برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

آقا یه سوال،تو لیگ های قبلی تو مرحله گروهی هر کس 6 بازی میکرد،یعنی با هر نفر یه بار میزبان بود و یه بار مهمان.اینجا هم همینه دیگه؟ یعنی پنجشنبه باید دو تا باری با حریفم بکنم؟

ساعت و روز بد تر از اين نبود به من بيفته :|:|:|:d
اگر دوستان موافق باشن گرو هما بازيهاشو ٤ شنبه يا ٣ شنبه انجام بده
من که اولین آبکشتم(ببخشی حریفتم:d) من راضیم همین الان بازی کنیم و کار رو یه سره کنیم
فقط تویه add listet یکی رو پاک کن ما هم دوست بشم باهات
پیغام میده که فول فوله :d

من که اولین آبکشتم(ببخشی حریفتم:d) من راضیم همین الان بازی کنیم و کار رو یه سره کنیم
فقط تویه add listet یکی رو پاک کن ما هم دوست بشم باهات
پیغام میده که فول فوله :d
ساعت ٦:٣٠ به وقت تهران تو فيفا باش تا بازيه رسميو بزنيم
دليت كردم

ساعت ٦:٣٠ به وقت تهران تو فيفا باش تا بازيه رسميو بزنيم
دليت كردم
فردا ساعت 14 به وقت اهواز با هم بازی اصلی رو میزنیم:d
بازی با من باید واسه تفاضل گل تلاش کنی چون من زنگ تفریحم :d 8ماهه به دلیل سربازی از میادین دور بودم و کفشهام رو به چوب لباسی آویخته بودم:d
اما سعی میکنم در نهایت فیرپلی بازی کنیم و حتی 6تایی شدم هم دست از تلاش نکشم:">

- - -ویرایش - - -

اینطور که معلومه افتتحایه بازی ها ما هستیم :D

فردا ساعت 14 به وقت اهواز با هم بازی اصلی رو میزنیم:d
بازی با من باید واسه تفاضل گل تلاش کنی چون من زنگ تفریحم :d 8ماهه به دلیل سربازی از میادین دور بودم و کفشهام رو به چوب لباسی آویخته بودم:d
اما سعی میکنم در نهایت فیرپلی بازی کنیم و حتی 6تایی شدم هم دست از تلاش نکشم:">

- - -ویرایش - - -

اینطور که معلومه افتتحایه بازی ها ما هستیم :D
ساعت ١٤ به وقت اهواز نمي شه با كنفدراسيون صحبت كردم:d انداختمش ساعت ١٥. به وقت گرينويچ:(تهران)
:d
در راستاي بازيه افتتحايه از تماشگران گرامي خواهش منديم
وووزلا با خودش به ورزشگاه نيارن(مادريدي ها كه شعورش رو دارندb-)):d قابل توجه روستامشينان نيوكمپ!!:d بطري به زمين پرتاب نكنيد!!!!:|:d
به نقل از ايسنا :dدر بازار شرط بندي ها رواج پيدا كرده بهويژه هوادارن اهوازي :d كه سر خونه شرط بستند،قابل توجه هم هست تهراني ها سرخود كشي شرط بستند:|:|
ديگه زيادي جو گرفتم:d:
با تشكر از رييس جمهور منتخب مردم كه ما را در اين عمر همراهي كردند:):bighug:
روحــــــاني مچكريم:d

آقا یه سوال،تو لیگ های قبلی تو مرحله گروهی هر کس 6 بازی میکرد،یعنی با هر نفر یه بار میزبان بود و یه بار مهمان.اینجا هم همینه دیگه؟ یعنی پنجشنبه باید دو تا باری با حریفم بکنم؟
بله علی جان، پنجشنبه شما دوتا بازی با حریفت انجام میدی!!! یکی رو میزبان هستی و دیگری رو مهمان!!!! دقیقاً بعد از پایان بازی رفت، بازی برگشت رو انجام میدیم

- - -ویرایش - - -

ساعت و روز بد تر از اين نبود به من بيفته :|:|:|:d
اگر دوستان موافق باشن گرو هما بازيهاشو ٤ شنبه يا ٣ شنبه انجام بده
اگر تو اون روز نمی تونید بازی ها رو انجام بدید، با هماهنگی حریفت هر زمانی که راحت بودید سوت شروع بازی رو بزنید!!!! ولی یک جوری نباشه که از بقیه گروه ها خیلی جلو بیافتید یا خیلی عقب!!! مرسی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک نکته جالب: برای ادمین سایت پیغام فرستادم که اگر بشه، کسی که تو جام قهرمان بشه کنار آواتارش یک ستاره یا یک همچین چیزی قرار بگیره و مشخص بشه که این فرد قهرمانی یک جام رو بین بچه های این سایت داشته!!! اینطوری فرد قهرمان می تونه در همه جای سایت شناخته بشه، جوابی هنوز نگرفتیم!!! امیدوارم که این کار شدنی باشه

ساعت ١٤ به وقت اهواز نمي شه با كنفدراسيون صحبت كردم:d انداختمش ساعت ١٥. به وقت گرينويچ:(تهران)
در راستاي بازيه افتتحايه از تماشگران گرامي خواهش منديم
وووزلا با خودش به ورزشگاه نيارن(مادريدي ها كه شعورش رو دارندb-)):d قابل توجه روستامشينان نيوكمپ!!:d بطري به زمين پرتاب نكنيد!!!!:|:d
به نقل از ايسنا :dدر بازار شرط بندي ها رواج پيدا كرده بهويژه هوادارن اهوازي :d كه سر خونه شرط بستند،قابل توجه هم هست تهراني ها سرخود كشي شرط بستند:|:|
ديگه زيادي جو گرفتم:d:
با تشكر از رييس جمهور منتخب مردم كه ما را در اين عمر همراهي كردند:):bighug:
روحــــــاني مچكريم:d

میگم به جنفیر JLO بگم واسه افتتاحیه بیاد؟اهوازیا ورزشگاه رو پر نمیکنن بلکه سرریزش میکنن :d
من که رئالیم و تیمم رئاله از 1 هقته پیش هم واسه اینکه با شرایط آب و هوایی گرم اهواز و اختلاف ساعت بین مادرید و اهواز وقف پیدا کنن با یه پرواز VIP آوردمشون
کاسیاس الان لب کارونه داره بندری میزنه :d فقط ساعت 11 گفتم توو هتل باشه که 11 و نیم خاموشیه ;;)

میگم به جنفیر JLO بگم واسه افتتاحیه بیاد؟اهوازیا ورزشگاه رو پر نمیکنن بلکه سرریزش میکنن :d
من که رئالیم و تیمم رئاله از 1 هقته پیش هم واسه اینکه با شرایط آب و هوایی گرم اهواز و اختلاف ساعت بین مادرید و اهواز وقف پیدا کنن با یه پرواز VIP آوردمشون
کاسیاس الان لب کارونه داره بندری میزنه :d فقط ساعت 11 گفتم توو هتل باشه که 11 و نیم خاموشیه ;;)
نه چون خطرات جاني پيدا مي كنه:))
دِ نشد ديگه من مادريدم!:-$b-)):d(
اون كاسياستم فيكه!:lol: اصليش الان تو بام تهران با سرجيو داره ايستك مي خوره:>;;)

اول اینکه مه به گروه بندی جدید خیلی مشکوکم یکی آمار مارو داشته مارو انداختید با همشهریمون که میزنه آبکشمون میکنه
دوم این که شد حذفی مگه نیاید با هر سه تیم گروه بازی بشه؟الان یه بازی رو ببازی حذف میشی میری تموم دیگه؟
خو این چه از لیگ و گروه بندی میذاشتید جام حذفی دیگه
اگه همه تیمهای یه گروه با هم بازی نمیکنن و با یه بازی حذف میشی من انصراف میدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or