بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
NRJ Games (FR) : Dishonored 2

GamAlive (FR) : Sid Meier's Civilization VI

GamAlive Readers' Choice (FR) : Uncharted 4: A Thief's End

3DNews (RU) : Uncharted 4: A Thief's End

3DNews Readers' Choice (RU) : DOOM

IGN Sverige Readers' Choice (SE) : Uncharted 4: A Thief's End
* The Winners of this year *

Uncharted 4: A Thief's End - 100

The Critics' Picks - 64

The Readers' Picks - 36

Overwatch - 81

The Critics' Picks - 74

The Readers' Picks - 7

DOOM - 15

The Critics' Picks - 14

The Readers' Picks - 1

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Uncharted 4 ابتدا تو نمرات بزرگنمایی شد سپس تو گوتی ها بزرگنمایی شد در نتیجه باید منتظر تاریخ باشیم!:laughing:

در مورد MGS V منو که تونست بیشتر از 300 ساعت فقط تو بخش تکنفرش سرگرم کنه.پسندیدن یا نپسندیدن داستان یه نظر شخصیه و هر کسی برداشت خودشو داره ولی اساس سرگرم کنندگی یک عنوان گیم پلی هست که MGS V چیزی رو ارائه میده که هیچ عنوان هم سبکش تا حالا نزدیکشم نشده.اگه بازیی تونست شما رو بعد از کلی گشت گذار تو دنیاش و تموم کردنش بازم بسمت خودش بکشونه پس راهشو درست رفته.

پ.ن: کدوم بازیی رو تو تاریخ گیم سراغ دارید که مغز متفکرش 6 ماه آخر روی پروژش نباشه و با کلی سانسور" بازی ناقصش بتونه متای 93 بگیره!
گیم پلیش که پو......ن بود منتها خودم بشخصه یه مقدار با روایت داستان مشکل داشتم. دوست داشتم بجای اینکه به سبک و سیاق پیس واکر پیش بره بیشتر به سمت 3 و 4 و اون شیوه ی گیم پلی گرایش داشته باشه. اون مشکلات کوجیما و کونامی هم یه مقدار رو کیفیت کار تاثیر گذاشته بود. در هر صورت با تمام مشکلات همونکه که کوجیما تونسته بود با این سطح کیفی کار رو تحویل بده شاهکار کرده. جای دست مریزاد داره

• Like
Reactions: Metal Gear

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
Uncharted 4 ابتدا تو نمرات بزرگنمایی شد سپس تو گوتی ها بزرگنمایی شد در نتیجه باید منتظر تاریخ باشیم!:laughing:

در مورد MGS V منو که تونست بیشتر از 300 ساعت فقط تو بخش تکنفرش سرگرم کنه.پسندیدن یا نپسندیدن داستان یه نظر شخصیه و هر کسی برداشت خودشو داره ولی اساس سرگرم کنندگی یک عنوان گیم پلی هست که MGS V چیزی رو ارائه میده که هیچ عنوان هم سبکش تا حالا نزدیکشم نشده.اگه بازیی تونست شما رو بعد از کلی گشت گذار تو دنیاش و تموم کردنش بازم بسمت خودش بکشونه پس راهشو درست رفته.

پ.ن: کدوم بازیی رو تو تاریخ گیم سراغ دارید که مغز متفکرش 6 ماه آخر روی پروژش نباشه و با کلی سانسور" بازی ناقصش بتونه متای 93 بگیره!
حالا باز MGS5 تو گوتی ها خیلی فوق العاده عمل نکرد چهارم شد با 29 گوتی که با توجه به شرایطی که کونامی برا کوجی درست کرد همونشم شاهکار کرده ولی آنچارتد4 با اون متا و 39 نمره کامل و تا الان 100 گوتی و رتبه اول سال + فروش عالی نمیدونم چطوری بزرگنمایی شده ! این همه سایت و کاربراشون احتمالا یه بازی دیگه رو انجام دادن :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام
فکر کنم شما برداشت اشتباهی از کامنت من داشتین :D من نگفتم نمرات به گوتی و این چیزا ربط داره. حرفم واضح بود گفتم انچارتد 4 با متای 93 ( با حساب بیشترین تعداد نقد ) یعنی بالاترین میانگین نمرات یک بازی در نسل هشتم رو داره و به نظره من این اورریت شده هست. چون مشخصا شما با هر متر و میعاری حساب کنی U4 در مقابل یکسری بازیهای پارسال مثل ویچر + MGS و باقی خیلی به نسبت تو نقد ها بهش لطف شده و کمتر سخت گیری نسبت به بازی شاهد هستیم.
بازی در تمام لذت هایی وصف نشدنی که داشت اما مشکلاتش هم اینقدر واضح بود که نیازی به بحث کردن انچنانی نداره مثل یک سوم ابتدایی بازی و یا کند شدن ریتم بازی تو مراحل جزیره که یک حالت تکراری گرفته بودند و با اینکه اکشن بازی رو کمتر کرده و به جاش ادونچر رو بیشتر کرده بودند ولی پازل های چالش برانگیز کلا از تو بازی حذف و به جاش دو سه تا معما دست پایین قرار دادند. که من یکی رو رد کردم بعد متوجه شدم مثلا این پازل بازی بوده ! ( این مورد خیلی برام عجیب بود چون خونده بودم که محیط بازی بزرگتر شده میتونید تو بازی بچرحید و نوت بردارید ! و انتظار میرفت دفترچه تو حل معما ها به کار بیاد ولی به جز یک پازل باقی اصلا نیازی نبودش ) ، هوش مصنوعی نسبتا ضعیف تو مراحل مخفی کاری و حتی ورود النا به تو جزیره و اون حرکت و دیالوگ اخر نیتن در جنگ اخر بازی ( اگر متوجه نشدید بگید تو اسپویلر بگم ). حالا شما بازیهای پارسال رو ببینید یک گیرایی به بازیهای میدادند که چرا تو بتمن از بت موبیل زیاد استفاده شده ! تو ویچر مبارزات نسبتا ساده است گردن بازی رو بزنید و یکی از خفن ترین بازیهای تاریخ متاش بشه 92 ! چرا تو متال گیر بیگ باس وقتی امد هوا شب بود وقتی رفت هوا روشن بود و چرا یکجای بازی تکراری میشد ! و خیلی سخت گیریی های دیگه ای که شد !

نمیگم انچارتد لایق گوتی سال نیست بلکه انتخاب خودمم هست ولی تو نمرات نسبت به بازیهایی دیگه ای که تو نسل امده نمراتش اورریت شده هست. برای شفاف سازی یکبار دیگه میگم الان انچارتد بالاترین متای نسل رو داره و مقابل یکسری بازیهای پارسال به نظر اور ریت شده به حساب میاد. و لپ کلام صحبتم این بود به نظرم صحیح نیست بعد از اینکه تو نمرات دست بالاگرفته شد در تعداد گوتی ها ( مثلا اختلافش با بازی دوم بشه صد تا یا حتی یک رکورد بزنه ) هم بازی بیشتر از حق خودش برسه. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
اقا همه متوجه شدن نظر شما چيه ! ولي مهمتر از هر مسئله اي اينه كه نظر شما اصلا صائب نيست ! اون يك عالمه منتقدي كه كار و حرفشون اين بوده و كلي جماعت گيمر ايراد خاصي در انچارتد ٤ نديدن و شما هم نتونستي ببيني ! براي همين رفتي سراغ اينكه يك سوم بازي ريتمش جالب نيست ! لول ! يا اينكه چرا ادونچر بازي بيشتر از اكشنش شده ! بازم لول ! اين صحبت هايي كه مطرح كردي اصلا ربطي به ايراد فني نداره و با تمام احترام به شما كج سليقگيتون در زمينه گيمينگ رو نشون مي ده ! چون nd به بهترين شكل و متفاوت تر كردن نسخه چهارم بود كه بازي رو از يكنواختي در اورد اونم بعد از عرضه سه نسخه از بازي كه توقعات به شدت از بازي بالا رفته و اتفاقا منتقد ها به مراتب سخت گير شدن . و نكته اخر اينكه از شما كه فن متال گير به نظر مي رسي خيلي بعيد بود از ورود النا به جزيره و ديالوگ دريك و ... ناراحت بشي ! خوراك اينجور اتفاقات و داستان ها هندي ژاپني كه در سري بازي مورد علاقه شما به وفور يافت مي شه رفيق!

p.s :من خودم از فن هاي سر سخت سري متال گير هستم .

p.s2: بامبول سال هاي قبل دوستان هميشه اين بود كه منتقد ها تو اين نسل سخت گير شدن و واقعا سخت نمرن مي دن !! حالا كه يه بازي هم پيدا ميشه متا ٩٣ كسب مي كنه به خاطر اين بوده كه سخت نگرفتن ! انصافا گوجه سبز وسط اين سرما پديدار مي شه با اين استدلال ها و فرمول ها !

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
یه نکته خارج بحث تاپیک:
این کلمه overrated خودش شدیدا overrate شده هست و دیگه خیلی وقته دستش تو نت و فضای مجازی و رسانه و... رو شده و دیگه اون تاثییر قبلش رو نداره! :D یه سری‌ها هم مثل من هستن که کلا از بس از این کلمه نابجا و حتی بجا استفاده شده وقتی میشنون یا داخل یه متن میخوننش بدنشون کهیر میزنه! :D خود من وقتی یه متن رو میخونم و به این کلمه میرسم ناخودآگاه بقیه متن رو ایگنور میکنم و ازش میگذرم! :D
خلاصه اینکه دیگه اون تاثییر قبلش رو نداره و هموطن خواهشا حتی اگه مطمئنی داری بجا ازش استفاده میکنی، به خاطر بقیه اینکارو نکن! :D یا حداقل یه کلمه دیگه پیدا کن مثلا بگو الکی گندش کردن! :D
مرسی :D

• Like
Reactions: Kiami

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک بنده خدایی اومد بی طرفانه نظرش گفت دوباره شروع کردن مسخره بازی و ترول کردن خودشون در حقیقت چون اون که گفت از نظر منم U4 باید گوتی باشه ولی از نظر این علما کلا بازی انحصاری مخصوصا که متاش بالای 90 بشه جز مقدسات حساب میشه و یکجورایی بت هست نباید کسی چیزی بگه کلا هیچ ایرادی به وارد نیست تفکراتشون کمونیستی هست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان یکی اومد نظر شخصیش رو گفت ...
رفيق هر چيزي كه نظر شخصي نداره ! نظر شخصي من اينه كه الان سال ٢٠١٦ ! نظر شخصي من اينه كه خلعتبري فوتباليست بهتري نسبت به مسي هست ! نظر شخصي من اينه گرافيك re 4 از كرايسيس بيشتره ! شما مشكلي با اين نظرات شخصي نداري ؟ كلا ياد گرفتيم به اسم نظر شخصي خلاف رودخونه شنا كنيم و بگيم نظر شخصي !

• Like
Reactions: only sony

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یک بنده خدایی اومد بی طرفانه نظرش گفت دوباره شروع کردن مسخره بازی و ترول کردن خودشون در حقیقت چون اون که گفت از نظر منم U4 باید گوتی باشه ولی از نظر این علما کلا بازی انحصاری مخصوصا که متاش بالای 90 بشه جز مقدسات حساب میشه و یکجورایی بت هست نباید کسی چیزی بگه کلا هیچ ایرادی به وارد نیست تفکراتشون کمونیستی هست
خیلی وقته که ناتی داگ و بازی هاش قضیه اش شده مثل نولان و فیلم هاش
هر کس بیاد ایراد منطقی از بازی های ناتی داگ بگیره یا داره خلاف جریان آب شنا می کنه یا اصلا بازی رو از نزدیک ندیده و همینطوری هیتر شده کلا یه جایگاه غیر قابل نفوذی برای ناتی داگ ساختند و در حد خدا مقدس جلوه میدنش و بازی هاش رو از کوچکترین اشکالی مبرا می دونند

• Like
Reactions: sadegh93 and WCW

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اخه مشكل اينجاست كه اين ايرادات منطقي ولي نامرئي رو فقط شماو دوستانتون مي بينيد! كل دنيا از جماعت گيمر گرفته تا بزرگ ترين و معتبر ترين press هاي دنيا از كوچيك و بزرگشون دارن انواع و اقسام جايزه ها و بهترين نمرات رو به ip هاي nd تعلق مي دن. ولي هيچكس متوجه مشكلاتي كه شماها ميشيد نمي شه ! معلوم نيست مشكل چيه و فقط يه سري افراد خاص در ايران متوجه اين قضيه شدن گويا ! در هر صورت اين اخرين كامنت من در اين رابطه بود و واقعا نيازي به بحث بيشتر نيست .

موفق باشيم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اخه مشكل اينجاست كه اين ايرادات منطقي ولي نامرئي رو فقط شماو دوستانتون مي بينيد! كل دنيا از جماعت گيمر گرفته تا بزرگ ترين و معتبر ترين press هاي دنيا از كوچيك و بزرگشون دارن انواع و اقسام جايزه ها و بهترين نمرات رو به ip هاي nd تعلق مي دن. ولي هيچكس متوجه مشكلاتي كه شماها ميشيد نمي شه ! معلوم نيست مشكل چيه و فقط يه سري افراد خاص در ايران متوجه اين قضيه شدن گويا ! در هر صورت اين اخرين كامنت من در اين رابطه بود و واقعا نيازي به بحث بيشتر نيست .

موفق باشيم
برو یک سر به تایپک همون U4 بزن ببین فن های خود سونی هم نامریی هستن یا نه اونجا هم هر کی یک اشکالی گرفته یک پوششی سریع نقل قولش کرده پوشش داده طرف داره میگه اقا پازل هاش نسبت به شماره 2 سطحی تره این نامریی یا هیتر حتما یا U4 خر است حتما

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من هم یک مقدار از کم شدن اکشن بازی ناراحت بودم واتفاقا داخل تاپیکشم مطرح کردم ولی خوب کلیت بازی واقعا عالی و همه چیز در جای خودش قرار داده شده بود وبرای بار دوم وقتی با حوصله بازی کردم واقعا بازی برام دلشنین و دلچسب شد.در کل با اینکه قرار نبود نیل و بروس انچارتد 4 رو بسازن ودر واقع در عمل انجام شده قرار گرفتن واقعا باید بهشون تبریک گقت که همچین بازی رو تحویل دادن و این نکته رو باید در نظر گرفت.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
در مورد آنچارتد نظرات متفاوت هست و هر کدوم از فن های سری نظری دارن :-" هرچند آنچارتد 4 یکی از بهترین بازیهای امسال بود؛ با این وجود بهترین آنچارتد نبود. بهترین نسخه آنچارتد شماره 2 بازی بود. از نظر من بزرگترین مشکلی که آنچارتد 4 داشت این بود که بازی بیش از حد رئال شده بود و مقداری از فانتزی بودنش فاصله گرفته بود. دیگه خبری از مبارزه با موجودات عجیب و غریب که الزاما امضای این سبک و این سری هست نبود.
با این حال دقت کنید که شماره چهارم یک بازی رو در این حد ساختن که مورد توجه شدید منتقدین و گیمرها قرار بگیره کار هر کسی نیست و این جا هست که تفاوت کمپانی هایی مثل ND با بقیه مشخص میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر