برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

نمیشه داداش رو چه معیاری می خوای تشخیص بدی کدوما قویترن
این حرفت برای مواقعی یه که قبل از این جام جامه دیگیی برگزار شده باشه شناختی رو بچه ها باشه
بله حق با شماست!!! ما نمی تونیم کسی رو بالاتر از شخص دیگه ایی در نظر بگیریم!!! لول هم معیار مناسبی برای تشخیص برتری هیچ فردی نیست!!!
قرعه کشی گروه ها رو هم ، الان اینجا میذاریم، به صورت رندوم هرکسی گروه بندی میشه، مرسی از دوستان

بله حق با شماست!!! ما نمی تونیم کسی رو بالاتر از شخص دیگه ایی در نظر بگیریم!!! لول هم معیار مناسبی برای تشخیص برتری هیچ فردی نیست!!!
قرعه کشی گروه ها رو هم ، الان اینجا میذاریم، به صورت رندوم هرکسی گروه بندی میشه، مرسی از دوستان

ما منتظریم :d

دوستان عزیز گروه بندی ها رو انجام دادیم!!! لطفاً در صفحه اول گروه ها رو ببینید!!! نظرات خودتون رو بدید تا اگر مشکلی هست اصلاح بشه!!!
فقط توجه داشته باشید که دقیقاً بعد از پاین بازی رفت، بازی برگشت رو هم انجام دهید!!!

- - -ویرایش - - -

اگر جا هست یا بعدا کسی انصراف داد منم شرکت میکنم.
amin884
دوست عزیز یک جای خالی داریم ولی شماره موبایلت رو باید حتماً برای ثبت نام بدی!!! به شدت ضروریه برای هماهنگی ها

ميتونيم زود تر از زمان مشخص شده بازي كنيم؟
اگر تو اون زمان مشکلی داری ، می تونی با حریفت هماهنگ کنی و زودتر بازیت رو انجام بدی!!! ولی حتماً تا قبل از شروع شدن بازی های گروه بعدی باید بازیت رو انجام بدی تا نظم لیگ بهم نخوره!!!!
من امشب شماره موبایل همه افراد رو برای افراد لیگ پ خ می کنم تا بتونیم هماهنگی ها رو در مورد زمان بازی از اون طریق به راحتی انجام بدیم

اگر تو اون زمان مشکلی داری ، می تونی با حریفت هماهنگ کنی و زودتر بازیت رو انجام بدی!!! ولی حتماً تا قبل از شروع شدن بازی های گروه بعدی باید بازیت رو انجام بدی تا نظم لیگ بهم نخوره!!!!
من امشب شماره موبایل همه افراد رو برای افراد لیگ پ خ می کنم تا بتونیم هماهنگی ها رو در مورد زمان بازی از اون طریق به راحتی انجام بدیم
من برای بازی اول مشکل دارم!
اون شب مهمونی داریم خونمون اصلا نمیشه!
اون داداشمون که من باهاش بازی دارم گفته از ساعت12:30 ظهر تا 9:30 شب نیست
پس اگه ایشون قبول کنند ما سهشنبه بین ساعت 7 تا 11 بازی میکنیم
زمان دقیقش رو بعد از هماهنگی با ایشون اعلام میکنم
گفتم شما رو هم در جریان بزارم
ی چیز دیگه
این که بازی های رفت و برگشت پشت سر همن زیاد جالب نیست
چون اگه بازی اول خوب بازی نکنیم وقتی نمیمونه تا بازی حریفمون رو انالیز کنیم

آخرین ویرایش:
من برای بازی اول مشکل دارم!
اون شب مهمونی داریم خونمون اصلا نمیشه!
اون داداشمون که من باهاش بازی دارم گفته از ساعت12:30 ظهر تا 9:30 شب نیست
پس اگه ایشون قبول کنند ما سهشنبه بین ساعت 7 تا 11 بازی میکنیم
زمان دقیقش رو بعد از هماهنگی با ایشون اعلام میکنم
گفتم شما رو هم در جریان بزارم
ی چیز دیگه
این که بازی های رفت و برگشت پشت سر همن زیاد جالب نیست
چون اگه بازی اول خوب بازی نکنیم وقتی نمیمونه تا بازی حریفمون رو انالیز کنیم

ممنونم که هماهنگی های لیگ برات مهمه، اگر شما دوتا با هم هماهنگ کنید مشکلی نیست!! فقط خبرشونو بهمون بدید، مرسی
در مورد رفت و برگشت هم اگر همه موافق باشن، همه ی بازی های دور رفت و انجام میدیم و بعدش بازی های دور برگشت، البته اینطوری بازی ها خیلی طول میکشه

- - -ویرایش - - -

شماره پخ شد
ای بابا منو انداختی تو گروه حسن؟؟؟
بابا اون بازیش توپه سولاخ سولاخمون میکنه :دی
مرسی، لطف کردی

ممنونم که هماهنگی های لیگ برات مهمه، اگر شما دوتا با هم هماهنگ کنید مشکلی نیست!! فقط خبرشونو بهمون بدید، مرسی
در مورد رفت و برگشت هم اگر همه موافق باشن، همه ی بازی های دور رفت و انجام میدیم و بعدش بازی های دور برگشت، البته اینطوری بازی ها خیلی طول میکشه
خواهش میکنم
اگه شماره ها رو زودتر پخ کنی میتونیم زود هماهنگ کنیم
برای اونم من موافقم

نه اونجور كه شما مي گي
به طور مثال
تو گروه من a,b,c,d هست
شب اول
A وb بازي مي كنن و d و c با هم
بلافاصله بعذ اون بازي
A و d-c و b با هم بازي كنن كه جذاب تر بشه
گرفتيد؟

نه اونجور كه شما مي گي
به طور مثال
تو گروه من a,b,c,d هست
شب اول
A وb بازي مي كنن و d و c با هم
بلافاصله بعذ اون بازي
A و d-c و b با هم بازي كنن كه جذاب تر بشه
گرفتيد؟
خب الان من و شما که با ساعت بازی مشکل داریم چی؟باز باید با اون شخص هم هماهنگ کنیم که احتمال زیاد نمیشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or