بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
هنوز درست نشده این مشگل من تو ایترنت بروزر میرم کار میکنه ولی sing in نمی شه گیرکردیم ها سونی چیزی نگفته کسی چیز درست حسابی می دونه مشگل می تونه از دستگاه باشه یا نه خدامی دونه چقدر تو battle عقب افتادم:((

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
هنوز درست نشده این مشگل من تو ایترنت بروزر میرم کار میکنه ولی sing in نمی شه گیرکردیم ها سونی چیزی نگفته کسی چیز درست حسابی می دونه مشگل می تونه از دستگاه باشه یا نه خدامی دونه چقدر تو battle عقب افتادم:((
دوست عزیز تویه کاستوم لن کنسول این dns رو وارد کن :
dns سکندری: 129.250.35.250
dns پری مایری: 129.250.35.250
اینا رو وارد کن ببین جواب میده

bomfunk_mcs

کاربر سایت
Oct 18, 2007
9
نام
Stein

منم این مشکلو داشتم، همین الان این کارو کردم، درست شد:
اگه با سیم وصلی این کارو کن:
قدم اول: برو به Network Settings > Internet Connection Settings
قدم دوم: بعد که وایرد رو انتخاب کردی گزینه ی Auto Detect رو انتخاب کن
قدم سوم: تو قسمت IP setting گزینه ی Manual رو انتخاب کن، بعد هم گزینه ی Do Not Set
قدم چهارم: در قسمت DNS Settings دوباره Manual رو بزن و کد زیر رو وارد کن:

Primary DNS: 208.67.222.222
Secondary DNS: 208.67.220.220

بعد از این مرحله،

MTU: Automatic
Proxy Server: Do Not Use
UPnP: Enable

بعد هم خیلی شیک وصل شو، کاری که من الان کردم :D

جالا اگه Wireless کانکت میشی همه کاراش مثله همینه فقط قبل از شروع مراحل، اول وایرلس رو انتخاب کن، بعد سکوریتی رو بزن و بعد هم القصه، حالا سوال بود بپرس ..

rezax

کاربر سایت
Dec 16, 2012
31
با سلام ps3 من یه مشکل نادری براش پیش اومده اون اینه که وسط بازی یا به محض روشن کردن خود به خود با یه صدایی مثل کلیک خاموش میشه و هیچ چراغی روشن نمیمونه و باید یه بار دکمه پاور رو فشار بدم تا چراغ قرمزی که نشون دهنده استند بای بودن دستگاه هست روشن بشه.کسی نمیدونه مشکل از کجاست و هزینه تعمیرش چقدر میشه؟در ضمن اسلیم 160 هستش
ممنون

با سلام ps3 من یه مشکل نادری براش پیش اومده اون اینه که وسط بازی یا به محض روشن کردن خود به خود با یه صدایی مثل کلیک خاموش میشه و هیچ چراغی روشن نمیمونه و باید یه بار دکمه پاور رو فشار بدم تا چراغ قرمزی که نشون دهنده استند بای بودن دستگاه هست روشن بشه.کسی نمیدونه مشکل از کجاست و هزینه تعمیرش چقدر میشه؟در ضمن اسلیم 160 هستش
ممنون
دوستان کسی بلد نیست؟من تو فروم های خارجی سرچ کردم یه راه حل پیدا کردم و زیاد زبانم خوب نیست و درست نمیدونم چی گفته.کسی میدونه؟؟؟
چیزی که من متوجه شدم از ویدیو و نوشته ها اینه که روی psu دو تا پیچ تنظیم هست که باید اونا رو کمی تنظیم کرد (حدود 10 درجه به راست).حالا psu چی هست نمیدونم.
t works !!!!
It is running for almost 2h00 in "Lego Batman 2" - previously it stopped at around 15 to 20 minutes.
With a temp floating between 45 and 50 degrees (similar to my other ps3) measured over the hdmi cable connector.

I have one of the first slims that came with the aps 250 power supply.
This psu has 2 potentiometers to adjust the "over current protection" and " power factor corrector".
The issue I had seems to be related to a over sensitive "over current detection" (when the fan runs at higher speeds plus the usual CPU and GPU consumption). I've made a very small adjustment to this potentiometer.
The power factor corrector is more difficult to explain (I'm not a English speaking native). But I've made a very small adjustment - probably not needed but it works.

I've followed some of the suggestions in this video:

PS3 Slim power Problem fix part 2 - YouTube

For what I've understood the newer slims psu do not came with this adjustable potentiometers.
I risk to say that it is possible these aps250 psu may fail at the factory where the pots are manually adjusted.
The ps3 object of this thread had very little usage: I removed the "warranty void" seal and after opening the console verified that the Ps3 was very clean inside. Not a grain of dust.
اینم لینک تاپیک
http://www.ps3hax.net/showthread.php?t=58721

Last edited by a moderator:

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان یه سوال داشتم اینکه کنار پورت های یو اس بی دوتا چراق هستش یکی مال اینترنت هست اون یکی مال چیه؟:what::D:rolleyes:

ارسال شده از GT-I9003 با استفاده از تپاتالک 2

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
سلام و خسته نباشد دوستان من تو نصب cfw rogero مشکل دارم Varede system update stronge media که میشم هیچی نمیاره در صورتی که من به این روش پوشه ساختمPS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUPسیستمم هم ROGERO 4.40 هستلطفا راهنماییم کنیدبا تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام و خسته نباشد دوستان من تو نصب cfw rogero مشکل دارم Varede system update stronge media که میشم هیچی نمیاره در صورتی که من به این روش پوشه ساختمPS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUPسیستمم هم ROGERO 4.40 هستلطفا راهنماییم کنیدبا تشکر

برو اینجا سوالتو بپرس دوستان بهتر راهنمایت میکنن
[h=3]هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*[/h]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان نمیتونم به psn وصل بشم!ارور 80710b23.مشکل چیه؟

این انگلیسیش

• Reboot the PS3 system and try to connect online again. Or try connecting at a later time.
  • If you are able to connect to the Internet, but are unable to access a website, make sure you entered the correct URL in the Internet Browser.
  • If setting up a network connection, make sure all information is inputted correctly.
  • If you continue to have problems, click on your type of connection for some troubleshooting steps
  • به زبان ساده میشه گفت که اینترنتت خرابه و مشکل داره و هر چه قدر یکبار امتحان کن تا وصل بشه

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
دوستان به تازگی متوجه دو مورد توی کنسولم شدم،موقعی که خاموشه ،چراغ وای فای روشنه و گاهی اوقات چشمک هم میزنه و خود کنسول هم یه صدایی میده (صدای فن نیست) وقتی کابلش رو میکشم دوباره وصل میکنم درست میشه.دقیقا چی هست ؟
کنسولم اسلیم 250 گیگ،4سالی هست دارمش.

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان به تازگی متوجه دو مورد توی کنسولم شدم،موقعی که خاموشه ،چراغ وای فای روشنه و گاهی اوقات چشمک هم میزنه و خود کنسول هم یه صدایی میده (صدای فن نیست) وقتی کابلش رو میکشم دوباره وصل میکنم درست میشه.دقیقا چی هست ؟
کنسولم اسلیم 250 گیگ،4سالی هست دارمش.

تو تنظیمات remote start یا media server فعال نیست؟ معمولا اینا فعال باشن وایفای روشن میمونه

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
لطفا مکمک کنید بیرون هم دادم نتونستن درستش کنن :((

دستگاه منم همین مشکل داره .هارد و پاور و خمیر سلیکون ... هم عوض کردم مشکل از اینا نیست و درست نشود:( دوباره دادم ببینم مشکلش چیه

psu هم همون پاوره تو فیلم هم دیدم پاورر باز کرد و دو تا پیچ تغییر داد ولیی من پاورر هم عوض کردم درست نشود

به نظرم باید همین پیچ رو تغییر بدی که برق ارسالیش یا ولتاز .... تغیییر میکنه و درست میشه:|

آخرین ویرایش:

rezax

کاربر سایت
Dec 16, 2012
31
دستگاه منم همین مشکل داره .هارد و پاور و خمیر سلیکون ... هم عوض کردم مشکل از اینا نیست و درست نشود:( دوباره دادم ببینم مشکلش چیه

psu هم همون پاوره تو فیلم هم دیدم پاورر باز کرد و دو تا پیچ تغییر داد ولیی من پاورر هم عوض کردم درست نشود

به نظرم باید همین پیچ رو تغییر بدی که برق ارسالیش یا ولتاز .... تغیییر میکنه و درست میشه:|
شما انجام بدخه ببین دست میشه یا نه. نتیجه رو به من بگو. من که دست به آچارم خوب نیست.دیگه نمیتونم جمعش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر