بهترین مخفی کار؟؟

بهترین مخفی کار کدوم است؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    203
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
با اینکه از Snake و Big boss خیلی خوشم میاد. ولی مخفی کاری Agent 47 رو بیشتر میپسندم!

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
بابا اينو فناي ايكس باكس خوب ميدونن كه از اول بازي متال گير4 بدون تفنگي يعني همش جاسوسي گرفتي؟؟؟؟
SOLID SNAKE ONLY

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
همه....................................................................سم فیشر
یعنی همه یه طرف سم فیشر یه طرف دیگه

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
کاملا موافقم که شما فقط به پستهایی که در حد و انداره ی شما هست جواب بدین!!!(حرف مفتم بهت به یار گفتم که کی میزنه , دیگه تکرار نمیکنم که داغ دلت تازه نشه)
پس لطفا از جواب دادن به من خودداری کنین:)(چون من در حد شما نیستم , حالا اینکه کمتر یا بیشترم باشه به قضاوت بقیه)
در ضمن از id یاهوت معلومه که اصلا فن نیستی)

ببین دوست عزیز , اینجا به نظر من داره حق solid snake ضایع میشه چون داره با big boss مقایسه میشه که هم پدرش بوده هم مربیش , با این همه من تا وقتی اون پستهای مقایسه ای رو ندیدم هیج پستی ندادم ولی وقتی بعضی ها از سر فن بازی سعی میکنن یکی رو کوچیک کنن , من جوابشون رو میدم , منم دقیقا همینو میگم که هر کسی رای خودشو بده و والسلام , دیگه بیاد اینجا هی بگه چرا رای این از اون گمتر شد یا چرا اینجور شد دلیلی نداره !!! منم در جواب این پستها جوابمو بهشون دادم.

در ضمن این mgs2 ای که شما میگی با این همه اشکالات از سرت هم زیاد بوده(شوخی!!!!):biggrin1::biggrin1:
عجب!! از کی تا حالا Big boss شده مربی اسنیک ما خبر نداریم!!
با این که نظر من هیتمن هست ولی به اسنیک رای دادم. چون مطمئنا بعضی از طرفدارهای 360 با اینکه یه بار هم SC بازی نکردن به سم فیشر رای میدن و حق اسنیک ضایع میشه.
ولی در مورد سم فیشر و اسنیک اگه MGS4 رو در نظر نگیریم به نظر من مخفی کاری اسنیک و بیگ باس دلنشین تر از سم فیشر هست. دلیلش هم این میدونم که سم فیشر با هزار جور دم و دستگاه کارش رو پیش میبره ولی اسنیک و بیگ باس نه. ولی تو mgs4 راستش یکم تو ذوقم خورد. آخه mgs رو چه به خرید و فروش اسلحه!!

آخرین ویرایش:

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
ولی تو mgs4 راستش یکم تو ذوقم خورد. آخه mgs رو چه به خرید و فروش اسلحه!![/QUOTE]
سلام,شما گیم پلی mgs4رو با شمارهای قبلیش مقایسه کن,اون وقت نه تنها تو ذوقت نمیخوره,بلکه تازه متوجه میشی این تغییرات چقدر به جا و دقیق بوده

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
عجب!! از کی تا حالا Big boss شده مربی اسنیک ما خبر نداریم!!
خیلی به دل نگیر شما کلا از دنیا عقبی !!! ;) دقیق یادم نیست ولی فکر کنم که تو metal gear بود که big boss فرمانده snake بود و من دراون جمله منظورم از مربی همون فرمانده بود که منظور رو بد رسوندم! ولی مربیش یه یارویی بود به نام master miler (اسپلشو مطمئن نیستم) که تو mgs باش آشنا میشیم!
در ضمن شما هم وقتی دنبال یه تکه ای میگردی که بتونی به بهونه ی اون یه اسپمی بدی تا پستات زیاد شه سعی کن دنبال سوژهای بهتری بگردی تا راحت هدفت از پست دادن معلوم نشه!
(البته تقصیر خودمه میاس اون روزی که این پست رو میدادم حواسم رو جمع کنم تا بهانه ای به اسپمرها ندم !).

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
بله شما بي خبر تري مثل اينكه اسنيك تو MTG4هيچ كارس همه كارارو او Raidenانجام ميده اسنيك مفت خور هم اونجا استيك ميخوره

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
عجب رقابت شدیدی بین سم و سالیده!:)
من به سم رای دادم...

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
ولی هنوز زیر مایید.....این جدیده که بیاد .... دیگه هیچی کلی به طرفدار های سم اظافه میشه.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
البته قبلاً هم یه سری اشاره کردم(اشتباه نکنید من جزء اولین نفراتی بودم که به Sam رای دادم!)باید از MGS یه کارکتر میذاشتین(یا حداقل بهتر بود).

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اگه اون بیگباس رو نمیزاشتین اون 14 تا رای هم میرفت برای سالید اسنیک

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام
هی اسنیک اسنیک نکنین من یکبار MGS 2 بازی کردم Boss اولش تو کشتی رو که دیدم دیگه بازی رو ادامه ندادم بعد نمیدونم چرا اولا که دمو های بازی رو میدیدم فکر میکردم big boss همون اسنیک انگار یک سیبو از وسط دو نصف کردن:biggrin1:
به هرحال این تاپیک ها فقط برا اینه که پست ها رو زیاد بکنه چون همه فن بازی در میارن:laughing:
میخواین بگید فن خودتی همینجا جواب بدم من تا بحال دو مرحله از اسپیلنتر بیشتر بازی نکردم و مخفی کاریش رو هم از همه بیشتر قبول دارم اما به الطیر رای دادم چون آساسینس بازی کرده بودم خدا نگه دار:love:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر