بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تا رکورد Tlou چقدر فاصله داره؟

احتمالا نمیخواهید مقایسه کنید که؟ شما رقبای TLOU رو با رقبای TW3 مقایسه میکنید؟ سال 2013 TLOU یه رقیبی مثل GTA داشت که خودش 159 تا GOTY داشت نه اینکه رقیبش 49 تا GOTY داشته باشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
احتمالا نمیخواهید مقایسه کنید که؟ شما رقبای TLOU رو با رقبای TW3 مقایسه میکنید؟ سال 2013 TLOU یه رقیبی مثل GTA داشت که خودش 159 تا GOTY داشت نه اینکه رقیبش 49 تا GOTY داشته باشه

رقبای TLOU ... شما که داری مقایسه میکنی :|

صفحات قبل در مورد خفن ترین سال تاریخ بازی های ویدیویی و مقایس ــش با امسال بحث شد، رفقا حرام اعلام کردند...

چیزی به رسیدن به عنوان پر افتخارترین بازی تاریخ بازی های ویدیویی نمونده، باید دید بعد از این کی میتونه این رکورد رو بزنه...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کاری به TLOU و مقایسه ندارم ولی این همین هم از خفنی و بزرگی ویچره که باعث شده شاهکاری مثل فالوت ۴۹ تا گوتی ببره!! :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
در خفن بودن ویچر شکی نیست :d ولی 49 گوتی فالوت فقط بخاطر خفنی ویچر نیست :-" سال 2013 هم اگر فالوت 4 میشد رقیب TLOU اونوقت تعداد گوتی های اون بالای 300 تا میشد : فکت

پرافتخارترین بازی تاریخ AYK
امسال U4 میتونه این رکورد رو جابه‌جا کنه هرچند رقبای خیلی خیلی خفنی داره که هر کدوم داعیه رکورد زدن دارن
باز خوبه گفتم کاری به TLOU و مقایسه ندارم ولی مثل این که خیلی نمیتونی جلو خودت رو بگیری تا مقایسه نکنی:D، این فکت ها هم حداقل واسه من چندان قابل قبول نیست!:D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
باز خوبه گفتم کاری به TLOU و مقایسه ندارم ولی مثل این که خیلی نمیتونی جلو خودت رو بگیری تا مقایسه نکنی:D، این فکت ها هم حداقل واسه من چندان قابل نیست!:D

منم مقایسه نکردم و در بزرگی ویچر هیچ شکی نیست. من هدفم روشن کردن اون بنده خدایی بود که خیلی زیرپوستی میخواست TLOU رو ترول کنه :d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
منم مقایسه نکردم و در بزرگی ویچر هیچ شکی نیست. من هدفم روشن کردن اون بنده خدایی بود که خیلی زیرپوستی میخواست TLOU رو ترول کنه :d

منظورت این پسته؟؟؟؟؟؟

|"تا رکورد Tlou چقدر فاصله داره؟"|

این پست آخه زیر و رو داره؟ اینجا یه سری تیم جمع شدن، کارشون اینه که وارد صفحه شدن Ctrl+F رو بزنن و "TLOU" رو سرچ کنن، اگر دیدن کسی که اسم بازی رو آورده بود جزء تیم بود هیچی، اگر نبود ....

ترول کجا بود عزیز من، تا قبل از 2013 هم که رکورد دست اسکایریم بود، همه پیگیر این بودند که کِی رکورد زده میشه، عادی تر از این؟

سال بعد هم مطمئن باش اسم ویچر 3 میاد، مشکل اصلی به نظرم توهم توطئه هست...

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

خب اگه خودت دوست داری چرا پای منو وسط میکشی ?:-/ برو تا صبح بحث کن.خدافظ.

پ.ن : ممنون از دوستان که تعدادشو گفتن.تو هیچ سایتی پیدا نکردم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

اون موقع که رکورد TLOU رو علم کردید یادتون رفت که رکورد امثال HL2 از بین چندتا GOTY بوده.:D بازم راه جدید پیدا میشه به هر حال.:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,767
نام
مراد حلیمی
اون موقع که رکورد TLOU رو علم کردید یادتون رفت که رکورد امثال HL2 از بین چندتا GOTY بوده.:D بازم راه جدید پیدا میشه به هر حال.:D
این رکورد بیشترین goty هم مثل اعتبار لیست سایتا اشکال داره

مثلا سال ۲۰۱۰ یه بازی ۲۰۰ تا از ۳۰۰ تا جایزه رو میبره و میشه رکورد دار...حالا ۲ سال دیگه یه بازی ۲۱۰ تا از ۴۰۰ تا جایزه رو میگیره....ایا بازم رکورد هست؟؟
خیر چون قبلی 200/300 جوایز رو برده ولی این یکی 210/400 :d اصلا کسی به این نکته توجه نمی کنه که هر سال چقدر سلیت و بلاگ اضافه میشه و به منبع این لیست اضافه میشه

اصلا این تاپیک به کل قوانینش عجیب و غریب:d

.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
وچر یه بازی مولتی پلتفرمه ، رکورد tlou رو هم بتونه بزنه خیلی چیز مهمی نیست . دنبال قصه های بهتر باشن دوستان تو حاشیه !!

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
تو سالی که بهترین بازی انحصاری نسل بازی جدید استدیویی که بیشترین تعداد گوتیو برده همیشه اخرین متال گیر کوجیما و شاهکاری مث بتمن و یه عالمه بازی خوب و مدعی دیگه عرضه شدن ویچر داره میشه پرافتخارترین بازی تاریخ واقا حقه cd p از همون اولم مشخص بود ویچر 3 شاهکاریه که نه تنها تو هر سالی میتونست بهترین بازی بشه که تو هر نسلیم میتونه بهترین بازی به حساب بیاد و راحت جزو نامزدای اصلی بهترین بازی تاریخه واقا چیز عجیب غریبی ساخته cd p و همه چیز بازیشون تو بالاترین سطح ممکنه در کل این بازی تو هر سالی عرضه میشد و با هر رقیبی بازم درو میکرد جوایز اخر سالو چون بازی cd p تو دوره زمونه ای که همه چی شده پول و dlc و این ات و اشغالا و سازنده ها قبل عرضه ی بازی دارن در مورد dlc های بعد از عرضه حرف میزنن با عشق ساخته شده چیزیو اراعه داده که بازیای دیگه نمیتونن اراعه بدنو ساخته شده برا لذت بردن مخاطب نه فقط خالی کردن جیبش

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
منظورت این پسته؟؟؟؟؟؟

|"تا رکورد Tlou چقدر فاصله داره؟"|

این پست آخه زیر و رو داره؟ اینجا یه سری تیم جمع شدن، کارشون اینه که وارد صفحه شدن Ctrl+F رو بزنن و "TLOU" رو سرچ کنن، اگر دیدن کسی که اسم بازی رو آورده بود جزء تیم بود هیچی، اگر نبود ....

ترول کجا بود عزیز من، تا قبل از 2013 هم که رکورد دست اسکایریم بود، همه پیگیر این بودند که کِی رکورد زده میشه، عادی تر از این؟

سال بعد هم مطمئن باش اسم ویچر 3 میاد، مشکل اصلی به نظرم توهم توطئه هست...
و روزی که رسیدیم به اینکه ملت از وظایف اصلی زندگیشون می دونن که تمام وقت از یه بازی مال 2 سال پیش دفاع کنن. واقعا انگار مقدار لذت بردن از بازی به تعداد جوایز که برده ربط مستقیم داره برای این دوستان! حتی اگر بازی مال قبل باشه و 30 بار تمومش کرده بودن اگر کسی از بازی بد بگه انگار خاطراتشون خدشه دار میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر