بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
آره دستگاه منم یه مدت همون اول بازی دو3 ثانیه صدا میداد ولی خود به خود درست شد

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

از من باز صداش بگیر نگیر داره..یه چند بار بیرون و داخل میکنم دیسک برطرف میشه..ولی اگه بعد اون بازم بیارم بیرون و ببرم داخل صداش شروع میشه..
کلا اگه یه بار که صدا نداد اصلا از درایو اجکت نکنی و همش یه دیسک توش باشه مشکلی پیش نمیاد...
عمودی هم که میزارم کلا همه نوع صدایی قطع میشه و نرمال میشه...فقط رو حالت افقی صدا میده...
به نظرتون مشکل از لنزه؟شاید به دیسک کشیده میشه..

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
از من باز صداش بگیر نگیر داره..یه چند بار بیرون و داخل میکنم دیسک برطرف میشه..ولی اگه بعد اون بازم بیارم بیرون و ببرم داخل صداش شروع میشه..
کلا اگه یه بار که صدا نداد اصلا از درایو اجکت نکنی و همش یه دیسک توش باشه مشکلی پیش نمیاد...
عمودی هم که میزارم کلا همه نوع صدایی قطع میشه و نرمال میشه...فقط رو حالت افقی صدا میده...
به نظرتون مشکل از لنزه؟شاید به دیسک کشیده میشه..

آره امکان داره از لنز باشه جدیدا ندادی برا تعمیر شاید درست جمعش نکردن. اگه کنسولت کپیخور هست سعی کن از cfw استفاده کنی که برای اجرای بازی احتیاجی به بلوری نداشته باشه

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
آره امکان داره از لنز باشه جدیدا ندادی برا تعمیر شاید درست جمعش نکردن. اگه کنسولت کپیخور هست سعی کن از cfw استفاده کنی که برای اجرای بازی احتیاجی به بلوری نداشته باشه

نه واسه تعمیر ندادم..چون اصلا باز نشده کنسول..
کپی خوره و فقط برا بوت یه بلوری میندازم...
بازم ممنون..راهی هست که بدون باز کردن پلمب کنسول به درایوش دسترسی داشته باشی؟(خودم یه دستی تو تعمیر دارم شاید بتونم راش بندازم؟)

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
سلام دوستان
من یه مشکل نیمه عجیب دارم دستگام هیچ ایرادی نداره تو پلی کردن بازیا و خوب کار میکنه ولی وقتی دی وی دی فیلم (کپی) میذارم و باش میبینم وسطاش فریز میکنه و هیچ جوره نمیشه کاریش کرد و باید انقد پاورو نگه داری که خاموش بعدم که میاد بالا دیگه restore کردن فایده ای نداره وباید فریمورو دوباره بریزم
رو همه فیلما اینجو ی نیست گاهی گیر میکنه

کسی راه حلی داره؟؟ اصن میشه گفت چشه؟؟

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام دوستان
من یه مشکل نیمه عجیب دارم دستگام هیچ ایرادی نداره تو پلی کردن بازیا و خوب کار میکنه ولی وقتی دی وی دی فیلم (کپی) میذارم و باش میبینم وسطاش فریز میکنه و هیچ جوره نمیشه کاریش کرد و باید انقد پاورو نگه داری که خاموش بعدم که میاد بالا دیگه restore کردن فایده ای نداره وباید فریمورو دوباره بریزم
رو همه فیلما اینجو ی نیست گاهی گیر میکنه

کسی راه حلی داره؟؟ اصن میشه گفت چشه؟؟

خوب اگه رو همه فیلما اینجور نیست لابد مشکل از DVD هستش. یا تو سرعت رایت دی وی دی مشکل داره..

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام بچه ها. من آپدیت کنسولم 4.50 بود، بعد ور داشتم به وایرلس وسلش کردم آپدیت دانلود کرد شد 4.55 . بعد الان multiman رو اجرا نمیکنه. مشکل چیه؟ باید چیکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام بچه ها. من آپدیت کنسولم 4.50 بود، بعد ور داشتم به وایرلس وسلش کردم آپدیت دانلود کرد شد 4.55 . بعد الان multiman رو اجرا نمیکنه. مشکل چیه؟ باید چیکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

چرا اینکارا کردی پسر خوب. کپی دستگاهت پریده و ارجینال شده.
باید ببریش بیرون برات دانگرید سخت افزار کنند و حدود 60 تا 100 هزارتومن خرج داره

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
چرا اینکارا کردی پسر خوب. کپی دستگاهت پریده و ارجینال شده.
باید ببریش بیرون برات دانگرید سخت افزار کنند و حدود 60 تا 100 هزارتومن خرج داره

ای داد بی داد.. چند روز بود خریده بودم.. حالا دوباره باید یه چیزی بسلفم.. ممنون از تو :)

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
خوب اگه رو همه فیلما اینجور نیست لابد مشکل از DVD هستش. یا تو سرعت رایت دی وی دی مشکل داره..

خب اخه نمیشه فهمید که دی وی دی میخرم نمیشه پرسید با چه سرعتی رایت شده
ممکن هست عیب از فریمور باشه؟؟

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
خب اخه نمیشه فهمید که دی وی دی میخرم نمیشه پرسید با چه سرعتی رایت شده
ممکن هست عیب از فریمور باشه؟؟

خب دوباره فریمور نصب کن ببین چطور میشه. ولی منکه چشمم آب نمیخوره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها مشکل ارور دادن هنگام اپدیت چیه:-/

مشکل یا از سرورهای سونی هست که شلوغ میشه و این جوری میشه
یا اینترنت ما مشکل داره که باید در روزهایی که خلوت هست امتحان کنی و دوباره ابدیت کنی

!warning

کاربر سایت
Feb 22, 2014
21
مشکل یا از سرورهای سونی هست که شلوغ میشه و این جوری میشه
یا اینترنت ما مشکل داره که باید در روزهایی که خلوت هست امتحان کنی و دوباره ابدیت کنی

من هنو نفهمیدم هر وقت اپدیت کردم ارور داده دانگریدش کزدم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من هنو نفهمیدم هر وقت اپدیت کردم ارور داده دانگریدش کزدم
اگر بحث هک هست که من سر رشته ندارم و نمیدونم هک چه طوری برید توی بخش هک سوالتون رو مطرح کنید تا دوستان بهتر راهنمای کنن

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
با سلام.
نمی دونم چرا اما PS3 که بالا میاد میگه System File is Currupted و باید Restore شه . وقتی کارش تموم میشه صفحه سیاه میشه و با دکمه هم خاموش نمیشه.
PS هم 4.41 Rebug هستش
خواهش میکنم کمک کنید . :(

الان امتحان کردم و دیدم دستگاه به ریکاوری میره اگه بگین چه فایلی رو بریزم که دستگاه بالا بیاد ممنون میشم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر