بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
سلام دوستان
کنسول من 4.31 هستش همه بازی هارو بدون مشکل اجرا میکنم
این فیفا 13 رو که بازی میکنم وقتی میخوام بیام بیرون یعنی quite میکنم از بازی تا بیام صفحه xbl
ps3 slim من 3 تا بوق میزنه و صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیتونم بکینم دلیلش چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا فن کنسول اسلیم من بعد نیم ساعت تا 45 دقیقه میره رو دور بالا جاش واسه تهویه خوبه/ این طبیعیه؟یا باید یه سرویس بشه؟ یه سال نشده کنسولو خریدم.

بعد کنترلر تند تند باتری خالی میکنه مرخصه؟

بله عزیز این طبیعی هست مگر اینکه دستگاهت خود به خود خاموش بشه که این باعث نگرانی ادم میشه و باید بری درستش کنی
بعد هر شش ماه یکبار هم که شده یه سشوار با باد خنک توش بزن تا خاک ها برن بیرون
دسته پلی3 باید 8 ساعت شارژ داشته باشه اگر این طوری نبود باید بری بیرون باطری رو عوض کنی تا 8 ساعت برات شارژ داشته باشه
موفق باشی;)

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
بله عزیز این طبیعی هست مگر اینکه دستگاهت خود به خود خاموش بشه که این باعث نگرانی ادم میشه و باید بری درستش کنی
بعد هر شش ماه یکبار هم که شده یه سشوار با باد خنک توش بزن تا خاک ها برن بیرون
دسته پلی3 باید 8 ساعت شارژ داشته باشه اگر این طوری نبود باید بری بیرون باطری رو عوض کنی تا 8 ساعت برات شارژ داشته باشه
موفق باشی;)
ممنون حسین جان لطف کردی سوالمو جواب دادی/ واسه سشوار دستگاه رو باز کنم یا از بیرون سشوار باد خنک بزنم؟ممنون

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام
آقا من بازي unfinished swan نصب كردم فيكسشم نصب كردم فايل edat رو هم كپي كردم .
ولي هربار كه ميخوام بازي رو اجرا كنم ارور ميده كه بازي اجرا نميشه و بايد دوباره بازي رو نصب كنم. مشكل از كجاست ممنون ميشم راهنماييم كنيد

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام یه سوال داشتم از دوستان,بعضی از بازیارو میگن ریجن 2 یا 3,این ریجن دقیقا چی هست؟

ریجن کد منطقه ای برای چند محدوده از دنیا هستش بیشتر به درد این میخوره که مشخص بشه فلان کنسول تو کدوم منطقه فروش داشته و بیشتر از اون برای دیدن بلوری فیلم ها هستش
بازی ها فری ریجن هستن و تو هر ریجنی اجرا میشن

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
سلام دوستان
کنسول من 4.31 هستش همه بازی هارو بدون مشکل اجرا میکنم
این فیفا 13 رو که بازی میکنم وقتی میخوام بیام بیرون یعنی quite میکنم از بازی تا بیام صفحه xbl
ps3 slim من 3 تا بوق میزنه و صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیتونم بکینم دلیلش چیه؟

کسی نمیدونه چرا؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام
آقا من بازي unfinished swan نصب كردم فيكسشم نصب كردم فايل edat رو هم كپي كردم .
ولي هربار كه ميخوام بازي رو اجرا كنم ارور ميده كه بازي اجرا نميشه و بايد دوباره بازي رو نصب كنم. مشكل از كجاست ممنون ميشم راهنماييم كنيد

خب یه بار دیگه دانلود و نصب کن!

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان دسته ps3 دکمه ps شو که میزنم روشن نمیشه وقتی هم که با کابل وصل میکنم میشناسه ولی یا دکمه هاش کار نمیکنه یا قلطیه چش شده؟
ویرایش:درستش کردم

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
کنسول من PS3 Slim 160GB با CFW 3.55 هست (کپی بازی میکنم) و به مانیتور وصل میکنم
تو خونه روی میز کامپیوتر (چوبی) هست که البته روی میز شیشه داره و دورش هم باز هست ، هارد اکسترنال هم WD My Book Essential آداپتوری هست که برای اجرا بازی ازش استفاده میکنم و اگه چند ساعت هم بازی کنم خیلی کم پیش میاد که فریز کنه
ولی بعضی وقت ها که کنسول رو خونه یکی از اقوام میبرم و به TV وصل میکنم زیاد هنگ میکنه ، مخصوصا تو بازی FIFA13 (بازی رو از هارد اکسترنال اجرا میکنم) ، مثلا 1 ساعت بازی میکنیم ، بعد وسط بازی فریز میکنه و مجبور میشم کنسول رو از روی خودش خاموش کنم!
کنسول رو روی زمین کنار میز میزارم و هارد رو داخل میز ، سطح زمین سرامیک هست
چرا؟ طبیعی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر