بهترین بازیهای سال 2016

بهترین بازی سال 2016

• Civilization VI

• Dark Souls III

• Dishonored 2

• Doom

• Forza Horizon 3

• Gear of War 4

• Overwatch

• Ratcht & Clank

• Titanfall 2

• Uncharted 4: A Thief's End

• Battlefield 1

• INSIDE

Results are only viewable after voting.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
رای های یه تعداد محدود سایت گنگ تو این بلاگ ثبت نشده، بخاطر همین موضوع اینجا به گند کشیده شده! روزی نیست که یکی این مسئله رو جار نزنه که چه فاجعه ای داره اتفاق میوفته! بابا بس کنید دیگه هزار دفعه گفته شد این همون سایتی هست که 2013 بیشتر از 250 تا جایزه واسه بازی استدیویی رو ثبت کرد که امسال U4 رو ساخته این توهمات دیگه چیه...
سایتی رو میزارند که ثبت نشده اصلا من نمی دونم از کجا پیداش کردن و طوری نشون میدن که انگار چ فاجعه ای اتفاق افتاده و اینا رو می کنند مدرک واسه اینکه ثابت کنند توطئه شده! کی توطئه کرده اصلا؟ کی مدیر این بلاگی که سایت ها رو میزاره رو خریده؟ خوب بگید ما هم بدونیم دیگه...
وقتی انتخاب خواننده های سایتی مثل پردیس گیم رو ثبت کرده با میانگین کلی حدودا 300 رای، دیگه اونا چه سایت هایی هستن که ثبت نشدن؟
یه سری کاری هایی می کنند که فقط تنفر ایجاد می کنه! همه چیز رو سر چهار تا انتخاب مضخرف زیر سوال بردند...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این بلاد کفر چرا
رای های یه تعداد محدود سایت گنگ تو این بلاگ ثبت نشده، بخاطر همین موضوع اینجا به گند کشیده شده! روزی نیست که یکی این مسئله رو جار نزنه که چه فاجعه ای داره اتفاق میوفته! بابا بس کنید دیگه هزار دفعه گفته شد این همون سایتی هست که 2013 بیشتر از 250 تا جایزه واسه بازی استدیویی رو ثبت کرد که امسال U4 رو ساخته این توهمات دیگه چیه...
سایتی رو میزارند که ثبت نشده اصلا من نمی دونم از کجا پیداش کردن و طوری نشون میدن که انگار چ فاجعه ای اتفاق افتاده و اینا رو می کنند مدرک واسه اینکه ثابت کنند توطئه شده! کی توطئه کرده اصلا؟ کی مدیر این بلاگی که سایت ها رو میزاره رو خریده؟ خوب بگید ما هم بدونیم دیگه...
وقتی انتخاب خواننده های سایتی مثل پردیس گیم رو ثبت کرده با میانگین کلی حدودا 300 رای، دیگه اونا چه سایت هایی هستن که ثبت نشدن؟
یه سری کاری هایی می کنند که فقط تنفر ایجاد می کنه! همه چیز رو سر چهار تا انتخاب مضخرف زیر سوال بردند...
بیخیال اینا واسه کل کل فقط کاربرد داره که بگن اقا ND اینجوری کرد ... حقش خورد یک نفر
یکی ممکنه با Overwatch بیشتر حال کنه یکی U4 یکی هم cod سایت ها هم از این قاعده مثتثنی نیستن یکی به Cod infinte گوتی داده حالا بازیسنتر مثلا قرار باشه اخر سال جایزه اش بده به Cod infinte فاجعه جهانی رخ میده و تبانی و ... هزارتا انگ میچسبونن حالا سال بعدم قرار باشه فقط رای کاربرا باشه مشخصه با اختلاف زیاد RDR2 اول میشه با فاصله ND یا راکستار فن بیسشون بین گیمر ها بالاست ..

• Like
Reactions: Hamid Payne

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
داداش ناراحت نشي ها ولي شما كلا با خودت درگيري
دو ساعت سايتارو جمع ميكنم اينجا ميزارم عوض تشكر تيكه مي ندازي ؟؟؟
اصلا شما از اول پست منو ديدي ؟؟؟ اولش جلوشون نوشتم شايد ثبت شه بعدم اونايي كه ثبت شدنو نوشتم ثبت شده و اونايي كه نشدن نوشتم ثبت نشده اين ديگه ناراحتي داره؟؟؟
حالا اينكه اين سايت به قول شما گنگ انچاردتو گوتي كردن به من ربطي نداره و مشكل شماست

@only sony دوست عزیز بعد اینکه شما پست منو نقل قول کردی رفتم نگاه کردم متوجه شدم شما پست ارسال کردی مشخصه منظورم شما نیستی...
اینم بگم الان اینکه اینجا انقدر تاکید میشه که گوتی های U4 ثبت نمیشه و دارن حق این بازی رو می خورن بیشتر بنظرم بخاطر اینه که تعداد کسایی که میرن دنبال پیدا کردن گوتی های این بازی بیشتره! وگرنه رقیب اصلی ــش که Overwatch باشه امکان نداره تو شرایطی که تا اینجا فقط سه تا گوتی کمتر داره (که جزئشون مراجعی مثل TrustedReviews، gamesTM Magazine، CraveOnline،The Game Awards، Cheat Code Central، GameSpot، God is a Geek، IBTimes UK، Destructoid، هم می شند) هیچی گوتی ثبت نشده نداشته باشه!!! نه داره ولی خیلی ها اهمیت نمی دن چون IP جدید هست و فن بیس حداقل تعصبی کمتری داره!
خواهش ميكنم دوست عزيز
ولي من از اول دنبال كردم حق با شماست چندتا از گوتي هاي اورواچم ثبت نشده ولي تعداد گوتياي كه از انچاردت ثبت نشده به مراتب بيشتر بوده ،حالا خيلي از سايتا مونده و ببينيم اخرش كدوم بيشتر گوتي ميشه .
هر كدومم بازي سال بشه هيچي از ارزشاي ديگري كم نميشه ، براي خودم به شخصه بعد انچاردت ، اينسايد بهترين بازي بود كه امسال انجام دادم ، البته خيلي از بازيهارو هم موفق نشدم انجام بدم از جمله اورواچ :D اينم در نظر بگيرد انچارد الان شماره چهارمشه و اينقدر موفق ظاهر شده و اين از معجزات ناتي داگه .

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
@only sony دوست عزیز بعد اینکه شما پست منو نقل قول کردی رفتم نگاه کردم متوجه شدم شما پست ارسال کردی مشخصه منظورم شما نیستی...
اینم بگم الان اینکه اینجا انقدر تاکید میشه که گوتی های U4 ثبت نمیشه و دارن حق این بازی رو می خورن بیشتر بنظرم بخاطر اینه که تعداد کسایی که میرن دنبال پیدا کردن گوتی های این بازی بیشتره! وگرنه رقیب اصلی ــش که Overwatch باشه امکان نداره تو شرایطی که تا اینجا فقط سه تا گوتی کمتر داره (که جزئشون مراجعی مثل TrustedReviews، gamesTM Magazine، CraveOnline،The Game Awards، Cheat Code Central، GameSpot، God is a Geek، IBTimes UK، Destructoid، هم می شند) هیچی گوتی ثبت نشده نداشته باشه!!! نه داره ولی خیلی ها اهمیت نمی دن چون IP جدید هست و فن بیس حداقل تعصبی کمتری داره!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
Rock Paper Shotgun : Devil Daggers
فقط می‌تونم بگم RPS .:D Wtf یکی‌ از معتبر‌ترین منابع گیمینگ هست، خیلی‌ هم علاقه به بازی‌های ایندی و نو دارن.:D
بالاخره یکی این بازی را انتخاب کرد،شاهکار است برای خودش،فقط ۵ دلار،از لحاظ قیمت هم فوق العاده است :D

• Like
Reactions: Destruction

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اوضاع به شدت مساویه، ولی خوب از لحاظ تاریخی می شه گفت آنچارتد برنده می شه. خودمم هیچ کدومشون رو بازی نکردم نمی تونم نظر بدم:))
پ.ن: tfw فقط یکی از بازی های لیست رو بازی کردی(اینساید).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر