برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

اقا اگه يار كم اورديد منم هستم ايديمم همينه
شماره هم اگه لازم شد پ خ ميكنم

- - -ویرایش - - -

اوه اوه ما گروهمون سخته بايد از اول گروه بندي كنيد

- - -ویرایش - - -

بنظرم براي سيد بندي بهتره با هر نفر يه بازي انجام بده مسئول مسابقات يا امار ملت رو از سينا بگيره
خودمم اونايي كه ميشناسم ميتونم بگم كي بازيش خوبه كي نه:d

تيمارو بشه عوض بشه كرد بهتره
من بين بايرن و رئال و برزيل مي چرخ من اؤنوقت:d+ دورتنوند
اقا بچه ها زياد شدن ١٦ تيمه شه بهتره

حالا که اینطوره من بده گروه 4 یه حذف شرافت مندانه داشته باشم:d

نه تو همونجا باش :d
درخواست دارم دوباره قرعه کشی بشه.سیدبندی بشه که خیلی عالیه.سینا بازی همه رو میدونه تو چه حده
موافقم
سينا ميشه مشاور:d

اقا اگه گروه ما اينجوري باشه ما همين الان انصراف ميديم هرچي قوي هست تو گروه 4 هستن:))
كسي نفر اولشه 100% نفر اول جام ميشه:))
به به ببین چه استادی اینجاست، آقا اگر دیدیم گروه چهار گروه خیلی سختی میشه شب دوباره یک گروه بندی انجام میدیم!!! ولی چون یک بار گروه بندی کردیم یک خورده سخت میشه، البته شاید گروه مرگ هم داشته باشیم بد نباشه، من الان خودم بیرونم!!! سرکار!!! ساعت 9:30 میام اگر همه موافق بودن دوباره گروه بندی می کنیم!!! تازه دوست عزیزمون MHFIFA هم اومده که گروه چهار خیلی سخت میشه!!! دوستان عزیز لطف کنن و شماره موبایلشون رو هم برای هماهنگی برای من پ خ کنید، مرسی

به به ببین چه استادی اینجاست، آقا اگر دیدیم گروه چهار گروه خیلی سختی میشه شب دوباره یک گروه بندی انجام میدیم!!! ولی چون یک بار گروه بندی کردیم یک خورده سخت میشه، البته شاید گروه مرگ هم داشته باشیم بد نباشه، من الان خودم بیرونم!!! سرکار!!! ساعت 9:30 میام اگر همه موافق بودن دوباره گروه بندی می کنیم!!! تازه دوست عزیزمون MHFIFA هم اومده که گروه چهار خیلی سخت میشه!!! دوستان عزیز لطف کنن و شماره موبایلشون رو هم برای هماهنگی برای من پ خ کنید، مرسی
دوباره گروه بندی کن داداش اگه قرار بر قهرمانی باشه کسی که مدعیه نباید از رو در رویی با کسی هراس داشته باشه
در ضمن اینجوری حقیم از بچه های تازه وارد ضایع نمیشه

- - -ویرایش - - -

نه تو همونجا باش :d
اخه من دلم زود زود برات تنگ میشه:d

نه اقا من موافق نیستم!
کلی سر زمان مسابقه هماهنگ کردم با حریفم
بچه های گروه 1 رو هم نمیشناسم بگم ضعیفن یا قوی
ولی گروه 4 هم اونقدرا که میگید سخت نمیشه ها:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or