بزرگترين بازي رايانه اي تاريخ از نظر شما چيست؟

Metal slug

کاربر سایت
Jan 29, 2008
9
نام
محمد جواد
خوب معلومه

بهترین بازی تو میکرو Metal slug*****
تو سگا بازی Nuclear strike
تو PS1 سیفون ********** تمامی سریهاش siphon philter
تو PS2 متال Gear soild snake
تو PS3فعلا بازم Metal gear soild snake 4
و تو PC بهترین بازی از نظر بنده بازی Halflife هستش که تمامی سریهاش مورد احترامِ:biggrin1:

Majid20

کاربر سایت
May 13, 2007
3
خب خیلى سخته که بشه بهترین بازى تاریخ رو انتخاب کرد اما بازیهایى که حسابى منو درگیر کردند
Far Cry : تنها بازى بود که تونست هارمونى هیجان انگیزى بین ترس و اکشن در محیطهایى نو و دلنشین ایجاد کنه
Call Of Duty 2,4 : دیگه نیازى به تعریف این سرى از بازیها نیست که 100% آدرنالین محض هستند
Prince of Persia 2 : واقعا بازى شگفت آور و دلنشینى بود که با حرکات منحصربه فرد خود به بهترین بازى اکشن سوم شخص تاریخ تیدیل شد (البته از نظر من)

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
بنظر من سایلنت هیل بزرگترین بازی تاریخه!اخه داستانش واقعا خیلی غنی و فوقالعادست!
و اگرم سایلنت هیل نباشه عنوانی جز متال گیر نمیتونه باشه!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به نظر من بازياي كه دنياي بازي رو تكون دادن يا به جلو حركتش دادن ارزش اين نام رو دارن و نميشه از يه بازي نام برد چون يك سلسه از بازي ها بودن كه اومدن تا به چيزي كه الان هست رسيديم، مثله اينكه بگين بهترين غذا چيه، مسلما هر غذايي وقت خودش و شرايط خودشو ميطلبه، مثلا هميشه نميشه قورمه سبزي خورد و يه جايي بايد قرمه سبزي خورد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خداییش بدون چون و چرا سری Resident Evil از همه بهتره. اگر هم کسی اینو به عنوان بهترین بازی انتخاب نکنه ولی نمیگه بازیه بدیه. من تا حالا نشنیدم کسی بگه که از Resident Evil بدش میاد.
بعدشم Assassin's Creed
بعد Call of Duty 2 و 4

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
من با این بازی ها خیلی حال کردم :
1- mafia
2- gta:san anders
3- call of dute 4
4- Medieval II Total War
5- STALKER