برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آقا یه سوال فنی...بازیکنی مث نیمار که اومده بارسا ولی تو فیفا هنوز تو بارسا نیست رو خودمون میتونیم اضافه کنیم...؟

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اقا دو تا گروه ٥ تايي شيم
٢ تا تيم بياد بالا از هرگروه
نيكه نهايي و بعد فينال
:bighug:
احتمال زیاد دوتا گروه 5 تایی میشیم!!! تا آخر وقت جمعه شب صبر می کنیم!!! اگر همین تعداد بودیم قرعه کشی ها رو انجام میدیم!!!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اقا منم هستم اینم ادیم:

iran-god-of-fifa

اینم شماره:09367512523
مرسی که اومدی

- - -ویرایش - - -

منم هستم
psn: mamadbahal
شماره پخ میکنم
عصرها از 7 تا 10 شب هستم
آقا مرسی که اومدی!!! شماره موبایل رو هم زودتر اگر بفرستی ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

منم هستم
amirsame
09158575168
مرسی، شما هم ثبت شدید!!!!

- - -ویرایش - - -

خب، الان شدیم 12 نفر، شاید بهتر باشه دیگه وقت رو تلف نکنیم و جام رو راه بندازیم!!!! ولی بخاطر 12 نفر بودنمون یک خورده گروه بندی ها سخت میشه
الان میتونیم دوتا گروه شش تیمه بشیم، و از هر گروه 2 تیم بالا بیاد، بین چهار تیم نیمه نهایی و فینال رو برگزار کنیم!!!!
می تونیم سه تا گروه چهار تیمه بشیم از هر گروه یک تیم بالا بیاد، به علاوه ی بهترین فردی که تو گروهش دوم شده!!!!
می تونیم هم بی خیال ترنمنت بشیم و یک لیگ 12 تیمه راه بندازیم، همه با هم رفت و برگشت بازی کنن و بهترین تیم در مجموع انتخاب بشه!!!! این روش عادلانه ترین راه برای شناخت قهرمانه، ولی به شدت به هماهنگی و احترام به لیگ از طرف دوستان احتیاج هست، زیرا تعداد بازی ها و روزهای لیگ طولانی تر میشه و تمامی افراد باید تا آخرین روز لیگ حضور داشته باشند
لطفاً نظرات خودتون رو تا فردا بدید که فردا شب(شنبه) در همین تایپیک گروه بندی ها و تاریخ بازی ها رو اعلام کنیم!!!
در حال حاضر دوتا از دوستان شماره موبایل ندادند(mhfifa و mamadbahal) که خواهش می کنم شماره موبایل ها رو برای هماهنگی های بیشتر، یا به من اس ام اس کنن یا پخ کنن یا در همینجا اعلام کنن!!! با تشکر شماره موبایل من : 09122394823
اگر هم تا فردا به به شانزده نفر رسیدیم که همون چهار گروه چهار تیمه رو پیش می بریم!!!
و من الله توفیق

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
miiliiam

جان خسته نباشی انصافا..
والا به نظر من لیگ کار سختیه،نیاز به همکاری همه داره.
یک پیشنهاد هم من بدم
سه تا گروه چهار تیمی راه بندازیم..از هر گروه دو تیم بیاد بالا..بعدش نیمه نهایی باشه ولی دو تیم استراحت داشته باشند..به نظر من اینطوری خوبه.
اگر نه همون شش تیم دو گروه بهتره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر