برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
منم موافق نیستم...>:)
دوستان با گروه بندی جدید می تونیم کاری کنیم که حق کسی ضایع نشه!!!اگر اجازه بدید همین الان گروه بندی های جدید رو قرعه کشی کنیم، تا در طول مسابقات توازن قدرت حفط بشه، اونجور نباشه که تو یک گروه بچه های قوی با هم بیافتن و دوتا از بچه ها حذف بشن، تو گروه بندی جدید هم هیچ کسی به شخص دیگری برتری نداره و فقط با قرعه ی شانس گروه بندی صورت میگیره!!! اینطوری هیجان هم بیشتره!!!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با عرض پوزش بخاطر تغییر گروه بندی ها و تغییر زمان بازی بعضی از دوستان!!!! با توجه به اضافه شدن چندین دوست جدید!!! و برای اینکه حقی از کسی ضایع نشه گروه بندی جدید رو انجام دادیم، با توجه به 16 نفره شدن جام، در هر روز بازی های دو گروه انجام میشه!!! طبق برنامه ریزی در عرض شش روز بازی های مرحله گروهی به پایان میرسه!!! یک روز خالی هم میذاریم برای بازی هایی که عقب افتاده و سر ساعت انجام نشده!!! در مجموع یک هفته زمان میره!!! از هفته ی دوم برنامه بازی های مرحله حذفی رو در پست اول میزاریم، شماره تلفن اعضای لیگ رو هم امشب برای همه ی دوستان پ خ می کنم تا برای هماهنگی ها مشکلی نباشه!!!! گروه بندی های جدید در پست اول قرار داده شد!!! فقط دوستان لطف کنن و بگن که در طول لیگ تعویض تیم آزاد باشه یا نه!!! اگر تا امشب نطرها رو گرفتیم برای ساخت یک لیگ انلاین اقدام کنیم!!!!

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
من میگم ی جام انلاین باشه و عوض کرن تیم ازاد نباشه
اینجوری هم درسرش کمتره هم انچنان نیازی به تعویض تیم نیست

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اینطور که به نظر میاد اکثراً با لیگ موافقن، منم خودم لیگ رو ترجیح میدم!!! الان لیگ رو میسازم و رمز و پسوردش رو براتون میفرستم، فقط توجه کنید که بازی ها از چهارشنبه شروع میشه، لطفاً برنامه ریزی کنید که تو اون زمان وقتتون خالی باشه، به امید موفقیت همه ی دوستان!!! دوست عزیزمون erfanimmortal هم لطفاً شماره اش رو بده که بتونیم در اختبار بچه ها قرار بدیم!! فکر می کنم جذاب ترین گروه هم، گروه A باشه!!!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
بچه ها اینطوری که به نظر میاد تو فیفا 13 گزینه ایی برای ساخت یک لیگ انلاین وجود نداره!!! نمی تونیم مثل 12 لیگ درست کنیم!!!!
این هم دوتا لینک معتبر در این مورد
Fifa 13 Online Leagues - Answer HQ
Fifa 13 custom online league? - PlayStation Forum
پس باید از روش invite کردن استفاده کنیم!!! توجه داشته باشید که حتماً آنلاین invite بدید که مشکلی از نطر ترکیب و تغییرات احتمالی نداشته باشید!!!
دوستان توجه داشته باشند که با هر تیمی که اولین بازی رو انجام میدن، تا آخر جام باید با همون تیم ادامه بدن، در جدول مسابقات که به زودی آماده میشه، نام هر بازیکن کنار لوگوی تیمش در جدول قرار داده مبشه!!! پس تعویض تیم نداریم مگر اینکه اکثراً موافق تغییر تیم باشن!!! تا فردا شب نظرها رو میگیریم و در این مورد تصمیم نهایی رو با هم میگریم!!!
و من الله توفیق!!!!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوست عزیز جواب ما رو نمیدی ؟ ;;)
واقعاً شرمنده ام رفیق!!! آخه من اطلاعاتی در مورد کپی خور و اسپوفر و ... ندارم!!!! شما هم صددرصد معلوم نبود که میای یا نه!!!! عذر می خوام، الان ظرفیت تکمیله!!! انشاالله جام بعدی میای همه ی ما رو میترکونی

mahdisparta

کاربر سایت
Sep 3, 2011
9
واقعاً شرمنده ام رفیق!!! آخه من اطلاعاتی در مورد کپی خور و اسپوفر و ... ندارم!!!! شما هم صددرصد معلوم نبود که میای یا نه!!!! عذر می خوام، الان ظرفیت تکمیله!!! انشاالله جام بعدی میای همه ی ما رو میترکونی
دشمنت شرمنده داداش ...من که بازیم خوب نیست فقط میخواستم بیام با دوستان دوره هم باشیم ....انشاءالله اگه دوباره راه انداختی هم تو PSN و هم اینجا پیام بذار...مرسی :-*

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
خوب لیگ خوبه
عوض کردن تیم هم نداشته باشیم
فقط لطفا زودتر برنامه رو اعلام کنید بدونیم با کی بازی داریم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بنظرمن ليگ فرسايشي ميشه در دراز مدت همون چمپيونز ليگ بهتر بود:d
سينا تجربيات خوبي در اين ضمينه ها داره

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
خوب لیگ خوبه
عوض کردن تیم هم نداشته باشیم
فقط لطفا زودتر برنامه رو اعلام کنید بدونیم با کی بازی داریم
دوست عزیز گروه بندی و تاریخ بازی و زمان اونها تو پست اول قرار داده شد!!! بازی ها هم به صورت همون چمپیونز لیگه، تو پست اول توضیح داده شده

- - -ویرایش - - -

بنظرمن ليگ فرسايشي ميشه در دراز مدت همون چمپيونز ليگ بهتر بود:d
سينا تجربيات خوبي در اين ضمينه ها داره
بله، همون چمپیونز لیگ رو برنامه ریزی کردیم!!! منظورم از درست کردن لیگ آنلاین، برای نظم جام بود!!! مرسی از راهنمایی هات!!! سینا که استاده!!! حتما از ایشون کمک میگیریم! بازم مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر