا احساس آرامش به آدم میده .
وقتی توی محیط باز هستشم آدم صداهای داخل محیط رو به همراه یه ریتم محکم آهنگ میشنوه .
وقتی کاریو باید تو زمانمعین انجام بدیم هم موسیقی استرس آور ...
البته نمونه زیاد هست برای بازی هایی که این کارو کردن ولی تو این بازی من خیلی از هماهنگی موسیقی با بازی لذت بردم .

MGS

Fahrenheit ( من موسیقی منوهاشو میشنیدم یاده بدبختیام می افتادم :biggrin1: )

Oblivion ( ساوند ترکهای خیلی جالبی داشت ... اصله آرامش بود .. )

یه Medal Of Honor بود واسه Ps2 ( اولین MOH بود فکر کنم که واسه این کنسول میاد ) تو منوهاش یه سنفونی جذابی داشت ... که حتی اگه بازی رو تموم میکردید تو قسمت extra اینا .. فیلم اجرای سنفونی رو گذاشته بودند بسی جالب بود !

موسیقی منوهای Hitman 4 و Hitman 2 هم قشنگ بودند ( Hitman 1 & 3 رو یادم نمیاد موسیقیشونو :biggrin1: )

بهترین تم اصلی MGS که البته آهنگ نیست .

. Metal Gear Solid Series ... تمامی قسمتهایی که توسط Harry Gregson-Williams اجرا شدن و به خصوص تم اصلی خود بازی که همه میشناسنش...
:love:

تیتراژ آخر بازی Prince Of Persia : the sands of time

یادم FIFA 98 هم وقتی بازی رو Puse میکردم یه آهنگ قشنگ میذاشت که الان یادم نیست . :love:

ONIMUSHA series : تم اصلی :love:

یادم FIFA 98 هم وقتی بازی رو Puse میکردم یه آهنگ قشنگ میذاشت که الان یادم نیست

آهنگی که میگی , آهنگی بود که شرکت Nike برای امور تبلیغتی قبلا درست کرده بود ولی توی این بازی استفاده شد...هنوز هم این آهنگ قابل پیدا کردن و دانلود است...
اگه میخوای برو توی گولگ و دنبال Nike Commercial Soundtrack For FIFA 98 بگرد و دانلودش کن...
خیلی آهنگ توپی بود...

متشکرم...Nemesis

به طور كلي موسيقي متن بازي Ratchet & Clank: Going Commando به نظر من فوق العاده بود و براي هر سياره و مناطق و شرايط موسيقي مخصوص به خودش رو داشت كه بسيار استادانه هم كار شده بود و هم القاي اون شرايط به بازيباز حس پلتفرمر بازي رو نيز يادآور ميشد!

به نظر من هر کسی با هر بازی ای که حال میکنه، وقتی بعداً آهنگش رو میشنوه یاد خاطرات گذشته ش میفته و حس خوبی بهش دست میده، در حالیکه اون آهنگها ممکنه اصلاً هیچ چیز خاصی نداشته باشه! (یا شاید هم داشته باشه)
مثلاً من خودم همین چند وقت پیش آهنگهای سری بازیهای The Last Ninja (مال Commodore) رو گرفتم و گوش کردم و به معنای واقعی لذت بردم چون من رو برد به 15 سال پیش.
یا مثلاً آهنگهای Zerg توی Stracraft رو هنوز هم گوش میدم و کاملاً بهم جو میده و به نظرم بهترین آهنگهاییه که توی گیمها شنیدم. اما ممکنه اینا اصلاً برای یه نفر دیگه هیچ معنایی نداشته باشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or