بهترین عنوان نسل هفتم

بهترین عنوان نسل هفتم

• مجموع رای دهنده‌ها
    730

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
واقعا از نتیجه نظر سنجی تا همین جا هم شاخ در اوردم ... اصلا فکرش رو نمیکردم
تعجب چرا؟؟اگه اکثر نظر سنجی های سایت رو نگاه کنی میبینی که ‏طرفدارای سونی تو سایت خیلی زیادن. اکثر نظر سنجی های که انحصاری سونی داره رو میبرن:D فقط وقتی که پی سی فن و اکس باکس فن باهم متحد میشن میشه شکستشون داد..اگه تو این نظر سنجی انحصاری های دیگه سونی رو نمیذاشتن تلوبا اختلاف خیلی خیلی زیادی بیشترین رای رو میاورد‏

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
البته چون mgs pw تو لیست نبود بنده به mgs4 رای دادم! اینم لیست 10 تایی من:
1.MGS PW
2.MGS4
3.FF7:CRISIS CORE
4.GTA V
5.TLOU
6.BAYONETTA
7.NI NO KUNI
8.FALLOUT 3
9.UC 2-3
10.BRAID
BS هم یادم رفت جا بدم!‌‌:d

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
راستش هر وقت میام تو این تاپیک و نتیجه‌ی نظر سنجی و تعداد رأی‌های skyrim رو میبینم کلی ناراحت میشم:D...حقش به شدت داره خورده میشه...البته من تاحدودی برتری The Last of US رو قبول دارم ولی The other one رو نع!:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این اختلاف برای سونی محور بودنه ، اگه GTA v برای pc همزمان میومد ، اونوقت اتحاد pc فن و میشد با 360 فن دید و اونموقع نظرسنجی جالب میشد !! الان
pc فن ها خنثی شدن . :(

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
10 تای من
1. castlevania lords of shadow 2 هنوز نیومده اما معلومه چیه و چه قدر خوبه
2. castlevania lords of shadow بهترین h&s نسل همه چیش عالی بود داستان گرافیک گیم پلی نسخه ی دوش میتونه بهترین بازی نسلم باشه
3. Grand Theft Auto V بزرگترین بازی نسل با اختلاف زیاد
4. Uncharted 2: Among Thieves بازی که میشه 100 بار تمومش کرد و ازش خسته نشد ناتی داگ با آنچارتد 2 به بلوغ رسید
5. Red Dead Redemption بعد از V بهترین بازی راکستار بود تک تک صحنه هاش هنوز تو ذهنمه
6. Batman: Arkham City بهترین و متنوع ترین گیم پلی رو به نظرم سری بتمن داشت گیم پلی بازی هیچ نقصی نداشت
7.Gears of War نوآور ترین بازی نسل میشه گفت گیرز نشون داد نسل جدید یعنی چی گیمپلیو گرافیک بازی صنعت گیمو هول داد جلو
8. The Last of Us شاهکاری که میتونست گیم پلی بهتری داشته باشه تلو یه بازی داستان محور بود برا همین از بازیای بالایی پایین تر گذاشتمش
9.Halo 4 یه هیلوی بی نقص و کامل اما بدون نوآوری 4 یه تکامل بود و مثل سه تا نسخه ی شماره دار قبلیش سبکو جلو نبرد
10. Assassin's Creed II بهترین نسخه ی یکی از بهترین IP های نسل
M ξ λ δ ζ
تلو بهترین بازی تاریخه ok?

.::.

آخرین ویرایش:

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
شما اول گیم پلی رو واس ما تعریف کن ، بعدش بیا بحث کنیم ! :-b
اگر بخوان فقط از لحاظ گيم پلي هم يه top 10 منتقدها بدن بيرون tlou اگر اول نباشه قطعا جزو سه تاي اول نسل هست
گيم پلي tlou به معناي واقعيه كلمه مسحور كننده بود .

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
واقعا ادم در برابر عظمت این بازیها هیچی نمیتونه بگه :-$:bighug:

(ترتیب بندی نیست هر کدوم زودتر یادم اومد نوشتم و رای رو به The Last of us دادم .)

The Last of us
Bioshock
Portal
Skyrim
RDR
Uncharted 2 - 3
GTA
fallout
NI NoKuni
God of war 3
MGS 4
Mass Effect 2

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
راستش هر وقت میام تو این تاپیک و نتیجه‌ی نظر سنجی و تعداد رأی‌های skyrim رو میبینم کلی ناراحت میشم:D...حقش به شدت داره خورده میشه...البته من تاحدودی برتری The Last of US رو قبول دارم ولی The other one رو نع!:D
الان چه حقی ازش خورده شده؟ مگه این نظر سنجی ملاک کل دنیاست؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
الان چه حقی ازش خورده شده؟ مگه این نظر سنجی ملاک کل دنیاست؟

خوبه خودم گفتم هروقت میام تو این تاپیک و این نظرسنجی رو میبینم:D...وگرنه الآن بدبخت بودم:Dاون بخش اولم بیخیال میشم من شما هم لطف کن bad منو ببخش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر