بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

sasanss22

کاربر سایت
Dec 13, 2009
18
نام
ساسان
سلام یه ps3 فت دارم
وقتی روشن میکنم دستگاه کاملا طبیعی هست چراغ سبز روشن میشه و نه تصویر داره نه صدا
رو حالت safemode هم انگار میره چون صدا ی بیپ ها میگن الان رفته یعنی همون 2 تا بیپ بازم نه تصویر داره نه صدا
لطفا راه نمایی کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام یه ps3 فت دارم
وقتی روشن میکنم دستگاه کاملا طبیعی هست چراغ سبز روشن میشه و نه تصویر داره نه صدا
رو حالت safemode هم انگار میره چون صدا ی بیپ ها میگن الان رفته یعنی همون 2 تا بیپ بازم نه تصویر داره نه صدا
لطفا راه نمایی کنید
دستتو رو دکمه پاور نگه دار تا بوق بزنه (روشن بشه) بعد بوق بزنه اگه تصویر نیمد همین کارو تکرار کن و اینقدر دستتو نگه دار تا خاموش بشه احتمال زیاد بعد از روشن شدن تصویر بیاد

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
با سلام بنده یک مشکل در تصویر ps3 دارم ! ps3 اسلیم هست در تصویر پیکسل ها از نزدیک نگاه کنی بافت خیلی کم کیفیتی دارن و تصویر رو که از نزدیک نیگاه کنی به صورت موج موج دیده میشه! مثلا تو بازی مستقیم به نور نیگاه کنی نور پخش میشه تو صفحه و موج موج میشه و کیفیت اطراف نور خیلی پایینه !HDMI رو عوض کردم توفیقی نکرد و تلویزیون رو عوض کردم بازم فرق نکرد ! با کابل سه فیشه گذاشتم بازم اینطوری بود!
من یک x360 جاسپر هم داشتم تصویرش همینجوری که میگم شده بود ! ممکنه به این تلوزیونه که میزنم HDMI رو GPU کنسول ها تاثیر بذاره یعنی شاید پورتش خراب بوده زده360 وPS3 رو هم خراب کرده باشه ! /:)
این مشکل خیلی عجیبه باید چکار کنم ! PS3 هم آکبند آکبند بوده !

mppur

کاربر سایت
May 7, 2011
9
سلام یه سوال دارم
من دستگاهم کپی خوره فته . یکی از بازی های psn به اسم اویل 4 رو روش نصب کردم با هارد بعد از اون دیگه بازی ها و مولتی من اجرا نشدن . یعنی کلیک که میکنم رو بازی های psn نصب شده صفحه سیاه میشه میمونه دیگه تغییری نمیکنه همینطور روی مولتی من همینجوری میشه؟
مشکل دستگاهم چیه و چیکار باید بکنم که درست بشه؟
ممنونم ار کمکاتون

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من يه سوال دارم و اون اينه
كه من يه چند تو دستگاه تو مغازم دارم كه اخيرا يكيشون درايوش مشكل پيدا كرده و بعد نيم ساعت كمتر بيشتر ديگه هنگ ميكنه اما بازيها و دموهاي روي هارد رو بخوبي و بدون مشكل اجرا ميكنه چندين ساعت
حالا ميخام بدونم كه من كنسول ها وقتي خاموش ميكنم ديسك رو از توي درايو در بيارم يا نه ربطي نداره؟
مثلا ممكنه از 9 شب تا 2 عصر روز بعد خاموش باشن
كلا بودن يا نبودن ديسك تو درايو تاثيري در لنز يا ..... درايو داره يا نه
شرمنده ديگه من تو هر دوتا تاپيك زدم كه همه ببينن و راهنمايي كنن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام ، همین چند مین پیش از طریق PC گذاشتم دموی FIFa دانلود شه ، طبق همون تاپیک که زده شده ، بعد تنظیمات وصل شد ولی خاموش روشن کردم این ارور رو میده و ساین نمیشه : 80711053D
=================
بعد یه چیز دیگه این مشکل یا هر چیز دیگه از قبل ِ ، من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه دو سه خط یه چیزایی مینویسه یه کلمه دکتر توش دیم ، جریان چیه ؟! :d

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام ، همین چند مین پیش از طریق PC گذاشتم دموی FIFa دانلود شه ، طبق همون تاپیک که زده شده ، بعد تنظیمات وصل شد ولی خاموش روشن کردم این ارور رو میده و ساین نمیشه : 80711053D
=================
بعد یه چیز دیگه این مشکل یا هر چیز دیگه از قبل ِ ، من وقتی کنسول رو روشن میکنم یه دو سه خط یه چیزایی مینویسه یه کلمه دکتر توش دیم ، جریان چیه ؟! :d
مودم رو ریست کن، یا چند بار امتحان کن، اگر نشد چند روز صبر کن، اگر باز هم نشد ISP رو عوض کن!
مشکل که نیست، داره راهنمایی های سلامتی میکنه.

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
دوستان من با مشکل YLD(یا همون چراغ زرد) که آشنا شدم:) همشمیترسم کنسول PS3 FAT من چراغ زرد بده......دوستان میشه کامل راهنماییم کنین ببینم چیکار کنم که چراغ زرد نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مممنون

---------- نوشته در 08:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال دیگه هم دارم............دستگاه رو عموددی بذارم یا افقی(کدومش بهتره نه از نظر زیبایی از نظر کارایی:d)و اینکه بازی رو تو دستگاه بزارم و خاموش کنم و بازی تو دستگاه بمونه بهتره یا بیرون بیارمش بعد دستگاه رو خاموش کنم؟>:d<
ممممممممممممممممممممممممنون

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
لطفا كمك
Ps3اسليمم با كابل سه فيش تصوير مياره ولي اچديش رفته،قبلا بود
كجارو ميشم أسيد مطمئن باشه واسه تعمير
مشكلش سخت افزاريه-هرچى كردم درست نشده كه نشده

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
توضيح كامل:قبلا دستگامو به مانيتور اچدى وصل ميكردم بازى ميكردم-بعد دوسال استفاده ايكس باكسم خريدم و دوتاشو با همون مانيتور بازى ميكردم-كابل پشت مانيتور ثابت بود فقط كابل پشت كنسولارو جابجا ميكردم واسه بازى-بعد يه مدتى تصوير رو پلى٣ قطع و وصل ميشد به مدت چند ثانيه-توجه نكردم-الان كلا تصويرش رفته-هر روشى هم تست كردم نيومد-با سه فيش تصوير داره الان ولى اچدى نه-احتمال زياد ميدم سخت افزارى باشه-لطفا يه جاى مطمئن تو پايتخت معرفى كنيد كه دستگامو بفرستم براش با شماره تلفنش كه در ارتباط باشم باش-تو شهر ما اگه گفتى پى اس٣ باز كن انگار گفتى برو كره ماه-طرف هنگ ميكنه...!!!از اونجا كه پى اس٣يم واسم خيلى عزيزه دوست ندارم دست هركس بدمش-لطفا دقيق راهنمايى كنيد.اگه مجبور بشم خودم ميارمش حتى...واسه اينكه تبليغ هم واسه تعمير كار نشه دوست داشتين پيام خصوصى بدين.با تشكر از همه اساتيد...

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
کمک دوستان
من یه PS3 فته 40 گیگ دارم اروره 80022D90 میده که واسه سیو نکردن و تروفی هست .چیکار باید بکنم؟3و55 کپی خوره .اصلا سیو نمیکنه دیگه .و مثلا تو فیفا 12 همون اول 1 صفه میاد تروفی رو لود کنه رو 0% میمونه
ممنون اگه کمکم کنید چیکارش باید بکنم؟

bomfunk_mcs

کاربر سایت
Oct 18, 2007
9
نام
Stein
دوستان من با مشکل YLD(یا همون چراغ زرد) که آشنا شدم:) همشمیترسم کنسول PS3 FAT من چراغ زرد بده......دوستان میشه کامل راهنماییم کنین ببینم چیکار کنم که چراغ زرد نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مممنون

---------- نوشته در 08:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال دیگه هم دارم............دستگاه رو عموددی بذارم یا افقی(کدومش بهتره نه از نظر زیبایی از نظر کارایی:d)و اینکه بازی رو تو دستگاه بزارم و خاموش کنم و بازی تو دستگاه بمونه بهتره یا بیرون بیارمش بعد دستگاه رو خاموش کنم؟>:d<
ممممممممممممممممممممممممنون

سوال 1- فقط دستگاه های سری اول ( 80 گیگ) چراغ زرد می شدن, عامل اصلی، نوسان برف بود. اگه دستگات هر چیزی غیر 80 دیگه نگران نباش.
سوال 2-دستگاه من 4 سال افقیٍ، فقط بحث زیبایی و جا هست، هر طوری حال می کنی دستگاه رو بذار، فرقی نداره
سوال 3: بذار تو دستگاه باشه، هر طوری خاموش کنی مسئله ای نداره.

---------- نوشته در 01:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

نه مشکلی پیش نمیاد، خود من شده، ماه ها بازی تو دستگاه بوده و دستگاه خاموش، به نظر من که بهتر هم هست، چون لنز خاک نمیگیره

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
سلام دوستان برای کنسولم دیروز یه مشکل پیش اومده اگر میشه راهنمایی کنید
دیروز من بنا به آموزش زیر
[h=3]اتصال به psn برای CFW بار دیگر امکان پذیر شد[/h] اسپوفر نصب کردم بعد هم فایلهای سرت رو جایگزین کردم تا اینجا مشکلی نبود اما وقتی رفتم
اسپوفر رو disable کردم دستگاه که reset شد دیگه دستگاه تصویر نداد یعنی دستگاه روشن میشه ولی مانیتور هیچ سیگنالی نمیگیره
وقتی میرم به منوی ریکاوری تصویر داره اما هر گزینه ای رو تو منو انتخاب میکنم همچین که yes میزنم میره مرحله ی بعد تصویر هم دوباره میره
هم با 3 فیش امتحان کردم هم HDMI با 3 فیش منوی ریکاوری هم نشون نمیده حتی
چیکار کنم ؟ دستگاه به فنا رفت؟
هارد دستگاهو با کامپیوتر فرمت کنم درست نمیشه؟

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
با سلام بنده یک مشکل در تصویر ps3 دارم ! ps3 اسلیم هست در تصویر پیکسل ها از نزدیک نگاه کنی بافت خیلی کم کیفیتی دارن و تصویر رو که از نزدیک نیگاه کنی به صورت موج موج دیده میشه! مثلا تو بازی مستقیم به نور نیگاه کنی نور پخش میشه تو صفحه و موج موج میشه و کیفیت اطراف نور خیلی پایینه !HDMI رو عوض کردم توفیقی نکرد و تلویزیون رو عوض کردم بازم فرق نکرد ! با کابل سه فیشه گذاشتم بازم اینطوری بود!
این مشکل خیلی عجیبه باید چکار کنم ! PS3 هم آکبند آکبند بوده !
خط های مورب تو لودینگ بازیها مثلا MGS دیده میشه! تو محیط xmb هم موج های خیلی بی کیفیت دیده میشه توروخدا کمک کنین! :(
عکس ها رو هم پیوست کردم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر