بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
مرسی داداش ممنون که اومدی و نظرتو و تجربه ها دوست داشتنیتو گفتی ازت ممنونم :bighug:

دیگه چه بازیا کمتر شناخته شده ای رو بازی کردی که حال کردی باهاشون؟؟؟؟

palangesorati-www.downloads98.com.jpg

playstation-47370-21346946824.jpg
playstation-47370-31346946824.jpg
Jackie Chan

8ub5_4443_front.jpg

hw1z_391149-jackie-chan-s-stuntmaster-playstation-screenshot-dropping.png

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
اینم چند تا عکس برا تجدید خاطرات:d

عکس اول:این اولین ps1 بود که من خریدم،اولین بازی هم که خریدم همراهشه یعنی عشقم RE3 ،این دستگاه مشکل برق داشت و هزار بار تعمیر شد اما هر دفعه که تعمیر میشد،میسوخت:((

تا این که پارسال همینجوری یهویی:d پیداش کردم و بردمش پیش یکی از دوستان که کارشم خوب بود ایشون طی عملیاتی ده دقیقه ای برام دوباره درستش کرد و الان مثل موتور هواپیما داره

کار میکنه:))اینم بگم که نزدیک 11 سال بود که ندیده بودمش....

*نکته:متاسفانه کارتون این دستگاه به تاریخ پیوست اما،دسته و آداپتور و حتی کابل تصویر خودش موجوده که حال نداشتم برم بیارمش;;)

عکس های دوم: اولین ps1 که دیدم:)) این دستگاه رو یکی از اقوام بنده سال 78 از یکی از همین کشورای عربی خریده بود،که خیلی عجیب و غریب هم بود،مثلا این که دستگاه + کیف + یه

دسته اضافه خریده بود 370 هزار:-o

*نکته:چند وقت پیش بنده این دستگاه رو که گوشه ی خونه افتاده بود پیدا کردم و تحت حمایت خود قرار دادم!b-)

یه نکته ی جالب توجه هم کارتون این دستگاه داشت،پشت کارتون ضمانت نامه ی دستگاه قرار گرفته که وقتی بازش کردم دیدم که اون موقع سونی نماینگی واقعی:)) تو ایران داشته!!!

و اما عکس آخر یه عکس کلاسیک برا اویل بازها!!

"و سلام علیکم و رحمه الله برکاته"

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed

عکس اول:این اولین ps1 بود که من خریدم،اولین بازی هم که خریدم همراهشه یعنی عشقم RE3 ،این دستگاه مشکل برق داشت و هزار بار تعمیر شد اما هر دفعه که تعمیر میشد،میسوخت:((

تا این که پارسال همینجوری یهویی:d پیداش کردم و بردمش پیش یکی از دوستان که کارشم خوب بود ایشون طی عملیاتی ده دقیقه ای برام دوباره درستش کرد و الان مثل موتور هواپیما داره

*نکته:متاسفانه کارتون این دستگاه به تاریخ پیوست اما،دسته و آداپتور و حتی کابل تصویر خودش موجوده که حال نداشتم برم بیارمش;;)

عکس های دوم: اولین ps1 که دیدم:)) این دستگاه رو یکی از اقوام بنده سال 78 از یکی از همین کشورای عربی خریده بود،که خیلی عجیب و غریب هم بود،مثلا این که دستگاه + کیف + یه

*نکته:چند وقت پیش بنده این دستگاه رو که گوشه ی خونه افتاده بود پیدا کردم و تحت حمایت خود قرار دادم!b-)

یه نکته ی جالب توجه هم کارتون این دستگاه داشت،پشت کارتون ضمانت نامه ی دستگاه قرار گرفته که وقتی بازش کردم دیدم که اون موقع سونی نماینگی واقعی:)) تو ایران داشته!!!

و اما عکس آخر یه عکس کلاسیک برا اویل بازهای گرامی!

یادش بخیر منم با سری رزیدنت اویل چه خاطره ها که داشتم
بازی های دیگه ای که یادمه
1:metal slug
2:metal gear
3:largowinch
4 pepsi man
5:wwf smack down
6:tekken3
و و و

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ps1 بازی خوب زیاد داشت ولی:
CRASH SERIES
PEPSI MAN
WINNING ELEVEN
SPIDER MAN
GRAN TURISMO
RE3
TEKKEN 3
به نظرم از بقیه سرتر بودند.

تی فدا برار ;;)
فدات داداش :bighug:

اینم کلیپ اپیزود اول بازی اسپایدر من ps1
http://www.aparat.com/v/w1l82

متاسفانه خیلی از بازیا شاهکار و موندگار ps1 تو ایران شناخته شده نیستن

برای من پلی استیشن 1 در رزیدنت اویل سه خلاصه میشه ،اما بهترین بازیها از نظر من،

Resident Evil 3

Resident Evil 3

Resident Evil 3
:d
medal of honor2,1

teken 3

crash ctr

RE1

=(( یادشون به خیر...

حالا چون خیلی به رزیدنت اویل 3 علاقه داری بیا این کلیپ شروع بازی رزیدنت اویل 3 هستشو ببینو حالشو ببر :bighug:

http://www.aparat.com/v/D3ZkN

من از این دوتا از همه بیشتر خوشم میومد.
Driver 2
Medal of Honor

امیر جان اینم گیم پلی 4 دقیقه ای از بازی درایور 1 ه
http://www.aparat.com/v/VYXDc

تکبیر

Resident Evil 3: Nemesis:x

نقد و برسی و بیوگرافی و نحوه ساخت تایرنت نمسیس این ویدئو یک مستند درباره نمسیس است

http://www.aparat.com/v/EZPjD

Jackie Chan

8ub5_4443_front.jpg

hw1z_391149-jackie-chan-s-stuntmaster-playstation-screenshot-dropping.png

ااا بازی جکی چان یادش بخیر

چقدر حال میداد بخصوص اون زمان که زیاد فیلما جکی چان میدیدیم

عکس خیلی قشنگیه داداش

ممنون

یعنی چطور میشه اسم PS1 باشه و اسم شاهکار Alone in the Dark نباشه... اصلا نمیشه آقا نمیشه

Alone%20In%20The%20Dark%20-%20The%20New%20Nightmare%20%5BDisc2of2%5D%20%5BU%5D%20%5BSLUS-01377%5D-front.jpg

فدات حمید جان آره حق باتوه Alone in the Dark یه شاهکار بود روی ps1 که 2 نسخه هم برای ps1 داشت

Dino Crisis 1 & 2
وای که چقد دلم واسشون تنگ شده=((

داداش این لینک ببین

هم یه گیم پلی از دینو کراسیس 2 داره هم عکس کاور و اسکرین شات

http://gamesdbase.com/game/sony-playstation/dino-crisis-2.aspx

این بازی هم فوقالعاده بود در سبک خودش دقت زیادی میخواست :d

اویل داری داداش اینو از کجا گیر آوردی آدما خیلی خیلی خیلی کمی این بازی رو روی ps1 بازی کردن کارت بیسته

بازیش خیلی باحاله :x

نه بابا این نبود
یه جور دیگه بود

همینه داداش برای ps1 همین بازیه

اینم یه کلیپ از گیم پلی کاپیان سوباسا برای ps1
http://www.aparat.com/v/AfZFk

شاید نسخه میکرو میگی که عکسی بود

مرسی داداش
از بچگی استخر نرفتم :d یا دریا یا هیچی اونم دریا بابلسر :d

و اما عکس آخر یه عکس کلاسیک برا اویل بازها!!

آرش جان کلا سری ها فت ژاپنی بودن سگ جون بودن اما سری ها اسلیم چون چینی بودن خوش ساخت نبودن هنوزم اون موقع چین انقدر جنس با کیفیت نمیزد من خودم ps1 فت داشتم چندتا از فامیلا پلی 1 من میدیدن میرفتن اسلیم میخریدن که خیلی ارزون بود تمامشون دستگاهاشون مشکل داشت یکی بقل دیسک بازی همون جایی که بازی قفل میشد میشکست یکی دستگاهش خود به خود خاموش میشد یکی باید در فشار میدادی تا دیسک کار کنه و .... تو همشونم دکمه پاور و دکمه باز شدن در میرفت پایین بالا نمیومد :))

درباره عکس دوم ps2 فت عشق منه :bighug: گرون نخریده بوده قیمتش همین بود خود من سری 1000 خریدم دست دومشو اون زمان 210 هزار تومن خریدم بعد ها که سری 7000 و 9000 اومد آکبندشون شد 240 هزار

نمایندگی رسمیشو مگه ندیده بودی من خودم رفتم دادم دستگاهمو سرویس کردن چون خونمون جایی بود که زیاد خاک میگرفت دادم تمیزش کردن تازه نمایندگی فروش هم تو پاساژ لباف طبقه دوم بود فروشگاه سونی که پلی 1 و پلی 2 اصلی میفروخت دکور پر بود از لوازما باحالو فانتزی --- تازه ساک خرید پلی 2 و.... هم میداد همراه کنسول

دمت گرم
عجب بازیی بود خداوکیلی..
خاطراتم زنده شد

چون اهل دلی و خاطره بازی :d

Mortal Kombat Trilogy :x

واقعا عالی بود بخصوص اینکه Trilogy بود :bighug:

یادش بخیر منم با سری رزیدنت اویل چه خاطره ها که داشتم
بازی های دیگه ای که یادمه
1:metal slug
2:metal gear
3:largowinch
4 pepsi man